(044) 204 40 40
+38 (099) 204 41 41 +38 (096) 204 41 41 Замовити зворотній дзвінок

Комп'ютерна томографія в Києві


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Комп'ютерна томографія (КТ) – це сучасний високоінформативний метод діагностики, заснований на множинному рентгенівському скануванні організму. Дослідження дозволяє виявити будь-які зміни у внутрішніх органах, судинах, кісткових та м'яких тканинах розміром від 1 мм.

В «Оксфорд Медікал» КТ проводять на новому томографі Siemens Somatom Go.UP, який забезпечує 64-х зрізове сканування організму з кроком 0,7 мм при мінімальному променевому навантаженні.

Зробити КТ на лівому березі Києва можна в сучасному високотехнологічному медичному центрі «Оксфорд Медікал» за адресою м. Київ, вул. Березняківська, 30б). Дослідження та опис знімка виконують рентгенологи з досвідом понад 20 років.

КОЛИ НЕОБХІДНА КТ?

Спіральна комп'ютерна томографія - це швидкий, безпечний і безболісний спосіб отримати повну інформацію про свій організм. СКТ призначається:

 • при переломах, вивихах, ударах, черепно-мозкових травмах;
 • в разі хвороб хребта (наприклад, остеопорозу);
 • при проблемах з травним трактом;
 • якщо є підозра на пухлини;
 • при діагностиці аневризм та інших патологій судин;
 • при хворобах органів дихання та ін.

КТ-діагностика необхідна при визначенні безлічі захворювань, що вражають нервову систему (в тому числі, головний мозок), дихальну систему (легені, трахеї і бронхи), органи черевної порожнини (печінку, селезінку, підшлункову залозу та ін.). Показано також при хворобах сечостатевої системи (нирок і надниркових залоз, сечового міхура), опорно-рухового апарату (кісток, суглобів і хребта) і лімфатичної системи.

ПЕРЕВАГИ КТ

В основі комп'ютерної томографії лежить використання проникаючої здатності рентгенівських променів, але в порівнянні зі звичайним рентгеном, комп'ютерна томографія має ряд переваг.

Якщо в результаті рентгена лікар отримує лише один знімок досліджуваного органу, то при КТ створюється безліч пошарових «зрізів», на основі яких формується тривимірна модель досліджуваного органу, що дозволяє провести детальне обстеження і діагностувати навіть найменші відхилення від норми. Застосування контрастних речовин дозволяє детально візуалізувати патологічний процес (його характер, поширеність), оцінити стан судин досліджуваного органу. КТ допомагає точно локалізувати і визначити характер пухлин і метастазів.

ПОСЛУГИ КОМП'ЮТЕРНОЇ ТОМОГРАФІЇ В КИЄВІ

В "Оксфорд Медікал" ви можете зробити КТ на Березняках у будь-який робочий або вихідний час. 

У нашій клініці проводиться мультизрізова комп'ютерна томографія наступних органів:

Для отримання більш точних даних пацієнту може знадобитися зроботи комп'ютерну томографію (КТ) з котрастом. Застосування спеціальних контрастних препаратів необхідно при вивченні головного мозку, м'яких тканин горла, органів грудної клітини, печінки, нирок, підшлункової залози, селезінки, надниркових залоз, слинних залоз, органів таза і судин. При проведенні КТ з контрастом (Київ) важливо переконатися у відсутності у пацієнта алергії на препарати.

64-х зрізовий томограф Siemens Somatom Go.UP, що використовується для проведення діагностики, дозволяє обстежити всі органи тіла з товщиною зрізу всього в 0.7 мм. Ефективне використання випромінювання дозволяє при мінімальній дозі опромінення отримати зображення високої якості і роздільної здатності.

Види комп'ютерної томографії

Залежно від кількості знімків, які роблять під час дослідження, виділяють:

 • одношарове КТ;

 • багатошарове КТ (від 2 до 64 зрізів).

Також залежно від застосування контрастної речовини КТ буває:

 • без контрасту;

 • із контрастом.

При деяких захворюваннях КТ з контрастом є більш інформативним. Воно дозволяє краще візуалізувати м'які тканини, судини та новоутворення.

Крім того, виділяють кілька різних видів КТ в залежності від кількістю детекторів та оборотів трубки, що здійснюються у певний проміжок часу. Відповідно до цього бувають:

 1. Послідовна комп'ютерна томографія – проводиться циклами, під час яких рентгенівська трубка робить один оберт і повертається у вихідне положення, після чого стіл із пацієнтом трохи переміщається, і починається наступний етап сканування. "Крок столу" визначає товщину зрізу, яка налаштовується в залежності від досліджуваної області.

 2. Спіральна комп'ютерна томографія (СКТ) – проводиться при постійному плавному русі столу, де лежить пацієнт, і сканера томографа, у результаті чого датчик рухається по спіралі.

 3. Багатошарова мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) – відрізняється від СКТ тим, що по колу розташовується не один, а два або більше детекторів рентгенівського випромінювання.

 4. Комп'ютерна томографія із двома джерелами випромінювання – проводиться на апараті, оснащеному двома рентгенівськими трубками, розташованими під кутом 90 градусів, кожна з яких може працювати у своєму режимі.

Комбінування КТ із ПЕТ

У деяких випадках для отримання більш точних результатів діагностики КТ поєднують із ПЕТ – позитронно-емісійною томографією. Це дозволяє оцінити як структурні, так й молекулярні зміни в організмі.

Процедура проводиться із застосуванням контрастної речовини, до складу якої входять радіоактивні ізотопи. Вони по-різному концентруються у тканинах залежно від їхньої структури, що відображається на знімках.

ПЕТ-КТ відіграє значну роль у діагностиці пухлин.

Різниця між КТ та МРТ: що краще?

Як при комп'ютерній, так і при магнітно-резонансній томографії проводиться покрокове сканування ділянки, що обстежується. У результаті на комп'ютері формуються тривимірні чорно-білі зображення, які демонструють тонкі зрізи окремих органів. При цьому принципи роботи апаратів КТ та МРТ суттєво відрізняються, оскільки засновані на різних фізичних явищах.

Під час проведення МРТ використовується високочастотне електромагнітне поле, що дозволяє проаналізувати хімічну будову тканин та органів. КТ проводиться за допомогою рентгенівського випромінювання, а ділянки, що скануються, вивчаються з точки зору їх фізичного стану. Таким чином, показання до КТ та МРТ, а також інтерпретація знімків суттєво відрізняються.

КТ забезпечує кращу візуалізацію кісткових тканин та внутрішніх органів, що мають щільну структуру тканин, тоді як МРТ більше підходить для діагностики м'яких тканин, судин та головного мозку.

Ще одна відмінність полягає у часі проведення дослідження. КТ виконується протягом 1 хвилини, тоді як МРТ може зайняти від 15 до 60 хвилин, залежно від досліджуваної ділянки.

Дослідження КТ у Києві: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Дізнатися, скільки коштує комп'ютерна томографія в «Оксфорд Медікал», можна тут.

На КТ та СКТ ціна залежить від досліджуваної ділянки. На КТ з контрастом ціни дещо вищі, оскільки потрібне внутрішньовенне введення препарату. Це дослідження є складнішим, але за низки захворювань значно більш інформативним, ніж без контрасту.

Важливо! В «Оксфорд Медікал» є служба швидкої медичної допомоги, яка працює 24/7. Для пацієнтів з гострими станами можлива госпіталізація до цілодобового терапевтичного або хірургічного стаціонару. Якщо вам терміново потрібно КТ Київ цілодобово, звертайтесь до «Оксфорду Медікал». Фахівці оцінять стан пацієнта та за необхідності доставлять його до стаціонару для термінового проведення комп'ютерної томографії.

Поширені питання:

Комп'ютерна томографія: що це?

Комп'ютерна томографія – це високоінформативний метод діагностики, що базується на множинному рентгенівському скануванні організму. Встановлений в «Оксфорд Медікал» томограф Siemens Somatom забезпечує 64-зрізове сканування обстежуваної ділянки з кроком у 0,7 мм за мінімального променевого навантаження і дозволяє діагностувати патологічні зміни розміром від 1 мм.

Що таке КТ?

КТ, або комп'ютерна томографія - діагностика, яка передбачає пошарове сканування організму за допомогою рентгенівського випромінювання. Під час обстеження робиться 64 знімки з кроком в 0,7 мм. Вони передаються на комп'ютер, де формуються тривимірні зображення, що демонструють тонкі зрізи органів, які обстежуються.

Чи шкідливе опромінення під час комп'ютерної томографії?

Багато пацієнтів переживають, що проведення КТ є небезпечним для здоров'я. Така думка склалася через старі аналогові апарати для рентгена, які мали сильний радіаційний вплив на організм. Зараз дослідження проводять за допомогою цифрових рентген-апаратів, які значно безпечніші. Щодо КТ, то при його проведенні променеве навантаження ще нижче.

За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров'я протягом року допускається променеве навантаження на рівні до 150 м3в. У такому разі ризик негативного впливу на організм мінімальний.

Під час проведення КТ голови опромінення становить 1-2 м3в, а органів малого тазу чи черевної порожнини – від 6 до 11 м3в. Отже, протягом року можна пройти кілька досліджень без вираженої шкоди для організму.

В «Оксфорд Медікал» КТ проводять на сучасному апараті Siemens Somatom Go.UP, який забезпечує 64-х зрізове сканування організму з кроком 0,7 мм при мінімальному променевому навантаженні.

Чи можна робити комп'ютерну томографію дітям?

Комп'ютерну томографію можна проводити дітям від народження, але тільки за призначенням лікаря. Обстеження застосовують для діагностики захворювань та оцінки ефективності лікування. Що ж до частоти повторення КТ, вона визначається індивідуально.

При проведенні КТ з контрастом дитині потрібно враховувати її загальний стан здоров'я та перевіряти, чи немає протипоказань до використовуваного препарату.

Як часто можна робити КТ?

Протягом року можна робити КТ до 10-20 разів. Всесвітня організація охорони здоров'я стверджує, що променеве навантаження до 150 м3в протягом 1 року асоціюється з мінімальним ризиком негативного впливу на організм. Під час проведення КТ голови опромінення становить 1-2 м3в, а органів малого таза та черевної порожнини – від 6 до 11 м3в.

Через який час можна робити повторне КТ?

Повторне КТ можна робити навіть наступного дня після обстеження, але лише за наявності показань та направлення від лікаря. Ступінь потенційної шкоди здоров'ю залежить не від частоти, а рівня опромінення організму. За даними ВООЗ, протягом року допустиме опромінення до 150 м3в, тоді як при проведенні КТ голови воно становить 1-2 м3в, а органів малого таза та черевної порожнини – від 6 до 11 м3в.

Де можна пройти томографію?

Зробити КТ в Києві можна у медичному центрі «Оксфорд Медікал». КТ в Києві (лівий берег) проводиться у будні та вихідні дні за попереднім записом. У клініці встановлено апарат КТ експертного класу Siemens Somatom Go.UP. Він забезпечує 64-зрізове сканування обстежуваної ділянки з кроком у 0,7 мм за мінімального променевого навантаження. Щоб зробити КТ Київ, дзвоніть (044) 204-40-40.

Хто розшифровує результати комп'ютерної томографії?

Розшифровку результатів КТ проводять лікарі-радіологи. В «Оксфорд Медікал» це завдання виконують висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом. Вони уважно вивчають усі знімки, після чого роблять їх опис.

Варто враховувати, що у висновку вказують, чи відповідає стан досліджуваного органу нормі, а якщо ні – які є зміни. При цьому лікар-радіолог не пише точний діагноз. Поставити його може лише лікар, який направив на КТ з огляду на симптоми пацієнта та результати інших обстежень.

Отримати додаткову інформацію або записатися на КТ ви можете за телефоном або написавши оператору в чаті на сайті.

( Рейтинг: 4.43, голосів: 54 )
послуги Відділення КТ (комп'ютерна томографія)Ціна
КТ без контрасного посилення
КТ нижньої частини гайморових пазух з описом знімка 600.00 грн
КТ головного мозку 1500.00 грн
КТ орбіт 1300.00 грн
КТ щелепно-лицевої ділянки 1300.00 грн
КТ скроневих кісток (середнє, внутрішнє вухо, соскоподібного відростка) 1400.00 грн
КТ навколоносових пазух та порожнини носа 1400.00 грн
КТ легень (низькодозове) 1200.00 грн
КТ органів грудної та черевної порожнини, органів малого тазу 2500.00 грн
КТ пошук конкрементів (черевна порожнина, заочеревенний простір, таз) 1800.00 грн
КТ обзорна урографія в 1 проекції (без контрастного підсилення) 750.00 грн
КТ пошук метастазів в кістках (шийний, грудний, поперековий відділ, кістки таза) 3000.00 грн
КТ одного відділу хребта 1400.00 грн
КТ двох відділів хребта 2000.00 грн
КТ трьох відділів хребта 3000.00 грн
КТ кісток тазу 1600.00 грн
КТ одного суглобу 1300.00 грн
КТ двох суглобів 1700.00 грн
КТ однієї китиці 1300.00 грн
КТ двох китиць 1700.00 грн
КТ однієї ступні 1300.00 грн
КТ дві ступні 1500.00 грн
КТ з контрасним посиленням
КТ мікційна цистоуретрографія 2200.00 грн
КТ головного мозку (з контрастним посиленням) 3400.00 грн
КТ орбіт (з контрастним посиленням) 3400.00 грн
КТ м'яких тканин шиї, гортані (з контрастним посиленням) 3600.00 грн
КТ головного мозку та м'яких тканин шиї, гортані (з контрастним посиленням) 4000.00 грн
КТ навколоносових пазух та порожнини носа (з контрастним посиленням) 2700.00 грн
КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) (з контрастним посиленням) 3500.00 грн
КТ органів черевної порожнини, заочеревенного простору та органів малого тазу (з контрастним посиленням) 3900.00 грн
КТ фістулографія (50 мл контрастної речовини) 2200.00 грн
КТ пасаж контрастної речовини по кишечнику 2200.00 грн
КТ головного мозку, м'яких тканин шиї, органів грудної порожнини (з контрастним посиленням) 4200.00 грн
КТ органів черевної порожнини, органів малого тазу та органів грудної клітини (з контрастним посиленням) 4500.00 грн
КТ м'яких тканин шиї, органів грудної порожнини, черевної порожнини, органів малого тазу (з контрастним посиленням) 5800.00 грн
КТ головного мозку, м'яких тканин шиї, органів грудної порожнини, черевної порожнини, органів малого тазу (з контрастним посиленням) 6000.00 грн
КТ м'яких тканин шиї та органів грудної порожнини з в/в контрастуванням 3700.00 грн
КТ одного відділу хребта (з контрастним посиленням) 2400.00 грн
КТ одного суглобу (з контрастним посиленням) 2400.00 грн
КТ ангіографія
КТ ангіографія судин головного мозку 3400.00 грн
КТ ангіографія судин шиї 3600.00 грн
КТ ангіографія судин шиї та голови 3900.00 грн
КТ ангіографія легеневих артерій (ТЕЛА) 3900.00 грн
КТ ангіографія грудного відділу аорти 3400.00 грн
КТ ангіографія черевного відділу аорти 3800.00 грн
КТ ангіографія судин нирок, мезентеріальних судин, судин печінки 3400.00 грн
КТ ангіографія всієї аорти та здухвинних артерій 3700.00 грн
КТ ангіографія верхніх кінцівок 4000.00 грн
КТ ангіографія нижніх кінцівок 4200.00 грн
КТ скронево-нижньочелюсного суглоба (1 знімок) 500.00 грн
Додаткові послуги в КТ
Запис знімку на цифровий накопичувач 300.00 грн
Дублікат CD диску 210.00 грн
Альтернативне лікарське заключення (лише по DVD диску), 1 зона 1500.00 грн
Доплата за контраст (від 95 до 105 кг) 900.00 грн
Доплата за контраст (від 105 до 115 кг) 1050.00 грн
Терміновий опис КТ (до 3х годин) 600.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Коломієць Катя 23-02-2024 Дуже задоволена цією клінікою,робила КТ черевної порожнини і гастроскопію дуже вдячна спеціалістам гарне обслуговування . Дякую ще дівчаткам на інформаційній.
Роман 24-10-2022 Дякую за якісне КТ легенів , результати надійшли вже на наступний день. Дуже ввічливий персонал.
Игорь Кириленко 21-02-2021 Был на консультации у Михаила Анатольевича для дополнительного обследования и уточнения лечения в связи с переломом ключицы (лыжная травма).Доктор направил на КТ, после чего предоставил всю необходимую информацию по коррекции лечения (на данный момент рекомендована операция).Ответил на все вопросы, осветил плюсы и минусы, риски. Также, закрыл все вопросы со страховой компанией. Очень корректный, доброжелательный врач. Спасибо!
светлана 27-07-2020 В клинике Оксфорд Медикал делала КТ. Хочу поблагодарить врача -рентгенолога Анну Александровну Баранишину за ее прекрасную работу. Очень внимательная, добросовестная, грамотный врач-рентгенолог. Очень рекомендую. Умничка! У меня были сложности с исследованием по проведению КТ и если бы не Анна Александровна, я просто ушла бы , потеряла бы время, а самое главное пропала бы подготовка ДЛЯ МЕНЯ ОЧЕНЬ СЛОЖНАЯ ! к КТ. Анна Александровна, спасибо большое!. Отослала к Вам 3-х подруг.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up