(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Зверніть увагу! Ми проводимо планові операції в стаціонарі

Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Видалення грижі

Симптоми гриж

Незалежно від локалізації, для більшості гриж хараткерні наступні прояви:

  • випинання - внутрішні органи виходять за межі м'язових стінок і помітні зовні у вигляді відчутної опуклості;
  • хворобливість - утворена припухлість часто болюча;
  • порушення травлення - відбувається з-за обмеження випавших петель кишечника м'язовою стінкою, що порушує процес нормального проходження перетравлюваємої їжі.

Видалення пахової грижі

Пахова грижа - найпоширеніша грижа черевної стінки, що діагностується, переважно, чоловікам. Може бути вродженою, але частіше за все - набута.

Пацієнти з паховою грижою скаржаться на довгасте або грушоподібне випинання, яке може опускатися в мошонку (коса пахова грижа). Пряма пахова грижа часто буває двосторонньою і має кулясту форму. Спочатку грижа безболісна, але потім з'являється біль і проблеми шлунково-кишкового тракту.

При виявленні пахової грижі, показано хірургічне видалення; консервативне лікування за допомогою бандажа тільки при наявності серйозних протипоказань для операції. Чим раніше проведена операція, тим меншою буде вірогідність розвитку ускладнень грижі у вигляді порушень роботи травної системи і застійних явищ.

Видалення пупкової грижі

Пупкова грижа виникає, коли частина кишечника виходить через пупкове кільце. Такі грижі частіше діагностуються у жінок через розтягнення черевної стінки під час виношування дитини. Також появі пупкової грижі сприяє ожиріння.

Пупкова грижа виявляється випинанням в області пупка, часто болючим (особливо після фізичних навантажень і прийомів їжі). Вона може провокувати порушення травлення, погіршення кровообігу, защемлення нервових закінчень.

Лікується пупкова грижа також тільки хірургічним шляхом, причому сучасні підходи дозволяють видаляти пупкові грижі без рецидивів. При операції грижа вправляється в черевну порожнину, а пупкове кільце зміцнюється хірургом.

Видалення пахово-мошоночних гриж

При пахово-мошоночних грижах внутрішні органи випадають в мошонку через слабкість пахових кілець (внутрішнього або зовнішнього). У складних випадках, під тиском випираючих тканин, мошонка розтягується і збільшується. Як ускладнення, можуть розвиватися порушення роботи шлунково-кишкового тракту і органів сечостатевої системи.

Лікування пахово-мошоночних гриж також тільки хірургічне, причому оперування цих гриж найчастіше вимагає застосування більш складних методик.

Особливості оперативного лікування гриж

Незалежно від локалізації грижі, операція по її усуненню триває не більше 1 години, за яку лікар встигає вправити випавші петлі кишечника, зміцнити м'язову стінку і вшити рану. Характерною особливістю даного втручання є те, що стан пацієнта починає поліпшуватися відразу після операції. Через термін до тижня (в більшості випадків, від 3 до 5 днів) зникають будь-які хворобливі відчуття.

Сучасне обладнання, перевірені технології і кваліфіковані хірурги дозволяють максимально швидко і ефективно усувати грижі. Для реабілітації та спостереження пацієнтів в післяопераційний період пропонуються комфортні стаціонарні палати, в яких пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом.

Вартість операції розраховується індивідуально і залежить від тяжкості стану пацієнта і наявності у нього супутніх захворювань. Дізнатися, скільки коштує видалити грижу, ви можете в розділі «Ціни» нашого сайту.

Будь ласка, зверніть увагу! Госпіталізація та проведення оперативного втручання в хірургії клініки «Оксфорд Медікал» вимагають обов'язкового проходження ПЛР-тесту на коронавірус.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург II категорії: Чумаков Володимир Миколайович
Чумаков Володимир Миколайович Лікар хірург II категорії
Лікар хірург II категорії: Чумаков Володимир Миколайович
Чумаков Володимир МиколайовичЛікар хірург II категорії

Оболонська набережна 1, корпус 2;

інформація про лікаря

09.2004 – 06.2010 Медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа»
08.2010 – 06.2013 Магістратура за спеціальністю «Хірургія»
11.2013 – 10.2016 Аспірантура за спеціальністю «Хірургія»
08.2013 – 10.2013 Хірург. Центральна районна лікарня, Миколаївська область, м. Первомайськ 
11.2016 – теперишній час. Асистент кафедри хірургії, травматохірургії, ортопедії та фтизіатрії Сумського державного університету.
показати повний текст

відгуки
Богдан 04-12-2021 Доброго дня! Хочу щиро подякувати лікарю Головко Володимиру Володимировичу за успішно проведену операцію (ендоскопічну поліпотомію), за його професіоналізм та людяність . Як і в кожного із пацієнтів в мене були дуже сильні переживання стосовно операції, про те після огляду та спілкування з Володимиром Володимировичем - я заспокоївся та був впевнений, що все буде гаразд. Так і є, операція пройшла успішно та безболісно. Вдячний дуже за уважне ставлення та турботу і після операції - Ви однозначно найкращий! Всім рекомендую цього лікаря. Також хочеться подякувати лікарю-анестезіологу та медичному персоналу клініки. З повагою Лакуста Богдан.
Алёна 27-10-2021 Хочу виразити свою "подяку" лікарю Головко В. В., який здійснив мою мрію (повернув моєму носику естетичний вигляд і дихання). Дякую Вам за таку ювелірну роботу, за Ваш професіоналізм, за те що були вірним другом для мене. Ви найкращий! Ну і звісно, дякую лікарю - анестезіологу і всьому колективу, який знаходився поряд. Побільше б таких людей, як ви! Безмежно дякую!
Андрій 06-10-2021 Огромное спасибо за качественный подход к пациенту! Всё на высшем уровне, эндоскопия у меня прошла идеально благодаря спокойствию и заряду уверенности от Наталии Сергеевны.
Даня Архипчук 04-10-2021 Был у хирурга Чумакова В.М.Всё понравилось. Всё сделал быстро и самое главное качественно. Очень доволен
Владислав Калыш 03-10-2021 Хочу выразить огромную благодарность доктору Головко Владимиру Владимировичу за успешно-проведённую операцию,которую он мне делал в сентябре. Большое ему спасибо за его профессионализм,оперативность,вежливость,внима-тельность,как во время операции,так и после. Я очень рад,что именно этот доктор делал мне операцию. И я с большим удовольствием могу только рекомендовать его.А также хочу поблагодарить персонал клиники за их доброе и вежливое отношение,приемлемые цены.Всё на европейском уровне. Эта клиника заслуживает самую высокую оценку. Ещё раз огромная благодарность отоларингологу Головко Владимиру Владимировичу,здоровья,благополучия и всего самого доброго ему хочу пожелать от чистого сердца. А также процветания вашей клинике.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом