(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Працюємо у звичному режимі: консультації лікарів, невідкладна допомога, хірургічний стаціонар

Пластична хірургія


Корекція зовнішності – крок, на який вирішується все більше жінок та чоловіків. Хтось хоче виправити форму вух, комусь потрібно позбутися від шкірних новоутворень, а хтось хоче усунути шрами, що залишилися після операцій чи травм, або зробити свою зовнішність більш привабливою. У всіх перерахованих випадках на допомогу приходять пластичні та естетичні хірурги, які усувають недоліки зовнішності за допомогою оперативного втручання.

Сучасна пластична хірургія – це ДОСТУПНИЙ, БЕЗПЕЧНИЙ ТА ШВИДКИЙ спосіб корекції зовнішності, що підтверджується успішною практикою десятків тисяч лікарів і відгуками мільйонів задоволених пацієнтів по всьому світу.

В «Оксфорд Медікал» проводять пластичні операції будь-якої складності. У клініці працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом, які пройшли навчання і стажування за кордоном.

КОМУ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА?

Консультація пластичного хірурга потрібна у двох випадках:

 1. При наявності медичних показань – вроджених дефектів, наслідків перенесених захворювань, травм або операцій.

 2. З естетичних причин – при бажанні поліпшити свою зовнішність, усунувши косметичні недоліки.

Таким чином, прийти на прийом до пластичного хірурга можна при бажанні провести корекцію:

 • овалу обличчя;

 • зморшок навколо очей;

 • форми та розміру грудей;

 • форми носа;

 • форми вух;

 • форми живота;

 • форми стегон та сідниць;

 • шрамів і розтяжок.

Для запису на консультацію до пластичного хірурга телефонуйте в наш контакт-центр або заповнюйте форму на сайті.

Зверніть увагу, що консультацію можна пройти в онлайн-режимі. Це заощадить ваш час і дозволить прийти в клініку безпосередньо на процедуру. Більшість маніпуляцій проводять протягом декількох годин.

Які операції проводять пластичні хірурги «Оксфорд Медікал»?

Сьогодні пластична хірургія доступна і безпечна, завдяки чому все більша кількість пацієнтів звертається до лікарів клініки «Оксфорд Медікал». Наші фахівці проводять:

 • блефаропластику – пластику вік (верхню, нижню, кругову, нижню транскон'юктивальну без розрізу);

 • мамопластику – корекцію форми та розміру молочної залози;

 • ліпосакцію – видалення підшкірно-жирових відкладень на різних ділянках тіла;

 • фейсліфтінг – підтяжку обличчя;

 • отопластику – корекцію форми вух;

 • видалення шрамів, рубців,

 • висічення новоутворень шкіри (невуси, атероми, папіломи, ліпоми).

Пластичні операції є методом корекції вікових змін, коли ін'єкційна та апаратна косметологія не може забезпечити бажаний результат.

ПЕРЕВАГИ ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

Операції, які проводяться пластичними хірургами, дозволяють позбавити обличчя та тіло від найдрібніших недоліків, а також надати зовнішності більш миловидні риси, зберігаючи індивідуальність. Після таких втручань на шкірі не залишається рубців або швів.

Висока ефективність пластичної хірургії, довговічність її результатів і безпека для здоров'я пацієнта, можливі завдяки застосуванню трьох основних принципів:

 1. Хірургії ОДНОГО ДНЯ. Більшість операцій проводять протягом КІЛЬКОХ ГОДИН, незабаром після чого пацієнт може покинути клініку. Крім того, у 50% випадків попередню консультацію пластичного хірурга можна пройти онлайн і приїхати в клініку тільки в день операції. Все це економить час і кошти, дозволяючи швидко отримати бажаний результат.

 2. Використання седації та місцевої анестезії. Пацієнта не занурюють у наркоз, щоб зменшити медикаментозне навантаження на організм. Це також дозволяє спростити підготовку до операції та не проходити численні дослідження.

 3. Застосування малоінвазивних методик. Пластичні хірурги використовують сучасні оперативні методики, які передбачають виконання мінімально необхідних маніпуляцій, що скорочує терміни реабілітації після хірургічної пластики.

ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

«Оксфорд Медікал» – це сучасний медичний центр, який працює відповідно до найвищих стандартів якості. У клініці зібрана команда досвідчених пластичних хірургів, які по праву вважаються кращими в Україні. Багато з них пройшли навчання і стажування за кордоном, регулярно відвідують міжнародні конференції та майстер-класи, освоюють інноваційні методи естетичної хірургії. Завдяки цьому, а також оснащенню клінік новим хірургічним обладнанням експертного класу в «Оксфорд Медікал» проводять пластичні операції будь-якої складності.

Більшість естетичних операцій виконуються протягом декількох годин і не вимагають госпіталізації пацієнта. Як правило, в клініку треба приїхати лише кілька разів, при чому перший – безпосередньо на операцію. Пройти попередню консультацію пластичного хірурга у 50% випадків можна в онлайн-режимі.

Під час прийому фахівець спілкується з пацієнтом і дізнається його побажання, після чого розповідає про деталі майбутньої операції та узгоджує очікуваний результат. На відміну від загальної хірургії в естетичній немає чітких критеріїв, тому так важливо, щоб між хірургом і пацієнтом було повне взаєморозуміння.

У деяких випадках, якщо усунення естетичних недоліків можливо без хірургічного втручання, пластичний хірург порекомендує пацієнту ін'єкційні, апаратні або інші методики корекції та покращення зовнішності.

Записатися на консультацію до пластичного хірурга можна за телефоном або заповнивши форму на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу! Шпиталізація та проведення оперативного втручання в хірургії клініки «Оксфорд Медікал» вимагають обов'язкового проходження ПЛР-тесту на коронавірус.

( Рейтинг: 4.76, голосів: 42 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиПластичний хірург<br>Магістр медицини: Пірус Володимир Петрович
Пірус Володимир Петрович Пластичний хірург
Магістр медицини
Пластичний хірург<br>Магістр медицини: Пірус Володимир Петрович
Пірус Володимир ПетровичПластичний хірург
Магістр медицини

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1991-1993 рр - Медичне училище.№1, фельдшерський факультет, м Івано-Франківськ

1993-1999 рр - Український національний медичний університет ім.О.О.Богомольця, лікувальний факультет

1999-2000 рр - Ординатура: кафедра факультетської хірургії №2 на базі Київського міського центру шлунково-кишкових кровотеч за спеціалізацією «хірургія», також закінчив магістратур на базі кафедри «з відзнакою»

З 2000 р. - дійсний член Російської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.

З 2002 р. - Магістр медицини, дійсний член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів

2000-2008 рр - неодноразова участь в конгресах, семінарах, майстер-класах, а також міжнародних конгресах з пластичної хірургії

2 лютого 2001 р., Київ -  прослухав науково-практичний семінар Олів'є Жир'є - Франція

8-10 червня 2001 року - під егідою російського об'єднання ринології і вченого ценру In VIVO на базі центральної клінічної лікарні управління справами президента. «ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ПО ріносептопластика» / лектори: проф. Г. Нолс Треніте - Нідерланди, проф. Г.З. Піскунов - Росія, директор курсу В.Е. Тапіа-Фернандес - Росія

17-18 жовтня 2001 року, Москва - на базі Російського наукового центру хірургії Російської академії медичних наук - інтенсивний курс з пластичної та реконструктивної хірургії "Естетична хірургія обличчя, редукційна маммопластика, збільшує маммопластика, абдомінопластика, ліпосакція»

8-11 червня 2003 року, ЯРОСЛАВЛЬ - ​​4-й міжнародний конгрес з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії.

2004 р. - Підвищення кваліфікації: Медичний інститут післядипломної освіти ім. Шупика

5-6 лютого 2004р. - Київ. Учасник першої Всеукраїнської науково-практичної конференції за участю зарубіжних фахівців «Актуальні питання естетичної та реконструктивної хірургії молочної залози»

13 березня 2004р., Москва - навчальний центр IN VIVO на базі центру пластичної хірургії «Тапіа» - інтенсивний курс з пластичної та реконструктивної хірургії «Збільшуюча і редукційна маммопластика» / лектори: Клаус Брунер - Німеччина, Володимир Тапіа Фернандес -директор курсу Росія.

28-29 квітня 2004р. МОСКВА - інтенсивний курс з пластичної та реконструктивної хірургії «Ринопластика, збільшує маммопластика, ліпосакція, реконструкція молочної залози, омолоджуючі операції на обличчі.» / Лектори проф..В. Губіш- Німеччина, Г.Х. Кесельрінг- Швейцарія, проф.К. Альтано - Італія.

18 жовтня 2004 р. Київ - прослухав «Курс з практичних і теоретичному аспектів застосування хімічних пілінгів Skin-Tech в естетичній медицині» / лектор доктор медицини Філіп Діпрі - Іспанія

18-19 травня 2005 р. Москва - інтенсивний курс з пластичної та реконструктивної хірургії «Омолодження обличчя, ринопластика, від пластика» / лектори: проф..В.Губіш, Німеччина, проф.Е. Бімер, Німеччина, док.мед.наук Адамян, Росія

2-3 лютого 2006р., Київ - Учасник другої Всеукраїнської науково-практичної конференції за участю зарубіжних фахівців «Стандартизація методів лікування в пластичній та реконструктивній хірургії»

15 лютого 2006 року, Москва - «Курс по збільшуючій маммопластиці з використанням системи «Матриця »McGhan» / лектор проф..Пер Хеден - Швеція

6-7 жовтня 2006 року, Київ - «Асиметрія і аномалії, аугментація плюс мастопексия, реконструкція з грудними імплантами McGhan» лектор проф. Пер Хеден - Швеція

2006 р. - навчання за програмою "Контурна пластика" (філери «Biopolimer«, «Stilage«, «Juvederm«, «Surgiderm«, «Teosyal«, «Restilane«, «Radiesse«.)

Листопад 2006 року - Майстер-клас в рамках другого з'їзду ВАПРЕХ «Актуальні питання пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії. Одномоментна мастопексія і ендопротезування. Вторинне ендопротезування» Prof. Daniel Marchac (France), Klaus Brunnert (Germany), Alexis Verpaele (Belgium) (Київ).

2007 р. - учасник першого майстер-класу в рамках освітньої програми міжнародної асоціації естетичних пластичних хірургів на тему: «Функціональна і естетична ринопластика», м. Одесса

Лютий 2008 року - 12 Курс з пластичної хірургії, проф. V.Cardim, Z.Saylan, м.Москва

Квітень 2008 року - V Міжнародний курс з пластичної хірургії, проф: T.M.Biggs, F.Nahai, J.A.Fridland, R.Graf, J.Hunstad, T.L.Roberts, м.Екатеринбург

Вересень 2008 року - учасник міжнародного семінару Філіпа Депре (Іспанія) по застосуванню різнорівневих пілінгів Skin Tech на основі трихлороцтової кислоти і фенолу в практиці пластичного хірурга і лікаря дерматокосметолога.

Травень 2009р., Київ - учасник I науково-практичної телевідеоконференціі "Achieving Excellence in Breast Augmentation Surgery" Allergan-Academy.

Травень 2009 р. - Одеса - III міжнародний майстер-клас "Омолодження обличчя - альтернативні рішення. Ефективність і безпека"

Липень 2009 р. - Course «Contour plastic» (Juvederm ULTRA) ALLERGAN Київ.

Лютий 2010 р. - IV міжнародна науково-практична конференція «Проблемні ситуації з пластичної та реконструктивної хірургії» м. Київ

Травень 2010 р. - PLASTIC SURGERY MEETING. Dr Olivier GERBAULT (France); Dr Patrick MALLUCCI (UK); Korotkiy I.V. Russia; Pr. Kirill P. Pshenisnov, Russia. ANTALYA.

Квітень 2011 р. - Національний інститут раку «Актуальні питання реконструктивно-відновлювальної хірургії молочної залози». Проф. д.м.н. Боровиков А.М., проф. д.м.н. Соболевський В.А., проф. д.м.н. Ісмагілов А.Х. 9-10 квітня 2011р., Київ.

Травень 2011 р. - Attended an Allergan Educational Programme regarding Facial Aesthetics at «Latest Advances in Facial Aesthetics» at InterContinental Hotel, Kiev - Dr. Mauricio de Maio Plastic Surgeon, Brazil

Червень 2011 р. - міжнародний Конгрес пластичних і естетичних хірургів ISAPS в Санкт-Петербурзі

Червень 2011 р. - Конгрес в Стокгольмі з пластичної хірургії. Teaching courses Beauty through Science in Stockholm Sweden

3-4-5 квітня 2013 р. - учасник міжнародного конгресу антіейджінговой медицини в Монте-Карло (Монако)

29-31 травня 2013 р. - навчальний курс «Mastopexy in primary and secondary breast augmantation cases» під керівництвом Patrick Maxwell, Стокгольм Швеція

25 квітня 2013 р. - участь в семінарі "біодеградіючі нитки: ремоделювання контурів і овалу, нитьове омолодження», тренер Магдалини Аль Нагаш

10 травня 2013 р. - майстерклас просунутого рівня по роботі з об'ємним наповнювачем для контурної пластики Rediesse на основі гідроксиапатиту кальцію. » тренер Гаврилюк С.Г.

7-9 червня 2013 - учасник міжнародного конгресу «Controversies, art, technology in facial aesthetic surgery - CATFAS IV» Dr / P. Tonard, Dr / A. Verpaele, Dr / M.Hamdi, м. Гент, Бельгія.

14-15 червня 2013р - учасник міжнародного конгресу «Просунута естетична хірургія грудей", м.Санкт-Петербург (модератори: Джовані Ботті- Італія, Костянтин Стан - Румунія, даніель ДельВікіо - США, Ніл Хандел- США)

27 серпня 2013р - POLITECH Exellence Tour Dieburg, Germany

13-14 вересня 2013р - учасник всеукраїнського семінару по ринопластиці (український інститут оторінолярінголога, модератори: професор Пальма П'єтро, професор Гільберт Трініті

1-2 листопада 2013 р. - «Відкрита або закрита ринопластика - що краще?» м.Одеса (Роні Масконі- Ізраїль, Патлажан - Україна, Пшеніснов- Росія, Компаніец- Україна)

7 листопада 2013 р. - учасник «міжнародної конференції по ін'єкційним методикам в естетичній медицині» ЕМЕТ

14 лютого 2014 року - майстер клас «Трансаксілярне ендопротезування молочних залоз» д.м.н. Пінчук В.Д

3-4-5 квітня 2014 року - учасник міжнародного конгресу антіейджінгової медицини в Монте Карло (Монако)

4 квітня 2014 року - тренінг «An eye for detail: A progressive approach to periorbital revitalisation» Koenrad de Boulle- Belgium, Lekhdar Belhaouari- France

24-25 квітня 2014 року - тренінг в клініці доктора Костянтина Стана з ендопротезування молочних залоз з використанням поліуретанових імплантів. Румунія, Бухарест

показати повний текст
Лікар-хірург першої категорії, пластичний хірург <br>Кандидат медичних наук: Петах Андрій Васильович
Петах Андрій Васильович Лікар-хірург першої категорії, пластичний хірург
Кандидат медичних наук
Лікар-хірург першої категорії, пластичний хірург <br>Кандидат медичних наук: Петах Андрій Васильович
Петах Андрій ВасильовичЛікар-хірург першої категорії, пластичний хірург
Кандидат медичних наук

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

1992 - 1998 р. - навчання в Ужгородському державному медичному університеті, диплом доктора з відзнакою.

1998 - 2000 р. - інтернатура за спеціальністю «хірургія».

2000 - 2002 р. - клінічна ординатура по хірургії, на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

2002 - 2004 р. - лікар-хірург відділу пластичної та реконструктивної хірургії Національного інституту хірургії і трансплантології АМН України ім. А.А. Шалімова.

З 2004 р - лікар-хірург відділу відновної мікрохірургії та трансплантації тканин, Національного інституту хірургії і трансплантології АМН України ім. А.А. Шалімова.

2004-2005 р - Лауреат стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Науково-дослідницька робота з хірургічного лікування важких форм постмастектомічної лімфедеми, експериментальні дослідження можливостей з'єднання тканин методом електрозварювання, вивчення системи ангіогенезу, оптимізація технології ліпофіллінгу,

З 2010 р - науковий співробітник відділу пластичної та реконструктивної хірургії Національного інституту хірургії і трансплантології АМН України ім. А.А. Шалімова.

З 2011 р - керівник відділення пластичної та реконструктивної хірургії клініки Інновація

З 2015 р. консультант з пластичної хірургії міжнародної клініки Medpark

Виконує більше 900 пластичних і реконструктивних операцій на рік.

Спеціалізація і стажування:

2001 р. - Естетична хірургія обличчя, маммопластика, абдомінопластика, ліпосакція «, Москва, (під керівництвом проф. М. А. Миланова).

2002 р. - «аугментаціонна мамопластика», Москва, (під керівництвом проф. P. Heden).

2004 р. - Брав участь в Першому З'їзді - "Актуальні питання пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії" (під керівництвом президента ВАПРЕХ Тімен).

2004-2005 р - Спеціалізація по отоларингології, Київська Військово-медична академія.

2005 р - Спеціалізація з судинної хірургії, Київська медична академія.

2006 р - «аугментационной маммопластика», Київ, (під керівництвом проф. P. Heden).

2006 р - «Сучасні методики редукції та протезування жіночих грудей», Київ, (під керівництвом проф. L. Ribeiro).

2006 р - «Естетична хірургія молочної залози», Мілан, Італія (під керівництвом проф. M. Nava).

2007 р - «Естетична хірургія обличчя», Київ, (під керівництвом проф. D. Marshak, А. Е. Белоусова).

2007 р - «Функціональна і естетична риносептопластика», Одеса, (під керівництвом проф.К.П.Пшеніснова).

2007 р - Спеціалізація по ангіографії і рентгено-ендоваскулярної хірургії, КМАПО, Київ.

2007 р - «Післядипломний курс естетичної та пластичної хірургії» Сеул, Корея, (під. Керівництвом проф. B. Mendelson).

2009 р. - «Післядипломний курс естетичної та пластичної хірургії» Родос, Греція, (під егідою IPRAS Educational Council, Aesthetic Education Worldwide).

2009 р. - III міжнародний майстер-клас "Нові напрямки естетичної хірургії обличчя і молочної залози. Київ;

2009 р. - Нагороджений грамотою президентом ВАПРЕХ Г.Е.Тіменом за вагомий внесок в розвиток пластичної та естетичної хірургії за багаторічну відповідальну роботу, людяність, бездоганне ставлення до виконання своїх зобов'язань, високі професійні досягнення,

2009 р. - Certificate of Петах Андрій. Who has successfully completed the theoretical course of (Laserlipolisi, Laser Liposuction) on Smartlipo from the Deka company (Italy)

2014 р. - Sertify «Has attended the Caibbas-II-Meeting» Concert Noble Brussels Belgium.

2014 р. - Sertify «Rome, Sheraton Golf Parco De Meduci. Italy. Roma

2010 р. - Брав участь в 1 міжнародному курсі "Складні випадки та ускладнення пластичної хірургії молочної залози", Київ, (під керівництвом проф. Toma Mugea).

2010 р. - спеціалізація по ЛОР-хірургії.

2011 року - інтенсивний курс ISAPS з пластичної хірургії, Прага.

2012 року - "Перша міжнародна школа маммопластики в Казані", (під керівництвом проф.М.Б.Нава).

2012 року - Sertify «International Course on Aesthetic Plastic Surgery and Minimally Invasive Methods of Rejuvenation». Course cheir Irina Khrustaleva. St. Petersburg. Russia.

2013 р. - Міжнародний майстер-клас «Збільшення і реконструкція грудей з використанням новітніх медичних технологій. Україна. Київ.

2014 р. - Sertify «Has attended the Catbbas-II-Meeting» Concert Noble Brussels Belgium.

2014 р. - Sertify «Rome, Sheraton Golf Parco De Meduci. Italy. Roma

2014 р. - XII Miedzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anty-Aging w Warszawie.

2016 р. - Certificate of Андрій Петах. Rome Breast Surgery Symposium, Reconstruction and Aesthetic Breast Surgery.

2016 р. - 23rd congress ISAPS 2016 Kyoto, Japan

В даний час є:

Дійсним членом ВАПРЕХ (Всеукраїнська асоціація пластичних реконструктивних, естетичних хірургів).

ISAPS (The International Society of Aesthetic Plastic Surgery).

Асоційованим членом IPRAS (The International Confederation of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery).

Наукові публікації представлені на наступних конференціях:

I міжнародний конгрес з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії ОПРЕХ, Москва, 2001;

3-й Конгрес Асоціації хірургів ім. Н. І. Пирогова, Москва, 2001;

I Конгрес лімфології Росії, Москва, 2003, Slovak Symposium of Plastic Surgery Koshitse, 2003 IV конгрес з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії з міжнародною участю.

Ярославль, 2003 XVIII Congress of the European Association for Cranio-maxillofacial Surgery - EACMFS Barcelona, ​​2006, 18th congress of the International Society of Aesthetic Plastic Surgery, Rio de Janeiro, Brasil, 2006,

The Aesthetic Meeting of the American Society for Aesthetic Plastic Surgery, New York, 2007, I, II з'їзд пластичних, реконструктивних, естетичних хірургів України, Київ, 2004, 2008,

2004 р і 2014 г. - 2 доповіді по ринопластиці і ліпофілінгу на конференції Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.

11th Congress of Italian and American Plastic Surgeons, Bologna, Italy, 2008, ESPRAS Сongress, Rhodes, Greece 2009.

2006.г- Gongress Isaps. The Internationak Society of Aesthetic Plastic Surgery. Rio de Janeiro. Brazil.

2007. The International Society of Aesthetic Plastic Surgery. Hereby certifies that Andriy Petakh, Mc is an Active Member of the Society.

2012 року - доповідь по сучасним можливостям лазерної ліпосакції, Санкт-Питербург, Росія.

Автор і співавтор понад 73 наукових публікацій в таких журналах: «Хірургія України»; «Трансплантологія»; «Клінічна хірургія»; «Аннали пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії»; «Пластична хірургія та естетична дерматологія».

показати повний текст
Пластичний хірург, <br>лікар хірург вищої категорії <br>кандидат медичних наук: Гіндіч Ольга Андріївна
Гіндіч Ольга Андріївна Пластичний хірург,
лікар хірург вищої категорії
кандидат медичних наук
Пластичний хірург, <br>лікар хірург вищої категорії <br>кандидат медичних наук: Гіндіч Ольга Андріївна
Гіндіч Ольга АндріївнаПластичний хірург,
лікар хірург вищої категорії
кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1999-2005 рр - МУ ім. А.А. Богомольця;

2005-2008 рр - інтернатура НІХТ ім. А.А. Шалімова.

показати повний текст
Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло Валерійович Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук
Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло ВалерійовичЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1996-2002 рр. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця

2002-2004 рр. - інтернатура за спеціальністю «Урологія» на базі кафедри урології НМУ ім. О.О.Богомольця, Центральна міська клінічна лікарня, Міський урологічний центр, м.Київ

2011-2013 рр. - клінічна ординатура ДУ «Інститут урології НАМН України»

З 2011 р і по теперішній час старший науковий співробітник відділу сексопатології та андрології Інституту урології НАМН України. Основний напрямок - пластична хірургія чоловічих статевих органів.

2016 г. - захист кандидатської дисертації

УЧАСТЬ В АСОЦІАЦІЇ, КОНФЕРЕНЦІЯХ

Член Європейського Товариства Сексуальної Медицини (ESSM), Асоціації андрологів і сексопатологів України, Європейської Асоціації урологів.

НАУКОВІ РОБОТИ, ПАТЕНТИ

Автор і співавтор понад 50 друкованих наукових робіт, 20 публікацій в зарубіжних виданнях і доповідей на міжнародних і регіональних науково-практичних конференціях. Має патенти на винаходи нових методів лікування.

СТАЖУВАННЯ

2013р., 2018 р. - стажування з сучасних методів лікування еректильної дисфункції. Ізраїль. м Тель-Авів.

2013р .; 2014 р .; 2016 р; 2021 р. - стажування з урогенітальної пластичної реконструктивної хірургії на базі Центру сечостатевої та реконструктивної хірургії. Керівник - доктор Радош Джіновіч (MD Rados Djinovich). Сербія. м.Белград. 

показати повний текст
послуги Відділення Пластична хірургіяЦіна
Кругова підтяжка обличчя + ліпосакція шиї (2х векторна), 2 категорії 120000.00 грн
Лазерний ліполіз молярскої області 10500.00 грн
Лазерний ліполіз + ліпосакція щоки 10500.00 грн
Лазерний ліполіз + ліпосакція підборіддя 10500.00 грн
Протезування підборіддя (вартість протезу 360 грн. не включена) 15000.00 грн
Підтяжка брів (скроневі зони з ліпофілінгом), 1 категорії 50000.00 грн
Підтяжка брів (скроневі зони з ліпофілінгом), 2 категорії 72000.00 грн
Видалення грудок Біша від 17000.00 грн
Класична блефаропластика верхнiх повiк 19500.00 грн
Лезерна блефаропластика верхніх повік 1 категорії 21600.00 грн
Лезерна блефаропластика нижніх повік 1 категорії 25200.00 грн
Лезерна блефаропластика верхніх повік 2 категорії (блефароптоз) 27600.00 грн
Лезерна блефаропластика нижніх повік 2 категорії 34200.00 грн
Лезерна блефаропластика кругова 1 категорії 43200.00 грн
Ринопластика (пластика носа), 1 категорії 75000.00 грн
Ринопластика (пластика носа), 2 категорії 135000.00 грн
Пластика вушних раковин (отопластика), 1 категорії 17000.00 грн
Пластика вушних раковин (отопластика), 2 категорії 39000.00 грн
Пластика мочки вуха 3500.00 грн
Ліпофілінг особи (губа, носогубні складки, 1 зона) 12000.00 грн
V-Y пластика однієї губи 25000.00 грн
Хейлопластика "Булхорн" однієї губи 25000.00 грн
Мамопластика
Збільшення грудей (без вартості: імплантантів, компресійної білизни) 1 категорії 80000.00 грн
Збільшення грудей (без вартості: імплантантів, компресійної білизни) 2 категорії 90000.00 грн
Зменшення грудей, редукційна мамопластика з ліпосакцією або ліпофілінгом, 1 категорії 66000.00 грн
Зменшення грудей, редукційна мамопластика з ліпосакцією або ліпофілінгом, 2 категорії 90000.00 грн
Ліпофілінг груді (одна грудь), 1 категорії 30000.00 грн
Ліпофілінг груді (одна грудь), 2 категорії 39000.00 грн
Підтяжка грудей, мастопексія, 1 категорії 54000.00 грн
Підтяжка грудей, мастопексія, 2 категорії копія 72000.00 грн
Корекція соска і ореоли, 1 категорії 12000.00 грн
Корекція соска і ореоли, 2 категорії 18000.00 грн
Гінекомастія (одна сторона) ліпосакція + лазерний ліполіз + гістологія, 1 категорії 15000.00 грн
Гінекомастія (одна сторона) ліпосакція + лазерний ліполіз + гістологія, 2 категорії 30000.00 грн
Пластика тіла
Абдомінопластика, 1 категорії 105000.00 грн
Абдомінопластика, 2 категорії 144000.00 грн
Абдомінопластика (корекція) 80000.00 грн
Корекція діастазу 45000.00 грн
Корекція діастазу ендоскопічним методом 55000.00 грн
Липофилинг сідниць (1 категорії) 36000.00 грн
Липофилинг сідниць (2 категорії) 45000.00 грн
Пластика сідниць (ліфтинг, підтяжка) 66000.00 грн
Пластика сідниць (ендопротезування), без вартості імплантату 66000.00 грн
Лазерний ліполіз (1 зона 10*10) 9000.00 грн
Лазерний ліполіз + ліпосакція 10500.00 грн
Ліпосакція тіла (1 зона) 6000.00 грн
Ліпосакція холки 9000.00 грн
Ліпосакція шиї 8000.00 грн
Ліпофілінг тіла, 1 зона 12000.00 грн
Липофилинг кистей рук 22500.00 грн
Пластика бедер (підтяжка) 55000.00 грн
Пластика рук (підтяжка) 45000.00 грн
Пiдтяжка шкіри пахвовій області 30000.00 грн
Лазерне лікування гіпергідрозу 15000.00 грн
Литкове ендопротезування, без вартості іпмлантата 72000.00 грн
Ендопротезування гомiлок (без вартостi iмпланта) 87500.00 грн
Інтимна пластика
Пластика великих статевих губ (липофилинг), 1 категорії 13500.00 грн
Пластика великих статевих губ (липофилинг), 2 категорії 30000.00 грн
Пластика малих статевих губ (висічення), 1 категорії 14000.00 грн
Пластика малих статевих губ (висічення), 2 категорії 20000.00 грн
Класична лабіопластика 14000.00 грн
Лазерна лабіопластика 20000.00 грн
Інтимне лазерне омолодження (відбілювання) 6000.00 грн
Лікування облисіння
Трансплантація волосся (більше 1000 графт), 1 графт 40.00 грн
Трансплантація волосся (менше 1000 графт), 1 графт 60.00 грн
Трансплантація волосся (брови, борода), 1 графт, 1 категорії 40.00 грн
Трансплантація волосся (брови, борода), 1 графт, 2 категорії 60.00 грн
Плазмотерапія волосся 3500.00 грн
Введення в рубець препарата "Дипроспан" 650.00 грн
Пластика дефектiв II категорiī 30000.00 грн
Пластика дефектiв I категорiī 20000.00 грн
Лабіопластика великих статевих губ 10000.00 грн
Лабіопластика малих статевих губ 10000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
наталья 15-03-2019 Кеян Давид Николаевич -профессионал ,высшей категории. Имеющий опят и знания в своей профессии. Я - ему благодарна за уже сделанную работу.И уверена в отличном результате .Человек с золотыми руками и добрым, сочувствующим сердцем. Ищущим своего врача - выбирайте Давида Николаевича и ВЫ будете здоровы и довольны .Благодарна клинике- "Оксфорд Медикал"за услуги и понимание .С уважением Наталья Кучма .
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом