(044) 204 40 40
+38 (099) 204 41 41 +38 (096) 204 41 41 Замовити зворотній дзвінок

КТ всього тіла

Комп'ютерна томографія всього організму – це високо інформативне обстеження, яке передбачає пошарове сканування внутрішніх органів, судин, кісткових та м'яких тканин.

В «Оксфорд Медікал» КТ проводять на томографі експертного класу Siemens Somatom. Він забезпечує 64-зрізове сканування з кроком 0,7 мм і дозволяє діагностувати новоутворення та інші патологічні зміни розміром від 1 мм. При цьому рівень променевого навантаження на організм мінімальний.

ЗАПИСАТИСЯ НА КТ 

У КТ всього тіла входить обстеження:

 • голови та шиї;

 • органів грудної клітки;

 • органів черевної порожнини;

 • органів малого таза;

 • великих судин;

 • рук та ніг.

Комплексне КТ проводять лише за призначенням лікаря. Іноді потрібна діагностика не всього тіла, а лише деяких зон. В інших випадках пацієнту також призначают КТ хребта

Дізнатися на КТ всього організму ціну в «Оксфорд Медікал» можна тут.


Навіщо потрібна комп'ютерна томографія всього тіла?

КТ скринінг призначають, коли потрібно оцінити стан усіх внутрішніх органів, судин, кісткових та м'яких тканин. Найчастіше обстеження проводять за підозри на онкологічні захворювання, а також у ході лікування. Воно дозволяє виявити новоутворення та метастази розміром від 1 мм. Також КТ застосовують, щоб оцінити ефективність лікування, а у період ремісії – з метою ранньої діагностики рецидиву.

Показання до КТ всього тіла

Основними показаннями до КТ скринінгу всього тіла є:

 • підозра на розвиток онкопатології;

 • пошук метастазів;

 • оцінка ефективності лікування раку;

 • множинні травми.

Обстеження потрібно проводити лише за призначенням лікаря. Фахівець визначає, який вид діагностики буде найінформативнішим – низькодозова КТ або КТ всього тіла з контрастом, а потім оцінює результати та з урахуванням анамнезу ставить діагноз.

Підготовка до КТ всього тіла

Низькодозова КТ не потребує спеціальної підготовки. Вона потрібна лише перед проведенням КТ із контрастом.

Перед обстеженням рекомендують:

 • протягом 2-3 днів не вживати продукти, що викликають підвищений метеоризм (свіжі овочі та фрукти, молоко, кондитерські вироби, бобові тощо);

 • за 4-6 годин до обстеження нічого не їсти;

 • можливість прийому лікарських препаратів перед КТ слід узгодити з лікарем;

 • очистити кишківник за допомогою проносного препарату або клізми (тільки за призначенням лікаря);

 • перед КТ зняти всі аксесуари із металевими деталями (сережки, ланцюжки, браслети).

Особливості підготовки можуть відрізнятися залежно від того, які зони обстежуватимуться.

Як проходить КТ всього організму?

Комп'ютерна томографія – це неінвазивне та безболісне обстеження. Для його проведення пацієнт лягає на висувну канапку, яка в'їжджає всередину сканера. Після цього лікар переходить у суміжне приміщення та включає томограф. Він здійснює пошарове сканування організму за допомогою рентгенівського випромінювання.

Процедура займає, зазвичай, 10-20 хвилин. У цей час лікар підтримує зв'язок із пацієнтом через переговорний пристрій, встановлений в апараті.

Зроблені за допомогою КТ знімки передаються на комп'ютер, де формуються тривимірні чорно-білі зображення, що демонструють тонкі зрізи окремих органів, судин та тканин. Фахівець уважно їх вивчає та описує, після чого видає пацієнту висновок.

КТ всього тіла із контрастом

КТ всього тіла з метою онкоскринінгу найчастіше проводять із контрастним посиленням. Препарат накопичується у тканинах новоутворень, а також покращує візуалізацію судин.

КТ з контрастом має особливу діагностичну цінність при обстеженні головного мозку, м'яких тканин горла, органів грудної клітки, печінки, нирок, підшлункової залози, селезінки, надниркових залоз, слинних залоз, органів тазу та судин.

Для введення контрасту пацієнту у вену встановлюють катетер. Препарат подається автоматичним інжектором, що виключає введення недостатньої або надмірної кількості контрасту. Після процедури він природно виводиться з організму. Щоб прискорити цей процес, рекомендують пити більше рідини.

Протипоказання та обмеження

Низькодозове КТ не проводять пацієнтам у тяжкому стані, за наявності металевих імплантів у тілі, деяких неврологічних захворюваннях та вираженому ожирінні.

Протипоказаннями до КТ всього тіла із контрастом є:

 • алергія на йод та інші компоненти препарату;

 • ниркова недостатність;

 • важка форма цукрового діабету;

 • деякі захворювання щитоподібної залози.

За наявності хронічних захворювань слід попередньо проконсультуватися з лікарем.

В «Оксфорд Медікал» використовують тільки якісні сертифіковані препарати для виконання КТ з контрастом. Вони добре переносяться пацієнтами та швидко виводяться з організму природним шляхом.

Результати КТ усіх органів

Під час КТ проводиться пошарове сканування організму за допомогою рентгенівського випромінювання. Зокрема, встановлений в «Оксфорд Медікал» апарат, забезпечує 64-зрізне сканування з кроком 0,7 мм. Зроблені ним знімки передаються на комп'ютер, де за допомогою спеціальної програми створюються тривимірні чорно-білі зображення, що демонструють тонкі зрізи окремих органів, судин та тканин.

Лікар-радіолог уважно вивчає отримані знімки та оцінює всі анатомічні структури обстежуваної ділянки. Він перевіряє розташування органів, їх розмір, структуру тканин тощо. У разі виявлення патології детально її описує.

Зазвичай, результати КТ пацієнти отримують протягом доби. Під час проведення томографії всього тіла спеціалісту потрібно уважно обробити десятки знімків, тому йому потрібно більше часу. Якщо результати необхідні терміново, можливий опис знімків протягом декількох годин.

КТ всього тіла: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість комп'ютерної томографії всього тіла може відрізнятися залежно від кількості обстежуваних зон. Часто пацієнтам потрібне сканування не всього організму, а лише голови та шиї, органів грудної, черевної порожнини та малого таза. Також ціна залежить від виду КТ: низькодозова коштує дешевше, тоді як на КТ усіх органів із контрастом ціна вища.

Ознайомитись із вартістю КТ всього тіла у Києві в медичному центрі «Оксфорд Медікал» можна тут.

В "Оксфорд Медікал" можна зробити КТ на Березнях. Прийом пацієнтів здійснюється щодня за попереднім записом. 

Поширені запитання:

Чи можна зробити КТ всього тіла?

Найчастіше проводять сканування окремих органів, але за наявності показань можна зробити КТ всього організму. Воно включає обстеження голови, шиї, органів грудної клітки, черевної порожнини та малому тазу, іноді також сканують верхні та нижні кінцівки. Зробити КТ в Києві можна в «Оксфорд Медікал».

Коли призначають КТ всього тіла?

КТ обстеження всього організму найчастіше призначають у межах онкоскринінгу. Воно дозволяє виявити новоутворення та метастази розміром від 1 мм. Також КТ всього тіла може знадобитися у разі політравми для діагностики пошкоджень внутрішніх органів.

Як підготуватись до ПЕТ КТ всього тіла?

ПЕТ КТ проводиться натщесерце. За 36 годин до обстеження рекомендують утримуватися від важких фізичних навантажень і дотримуватися дієти: не можна їсти каші, свіжі овочі та фрукти, солодощі та кондитерські вироби, вживати молоко та алкогольні напої. Перед процедурою потрібно спорожнити сечовий міхур. У разі прийому лікарських засобів, підготовку до ПЕТ КТ слід узгодити з лікарем.

Скільки триває КТ всього тіла?

Комп'ютерна томографія всього організму триває близько 10-20 хвилин. Складання висновку займає більше часу, оскільки фахівець має уважно вивчити десятки знімків. Зазвичай результат видається протягом доби. Можливий терміновий опис знімків, але при цьому ціна КТ всього тіла може бути дещо вищою.

Скільки коштує комп'ютерна томографія (КТ) всього організму?

На комп'ютерну томографію всього тіла ціна може відрізнятись. Вона залежить від кількості обстежуваних зон та виду КТ. Низькодозова КТ дешевша, а на КТ всього тіла з контрастом ціна вища. Вона вимагає застосування препарату з контрастною речовиною та є більш складною процедурою. Але за деяких патологій є більш інформативною. Дізнатися на КТ всього тіла вартість в «Оксфорд Медікал» можна тут.

Щоб записатися на консультацію до лікаря або КТ усіх органів, ціна якого в клініці «Оксфорд Медікал» є максимально лояльною, телефонуйте до нашого контакт-центру або залишайте заявку на сайті.

( Рейтинг: 3.67, голосів: 3 )
послуги Відділення КТ (комп'ютерна томографія)Ціна
КТ без контрасного посилення
КТ нижньої частини гайморових пазух з описом знімка 600.00 грн
КТ головного мозку 1500.00 грн
КТ орбіт 1300.00 грн
КТ щелепно-лицевої ділянки 1300.00 грн
КТ скроневих кісток (середнє, внутрішнє вухо, соскоподібного відростка) 1400.00 грн
КТ навколоносових пазух та порожнини носа 1400.00 грн
КТ легень (низькодозове) 1200.00 грн
КТ органів грудної та черевної порожнини, органів малого тазу 2500.00 грн
КТ пошук конкрементів (черевна порожнина, заочеревенний простір, таз) 1800.00 грн
КТ обзорна урографія в 1 проекції (без контрастного підсилення) 750.00 грн
КТ пошук метастазів в кістках (шийний, грудний, поперековий відділ, кістки таза) 3000.00 грн
КТ одного відділу хребта 1400.00 грн
КТ двох відділів хребта 2000.00 грн
КТ трьох відділів хребта 3000.00 грн
КТ кісток тазу 1600.00 грн
КТ одного суглобу 1300.00 грн
КТ двох суглобів 1700.00 грн
КТ однієї китиці 1300.00 грн
КТ двох китиць 1700.00 грн
КТ однієї ступні 1300.00 грн
КТ дві ступні 1500.00 грн
КТ з контрасним посиленням
КТ мікційна цистоуретрографія 2200.00 грн
КТ головного мозку (з контрастним посиленням) 3400.00 грн
КТ орбіт (з контрастним посиленням) 3400.00 грн
КТ м'яких тканин шиї, гортані (з контрастним посиленням) 3600.00 грн
КТ навколоносових пазух та порожнини носа (з контрастним посиленням) 2700.00 грн
КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) (з контрастним посиленням) 3500.00 грн
КТ органів черевної порожнини, заочеревенного простору та органів малого тазу (з контрастним посиленням) 3900.00 грн
КТ фістулографія (50 мл контрастної речовини) 2200.00 грн
КТ пасаж контрастної речовини по кишечнику 2200.00 грн
КТ головного мозку, м'яких тканин шиї, органів грудної порожнини (з контрастним посиленням) 4200.00 грн
КТ органів черевної порожнини, органів малого тазу та органів грудної клітини (з контрастним посиленням) 4500.00 грн
КТ м'яких тканин шиї, органів грудної порожнини, черевної порожнини, органів малого тазу (з контрастним посиленням) 5800.00 грн
КТ головного мозку, м'яких тканин шиї, органів грудної порожнини, черевної порожнини, органів малого тазу (з контрастним посиленням) 6000.00 грн
КТ м'яких тканин шиї та органів грудної порожнини з в/в контрастуванням 3700.00 грн
КТ одного відділу хребта (з контрастним посиленням) 2400.00 грн
КТ одного суглобу (з контрастним посиленням) 2400.00 грн
КТ ангіографія
КТ ангіографія судин головного мозку 3400.00 грн
КТ ангіографія судин шиї 3600.00 грн
КТ ангіографія судин шиї та голови 3900.00 грн
КТ ангіографія легеневих артерій (ТЕЛА) 3900.00 грн
КТ ангіографія грудного відділу аорти 3400.00 грн
КТ ангіографія черевного відділу аорти 3800.00 грн
КТ ангіографія судин нирок, мезентеріальних судин, судин печінки 3400.00 грн
КТ ангіографія всієї аорти та здухвинних артерій 3700.00 грн
КТ ангіографія верхніх кінцівок 4000.00 грн
КТ ангіографія нижніх кінцівок 4200.00 грн
КТ скронево-нижньочелюсного суглоба (1 знімок) 500.00 грн
Додаткові послуги в КТ
Запис знімку на цифровий накопичувач 300.00 грн
Дублікат CD диску 210.00 грн
Альтернативне лікарське заключення (лише по DVD диску), 1 зона 1500.00 грн
Доплата за контраст (від 95 до 105 кг) 900.00 грн
Доплата за контраст (від 105 до 115 кг) 1050.00 грн
Терміновий опис КТ (до 3х годин) 600.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Коломієць Катя 23-02-2024 Дуже задоволена цією клінікою,робила КТ черевної порожнини і гастроскопію дуже вдячна спеціалістам гарне обслуговування . Дякую ще дівчаткам на інформаційній.
Роман 24-10-2022 Дякую за якісне КТ легенів , результати надійшли вже на наступний день. Дуже ввічливий персонал.
Игорь Кириленко 21-02-2021 Был на консультации у Михаила Анатольевича для дополнительного обследования и уточнения лечения в связи с переломом ключицы (лыжная травма).Доктор направил на КТ, после чего предоставил всю необходимую информацию по коррекции лечения (на данный момент рекомендована операция).Ответил на все вопросы, осветил плюсы и минусы, риски. Также, закрыл все вопросы со страховой компанией. Очень корректный, доброжелательный врач. Спасибо!
светлана 27-07-2020 В клинике Оксфорд Медикал делала КТ. Хочу поблагодарить врача -рентгенолога Анну Александровну Баранишину за ее прекрасную работу. Очень внимательная, добросовестная, грамотный врач-рентгенолог. Очень рекомендую. Умничка! У меня были сложности с исследованием по проведению КТ и если бы не Анна Александровна, я просто ушла бы , потеряла бы время, а самое главное пропала бы подготовка ДЛЯ МЕНЯ ОЧЕНЬ СЛОЖНАЯ ! к КТ. Анна Александровна, спасибо большое!. Отослала к Вам 3-х подруг.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up