(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Хірургічне видалення грижі

Грижа - це випинання органу або його частини під шкіру, міжм'язовий простір або у внутрішні порожнини. Хірурги клініки «Оксфорд Медікал» видаляють пахвинні, пупкові, стегнові, пахово-мошонкові, промежени, післяопераційні та рецидивні. Також успішно оперуються грижі білої лінії живота, мечоподібного відростка, спігелієвої лінії.


Симптоми гриж

Незалежно від локалізації, для більшості гриж хараткерні наступні прояви:

  • випинання - внутрішні органи виходять за межі м'язових стінок і помітні зовні у вигляді відчутної опуклості;
  • хворобливість - утворена припухлість часто болюча;
  • порушення травлення - відбувається з-за обмеження випавших петель кишечника м'язовою стінкою, що порушує процес нормального проходження перетравлюваємої їжі.

Більшість гриж можна діагностувати за зовнішніми проявами, але при грижі діафрагми та деяких інших патологіях можуть знадобитися рентген або інші обстеження.

Видалення пахової грижі

Пахова грижа - найпоширеніша грижа черевної стінки, що діагностується, переважно, чоловікам. Може бути вродженою, але частіше за все - набута.

Пацієнти з паховою грижою скаржаться на довгасте або грушоподібне випинання, яке може опускатися в мошонку (коса пахова грижа). Пряма пахова грижа часто буває двосторонньою і має кулясту форму. Спочатку грижа безболісна, але потім з'являється біль і проблеми шлунково-кишкового тракту.

При виявленні пахової грижі, показано хірургічне видалення; консервативне лікування за допомогою бандажа тільки при наявності серйозних протипоказань для операції. Чим раніше проведена операція, тим меншою буде вірогідність розвитку ускладнень грижі у вигляді порушень роботи травної системи і застійних явищ.

Хірургічне видалення грижі 1

Видалення пупкової грижі

Пупкова грижа виникає, коли частина кишечника виходить через пупкове кільце. Такі грижі частіше діагностуються у жінок через розтягнення черевної стінки під час виношування дитини. Також появі пупкової грижі сприяє ожиріння.

Пупкова грижа виявляється випинанням в області пупка, часто болючим (особливо після фізичних навантажень і прийомів їжі). Вона може провокувати порушення травлення, погіршення кровообігу, защемлення нервових закінчень.

Лікується пупкова грижа також тільки хірургічним шляхом, причому сучасні підходи дозволяють видаляти пупкові грижі без рецидивів. При операції грижа вправляється в черевну порожнину, а пупкове кільце зміцнюється хірургом.

Видалення пахово-мошоночних гриж

При пахово-мошоночних грижах внутрішні органи випадають в мошонку через слабкість пахових кілець (внутрішнього або зовнішнього). У складних випадках, під тиском випираючих тканин, мошонка розтягується і збільшується. Як ускладнення, можуть розвиватися порушення роботи шлунково-кишкового тракту і органів сечостатевої системи.

Лікування пахово-мошоночних гриж також тільки хірургічне, причому оперування цих гриж найчастіше вимагає застосування більш складних методик.

Особливості оперативного лікування гриж

Незалежно від локалізації грижі, операція по її усуненню триває не більше 1 години, за яку лікар встигає вправити випавші петлі кишечника, зміцнити м'язову стінку і вшити рану. Характерною особливістю даного втручання є те, що стан пацієнта починає поліпшуватися відразу після операції. Через термін до тижня (в більшості випадків, від 3 до 5 днів) зникають будь-які хворобливі відчуття.

Сучасне обладнання, перевірені технології і кваліфіковані хірурги дозволяють максимально швидко і ефективно усувати грижі. Для реабілітації та спостереження пацієнтів в післяопераційний період пропонуються комфортні стаціонарні палати, в яких пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом.

Хірургічне видалення грижі 2

Вартість операції на грижі у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість операції залежить від виду грижі, методу хірургічного втручання – з відкритим доступом або лапароскопічний, а також складності патології. Ознайомитися з цінами хірургічного лікування гриж в «Оксфорд Медікал» можна тут. Точніше зорієнтувати щодо ціни операції може лише хірург. Для цього необхідно врахувати діагноз та інші індивідуальні особливості пацієнта. Записуйтесь на консультацію на зручний для вас час.

Відповіді на популярні питання щодо хірургічного лікування грижі

Що таке грижа?

Грижа – це випинання органів черевної порожнини за межі своєї анатомічної зони. Вона може розвиватися на різних ділянках тіла, у місцях ослаблення м'язів та зв'язок.

Де знаходиться грижа?

Грижі можуть розвиватись на різних ділянках тіла. Залежно від розташування виділяють пупкову грижу, грижу білої лінії живота, пахвинну грижу, грижу стравохідного отвору діафрагми тощо.

Як зрозуміти, що в тебе грижа?

Грижа проявляється у вигляді випинання внутрішніх органів за межі очеревини. Найчастіше вона розвивається на животі або в пахвинній ділянці. На ранніх стадіях виглядає як невелике округле утворення, може легко вправлятися. Без лікування з часом може збільшуватися у розмірі та призводити до ускладнень. За появи ознак грижі слід звернутися до хірурга.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 2 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій Зіновійович Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії
Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій ЗіновійовичЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1971-1977 рр. - Кубанський ім. Червоної Армії медичний інститут, лікувальний факультет, м Краснодар, Росія. Спеціальність: лікар-лечебник

1977-1978 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії печінки та підшлункової залози. Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1978-1981 рр. - Клінічна ординатура в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1981-1985 рр. - Молодший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1983 р. - Кандидатська дисертація «Вибір оптимального методу анастомозу з підшлунковою залозою при резекції органу»

1984 р. - Лауреат премії Комсомолу України за кращу наукову публікацію.

1985-1994 рр. - Старший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1985 р. - Срібна медаль ВДНГ СРСР

1994-1997 рр. - Директор клініки «Біофармтех» на базі інституту Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1994 р. - Докторська дисертація «Панкрeатодуоденальная резекція при хірургічному лікуванні запальних і пухлинних захворювань підшлункової залози». Підтверджено в Німеччині в 2002 р.

1998 р. - лютий-липень Академічний курс німецької мови ASG Bildungsforum in Düsseldorf, Німеччина

1998 р. - Практика в відділенні хірургії черевних органів міської лікарні г.Solingen, Німеччина, chef.Professor.Dr.med.M.Maer

1999-2000 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії черевних органів, загальної хірургії та травматології St.LukasßKlinik, Solingen, Німеччина chef.Professor. Dr.med.H.Wolter

2000-2004 рр. - Лікар-ординатор хірургічної клініки грудної та серцево-судинної хірургії, м Duisburg, Німеччина. Chef.Professor.Dr.med.Arno Krian

2004-2006 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії PAN-Klinik, Köln, Німеччина, chef.Professor.Dr.Med.T.Schmidt

Опубліковано 110 наукових робіт у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Брав участь в понад 70 міжнародних хірургічних конгресах.

показати повний текст
Керівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б<br>Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Жулай Володимир Вікторович
Жулай Володимир Вікторович Керівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б
Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук
Керівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б<br>Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Жулай Володимир Вікторович
Жулай Володимир ВікторовичКерівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б
Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1983р. - Київський медичний інститут ім.Богомольця за спеціальністю лікувальна справа.

1983-1988 рр - лікар-хірург в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії (Шалімова)

1988-1996 рр - науковий співробітник Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії (Шалімова)

1996-2003 рр - головний лікар ТОВ Хірургічна клініка БІОФАРМТЕХ на базі інституту Шалімова

2003-2011 рр - директор-головний лікар ТОВ Хірургічна клініка БІОФАРМТЕХ

2011-2014 рр - старший науковий співробітник Національного інституту хірургії і трансплантології ім.А.А.Шалімова

2014-2014 рр - заступник головного лікаря НІХТ ім.А.А.Шалімова

2014-2017 рр - головний лікар НІХТ ім.А.А.Шалімова

2017-2019 рр - завідувач консультативною поліклінікою НІХТ ім.А.А.Шалімова

Вчений ступінь: кандидат медичних наук

Сертифікат фахівця: - організація і управління охороною здоров'я, вища категорія

Хірургія, вища категорія

показати повний текст
Лікар – хірург вищої категорії,<br> кандидат медичних наук: Ковальчук Олександр Васильович
Ковальчук Олександр Васильович Лікар – хірург вищої категорії,
кандидат медичних наук
Лікар – хірург вищої категорії,<br> кандидат медичних наук: Ковальчук Олександр Васильович
Ковальчук Олександр Васильович Лікар – хірург вищої категорії,
кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Досвід понад 40 р. (з 1982 р.). 


показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Хірургічне неускладнене видалення кили (пупкової, білої лінії живота, пахової), без урахування вартості сітки 15000.00 грн
Лапароскопічне неускладнене двохстороннє видалення кили 25000.00 грн
Лапароскопічне неускладнене видалення кили (пупкової, білої лінії живота, пахової), без вартості розхідних матеріалів 15000.00 грн
Хірургічне ускладнене видалення кили (пупкової, білої лінії живота, пахової), без урахування вартості сітки 20000.00 грн
Лапароскопічне ускладнене видалення кили (пупкової, білої лінії живота, пахової), без вартості розхідних матеріалів 20000.00 грн
Пластика рецидивуючої післяопераційної вентральної кили 45000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Людмила 31-03-2024 Безмежно вдячна за уважне ставлення та компетентні поради Рибалко Сергію Олександровичу!
Сергій Володимирович 20-03-2024 Хочу подякувати вашій клініці за те, що в ній працює такий професійний лікар.Задоволений результатами його роботи, отримав відповіді на всі свої питання в доступній, зрозумілій формі.Рекомендую
Дмитро 27-02-2024 Мамі потрібна була важка онкоопераця. Лікарі хірургічного відділення зробили майже чудо. Сама операція та післяоперацйний період пройшов як найкраще. Лікарі Лівшиць Юрй Зіновійович і Кочет Тарас Михайлович дуже професійні спеціалісти. Якщо треба швидко врятувати життя, то це до них. Дякую!!!
Ірина 31-01-2024 Не можу залишитися байдужою і хочу написати слова вдячності чудовому лікарю. Скажу відверто, що я обирала лікаря за відгуками паціентів. Не помилилася, сподіваюсь, що мій відгук також дасть можливість іншим звернутися саме до Головко Володимира Володимировича. Щиро дякую , лікарю, за професійно проведену операцію, за доброзичливу підтримку до і після операції , уважне відношення. Ваша посмішка надає впевненості і вселяє спокій. Хай усі прикрощі та негоди обходять вас стороною.
Олександра 22-01-2024 Хочу щиро подякувати Володимира Володимировича та загалом персонал лікарні за професіоналізм! За ринопластику я думала давно, але, чесно кажучи, не вірила в те, що зможу перебороти страх… Та Володимир Володимирович був саме тою людиною, що запевнила мене в успішному результаті. Так і сталось! Це була моя перша серйозна операція під загальним наркозом і , на відміну від багатьох знайомих, маю лише позитивні емоції після неї.Ще раз щиро дякую за те, що дали можливість дійсно подобатись собі та відчувати себе впевнено!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up