(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Перший медичний центр «Оксфорд Медікал» в Ірпені Вже працює!

КТ-ангіографія

КТ-ангіографія КиївКомпьютерна томографічна ангіографія - метод докладного дослідження стану судин за допомогою комп'ютерного томографа, що дозволяє оцінити стан кровотоку і кровопостачання досліджуваних органів. 32-зрізовий комп'ютерний томограф Siemens Somatom, який використовується в клініці «Оксфорд Медікал Київ», дозволяє обстежити судини голови, шиї, кінцівок, а також аорту і легеневі артерії.

ПОКАЗАННЯ ДО КТ-АНГІОГРАФІЇ

Комп'ютерна томографічна ангіографія дозволяє успішно діагностувати:

  • аневризми;
  • звуження (стеноз) або перекриття (обструкція) просвіту судин;
  • тромбози (тромбоемболія легеневої артерії, тромбоз глибоких вен ніг та ін.);
  • аномалії розвитку судин.

ПІДГОТОВКА ДО КТ-АНГІОГРАФІЇ

КТ-ангіографія завжди проводиться з введенням контрасту - спеціального препарату, що вводиться в вену і робить судинний малюнок на знімках більш виразним. Контрастна речовина часто містить йод, тому, при алергії на нього або морепродукти потрібно повідомити про це лікаря - для такого пацієнта, по можливості, підбирається інший препарат.

 

Також лікаря потрібно повідомити в разі наявності хвороб нирок, серця, цукрового діабету - в цих випадках пацієнту може знадобитися додаткова підготовка в вигляді аналізів, виміру рівня глюкози, вимірювання тиску або проведення ЕКГ. Якщо у пацієнта важка серцева або ниркова недостатність - це може бути протипоказанням до проведення комп'ютерної томографічної ангіографії.

 

Приблизно за 4-5 годин до початку обстеження пацієнту необхідно припинити прийом їжі і рідини. Безпосередньо перед початком ангіографії потрібно зняти з тіла все металеві прикраси, аксесуари та прилади.

ЯК ПРОХОДИТЬ КТ-АНГІОГРАФІЯ

Для проведення дослідження пацієнт укладається на висувний стіл томографа в положенні лежачи на спині, а в його вену вводиться катетер для подачі контрасту. Введення препарату здійснюється спеціальним інжектором в міру необхідності, завдяки чому виключається надходження в кровотік недостатньої або надмірної кількості контрасту. При введенні контрасту може з'явитися короткочасне відчуття розливаючого по тілу тепла, можлива поява солоноватого або металевого присмаку в роті - так організм сприймає введення контрасту.

 

Після цього лікар переходить в суміжний кабінет, звідки контролює хід дослідження за допомогою моніторів і спеціального вікна для спостереження за пацієнтом. Зв'язок з лікарем постійно підтримується через двосторонній переговорний пристрій, який вмонтовано в КТ-апарат.

 

Стіл засувається в тунель сканера і починається обстеження, під час якого пацієнт не відчуває ніяких неприємних відчуттів. Все що потрібно під час проведення КТ-ангіографії - це знаходиться в нерухомому положенні, тому що будь-який рух погіршує якість одержуваних знімків. У деяких випадках лікар буде просити затримати дихання на кілька секунд.

 

Після сканування діагност формує висновок, який видається пацієнту разом з диском, на якому записані результати обстеження. Після проведення КТ-ангіографії пацієнту рекомендується пити більше рідини - це сприяє швидкому виведенню контрасту з організму.

 

Записатися на КТ-ангіографію в клініці «Оксфорд Медікал Київ» ви можете, зателефонувавши за номером (044) 204 4040 або написавши оператору чату на сайті.

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом