(044) 204 40 40
+38 (099) 204 41 41 +38 (096) 204 41 41 Замовити зворотній дзвінок

КТ-ангіографія

Комп'ютерна томографічна ангіографія - це метод докладного дослідження стану судин за допомогою комп'ютерного томографа, що дозволяє оцінити стан кровотоку і кровопостачання досліджуваних органів. 32-зрізовий комп'ютерний томограф Siemens Somatom, який використовується в клініці «Оксфорд Медікал Київ», дозволяє обстежити судини голови, шиї, кінцівок, а також аорту і легеневі артерії.


ПОКАЗАННЯ ДО КТ-АНГІОГРАФІЇ

Комп'ютерна томографічна ангіографія дозволяє успішно діагностувати:

 • аневризми;
 • звуження (стеноз) або перекриття (обструкція) просвіту судин;
 • тромбози (тромбоемболія легеневої артерії, тромбоз глибоких вен ніг та ін.);
 • аномалії розвитку судин.

Які судини дозволяє досліджувати КТ ангіографія?

Ангіографія, або комп'ютерна томографія судин дозволяє обстежити судини на будь-яких ділянках тіла. Найчастіше діагностують:

 • судини нижніх кінцівок;
 • судини головного мозку;
 • аорту;
 • сонні артерії;
 • ниркові артерії;
 • артерії пахової області
 • вісцеральні артерії;
 • підключичні артерії.

ПІДГОТОВКА ДО КТ-АНГІОГРАФІЇ

КТ-ангіографія завжди проводиться з введенням контрасту - спеціального препарату, що вводиться в вену і робить судинний малюнок на знімках більш виразним. Контрастна речовина часто містить йод, тому, при алергії на нього або морепродукти потрібно повідомити про це лікаря - для такого пацієнта, по можливості, підбирається інший препарат.

Також лікаря потрібно повідомити в разі наявності хвороб нирок, серця, цукрового діабету - в цих випадках пацієнту може знадобитися додаткова підготовка в вигляді аналізів, виміру рівня глюкози, вимірювання тиску або проведення ЕКГ. Якщо у пацієнта важка серцева або ниркова недостатність - це може бути протипоказанням до проведення комп'ютерної томографічної ангіографії.

Приблизно за 4-5 годин до початку обстеження пацієнту необхідно припинити прийом їжі і рідини. Безпосередньо перед початком ангіографії потрібно зняти з тіла все металеві прикраси, аксесуари та прилади.

ЯК ПРОХОДИТЬ КТ-АНГІОГРАФІЯ

Для проведення дослідження пацієнт укладається на висувний стіл томографа в положенні лежачи на спині. При проведенні КТ ангіографії головного мозку голова фіксується у нерухомому положенні. 

Для введення контрастної речовини пацієнту у вену вводиться катетер. Введення препарату здійснюється спеціальним інжектором в міру необхідності, завдяки чому виключається надходження в кровотік недостатньої або надмірної кількості контрасту. При введенні контрасту може з'явитися короткочасне відчуття розливаючого по тілу тепла, можлива поява солоноватого або металевого присмаку в роті - так організм сприймає введення контрасту.

Після цього лікар переходить в суміжний кабінет, звідки контролює хід дослідження за допомогою моніторів і спеціального вікна для спостереження за пацієнтом. Зв'язок з лікарем постійно підтримується через двосторонній переговорний пристрій, який вмонтовано в КТ-апарат.

Стіл засувається в тунель сканера і починається обстеження, під час якого пацієнт не відчуває ніяких неприємних відчуттів. Все що потрібно під час проведення КТ-ангіографії - це знаходиться в нерухомому положенні, тому що будь-який рух погіршує якість одержуваних знімків. У деяких випадках лікар буде просити затримати дихання на кілька секунд.

Після сканування діагност формує висновок, який видається пацієнту разом з диском, на якому записані результати обстеження. Після проведення КТ-ангіографії пацієнту рекомендується пити більше рідини - це сприяє швидкому виведенню контрасту з організму.

Протипоказання до КТ ангіографії

Протипоказання до КТ ангіографії пов'язані переважно з використанням контрастної речовини. Її не рекомендують вводити при:

 • порушеннях функції нирок;
 • печінковій недостатності;
 • гіпертиреозі;
 • алергії на йод;
 • гострих захворюваннях та деяких інших патологіях.

Переваги КТ ангіографії у клініці «Оксфорд Медікал»

В «Оксфорд Медікал» КТ ангіографію проводять на сучасному обладнанні експертного класу. Для контрастування використовують сертифіковані препарати, якість та безпека яких багаторазово підтверджені. Завдяки цьому, а також роботі досвідчених фахівців ми забезпечуємо максимальну точність обстеження.

Переваги КТ ангіографії в «Оксфорд Медікал»:

 • нове обладнання експертного класу;
 • якісні препарати для застосування контрасту;
 • кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом;
 • швидке отримання результатів;
 • можливість консультації у лікарів різних спеціальностей;
 • гнучка система лояльності.

Ангіографія: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість ангіографії та КТ судин головного мозку, а також шиї, легеневих артерій, аорти, судин рук та ніг можна дізнатися тут.

Обстеження проводяться із застосуванням контрастної речовини, тому їх ціна вища за звичайну комп'ютерну томографію. На відміну від діагностики інших органів, під час проведення рентгену судин використання контрасту є обов'язковим. Він підвищує чіткість зображення, дозволяє візуалізувати кровотік та виявити патологічні зміни.

В «Оксфорд Медікал» ангіографію судин головного мозку, а також інших вен і артерій проводять на новому томографі експертного класу Siemens Somatom Go.UP. Він забезпечує 64-зрізове сканування обстежуваної ділянки з кроком у 0,7 мм. При цьому на організм надається мінімальне променеве навантаження у порівнянні з більш старими апаратами. На КТ серця ціни, як й на інші обстеження максимально лояльні, оскільки наша головна мета - надавати допомогу як найбільшій кількості пацієнтів, які цього потребують. 

Поширені запитання:

Що таке ангіограф?

Ангіограф – це апарат для ангіографії, тобто комп'ютерної томографії судин з контрастним посиленням. Правильна назва – комп'ютерний томограф. Його дія ґрунтується на використанні рентгенівського випромінювання. Під час дослідження проводиться багато рентгенівських знімків, у тому числі на комп'ютері формуються тривимірні чорно-білі зображення, які демонструють тонкі зрізи судин.

Ангіографія судин: як роблять?

Ангіографія судин – це, по суті, комп'ютерна томографія із застосуванням контрастної речовини. Під час обстеження пацієнт лягає на висувний стіл томографа. Лікар встановлює йому у вену катетер для введення препарату. Далі кушетка переміщається всередину сканера, де протягом 1-2 хвилин робиться серія рентгенівських знімків. Після цього лікар їх описує та видає пацієнту висновок.

Де зробити ангіографію у Києві?

Зробити ангіографію та КТ в Києві можна у сучасному медичному центрі «Оксфорд Медікал». Записатися на обстеження можна на зручний час у будь-який будній чи вихідний день. У клініці також можна отримати консультацію профільного лікаря. Запис за телефоном (044) 204-40-40.

Записатися на КТ-ангіографію в клініці «Оксфорд Медікал Київ» ви можете, зателефонувавши або написавши оператору чату на сайті.

( Рейтинг: 4.63, голосів: 24 )
послуги Відділення КТ (комп'ютерна томографія)Ціна
КТ ангіографія судин головного мозку 3400.00 грн
КТ ангіографія судин шиї 3600.00 грн
КТ ангіографія судин шиї та голови 3900.00 грн
КТ ангіографія легеневих артерій (ТЕЛА) 3900.00 грн
КТ ангіографія грудного відділу аорти 3400.00 грн
КТ ангіографія черевного відділу аорти 3800.00 грн
КТ ангіографія судин нирок, мезентеріальних судин, судин печінки 3400.00 грн
КТ ангіографія всієї аорти та здухвинних артерій 3700.00 грн
КТ ангіографія верхніх кінцівок 4000.00 грн
КТ ангіографія нижніх кінцівок 4200.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Коломієць Катя 23-02-2024 Дуже задоволена цією клінікою,робила КТ черевної порожнини і гастроскопію дуже вдячна спеціалістам гарне обслуговування . Дякую ще дівчаткам на інформаційній.
Роман 24-10-2022 Дякую за якісне КТ легенів , результати надійшли вже на наступний день. Дуже ввічливий персонал.
Игорь Кириленко 21-02-2021 Был на консультации у Михаила Анатольевича для дополнительного обследования и уточнения лечения в связи с переломом ключицы (лыжная травма).Доктор направил на КТ, после чего предоставил всю необходимую информацию по коррекции лечения (на данный момент рекомендована операция).Ответил на все вопросы, осветил плюсы и минусы, риски. Также, закрыл все вопросы со страховой компанией. Очень корректный, доброжелательный врач. Спасибо!
светлана 27-07-2020 В клинике Оксфорд Медикал делала КТ. Хочу поблагодарить врача -рентгенолога Анну Александровну Баранишину за ее прекрасную работу. Очень внимательная, добросовестная, грамотный врач-рентгенолог. Очень рекомендую. Умничка! У меня были сложности с исследованием по проведению КТ и если бы не Анна Александровна, я просто ушла бы , потеряла бы время, а самое главное пропала бы подготовка ДЛЯ МЕНЯ ОЧЕНЬ СЛОЖНАЯ ! к КТ. Анна Александровна, спасибо большое!. Отослала к Вам 3-х подруг.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up