(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Апендектомія в Києві

Апендицит – це запалення апендикса (червоподібного придатка сліпої кишки, довжина якого може бути від 5 до 15 см, а діаметр близько 1 см). Захворювання починається у гострій формі і вимагає термінового хірургічного втручання. В ході апендектомії апендикс видаляють. За відсутності своєчасного лікування може призвести до розвитку ускладнень або перейти у хронічну форму.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

В «Оксфорд Медікал» операцію проводять:

 1. Лапароскопічним методом – це мінімально інвазивна операція, яка дозволяє обійтися без довгого розрізу на черевній стінці. Для забезпечення доступу до органу, що оперується, роблять всього 3-4 проколи, через які у черевну порожнину вводять лапароскоп з мініатюрною відеокамерою і хірургічні інструменти. Методика дозволяє мінімізувати ушкодження здорових тканин, знизити ризик ускладнень та полегшити період реабілітації.

 2. Через відкритий доступ – це стандартна операція, під час якої роблять розріз з правого боку живота. Вона може бути рекомендована при розриві апендикса та наявності деяких інших показань.

Хірургічний стаціонар «Оксфорд Медікал» оснащений новим діагностичним та операційним обладнанням експертного класу, а хірурги мають вищу лікарську категорію та понад 20 років досвіду.

ОЗНАКИ АПЕНДИЦИТУ

Основним проявом є біль у животі: спочатку локалізований у його верхній частині, а потім – справа. Біль також може відчуватися у правому підребер'ї, віддавати в область анального отвору або спину.

При розвитку апендициту біль зазвичай посилюється. Але на певному етапі він, навпаки, може зменшитися. Це не означає одужання. Причиною може бути загибель нервового апарату апендикса, що означає розвиток гангренозного запалення. Без термінового проведення операції запалення може поширитись на очеревину та органи черевної порожнини.

Також біль може бути мало вираженим, якщо апендикс розташовується позаду сліпої кишки.

СИМПТОМИ ГОСТРОЇ ФОРМИ АПЕНДИЦИТУ

Для гострого апендициту характерна яскраво виражена симптоматика. У пацієнта виникає сильний біль, нудота та блювання, підвищується температура, виникає розлад шлунка.

Симптоми захворювання, за яких слід негайно звернутися за медичною допомогою:

 • посилення больових відчуттів при натисканні на живіт;

 • блювота та нудота;

 • висока температура (понад 38 оС);

 • напруженість м'язів живота;

 • розлади травлення (пронос, закреп).

За цих симптомів візит до лікаря є обов'язковим – самостійна діагностика, як і самолікування, при апендициті неприпустимі.

СТАДІЇ АПЕНДИЦИТУ

Апендицит починає розвиватися у гострій формі. Залежно від особливостей патологічного процесу виділяють 4 стадії захворювання:

 1. Катаральний – триває близько шести годин після появи перших симптомів. Супроводжується набряком слизової оболонки червоподібного відростка.

 2. Флегмонозний апендицит – розвивається у період 6 – 24 годин. Супроводжується утворенням гною та поширенням запалення на весь апендикс.

 3. Гангренозний – розвивається за відсутності своєчасного лікування у період між 24 та 72 годинами. Супроводжується порушенням мікроциркуляції та змертвіння тканин. При цьому гинуть нервові закінчення, що призводить до зменшення болю.

 4. Ускладнений – без операції може статися розрив апендикса, поширення запалення на очеревину та інші органи черевної порожнини, розвиток перитоніту.

У деяких випадках апендицит може перейти до хронічної стадії, для якої характерна слабко виражена симптоматика.

ДІАГНОСТИКА АПЕНДИЦИТУ

При підозрі на апендицит пацієнта терміново госпіталізують. Первинний діагноз може бути поставлений за результатами огляду та оцінки симптомів, але для його підтвердження проводять низку аналізів та інструментальних обстежень:

 • аналізи крові та сечі;

 • УЗД органів черевної порожнини;

 • комп'ютерну томографію;

 • діагностичну лапароскопію

Симптоми апендициту схожі на прояви інших захворювань, тому на етапі діагностики важливо їх виключити. Для цього можуть знадобитися консультації лікарів інших спеціальностей: гінеколога, уролога, проктолога, гастроентеролога.

У хірургічному стаціонарі «Оксфорд Медікал» встановлено нове обладнання та працює команда досвідчених фахівців, що дозволяє швидко та якісно провести обстеження та з'ясувати точний діагноз.

АПЕНДЕКТОМІЯ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Видалення апендициту у Києві

Операція з видалення червоподібного відростка називається апендектомією. Найчастіше вона проводиться під загальним наркозом, хоча можливе проведення втручання також із місцевим знеболенням.

Операція триває від 30 хвилин до півтори години – все залежить від тяжкості стану пацієнта та наявності супутніх захворювань.

Апендектомія може проводитися традиційним або лапароскопічним методом. У першому випадку видалення проводиться через невеликий розріз з правого боку живота, у другому – через невеликі проколи. Вибір методу залежить від бажання пацієнта, виявлених ускладнень та положення апендикса.

