(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Загальна хірургія

Загальна хірургія

Спеціалізацією лікарів загальної хірургії є лікування хвороб органів черевної порожнини:

  • шлунка;
  • підшлункової залози;
  • печінки та жовчовивідних шляхів (гепатобіліарна система);
  • тонкого та товстого кишечника.

Відділення загальної хірургії обладнано сучасною апаратурою, необхідною для точної діагностики та максимально щадного втручання в організм пацієнта. У загальній хірургії «Оксфорд Медікал» проводять весь діапазон планових операцій. Клініка має в своєму розпорядженні зручні палати для післяопераційної реабілітації, що проходить під наглядом кваліфікованих медиків.

Видалення апендициту - апендектомія

Гострий апендицит - одна з найчастіших причин хірургічного втручання. Запалення апендикса проявляється різким болем в правій клубовій області живота. Можливе підвищення температури, нудота і блювота. Хвороба лікується тільки хірургічним шляхом, тому при появі подібних симптомів потрібно терміново звертатися в хірургічний стаціонар. До консультації з лікарем, заборонений прийом будь-яких препаратів - це може утруднити діагностику.

Операція з видалення запаленого апендикса називається апендектомія і може проводитися по традіуіонним технікам або ж лапароскопічно (через спеціальні проколи і без розрізів).

Видалення жовчного міхура - холецистектомія

Жовчокам'яна хвороба, при якій в жовчному міхурі утворюються конкременти («камені»), також підлягає хірургічному лікуванню. Застійні явища в жовчовивідних шляхах сприяють утворенню каменів, а при загостренні захворювання жовчні протоки закупорюються конкрементами і порушується відтік жовчі з жовчного міхура.

Основними симптомами є: сильний біль в правому підребер'ї, нудота і присмак гіркоти. При відсутності лікування висока ймовірність холециститу - запалення жовчного міхура. В такому випадку проводиться видалення жовчного міхура - холецистектомія. Існують різні препарати і методики для «дроблення» конкрементів, але в більшості випадків, виражені симптоми хвороби з'являються при такій кількості каменів, що єдиним варіантом є хірургічна операція.

Лікування гострого панкреатиту

Основним симптомом гострого панкреатиту є дуже сильний біль у верхній третині живота. Біль може бути розпираючим, пекучим, може віддаватися в поперек або носити оперізуючий характер. У пацієнта можлива сильна нудота, до блювоти, яка не приносить полегшення; може бути діарея. Також виявляються симптоми загальної інтоксикації: підвищення температури тіла до 38° С, загальна слабкість, занепад сил, тремтіння в кінцівках, запаморочення.

Хірургічне втручання при гострому панкреатиті показано, якщо відсутній який-небудь ефект від консервативного лікування, або у пацієнта, внаслідок відмирання тканин підшлункової залози, почалися гнійні ускладнення (абсцеси, кісти, псведокісти та ін.) Найчастіше, проводиться часткове видалення хвоста або тіла підшлункової залози (дистальна резекція). У деяких випадках можлива резекція, при якій видаляється велика частина залози.

Операція з видалення грижі

Грижею називається виходження органів з порожнин, займаних ними в нормі, при цьому зберігаються оболонки, що їх покривають. Випинання органу або його частини може статися під шкіру, в міжм'язовий простір або у внутрішні порожнини. Найчастіше діагностуються вентральні грижі - грижі черевної стінки або грижі живота.

У клініці «Оксфорд Медікал» проводиться оперативне лікування вроджених і набутих (післяопераційних та рецидивних) гриж, діастаза прямих м'язів живота. Більшість гриж є зовнішніми, розташовуючись в паховій або стегновій області, в районі білої лінії живота або пупка. Операція проводиться як відкритим способом, так і лапароскопічно.

Будь ласка, зверніть увагу! Шпиталізація та проведення оперативного втручання в хірургії клініки «Оксфорд Медікал» вимагають обов'язкового проходження ПЛР-тесту на коронавірус.

( Рейтинг: 4.44, голосів: 43 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург II категорії: Чумаков Володимир Миколайович
Чумаков Володимир Миколайович Лікар хірург II категорії
Лікар хірург II категорії: Чумаков Володимир Миколайович
Чумаков Володимир МиколайовичЛікар хірург II категорії

Оболонська набережна 1, корпус 2;

інформація про лікаря

09.2004 – 06.2010 Медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа»
08.2010 – 06.2013 Магістратура за спеціальністю «Хірургія»
11.2013 – 10.2016 Аспірантура за спеціальністю «Хірургія»
08.2013 – 10.2013 Хірург. Центральна районна лікарня, Миколаївська область, м. Первомайськ 
11.2016 – теперишній час. Асистент кафедри хірургії, травматохірургії, ортопедії та фтизіатрії Сумського державного університету.
показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Загальна хірургія
Широке висічення злоякісної пухлини шкіри 6000.00 грн
Бронхоскопія 1100.00 грн
Паравертебральна блокада з візуалізацією 2800.00 грн
Розкриття та дренування заочеревинного простору 20000.00 грн
Опреративне втручання при кишечній непрохідності 25000.00 грн
Спленектомія (резекція селезінки) 21000.00 грн
Субтотальна резекцiя шлунку 40000.00 грн
Гастректомія 50000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
Анна Анатольевна 13-09-2021 Хотим выразить благодарность клинике "Оксфорд Медикал", г. Киев по ул. Березняковская, 30б. Пациентом клиники стала в 2021 году наша мама Ищук А.А., ей 82 года. Большое человеческое спасибо Вам Когут Виктор Викторович, Дячук Николай Васильевич. Такие люди, как вы - гордость профессии. Мама и наша семья сердечно благодарны этим замечательным людям!!! Они очень внимательные врачи-урологи, профессионалы своего дела. Благодарим за чуткость к пожилому человеку, за отзывчивость. Вы были у нас последней надеждой. Мы все счастливы! Когут Виктор Викторович не отказал в проведении операции маме. Коралловы камни в почках мучали всю жизнь маму. А вы врачи совершили чудо!Также Большое Спасибо всей операционной бригаде! Прекрасно, что есть такие чудесные люди.Благодарны медсестрам! Все эти люди удивительной доброты, профессионалы. ВСЕМ ВАМ желаем здоровья, счастья и долгих лет жизни. Берегите себя!!P.s. Клинику выбирала случайно, может отзыв поможет другим!
Олена Ворох 19-08-2021 Щиро вдячна медперсоналу Оксфорд медікал на Березняках за турботу й увагу до пацієнтів, особливо хірургам Михальчевському Петрові Семеновичу та Валецькому Валерієві Леонтійовичу за вдало проведену лапараскопічну операцію. Це Лікарі з великої літери! Таких професіоналів іще пошукати! Рекомендую всім, у кого проблеми з холециститом. Честь їм і хвала, а ще - міцного здоров’я й поваги від тих, кого вони поставили на ноги.
Наталья 14-08-2021 Хочу выразить благодарность хирургу Мудриевскому Богдану Любомировичу и его команде за великолепно сделанную операцию « Лапароскопическая аппендэктомия». Очень грамотный, спокойный, терпеливый человек:-). Через 4 часа после операции я уже могла ходить, принять душ и работать в компьюторе. Через 2 суток я была уже дома. СПАСИБО!!!
Марина 12-08-2021 Врач очень лояльный и приятный, всё чётко объяснил и показал. Во время осмотра постоянно отвлекал интересными разговорами, чтобы пациент не чувствовал дискомфорт. На консультации отвечал на всё вопросы достаточно раскрыто. Осталась очень довольна.
Дарья Безуглая 12-08-2021 Дуже вдячна лікарю Володимиру Володимировичу за його золоті руки. Потрапила до нього також по рекомендації і на власні очі бачила бездоганну роботу і дуже хороші відгуки по ринопластиці. Володимир Володимирович дуже уважний лікар, після операції кожного дня цікавився мої станом. Взагалі дуже вдячна працівникам клініки анестезіологу, медсестрам, адміністраторам. Я надзвичайно задоволена, що наважилась на цю операцію (риносептопластку) і знайшла свого лікаря.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом