Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Лазерна контактна уретеролітотрипсія сечоводу

Лазерна контактна уретеролітотрипсія – це «золотий стандарт» дроблення конкрементів у сечоводі. Сьогодні дана методика є найбільш прогресивною і широко застосовується у провідних урологічних клініках.

Уретеролітотрипсія є малоінвазивною процедурою і проводиться без розрізів. Уретероскоп вводять через сечівник і проводять до сечоводу під постійним відеоконтролем. Завдяки цьому, а також мінімальній товщині ендоскопічних інструментів та використанню гольмієвого лазера, процедура виконується з максимальною точністю, а ризик ускладнень практично виключається.

В «Оксфорд Медікал» уретеролітотрипсію проводять хірурги-урологи з досвідом понад 20 років. Вони працюють з обладнанням експертного класу та дотримуються міжнародних стандартів лікування сечокам'яної хвороби.

Коли призначають лазерну уретеролітотрипсію сечоводу

Існує кілька різних методів літотрипсії: дистанційна, контактна та перкутанна (черезшкірна). При локалізації каменів у сечоводі варіантом вибору є лазерна контактна уретеролітотрипсія. Вона дозволяє за один сеанс зруйнувати конкременти будь-якого розміру до стану дрібнодисперсного пилу, який надалі безперешкодно виводиться з організму.

Переваги лазерної уретеролітотрипсії

Лазерна контактна уретеролітотрипсія сечоводу в Києві

Головними перевагами даної методики є:

 • ендоскопічний доступ, який не вимагає проведення розрізів або проколів;

 • дроблення за одну процедуру конкрементів будь-якого розміру та щільності;

 • ефективність при утворенні конкрементів в обох сечоводах;

 • короткий термін госпіталізації (зазвичай 1 добу);

 • легкий та короткий період реабілітації.

Як проводять лазерну контактну уретеролітотрипсію сечоводу

Лазерну контактну уретеролітотрипсію сечоводу проводять ендоскопічно. Уретероскоп, оснащений мініатюрною відеокамерою із вбудованим світлодіодом, вводять через сечівник. Зображення з камери передається на екран монітора, і дозволяє лікареві вести безперервний візуальний контроль.

Після проведення уретероскопа до сечоводу та виявлення каменів фахівець вводить лазерний зонд товщиною менше 1 мм. Зазвичай використовують гольмієвий лазер з мінімальною потужністю 10 Вт. Він ефективно дробить камені, але не чинить теплового впливу на навколишні тканини.

Дроблення каменів у сечоводі відбувається при безпосередньому контакті з ними лазерного волокна. По ньому передаються імпульси світла, частоту та потужність яких спеціаліст визначає індивідуально. В результаті вода, що міститься в конкрементах, моментально закипає, що призводить до руйнування молекулярних зв'язків. Навколишні тканини при цьому не нагріваються.

Після дроблення каменів на дрібні фрагменти хірург витягує їх за допомогою спеціальної петлі або мікрощипців, звільняючи просвіт сечоводу для вільного відтоку сечі з нирки.

Часто після контактної літотрипсії встановлюють тимчасовий стент (дренажну трубку). Він сприяє загоєнню пролежня сечоводу, який часто виникає у місці утворення конкременту, а також служить профілактиці утворення стриктури (рубця). Знімають стент, як правило, за 2 тижні.

Уретеролітотрипсія сечоводу

Переваги проведення літотрипсії в «Оксфорд Медікал»

Надання якісної медичної допомоги із застосуванням сучасних ефективних та безпечних методик є одним із головних пріоритетів «Оксфорд Медікал». Для цього в клініці встановлено новітнє обладнання експертного класу та зібрано команду досвідчених висококваліфікованих лікарів. Наші хірурги провели вже сотні успішних урологічних операцій

Перевагами лікування сечокам'яної хвороби в «Оксфорд Медікал» є:

 • проведення літотрипсії ендоскопічним методом із застосуванням лазера для дроблення конкрементів;

 • використання утретероскопа та лазерного літотриптора останнього покоління;

 • виконання лазерної літотрипсії спеціалістами з досвідом понад 20 років;

 • можливість застосування місцевого знеболювання або загальної анестезії;

 • короткий термін госпіталізації та швидке відновлення після процедури;

 • комфортні умови в стаціонарі з одномісними та двомісними палатами готельного типу.

Підготовка до процедури

Первинна діагностика конкрементів зазвичай відбувається під час УЗД. Однак для уточнення діагнозу та вибору оптимальної методики літотрипсії може знадобитися проведення додаткових обстежень. Залежно від показань пацієнту може бути призначена рентгенографія, комп'ютерна томографія, аналізи крові та сечі.

Безпосередньо перед процедурою також проводять електрокардіографію (ЕКГ) та передопераційні аналізи, щоб виключити протипоказання до ендоскопічного втручання та застосування анестезії.

За 2 тижні до лазерної уретеролітотрипсії рекомендують припинити прийом препаратів, які впливають на згортання крові. Якщо для анестезії планується застосування загального наркозу, за 2-3 дні пацієнту рекомендують перейти на легку дієту, а в день процедури нічого не їсти й не пити.

Реабілітація після лазерної уретеролітотрипсії сечоводу

Лазерна уретеролітотрипсія сечоводу в Києві

Оскільки лазерна уретеролітотрипсія проводиться ендоскопічним методом, тобто без пошкодження зовнішніх та внутрішніх тканин, процес реабілітації у більшості пацієнтів проходить швидко та легко. Виписка зі стаціонару зазвичай проводиться вже наступної доби (рідше на третю), а через кілька днів пацієнт може повернутися до звичного способу життя.

Протягом 1-2 тижнів після літотрипсії можлива поява домішок крові в сечі, а також дискомфорту та легкого печіння під час сечовипускання. За появи сильного болю чи інших симптомів необхідно звернутися до лікаря.

У разі встановлення стента через 2 тижні проводять контрольне обстеження, після чого його витягують також ендоскопічним шляхом.

До повного відновлення (близько місяця) пацієнтам рекомендують не підіймати тяжкості та уникати інтенсивних фізичних навантажень.

Потенційні ускладнення після лазерної контактної уретеролітотрипсії

Лазерна контактна уретеролітотрипсія стала «золотим стандартом» видалення конкрементів у сечоводі. Перевагами процедури є висока ефективність та безпека.

Завдяки ендоскопічному доступу не виникає крововтрати та знижується ймовірність інфікування. Також, оскільки сучасні уретероскопи гнучкі, тонкі (до 3 мм у діаметрі) та оснащені потужною оптичною системою, в руках досвідченого хірурга вони практично виключають ризик пошкодження сечоводу або інших структур. Імовірність травмування лазером стінок сечоводу також відсутня, оскільки він впливає лише на конкремент.

Ускладнення після лазерної контактної уретеролітотрипсії зустрічаються дуже рідко. Найбільш значущим є ризик розвитку стриктури (грубого рубця) у місці формування конкремента, що може вимагати хірургічного втручання. Щоб виключити, пацієнтам зазвичай встановлюють тимчасовий стент. Він сприяє загоєнню пролежня сечоводу та вільному відтоку сечі з нирки. Знімають стент приблизно за 2 тижні.

Лазерна контактна уретеролітотрипсія сечоводу: ціна в клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість лазерної літотрипсії сечоводу може відрізнятись. Вона залежить від розташування, кількості та розміру конкрементів. Ознайомитися із цінами лікування сечокам'яної хвороби в «Оксфорд Медікал» можна тут. Більш детально щодо ціни та особливостей процедури вас зорієнтує лікар-уролог під час попередньої консультації. Записуйтесь на прийом на зручний для вас час.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло Валерійович Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук
Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло ВалерійовичЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1996-2002 рр. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця

2002-2004 рр. - інтернатура за спеціальністю «Урологія» на базі кафедри урології НМУ ім. О.О.Богомольця, Центральна міська клінічна лікарня, Міський урологічний центр, м.Київ

2011-2013 рр. - клінічна ординатура ДУ «Інститут урології НАМН України»

З 2011 р і по теперішній час старший науковий співробітник відділу сексопатології та андрології Інституту урології НАМН України. Основний напрямок - пластична хірургія чоловічих статевих органів.

2016 г. - захист кандидатської дисертації


УЧАСТЬ В АСОЦІАЦІЯХ, КОНФЕРЕНЦІЯХ

Член Європейського Товариства Сексуальної Медицини (ESSM), Асоціації андрологів і сексопатологів України, Європейської Асоціації урологів.


НАУКОВІ РОБОТИ, ПАТЕНТИ

Автор і співавтор понад 50 друкованих наукових робіт, 20 публікацій в зарубіжних виданнях і доповідей на міжнародних і регіональних науково-практичних конференціях. Має патенти на винаходи нових методів лікування.


СТАЖУВАННЯ

2013 р., 2018 р. - стажування з сучасних методів лікування еректильної дисфункції. Ізраїль. м Тель-Авів.

2013 р., 2014 р., 2016 р., 2021 р. - стажування з урогенітальної пластичної реконструктивної хірургії на базі Центру сечостатевої та реконструктивної хірургії. Керівник - доктор Радош Джіновіч (MD Rados Djinovich). Сербія. м.Белград. 


Проводить лікування:

Чоловіча сексопатологія

Еректильна дисфункція, імпотенція

Передчасна еякуляція

Пріапізм – патологічна довготривала ерекція

Чоловіче безпліддя

Хвороба Пейроні

Викривлення статевого члена

Фімоз

Коротка вуздечка крайньої статевого члена

Варикоцеле

Гідроцеле, водянка яєчка

Кіста придатка яєчка

Атероми, папіломи калитки, статевого члена

Перелом статевого члена

Травми статевого члена та калитки

 

Проводить процедури:

Хірургія зовнішніх статевих органів

Біопсія яєчок TESE, microTESE при безплідді

Ендофалопротезування, протез статевого члена

Протезування яєчка

Рециркумцизіо – повторне обрізання

Циркумцизіо, лазерне обрізання крайньої плоті статевого члена

Френулопластика, френулотомія

Операція Мармара

Орхектомія – видалення яєчка, обох яєчок

Денервація голівки статевого члена

Збільшення статевого члена та голівки

Лігаментотомія

Вазектомія – чоловіча стерилізація

Відновлення прохідності сім’явиносних протоків після вазектомії

Олеогранулема – видалення утворень статевого члена після введення гелів, вазеліну

показати повний текст
Провідний спеціаліст урологічного стаціонару<br> Онкохірург <br>Лікар уролог вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Когут Віктор Вікторович
Когут Віктор Вікторович Провідний спеціаліст урологічного стаціонару
Онкохірург
Лікар уролог вищої категорії
Кандидат медичних наук
Провідний спеціаліст урологічного стаціонару<br> Онкохірург <br>Лікар уролог вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Когут Віктор Вікторович
Когут Віктор ВікторовичПровідний спеціаліст урологічного стаціонару
Онкохірург
Лікар уролог вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Освіта:


1993 – 1998 рр. - Луганський державний медичний університет. Спеціальність – лікувальна справа

1998 – 2000 рр. - Інтернатура по урологї на базі Київської міської клінічної лікарні №6.

1998 – 2000 рр. - інтернатура за спеціальністю «урологія», на каф. урології НМАПО ім. П.Л.Шупика

2000 - 2003 рр. - Київська міська клінічна лікарня №6, лікар – уролог

2003 – 2006 рр. - очний аспірант кафедри урології НМАПО ім. П.Л.Шупика

2006 – 2011 рр. - асистент кафедри урології НМАПО ім. П.Л.Шупика

2007 рр. -  Диплом кандидата медичних наук. Cпеціальність «урологія». Дисертація на тему «Корекція гіпоцитратурії та гіперурикозурії в комплексній профілактиці повторного каменеутворення у хворих на щавлевокислий нефролітіаз».

З 2011 р. – доцент кафедри урології НМАПО ім. П.Л.Шупика

2015 р. - Вища кваліфікаційна категорія лікаря за фахом урологія. ТУ «Ендоскопічні методи лікування в урології», «Лапароскопічна урологія».

2023 р. – НМАПО ім. П. Л. Шупика, спеціалізація "Онкохірургія".

23 наукових праці, з них 1 навчально-методичний посібник. Брав участь у роботі 12 міжнародних та всеукраїнських конференцій, з’їздів, конгресів.


Лікар проводить: 


- Хірургічне лікування хворих на аденому/доброякісну гіперплазію передміхурової залози;

- Хірургічне та ендоскопічне лікування сечокам’яної хвороби;

- Хірургічне лікування з приводу гнійних форм пієлонефритів та паранефритів;

- Хірургічне лікування з приводу раку сечового міхура;

- Хірургічне лікування з приводу раку передміхурової залози;

- Хірургічне лікування з приводу доброякісних утворень (кіст) та раку нирки;

- Хірургічне лікування з приводу пухлин наднирника;

- Хірургічне лікування з приводу варикоцелє;

- Хірургічне лікування з приводу водянки яєчка;

- Хірургічне лікування з приводу фімозу;

- Хірургічне лікування з приводу хвороби Пероні. 

- Ургентна урологія;

- Травма органів сечостатевої системи;

- Зовнішнє та внутрішнє дренування нирки та сечових шляхів;

- Лікування хворих із стриктурами уретри;

- Хірургічне лікування хворих із вадами розвитку органів сечової системи.


показати повний текст
Лікар-уролог: Костенко Едуард Миколайович
Лікар-уролог: Костенко Едуард Миколайович
Костенко Едуард МиколайовичЛікар-уролог

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Освіта


2015 р. - Запорізький державний медичний університет, за фахом «Лікувальна справа»;

2016 р. - інтернатура в МКЛЕ та ШМД, м. Запоріжжя;

2017 р. - магістратура за фахом «Урологія».


Курси підвищення кваліфікації


2021 р. - науково-практична конференція з онкоурології «Мовембер - 2021»;

2021 р. - Всеукраїнська науково-практична конференція за участю міжнародних спеціалістів з урології «Уродніпро 2021»;

2021 р. - майстер-клас «Лапароскопічні особливості лікування доброякісних та злоякісних захворювань сечових шляхів»..

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Перкутання нефролітотрипсія при вадах розвидку нирок 65000.00 грн
Лазерна контактна уретеролітотрипсія сечоводу I категорії складності 15000.00 грн
Лазерна контактна уретеролітотрипсія сечоводу II категорії складності 16250.00 грн
Лазерна контактна уретеролітотрипсія сечоводу III категорії складності 18000.00 грн
Лазерна трансуретральна літотрипсія конкременту миски I категорії складності 20700.00 грн
Лазерна трансуретральна літотрипсія конкременту миски II категорії складності 22500.00 грн
Лазерна трансуретральна літотрипсія конкременту миски III категорії складності 25100.00 грн
Перкутантна нефролітотрипсія конкременту нирки, другий етап 25000.00 грн
Перкутантна нефролітотрипсія конкременту нирки I категорії складності 25000.00 грн
Перкутантна нефролітотрипсія конкременту нирки II категорії складності 30000.00 грн
Перкутантна нефролітотрипсія конкременту нирки III категорії складності 35000.00 грн
Механічна контактна літотрипсія 15700.00 грн
Фіброскопічна трансуретральна контактна лазерна нефролітотрипсія (1 категорії складності) 30000.00 грн
Фіброскопічна трансуретральна контактна лазерна нефролітотрипсія (2 категорії складності) 33000.00 грн
Фіброскопічна трансуретральна контактна лазерна нефролітотрипсія (3 категорії складності) 35000.00 грн
Лазерна контактна літотрипсія конкременту сечового міхура (до 3 см) 15300.00 грн
Лазерна контактна літотрипсія конкременту сечового міхура (до 4 см) 20900.00 грн
Лазерна контактна літотрипсія конкременту сечового міхура (до 5 см) 25200.00 грн
Лазерна контактна літотрипсія конкременту сечового міхура (більше 5 см) 30600.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up