Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Хірургічне лікування сперматоцеле

Сперматоцеле, або кіста придатка яєчка – це доброякісне новоутворення, яке має порожнисту структуру та заповнене всередині серозною рідиною з домішками сперми. Як правило, протягом кількох місяців чи років кіста розвивається безсимптомно. При збільшенні її розміру можуть виникати дискомфорт, біль, порушення ерекції та репродуктивної функції. У таких випадках потрібне хірургічне лікування.

В «Оксфорд Медікал» видалення сперматоцеле проводять генітальні хірурги вищої категорії з досвідом понад 20 років. Вони застосовують сучасні малоінвазивні методики, які дозволяють мінімізувати ушкодження здорових тканин та зберегти репродуктивну функцію чоловіка.

Завдяки високій кваліфікації хірургів та наявності обладнання експертного класу кожен чоловік може бути впевнений в отриманні якісної медичної допомоги. Щоб перебування у стаціонарі було максимально комфортним для пацієнтів, обладнано одномісні та двомісні палати готельного типу. Час госпіталізації становить від кількох годин до 1 доби.

Коли потрібно звернутися до фахівця?

Лікування сперматоцеле

На ранніх стадіях сперматоцеле розвивається у прихованій формі та може бути виявлено чоловіком при самопальпації мошонки. Записатися на огляд до уролога чи андролога потрібно за наявності таких ознак захворювання:

 • набряк мошонки, асиметрія;

 • збільшення розміру яєчка;

 • промацування ущільнення, новоутворення;

 • почуття тяжкості в ділянці мошонки;

 • ниючий біль у паху;

 • складнощі з еякуляцією;

 • дискомфорт під час статевого акту

Ці симптоми можуть бути викликані не тільки сперматоцеле, а й іншими захворюваннями сечостатевої системи. Поставити точний діагноз може лише лікар-уролог або андролог після проведення аналізів, УЗД та інших обстежень.

Показання до видалення сперматоцеле

Невеликі безсимптомні кісти не потребують лікування. У таких випадках пацієнтам рекомендують раз на кілька місяців проходити огляд уролога та робити УЗД.

Показаннями до видалення сперматоцеле є:

 • великий розмір або швидке збільшення кісти;

 • асиметричне збільшення мошонки;

 • виражений біль у паху;

 • порушення еякуляції, болісний статевий акт;

 • проблеми із фертильністю;

 • підозра на злоякісне новоутворення.

Необхідність операції залежить не лише від розміру сперматоцеле, а й вираженості симптомів. У кожному випадку хірург приймає рішення індивідуально з огляду на результати діагностики, репродуктивні плани чоловіка та інші фактори.

Як проводять хірургічне лікування кісти придатка яєчка?

Видалення сперматоцеле проводять за допомогою малоінвазивних методик. Залежно від показань виконують:

 1. Аспірацію з подальшим склерозуванням – це процедура, в ході якої хірург проколює кісту голкою і за допомогою шприца відкачує рідкий вміст, після чого вводить препарат зі склерозуючим ефектом (забезпечує «склеювання» стінок кісти).

 2. Сперматоцелеектомія – це хірургічна операція з видалення кісти придатка яєчка.

Хірургічне видалення сперматоцеле є більш безпечним та ефективним методом, ніж аспірація та склерозування. Воно гарантує повне видалення новоутворення, відсутність ризику рецидиву та розвитку безплідності.

Основні етапи операції:

 1. Спочатку пацієнту проводять знеболювання (місцеве чи наркоз).

 2. Потім хірург робить розріз довжиною до 5 см по центру або збоку мошонки, щоб забезпечити доступ до сперматоцеле.

 3. Далі видаляє кісту придатка яєчка.

 4. Накладає шви для закриття рани та стерильну пов'язку.

Сперматоцелеектомію проводять переважно під місцевою анестезією, що дозволяє пацієнту пройти більш просту підготовку до операції та залишити клініку вже за кілька годин після її завершення. Однак за наявності показань чи побажання пацієнта можливе застосування загального наркозу. У такому разі йому рекомендують залишитись у стаціонарі до наступного ранку.

Переваги лікування у клініці «Оксфорд Медікал»

Лікування кісти яєчка

В «Оксфорд Медікал» працює високотехнологічне відділення хірургії, оснащене обладнанням експертного класу. Воно дозволяє діагностувати новоутворення розміром від 1 мм та проводити операції будь-якої складності.

Вилучення сперматоцеле проводять генітальні хірурги вищої категорії з більш ніж 20-річним досвідом. Вони використовують малоінвазивні методики, які дозволяють мінімізувати ушкодження здорових тканин. Завдяки цьому період реабілітації проходить легше та швидше.

Переваги видалення сперматоцеле в «Оксфорд Медікал»:

 • високий професіоналізм генітальних хірургів;

 • виконання операції малоінвазивним методом;

 • використання нового діагностичного та хірургічного обладнання, індивідуальних витратних матеріалів;

 • можливість проведення операції під місцевою анестезією без шпиталізації;

 • комфортні умови у стаціонарі.

Підготовка до операції

Перед операцією пацієнту призначають УЗД органів мошонки, а також лабораторні аналізи крові та сечі. У разі застосування загального наркозу додатково проводять електрокардіографію (ЕКГ) та флюорографію (результати дійсні протягом року).

За кілька днів до операції рекомендують припинити прийом препаратів, які впливають на згортання крові, а також відмовитися від вживання алкогольних напоїв.

На попередній консультації хірург дає докладні рекомендації щодо підготовки до операції.

Реабілітація після видалення сперматоцеле

Після видалення кісти пацієнта переводять до палати стаціонару, де він відпочиває протягом кількох годин або залишається до наступного дня. Оскільки операція є малоінвазивною, незабаром після неї можна вставати і недовго ходити. Однак спочатку потрібно дочекатися огляду хірурга.

Протягом кількох днів можлива поява болю та невеликого набряку. Для полегшення симптомів пацієнту призначають лікарські препарати.

Також для успішного загоєння рекомендують:

 • 2-3 дні дотримуватися постільного режиму;

 • регулярно робити перев'язки рани;

 • не мочити шви;

 • не приймати ванну, не купатися у водоймах;

 • не підіймати тяжкості та уникати великих фізичних навантажень;

 • утримуватися від статевого життя.

Після загоєння тканин та проведення огляду лікарем усі обмеження знімаються, і чоловік може повернутися до звичайного способу життя.

Хірургічне видалення кісти яєчка у чоловіків: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість хірургічного лікування сперматоцеле може відрізнятися залежно від складності операції, виду анестезії, тривалості перебування у стаціонарі та інших індивідуальних особливостей. Ознайомитись із цінами можна тут. Більш детально зорієнтувати щодо питання вартості може тільки хірург після проведення огляду та діагностики. Записуйтесь на попередню консультацію на зручний для вас час.

Відповіді на популярні питання про лікування кісти придатка яєчка

Чому болять яєчка у чоловіків?

Біль у яєчках може бути симптомом різних запальних чи інфекційних захворювань, а також варикоцеле, гідроцеле, сперматоцеле або інших патологій. З'ясувати причину без проведення діагностики не можна, для цього потрібно звернутися до уролога, пройти УЗД та здати аналізи.

Як лікувати кісту яєчка?

Якщо кіста невелика та симптоматично не проявляється, хірург може призначити динамічний нагляд. При великих кістах, які спричиняють дискомфорт, біль, порушення еякуляції, рекомендують хірургічне лікування. Проводять малоінвазивну операцію, під час якої видаляють кісту.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло Валерійович Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук
Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло ВалерійовичЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1996-2002 рр. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця

2002-2004 рр. - інтернатура за спеціальністю «Урологія» на базі кафедри урології НМУ ім. О.О.Богомольця, Центральна міська клінічна лікарня, Міський урологічний центр, м.Київ

2011-2013 рр. - клінічна ординатура ДУ «Інститут урології НАМН України»

З 2011 р і по теперішній час старший науковий співробітник відділу сексопатології та андрології Інституту урології НАМН України. Основний напрямок - пластична хірургія чоловічих статевих органів.

2016 г. - захист кандидатської дисертації


УЧАСТЬ В АСОЦІАЦІЯХ, КОНФЕРЕНЦІЯХ

Член Європейського Товариства Сексуальної Медицини (ESSM), Асоціації андрологів і сексопатологів України, Європейської Асоціації урологів.


НАУКОВІ РОБОТИ, ПАТЕНТИ

Автор і співавтор понад 50 друкованих наукових робіт, 20 публікацій в зарубіжних виданнях і доповідей на міжнародних і регіональних науково-практичних конференціях. Має патенти на винаходи нових методів лікування.


СТАЖУВАННЯ

2013 р., 2018 р. - стажування з сучасних методів лікування еректильної дисфункції. Ізраїль. м Тель-Авів.

2013 р., 2014 р., 2016 р., 2021 р. - стажування з урогенітальної пластичної реконструктивної хірургії на базі Центру сечостатевої та реконструктивної хірургії. Керівник - доктор Радош Джіновіч (MD Rados Djinovich). Сербія. м.Белград. 


Проводить лікування:

Чоловіча сексопатологія

Еректильна дисфункція, імпотенція

Передчасна еякуляція

Пріапізм – патологічна довготривала ерекція

Чоловіче безпліддя

Хвороба Пейроні

Викривлення статевого члена

Фімоз

Коротка вуздечка крайньої статевого члена

Варикоцеле

Гідроцеле, водянка яєчка

Кіста придатка яєчка

Атероми, папіломи калитки, статевого члена

Перелом статевого члена

Травми статевого члена та калитки

 

Проводить процедури:

Хірургія зовнішніх статевих органів

Біопсія яєчок TESE, microTESE при безплідді

Ендофалопротезування, протез статевого члена

Протезування яєчка

Рециркумцизіо – повторне обрізання

Циркумцизіо, лазерне обрізання крайньої плоті статевого члена

Френулопластика, френулотомія

Операція Мармара

Орхектомія – видалення яєчка, обох яєчок

Денервація голівки статевого члена

Збільшення статевого члена та голівки

Лігаментотомія

Вазектомія – чоловіча стерилізація

Відновлення прохідності сім’явиносних протоків після вазектомії

Олеогранулема – видалення утворень статевого члена після введення гелів, вазеліну

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Оперативні втручання на статевих органах
Розведення синехій крайньої плоті 1 категорії (для дітей) 2500.00 грн
Видалення стороннього тіла крайньої плоті 10000.00 грн
Пластика короткої вуздечки статевого члена (френулопластика) 10000.00 грн
Хiрургiчне видалення кiсти яєчка 10000.00 грн
Варикоцелектомія (по Мармару) 15500.00 грн
Видалення фіброзної бляшки при хворобі Пейроні 15400.00 грн
Видалення фіброзної бляшки при хврробі Пейроні лазерним методом 35000.00 грн
Лапароскопічна операція (при варикоцелє) I категорії складності 20150.00 грн
Лапароскопічна операція (при варикоцелє) II категорії складності 25500.00 грн
Лапароскопічна операція (при варикоцелє) III категорії складності 30900.00 грн
Операція Іванісевича з використанням лазера (при варикоцелє) 15200.00 грн
Лазерне висічення кондилом зовнішніх статевих органів І категорії складності 5000.00 грн
Меатотомія з використанням лазеру 5200.00 грн
Орхіпексія 15300.00 грн
Орхіектомія 15500.00 грн
Ендопротезування яєчка (без вартості протезу) 20500.00 грн
Операція подовження статевого члену (лігаментотомія) 32000.00 грн
Реконструктивна (реанастомоз) операція сім'явивідних протоків (одностороння) 16250.00 грн
Реконструктивна (реанастомоз) операція сім'явивідних протоків (двостороння) 22600.00 грн
Оперція Вінкельмана з використанням лазера (при гідроцелє) 15000.00 грн
Оперція Бергмана з використанням лазера (при гідроцелє) 18500.00 грн
Розведення синехій крайньої плоті 1 категорії 10000.00 грн
Розведення синехій крайньої плоті 2 категорії 15000.00 грн
Трансуретральна паліативна резекція передміхурової залози при раку простати 35700.00 грн
Парааортальна лімфаденектомія (лапароскопічна/ люмботомічна/лапаротомічна) 20750.00 грн
Паракавальна лімфаденектомія (лапароскопічна/ люмботомічна/лапаротомічна) 25500.00 грн
Обрізання крайньої плоті при фімозі (циркумцизіо) без вартості загального знеболення та витратних матеріалів 12000.00 грн
Оперція Бергмана (при гідроцелє) 15000.00 грн
Оперція Вінкельмана (при гідроцелє) 10500.00 грн
Вазотомія cім'яних канатиків 6500.00 грн
Видалення доброякісних новоутворень (кісти) на яєчках та придатках яєчок 12000.00 грн
Оперативне лiкування з приводу диструктивного орхоепiдидимiту 9500.00 грн
Вправлення парафімозу, консервативне 1800.00 грн
Видалення кiсти крайньоï плотi 1500.00 грн
Висока орхофунікулектомія при раку двох яєчок 28000.00 грн
Лазерне висічення кондилом зовнішніх статевих органів ІІ категорії складності 7500.00 грн
Лазерне висічення кондилом зовнішніх статевих органів ІІІ категорії складності 10500.00 грн
Френулопластика + циркумцизіо 15000.00 грн
Видалення фіброзної бляшки при хворобі Пейроні з заміщенням BMG 32500.00 грн
Лапароскопічна орхіпексія 35000.00 грн
Операції у виконанні лікаря Аксьонова П.В.
Консультація з питань генітальної хірургії (лікар Аксьонов П.В.) 1200.00 грн
Кругове висічення крайньої плоті, обрізання (циркумцизія) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Френулотомія, пластика короткої вуздечки (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 15000.00 грн
Мікрохірургічна варікоцелектомія (операція Мармара) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 30000.00 грн
Видалення водянки яєчка,гідроцеле, операція Бергмана,Вінкельмана, ІІ категорія складності (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 30000.00 грн
Видалення кісти додатка яєчка, І категорія складності від 18500.00 грн
Орхектомія (одне яєчко) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Орхектомія (два яєчка) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 50000.00 грн
Біопсія яєчок, інцизійна, ТЕSE (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 12000.00 грн
Вазектомія (чоловіча стерилізація) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 20000.00 грн
Епідідімовазоаностомоз, вазовазоанастомоз з однієї сторони (відновлення прохідності сім'явивідних проток після вазектомії, їх обструкції та ін.) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 100000.00 грн
Епідідімовазоаностомоз, вазовазоанастомоз з двох сторін (відновлення прохідності сім'явивідних проток після вазектомії, їх обструкції та ін.) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 180000.00 грн
Пластика білкової оболонки статевого члена (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 100000.00 грн
Висічення бляшок з ендофалопротезуванням або без такого (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 180000.00 грн
Ендофалопротезування пластичними протезами, що згинаються (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 100000.00 грн
Ендофалопротезування гідравлічними протезами (без вартості протеза) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 250000.00 грн
Протезування яєчок (одне яєчко, без вартості протеза) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Лігаментотомія (подовження статевого члена) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 70000.00 грн
Потовщення статевого члена (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 110000.00 грн
Одномоментне потовщення статевого члена з лігаментотомією (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 150000.00 грн
Часткова денервації головки статевого члена (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up