(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Наші контакти
Наші контакти

Вы можете замовити зворотній дзвінок або зателефонувати нам на Viber

Час роботи
Час роботи

Мы працюємо для вас без вихідних та свят

Онлайн запис
Онлайн запис

Виберіть клініку, введіть ваш номер телефону і співробітники нашого call центру зв'яжуться з вами в самий найближчий час

Дитяче відділення
Дитяче відділення

Турбота про здоров'я дитини - одна з найважливіших і відповідальних завдань для його батьків. У цьому їм допоможуть наші лікарі-педіатри

Клініка Оксфорд Медікал Київ

ПРО КЛІНІКУ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Медичне обладнання преміум класу в кожному відділенні і високий європейський стандарт послуг, що надаються

  • НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ І ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ І ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ
  •  ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ В КОЖНОМУ ВІДДІЛЕННІ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ В КОЖНОМУ ВІДДІЛЕННІ
  • ПОВНИЙ СПЕКТР МЕДИЧНИХ І ЕСТЕТИЧНИХ ПОСЛУГ ПОВНИЙ СПЕКТР МЕДИЧНИХ І ЕСТЕТИЧНИХ ПОСЛУГ
  • МЕРЕЖА КЛІНІК НАЛІЧУЄ 20 ФІЛІЙ В УКРАЇНІ МЕРЕЖА КЛІНІК НАЛІЧУЄ 20 ФІЛІЙ В УКРАЇНІ

поточні акції

Клініка Оксфорд Медікал Київ
Залишити відгук
Ирина 22-02-2021 Ольгу Александровну знаю лет 15, не меньше... Чудо доктор, крутой специалист и отличный человек!! Помогла мне выносить мальчишку- вовремя отправила к нужному специалисту! Ее приёмы всегда были заметны даже енннадцать лет назад - барышни со всех районов киева приезжали и сидели в очереди, что бы попасть к ней))) Рекомендую!!

відділення: Гінекологія

Игорь Кириленко 21-02-2021 Был на консультации у Михаила Анатольевича для дополнительного обследования и уточнения лечения в связи с переломом ключицы (лыжная травма).Доктор направил на КТ, после чего предоставил всю необходимую информацию по коррекции лечения (на данный момент рекомендована операция).Ответил на все вопросы, осветил плюсы и минусы, риски. Также, закрыл все вопросы со страховой компанией. Очень корректный, доброжелательный врач. Спасибо!
Екатерина 21-02-2021 Врач с большой буквы! Несколько лет посещала разных врачей и никто ничего толком не мог назвать причину или прописать лечение, одно кормили завтраками и выкочкой денег!Благодаря ей после первого посещения у меня появилась долгожданная доченька! Больше скажу она даже дала добро и рецепт как лететь в самолёте на первых строках беременности ,при том что это большой риск! Спасибо большое Вам и вашей клинике!

відділення: Гінекологія

Катерина 20-02-2021 На щастя це мій перший гінеколог) Дуже дякую Богу, що потрапила саме до цього лікаря) Професійна компетентність на вищому рівні!!!Окремо дякую їй за психологічну підтримку під час прийому та роз'яснення по плану лікування)

відділення: Гінекологія

Яна 18-02-2021 Дуже класний спеціаліст і позитивна людина. Після невдалого досвіду видалення зуба мудрості панічно боялася видаляти інші, але цей лікар довів, що після одночасного (!) видалення трьох (!) зубів мудрості можна прекрасно почуватися і дуже швидко та безболісно відновитися. Дуже вдячна цьому хірургу та лікарю-анестезіологу, що супроводжувала весь процес.

відділення: Стоматологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом