(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Хвороба Пейроні

Хвороба Пейроні (фіброзна пластична індурація) – це патологія, яка проявляється викривленням статевого члена. Воно виникає внаслідок формування фіброзних бляшок або рубців на оболонці печеристого тіла. Останнє складається з багатьох осередків, що заповнюються під час ерекції кров'ю. Оскільки фіброзні тканини нееластичні, під час ерекції виникає вигин. У складних випадках його кут може досягати 60-90 градусів, що ускладнює або унеможливлює статевий акт.

В «Оксфорд Медікал» лікування хвороби Пейроні проводять генітальні хірурги вищої категорії з досвідом понад 20 років. Вони застосовують лише сучасні хірургічні методики, визнані найбільш ефективними та безпечними. Яка операція буде оптимальною, визначають індивідуально. За необхідності одночасно проводять пластику або збільшення довжини члена, а також фалопротезування.

Записуйтесь на консультацію до генітального хірурга на зручний для вас час. Лікар проведе діагностику та розповість про варіанти лікування.

Причини викривлення члена

Лікування хвороби Пейроні

Хвороба Пейроні супроводжується утворенням фіброзних бляшок на оболонці печеристого тіла. Причинами розвитку захворювання можуть бути:

 • генетична схильність;

 • ушкодження або мікротравми статевого члена;

 • запальні та інфекційні захворювання;

 • судинні захворювання;

 • цукровий діабет;

 • аутоімунні порушення;

 • гормональний дисбаланс.

Фахівці вважають, що не можна визначити одну точну причину розвитку хвороби Пейроні. Найімовірніше її виникнення пов'язане з комбінацією різних чинників.

Коли потрібно звернутися до фахівця?

Викривлення чоловічого статевого органу є одним із ключових симптомів хвороби Пейроні. Водночас незначний вигин іноді є варіантом норми, якщо не викликає у чоловіка дискомфорту та не впливає на якість сексуального життя.

Звернутися за консультацією до уролога чи андролога слід за наявності таких симптомів:

 • викривлення пеніса в ерегованому стані;

 • дискомфорт, біль під час ерекції та статевого акту;

 • порушення ерекції, зниження потенції, передчасна еякуляція;

 • виявлення ущільнень, бляшок під час пальпації.

Показання до хірургічного лікування хвороби Пейроні.

Хірургічне лікування хвороби Пейроні призначають за наявності виражених симптомів, а також неефективності чи недоцільності застосування консервативних методів.

Провести операцію рекомендують, якщо:

 • викривлення статевого члена є суттєвим та призводить до значних труднощів під час статевого акту;

 • пацієнт відчуває дискомфорт або біль під час ерекції;

 • хвороба призводить до функціональних порушень;

 • медикаментозне лікування та фізіотерапевтичні процедури не допомагають;

 • хвороба негативно впливає на психосоціальний добробут пацієнта, провокує почуття тривоги, депресію або стає причиною погіршення особистих відносин.

Рішення про хірургічне втручання приймає лікар після проведення огляду, аналізів та апаратних досліджень, а також вивчення скарг та історії хвороби пацієнта.

Як проходить хірургічне лікування хвороби Пейроні?

В «Оксфорд Медікал» операції проводять, використовуючи інноваційні методики та сучасне високотехнологічне обладнання. Замість скальпеля розрізи часто роблять за допомогою хірургічного лазера. Він дозволяє безконтактно розсікти тканини, а також за рахунок моментального припікання судин – зменшити кровотечу.

Метою хірургічного лікування хвороби Пейроні є усунення кривизни статевого члена та покращення його функціональності. Залежно від показань проводять:

 1. Корпороплікацію – це малоінвазивна та найпростіша операція з погляду виконання. Вона полягає у висіченні частини оболонки печеристого тіла з протилежної від бляшки сторони. Недоліком методики є зменшення довжини пеніса в середньому на 2-3 см.

 2. Корпоропластика – це більш складна операція, яка полягає у висіченні бляшки і закритті дефекту, що утворився, за допомогою латки з власних тканин пацієнта або синтетичного імпланту. Даний метод є більш ефективним, дозволяє отримати хороший естетичний результат та зберегти природний розмір пеніса.

У разі значних порушень ерекції чоловіку також може бути запропоновано ендопротезування статевого члена – імплантація фалопротезу, який зовні залишається непомітним, але дозволяє чоловікові за бажанням швидко досягати ерекції та підтримувати її необхідний час.

Хірургічне лікування хвороби Пейроні 2

Переваги лікування у клініці «Оксфорд Медікал»

Хірургічне лікування хвороби Пейроні в «Оксфорд Медікал» проводить генітальний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук з досвідом понад 20 років. Він пройшов тривалі стажування в Ізраїлі та Сербії, де докладно вивчив інноваційні хірургічні методики. Завдяки цьому, а також наявності в клініці високотехнологічного обладнання хірург проводить операції будь-якої складності, допомагаючи пацієнтам навіть із запущеними стадіями хвороби Пейроні та еректильною дисфункцією.

Перевагами проведення операції в «Оксфорд Медікал» є:

 • висока кваліфікація генітального хірурга;

 • застосування сучасних методик, які дозволяють усунути вигин статевого органу без зменшення його розміру;

 • використання лазерного ножа, що забезпечує зменшення кровотечі та знижує ризик інфекційних ускладнень;

 • можливість одночасного збільшення довжини члена чи встановлення фалопротезу;

 • дотримання конфіденційності та комфортні умови в стаціонарі з одномісними або двомісними палатами готельного типу.

Хвороба Пейроні операція: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість хірургічного лікування може відрізнятися залежно від виду та складності операції. Ознайомитись із цінами можна тут. Більш детально з цього питання зорієнтує генітальний хірург після проведення огляду та діагностики. Записуйтесь на попередню консультацію на зручний для вас час.

Відповіді на популярні питання щодо викривлення члена

Хвороба Пейроні: проходить сама?

При хворобі Пейроні у тілі статевого члена утворюються фіброзні бляшки, що може спричинити вигин чи деформацію органу у стані ерекції. У більшості чоловіків хвороба розвивається повільно та переходить у хронічну форму. Іноді симптоми залишаються стабільними або слабшають, але сама по собі без лікування хвороба Пейроні не проходить.

Хвороба Пейроні: через що виникає?

Хвороба Пейроні супроводжується утворенням фіброзних бляшок на оболонці печеристого тіла. Причинами розвитку захворювання можуть бути генетична схильність, ушкодження або мікротравми статевого члена, запальні та інфекційні захворювання, судинні захворювання, цукровий діабет, аутоімунні порушення, гормональний дисбаланс.

Як лікувати Пейроні?

Лікування хвороби Пейроні проводять консервативними та хірургічними методами. У першому випадку призначають прийом лікарських препаратів, ін'єкції у тканині статевого члена, ударно-хвильову терапію тощо. Якщо це не допомагає, проводять операцію – висічення бляшок або накладання швів з протилежного від них боку.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло Валерійович Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук
Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло ВалерійовичЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1996-2002 рр. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця

2002-2004 рр. - інтернатура за спеціальністю «Урологія» на базі кафедри урології НМУ ім. О.О.Богомольця, Центральна міська клінічна лікарня, Міський урологічний центр, м.Київ

2011-2013 рр. - клінічна ординатура ДУ «Інститут урології НАМН України»

З 2011 р і по теперішній час старший науковий співробітник відділу сексопатології та андрології Інституту урології НАМН України. Основний напрямок - пластична хірургія чоловічих статевих органів.

2016 г. - захист кандидатської дисертації


УЧАСТЬ В АСОЦІАЦІЯХ, КОНФЕРЕНЦІЯХ

Член Європейського Товариства Сексуальної Медицини (ESSM), Асоціації андрологів і сексопатологів України, Європейської Асоціації урологів.


НАУКОВІ РОБОТИ, ПАТЕНТИ

Автор і співавтор понад 50 друкованих наукових робіт, 20 публікацій в зарубіжних виданнях і доповідей на міжнародних і регіональних науково-практичних конференціях. Має патенти на винаходи нових методів лікування.


СТАЖУВАННЯ

2013 р., 2018 р. - стажування з сучасних методів лікування еректильної дисфункції. Ізраїль. м Тель-Авів.

2013 р., 2014 р., 2016 р., 2021 р. - стажування з урогенітальної пластичної реконструктивної хірургії на базі Центру сечостатевої та реконструктивної хірургії. Керівник - доктор Радош Джіновіч (MD Rados Djinovich). Сербія. м.Белград. 


Проводить лікування:

Чоловіча сексопатологія

Еректильна дисфункція, імпотенція

Передчасна еякуляція

Пріапізм – патологічна довготривала ерекція

Чоловіче безпліддя

Хвороба Пейроні

Викривлення статевого члена

Фімоз

Коротка вуздечка крайньої статевого члена

Варикоцеле

Гідроцеле, водянка яєчка

Кіста придатка яєчка

Атероми, папіломи калитки, статевого члена

Перелом статевого члена

Травми статевого члена та калитки

 

Проводить процедури:

Хірургія зовнішніх статевих органів

Біопсія яєчок TESE, microTESE при безплідді

Ендофалопротезування, протез статевого члена

Протезування яєчка

Рециркумцизіо – повторне обрізання

Циркумцизіо, лазерне обрізання крайньої плоті статевого члена

Френулопластика, френулотомія

Операція Мармара

Орхектомія – видалення яєчка, обох яєчок

Денервація голівки статевого члена

Збільшення статевого члена та голівки

Лігаментотомія

Вазектомія – чоловіча стерилізація

Відновлення прохідності сім’явиносних протоків після вазектомії

Олеогранулема – видалення утворень статевого члена після введення гелів, вазеліну

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Оперативні втручання на статевих органах
Розведення синехій крайньої плоті 1 категорії (для дітей) 2500.00 грн
Видалення стороннього тіла крайньої плоті 10000.00 грн
Пластика короткої вуздечки статевого члена (френулопластика) 10000.00 грн
Хiрургiчне видалення кiсти яєчка 10000.00 грн
Варикоцелектомія (по Мармару) 15500.00 грн
Видалення фіброзної бляшки при хворобі Пейроні 15400.00 грн
Видалення фіброзної бляшки при хврробі Пейроні лазерним методом 35000.00 грн
Лапароскопічна операція (при варикоцелє) I категорії складності 20150.00 грн
Лапароскопічна операція (при варикоцелє) II категорії складності 25500.00 грн
Лапароскопічна операція (при варикоцелє) III категорії складності 30900.00 грн
Операція Іванісевича з використанням лазера (при варикоцелє) 15200.00 грн
Лазерне висічення кондилом зовнішніх статевих органів І категорії складності 5000.00 грн
Меатотомія з використанням лазеру 5200.00 грн
Орхіпексія 15300.00 грн
Орхіектомія 15500.00 грн
Ендопротезування яєчка (без вартості протезу) 20500.00 грн
Операція подовження статевого члену (лігаментотомія) 70000.00 грн
Реконструктивна (реанастомоз) операція сім'явивідних протоків (одностороння) 16250.00 грн
Реконструктивна (реанастомоз) операція сім'явивідних протоків (двостороння) 22600.00 грн
Оперція Вінкельмана з використанням лазера (при гідроцелє) 15000.00 грн
Оперція Бергмана з використанням лазера (при гідроцелє) 18500.00 грн
Розведення синехій крайньої плоті 1 категорії 10000.00 грн
Розведення синехій крайньої плоті 2 категорії 15000.00 грн
Лапароскопічна позачеревна лімфодиссекція (при раку яєчка) 35000.00 грн
Резекція яєчка при пухлинах 16000.00 грн
Висока орхофунікулектомія при раку яєчка 20500.00 грн
Обрізання крайньої плоті при фімозі (циркумцизіо) без вартості загального знеболення та витратних матеріалів 12000.00 грн
Оперція Бергмана (при гідроцелє) 15000.00 грн
Оперція Вінкельмана (при гідроцелє) 10500.00 грн
Вазотомія cім'яних канатиків 6500.00 грн
Видалення доброякісних новоутворень (кісти) на яєчках та придатках яєчок 12000.00 грн
Оперативне лiкування з приводу диструктивного орхоепiдидимiту 9500.00 грн
Вправлення парафімозу, консервативне 1800.00 грн
Видалення кiсти крайньоï плотi 1500.00 грн
Висока орхофунікулектомія при раку двох яєчок 28000.00 грн
Лазерне висічення кондилом зовнішніх статевих органів ІІ категорії складності 7500.00 грн
Лазерне висічення кондилом зовнішніх статевих органів ІІІ категорії складності 10500.00 грн
Френулопластика + циркумцизіо 15000.00 грн
Видалення фіброзної бляшки при хворобі Пейроні з заміщенням BMG 32500.00 грн
Лапароскопічна орхіпексія 35000.00 грн
Операції у виконанні лікаря Аксьонова П.В.
Консультація з питань генітальної хірургії (лікар Аксьонов П.В.) 1100.00 грн
Кругове висічення крайньої плоті, обрізання (циркумцизія) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Френулотомія, пластика короткої вуздечки (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 10500.00 грн
Мікрохірургічна варікоцелектомія (операція Мармара) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 24000.00 грн
Видалення водянки яєчка,гідроцеле, операція Бергмана,Вінкельмана, І категорія складності (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) від 18500.00 грн
Видалення кісти додатка яєчка, І категорія складності від 18500.00 грн
Орхектомія (одне яєчко) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 24000.00 грн
Орхектомія (два яєчка) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 40000.00 грн
Біопсія яєчок, інцизійна, ТЕSE 12000.00 грн
Вазектомія (чоловіча стерилізація) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 15000.00 грн
Епідідімовазоаностомоз, вазовазоанастомоз з однієї сторони (відновлення прохідності сім'явивідних проток після вазектомії, їх обструкції та ін.) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 60000.00 грн
Епідідімовазоаностомоз, вазовазоанастомоз з двох сторін (відновлення прохідності сім'явивідних проток після вазектомії, їх обструкції та ін.) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 100000.00 грн
Пластика білкової оболонки статевого члена (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 90000.00 грн
Висічення бляшок з ендофалопротезуванням або без такого (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 180000.00 грн
Ендофалопротезування пластичними протезами, що згинаються (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 125000.00 грн
Ендофалопротезування гідравлічними протезами (без вартості протеза) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 220000.00 грн
Протезування яєчок (одне яєчко, без вартості протеза) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 20000.00 грн
Лігаментотомія (подовження статевого члена) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 50000.00 грн
Потовщення статевого члена (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 80000.00 грн
Одномоментне потовщення статевого члена з лігаментотомією (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 117000.00 грн
Часткова денервації головки статевого члена (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 20000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Людмила 31-03-2024 Безмежно вдячна за уважне ставлення та компетентні поради Рибалко Сергію Олександровичу!
Сергій Володимирович 20-03-2024 Хочу подякувати вашій клініці за те, що в ній працює такий професійний лікар.Задоволений результатами його роботи, отримав відповіді на всі свої питання в доступній, зрозумілій формі.Рекомендую
Дмитро 27-02-2024 Мамі потрібна була важка онкоопераця. Лікарі хірургічного відділення зробили майже чудо. Сама операція та післяоперацйний період пройшов як найкраще. Лікарі Лівшиць Юрй Зіновійович і Кочет Тарас Михайлович дуже професійні спеціалісти. Якщо треба швидко врятувати життя, то це до них. Дякую!!!
Ірина 31-01-2024 Не можу залишитися байдужою і хочу написати слова вдячності чудовому лікарю. Скажу відверто, що я обирала лікаря за відгуками паціентів. Не помилилася, сподіваюсь, що мій відгук також дасть можливість іншим звернутися саме до Головко Володимира Володимировича. Щиро дякую , лікарю, за професійно проведену операцію, за доброзичливу підтримку до і після операції , уважне відношення. Ваша посмішка надає впевненості і вселяє спокій. Хай усі прикрощі та негоди обходять вас стороною.
Олександра 22-01-2024 Хочу щиро подякувати Володимира Володимировича та загалом персонал лікарні за професіоналізм! За ринопластику я думала давно, але, чесно кажучи, не вірила в те, що зможу перебороти страх… Та Володимир Володимирович був саме тою людиною, що запевнила мене в успішному результаті. Так і сталось! Це була моя перша серйозна операція під загальним наркозом і , на відміну від багатьох знайомих, маю лише позитивні емоції після неї.Ще раз щиро дякую за те, що дали можливість дійсно подобатись собі та відчувати себе впевнено!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up