Після операції пацієнт протягом кількох днів перебуває у комфортабельній палаті стаціонару, під цілодобовим наглядом медичного персоналу. У цей час застосовується бандаж, а пацієнту забороняють підійматися з ліжка. При лапароскопічному видаленні вставати, як правило, дозволяють вже через день.

Для зняття швів пацієнт приходить до клініки на 7-9 день після апендектомії. Протягом місяця після операції протипоказані фізичні навантаження, відпочинок у саунах, заняття у басейнах.

МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ АПЕНДИЦИТУ

За своєчасного проведення операції ускладнення розвиваються рідко. Їх ризик зростає у разі пізньої діагностики та/або недотримання лікарських рекомендацій після хірургічного втручання.

Потенційними ускладненнями є:

 • інфікування операційної рани;

 • кровотеча;

 • кишкова непрохідність;

 • післяопераційна грижа;

 • перитоніт;

 • спайки черевної порожнини;

 • келоїдні рубці;

 • затримка сечі та ін.

ПРИЧИНИ РОЗВИТКУ АПЕНДИЦИТУ

Часта причина апендициту – закупорка апендикса, причиною якої можуть бути непереварені шматочки їжі або закрепи. Спровокувати розвиток запалення можуть травми, інфекції або запальні захворювання кишківника. Також причиною хвороби можуть бути анатомічні особливості: підвищена рухливість червоподібного відростка або наявність перегинів.

ФАКТОРИ РИЗИКУ ТА МЕТОДИ ПРОФІЛАКТИКИ

Ризик розвитку апендициту збільшують:

 • незбалансоване харчування;

 • часті закрепи;

 • хронічні інфекційні захворювання;

 • порушення всмоктування корисних речовин;

 • імунодефіцитні стани.

Для профілактики захворювання фахівці рекомендують правильно харчуватися та вживати у достатній кількості продукти, багаті на клітковину, налагодити регулярний стілець, своєчасно лікувати всі захворювання.

Переваги видалення апендициту в «Оксфорд Медікал»

В «Оксфорд Медікал» працює цілодобовий хірургічний стаціонар і служба швидкої допомоги. Пацієнти, які потребують термінової госпіталізації, можуть звернутися до клініки у будь-який час.

Перевагами проведення апендектомії в «Оксфорд Медікал» є:

 • наявність діагностичного та хірургічного обладнання експертного класу;

 • проведення операцій лапароскопічним та відкритим способом залежно від показань;

 • висока кваліфікація хірургів;

 • комфортні палати із цілодобовим медичним наглядом;

 • програма лояльності для постійних пацієнтів.

Операція при апендициті: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість операції при апендициті залежить від:

 • складності патологія та наявності ускладнень;
 • методу хірургічного втручання – лапароскопічний або з відкритим доступом.

Ознайомитися з цінами операцій в «Оксфорд Медікал» можна тут.

Відповіді на популярні питання щодо хірургічного лікування апендициту

Що робити, коли болить апендицит?

За появи болю та інших симптомів апендициту потрібно швидше звернутися за медичною допомогою. Апендицит лікується лише хірургічним шляхом. Без своєчасної операції апендикс може розірватися, що загрожує перитонітом та іншими небезпечними ускладненнями.

Що не можна робити після видалення апендициту?

Після видалення апендикса пацієнту рекомендують дотримуватися постільного режиму протягом 1 або декількох днів, а також дієти. Після виписки зі стаціонару не можна мочити рану до зняття швів, виконувати важкі фізичні навантаження, піднімати тяжкості, їсти солоні, копчені та інші продукти, які не входять до дієти, самостійно переривати прийом призначених лікарем препаратів.

Для запису на прийом до лікаря або виклику швидкої допомоги телефонуйте до нашого контакт-центру за вказаними на сайті номерами або залишайте онлайн-заявку.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 3.40, голосів: 20 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій Зіновійович Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії
Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій ЗіновійовичЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1971-1977 рр. - Кубанський ім. Червоної Армії медичний інститут, лікувальний факультет, м Краснодар, Росія. Спеціальність: лікар-лечебник

1977-1978 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії печінки та підшлункової залози. Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1978-1981 рр. - Клінічна ординатура в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1981-1985 рр. - Молодший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1983 р. - Кандидатська дисертація «Вибір оптимального методу анастомозу з підшлунковою залозою при резекції органу»

1984 р. - Лауреат премії Комсомолу України за кращу наукову публікацію.

1985-1994 рр. - Старший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1985 р. - Срібна медаль ВДНГ СРСР

1994-1997 рр. - Директор клініки «Біофармтех» на базі інституту Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1994 р. - Докторська дисертація «Панкрeатодуоденальная резекція при хірургічному лікуванні запальних і пухлинних захворювань підшлункової залози». Підтверджено в Німеччині в 2002 р.

1998 р. - лютий-липень Академічний курс німецької мови ASG Bildungsforum in Düsseldorf, Німеччина

1998 р. - Практика в відділенні хірургії черевних органів міської лікарні г.Solingen, Німеччина, chef.Professor.Dr.med.M.Maer

1999-2000 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії черевних органів, загальної хірургії та травматології St.LukasßKlinik, Solingen, Німеччина chef.Professor. Dr.med.H.Wolter

2000-2004 рр. - Лікар-ординатор хірургічної клініки грудної та серцево-судинної хірургії, м Duisburg, Німеччина. Chef.Professor.Dr.med.Arno Krian

2004-2006 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії PAN-Klinik, Köln, Німеччина, chef.Professor.Dr.Med.T.Schmidt

Опубліковано 110 наукових робіт у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Брав участь в понад 70 міжнародних хірургічних конгресах.

показати повний текст
Керівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б<br>Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Жулай Володимир Вікторович
Жулай Володимир Вікторович Керівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б
Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук
Керівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б<br>Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Жулай Володимир Вікторович
Жулай Володимир ВікторовичКерівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б
Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1983р. - Київський медичний інститут ім.Богомольця за спеціальністю лікувальна справа.

1983-1988 рр - лікар-хірург в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії (Шалімова)

1988-1996 рр - науковий співробітник Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії (Шалімова)

1996-2003 рр - головний лікар ТОВ Хірургічна клініка БІОФАРМТЕХ на базі інституту Шалімова

2003-2011 рр - директор-головний лікар ТОВ Хірургічна клініка БІОФАРМТЕХ

2011-2014 рр - старший науковий співробітник Національного інституту хірургії і трансплантології ім.А.А.Шалімова

2014-2014 рр - заступник головного лікаря НІХТ ім.А.А.Шалімова

2014-2017 рр - головний лікар НІХТ ім.А.А.Шалімова

2017-2019 рр - завідувач консультативною поліклінікою НІХТ ім.А.А.Шалімова

Вчений ступінь: кандидат медичних наук

Сертифікат фахівця: - організація і управління охороною здоров'я, вища категорія

Хірургія, вища категорія

показати повний текст
Лікар – хірург вищої категорії,<br> кандидат медичних наук: Ковальчук Олександр Васильович
Ковальчук Олександр Васильович Лікар – хірург вищої категорії,
кандидат медичних наук
Лікар – хірург вищої категорії,<br> кандидат медичних наук: Ковальчук Олександр Васильович
Ковальчук Олександр Васильович Лікар – хірург вищої категорії,
кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Досвід понад 40 р. (з 1982 р.). 


показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Апендектомія (не ускладнена) 15000.00 грн
Апендектомія (ускладнена) 18000.00 грн
Апендектомія ускладнена перитонітом 25000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Дмитро 27-02-2024 Мамі потрібна була важка онкоопераця. Лікарі хірургічного відділення зробили майже чудо. Сама операція та післяоперацйний період пройшов як найкраще. Лікарі Лівшиць Юрй Зіновійович і Кочет Тарас Михайлович дуже професійні спеціалісти. Якщо треба швидко врятувати життя, то це до них. Дякую!!!
Ірина 31-01-2024 Не можу залишитися байдужою і хочу написати слова вдячності чудовому лікарю. Скажу відверто, що я обирала лікаря за відгуками паціентів. Не помилилася, сподіваюсь, що мій відгук також дасть можливість іншим звернутися саме до Головко Володимира Володимировича. Щиро дякую , лікарю, за професійно проведену операцію, за доброзичливу підтримку до і після операції , уважне відношення. Ваша посмішка надає впевненості і вселяє спокій. Хай усі прикрощі та негоди обходять вас стороною.
Олександра 22-01-2024 Хочу щиро подякувати Володимира Володимировича та загалом персонал лікарні за професіоналізм! За ринопластику я думала давно, але, чесно кажучи, не вірила в те, що зможу перебороти страх… Та Володимир Володимирович був саме тою людиною, що запевнила мене в успішному результаті. Так і сталось! Це була моя перша серйозна операція під загальним наркозом і , на відміну від багатьох знайомих, маю лише позитивні емоції після неї.Ще раз щиро дякую за те, що дали можливість дійсно подобатись собі та відчувати себе впевнено!
Тетяна 16-01-2024 Хочу щиро подякувати лікарю Антонову Євгену Олексійович, анестезіологу Гайдай Тамарі Григорівні, медсестрі Зоряні!!! За їх професійність, фаховість, людяність, душевному ставленні до пацієнта. Євген Олексійович, спеціаліст високого класу , завжди налаштовує на позитив, оптимізм, віру в себе і на бажаний результат. Тамара Григорівна і Зоряна підтримують, всі дії чіткі, високого рівня професійність, з приємними жартами допомагають подолати тривогу перед такими серйозними процедурами, як колоноскопія і гастроскопія. Дуже вам всім дякую!!!! І обов'язково будьте здорові!!!!
Станіслав 09-01-2024 Вилеке Вам дякую,за точне та головне вчасне знаходженя проблеми із здоров'ям
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up