(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Видалення меланоми

Меланома – це злоякісне новоутворення, що розвивається на шкірі чи слизовій оболонці. Воно формується з меланоцитів – клітин, які містять пігмент меланін та присутні у здоровому шкірному покриві.

Меланома є рідкісним і небезпечним типом раку шкіри. Вона характеризується високою агресивністю, може швидко проростати у глибокі шари дерми та давати метастази. Чим раніше проводиться видалення меланоми, тим вищий шанс пацієнта на успішне одужання. При діагностиці пухлини на ранній стадії може бути достатньо лише хірургічного лікування.

В «Оксфорд Медікал» видалення меланоми проводять із використанням як класичних (висічення), так і сучасних менш травматичних методик. За необхідності приховати рубець після резекції виконують пластичну операцію. Такий підхід дозволяє забезпечити як ефективне лікування, так й естетичний результат.

Коли потрібно видаляти м'які тканини?

Візуально меланома шкіри може виглядати як родимка, пігментна пляма, що трохи підіймається над шкірою, безбарвне або злегка червоне утворення. Захворювання може розвиватися на будь-якій ділянці тіла, у тому числі на обличчі, голові, шиї, руках, ногах, спині та животі. Іноді воно з'являється навіть на ступнях та нігтях, у ділянці геніталій і навіть на внутрішніх органах.

Для підтвердження діагнозу пацієнту проводять:

 • дерматоскопію – огляд новоутворення через збільшувальний прилад;

 • УЗД м'яких тканин;

 • біопсію новоутворення з наступним гістологічним аналізом – дозволяє точно визначити наявність злоякісних клітин;

 • КТ, ПЕТ-КТ, МРТ та інші обстеження для виявлення метастазів та визначення стадії раку.

Видалення меланоми проводять на всіх стадіях. При діагностиці на 1-2, коли глибина проникнення пухлини становить трохи більше 1 мм, роблять біопсію регіонарних лімфовузлів. За відсутності метастазів виконують локальну операцію. При виявленні ракових клітин у лімфовузлах їх також видаляють.

На 3-4 стадії, крім операції, призначають хіміотерапію, імунотерапію та інші методи лікування меланоми. Для кожного пацієнта онкологи та онкохірурги складають індивідуальний план.

Як проводять видалення меланоми в «Оксфорді Медікал»?

Як проводять видалення меланоми в «Оксфорді Медікал»

В «Оксфорді Медікал» працюють сучасні відділення онкології та онкохірургії. Вони оснащені новим обладнанням експертного класу, що дозволяє проводити точну діагностику, операції будь-якої складності та лікування раку за допомогою хіміотерапії, імунної та таргетної терапії.

Видалення меланоми проводять за допомогою:

 • висічення – це класичний метод видалення м'яких тканин скальпелем (його рекомендують при великих пухлинах, що проросли у глибокі шари дерми);

 • кріодеструкції – видалення пухлини проводять шляхом впливу на неї рідким азотом, охолодженим до -193 оС;

 • кюретажу та електродесекції – новоутворення видаляють кюреткою, після чого краї рани обробляють електричним струмом.

Щоб попередити ризик збереження злоякісних клітин, під час операції проводять мікроскопічний аналіз тканин, а також видаляють ділянку здорових тканин на відстані від 1 до 3 см навколо новоутворення.

Якщо меланома діагностована на ранній стадії, коли відсутні метастази, понад 80-90% пацієнтів повністю одужують після хірургічного лікування.

За наявності метастазів у регіонарних лімфатичних вузлах їх видаляють, після чого проводять хіміотерапію та/або застосовують інші консервативні методи лікування раку.

Переваги лікування меланоми у клініці «Оксфорд Медікал»

В «Оксфорд Медікал» зібрано команду онкологів та онкохірургів, які по праву вважаються одними з найкращих в Україні. Вони мають вищу лікарську категорію та багаторічний досвід допомоги пацієнтам. Для кожного складають індивідуальну програму лікування, засновану на державних та міжнародних протоколах.

Видалення меланоми та метастатичних пухлин проводиться у високотехнологічному відділенні хірургії. Воно оснащене обладнанням експертного класу, що дозволяє виконувати не лише класичні операції з відкритим доступом, а й складні малоінвазивні втручання.

Також у клініці створені всі умови для комплексного лікування раку із застосуванням хіміотерапії, таргетної терапії та імунотерапії. Звернувшись до «Оксфорд Медікал», ви можете бути впевнені в отриманні медичної допомоги найвищого рівня.

Переваги відділення онкохірургії в «Оксфорд Медікал»:

 • високотехнологічний хірургічний стаціонар;

 • наявність відділення інтенсивної терапії (реанімації);

 • обладнання експертного класу;

 • лікарі-онкологи та онкохірурги з багаторічним досвідом;

 • проведення хіміотерапії, таргетної та імунної терапії;

 • комфортні умови у стаціонарі;

 • програма лояльності для постійних пацієнтів.

Потенційні ускладнення після операції

Видалення новоутворень на шкірі здебільшого відбувається без ускладнень. Хірурги «Оксфорд Медікал» використовують індивідуальні витратні матеріали, що знижує ризик розвитку післяопераційної інфекції. Щоб попередити ризик збереження злоякісних клітин, під час операції проводять мікроскопічний аналіз тканин, а також видалення невеликої ділянки здорових тканин навколо області новоутворення.

Потенційними ускладненнями після видалення меланоми є:

 • розбіжність швів;

 • розвиток інфекції та нагноєння рани;

 • формування неестетичного рубця – у такому разі проводять пластичну операцію для відновлення шкірного покриву;

 • вторинний розвиток раку – через це пацієнтам рекомендують регулярно проходити профілактичні огляди у лікаря.

Видалення меланоми: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Видалення меланоми: ціна

Вартість видалення меланоми може значно відрізнятися залежно від:

 • розміру та розташування новоутворення;

 • методу видалення (висічення, кріодеструкція, кюретаж, електродесекція);

 • необхідності виконання відновлювальної пластичної операції після видалення пухлини.

Більш точно відповісти на питання щодо ціни видалення меланоми може тільки онкохірург після проведення огляду та оцінки результатів діагностики.

Ознайомитись із вартістю хірургічного лікування в «Оксфорді Медікал» можна тут.

Для запису на консультацію телефонуйте до нашого контакт-центру або пишіть у чат на сайті.

Відповіді на популярні питання щодо видалення меланоми:

На який день знімають шви після видалення меланоми?

Після видалення меланоми, щоб закрити операційну рану, пацієнтові накладають шви. Для цього використовують синтетичні нитки або ті, що самі розсмоктуються. У першому випадку, якщо рана успішно загоюється, шви знімають на 5-6 день. У другому – зняття швів не потрібне.

Що робити після видалення меланоми?

Після видалення меланоми пацієнту потрібно правильно доглядати рану і регулярно приходити до клініки на перев'язку. При метастазуванні пухлини можуть бути призначені хіміотерапія, імунотерапія або інше лікування. Якщо новоутворення було повністю видалене та в організмі не виявлено інших осередків онкології, пацієнту рекомендують періодично проходити профілактичні обстеження.

Скільки коштує операція з видалення меланоми?

Вартість операції з видалення меланоми залежить від методу хірургічного втручання, розташування та розміру пухлини, а також від необхідності подальшого проведення пластики шкіри. Ознайомитися з вартістю лікування в «Оксфорд Медікал»можна тут.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалісти



Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій Зіновійович Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії
Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій ЗіновійовичЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1971-1977 рр. - Кубанський ім. Червоної Армії медичний інститут, лікувальний факультет, м Краснодар, Росія. Спеціальність: лікар-лечебник

1977-1978 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії печінки та підшлункової залози. Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1978-1981 рр. - Клінічна ординатура в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1981-1985 рр. - Молодший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1983 р. - Кандидатська дисертація «Вибір оптимального методу анастомозу з підшлунковою залозою при резекції органу»

1984 р. - Лауреат премії Комсомолу України за кращу наукову публікацію.

1985-1994 рр. - Старший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1985 р. - Срібна медаль ВДНГ СРСР

1994-1997 рр. - Директор клініки «Біофармтех» на базі інституту Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1994 р. - Докторська дисертація «Панкрeатодуоденальная резекція при хірургічному лікуванні запальних і пухлинних захворювань підшлункової залози». Підтверджено в Німеччині в 2002 р.

1998 р. - лютий-липень Академічний курс німецької мови ASG Bildungsforum in Düsseldorf, Німеччина

1998 р. - Практика в відділенні хірургії черевних органів міської лікарні г.Solingen, Німеччина, chef.Professor.Dr.med.M.Maer

1999-2000 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії черевних органів, загальної хірургії та травматології St.LukasßKlinik, Solingen, Німеччина chef.Professor. Dr.med.H.Wolter

2000-2004 рр. - Лікар-ординатор хірургічної клініки грудної та серцево-судинної хірургії, м Duisburg, Німеччина. Chef.Professor.Dr.med.Arno Krian

2004-2006 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії PAN-Klinik, Köln, Німеччина, chef.Professor.Dr.Med.T.Schmidt

Опубліковано 110 наукових робіт у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Брав участь в понад 70 міжнародних хірургічних конгресах.

показати повний текст
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій Леонтійович Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій ЛеонтійовичЛікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Освіта
 • 1977-1983 рр. - Київський медичний університет ім. А.А. Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа".
Членство в асоціаціях, товариствах; відвідування конференцій, курсів тематичного удосконалення
 • член Асоціації хірургів України
 • член Національної асоціації онкологів України
 • член Українського союзу онкохірургів
Наукова діяльність
 • Кандидат медичних наук.
 • Науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства і гінекології ім. А.М. Лук'янової НАМН України.
 • Старший, провідний науковий співробітник Національного інституту раку.
 • Автор понад 150 публікацій в наукових та науково-практичних виданнях, 8 патентів, співавтор 5 монографій, підручників, посібників і методичних рекомендацій.
 • Численні виступи на наукових з'їздах, конференціях, семінарах.
Викладацька діяльність і / або лекторська діяльність
 • Має досвід викладацької діяльності на посаді асистента кафедри хірургії №4 Київського медичного університету ім. А.А. Богомольця.
Шляхи професійного розвитку
 • Пройшов клінічну ординатуру з онкохірургії.
 • Працював завідувачем відділенням лапароскопічної і невідкладної хірургії в Центральній міській клінічній лікарні.
 • Пройшов стажування по онкохірургії по Американо-Австрійської програми Salzburg Medical Seminars (the Salzburg-Weill Cornell Seminars) in Surgery & Oncology.
 • У 2019 році отримав спеціалізацію з хірургії в Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика.
 • Отримав також спеціалізації в НМАПО ім. П.Л. Шупика: з онкохірургії, по лапароскопічної хірургії, по проктології. 
показати повний текст
Лікар-онколог вищої категорії : Дехтяр Тетяна Володимирівна
Дехтяр Тетяна Володимирівна Лікар-онколог вищої категорії

інформація про лікаря

1983-1985 рр. - проходила навчання в Київському медичному училищі №3.

1985-1991 рр. - навчалася в Київському медичному університеті ім. А.А. Богомольця.

1991-1992 рр. - проходила інтернатуру за фахом онкологія на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика в Київському обласному онкодиспансері.

1992-2014 рр. - лікар і завідувачка відділення відновної хірургії та реабілітації, лікар відділення денного стаціонару Київського міського онкологічного центру.

2001-2012 рр. - науковий співробітник Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

показати повний текст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген Олексійович Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген ОлексійовичЛікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

1997р. - Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава), лікувальний факультет, 

Спеціалізація:

1999 - інтернатура «загальна хірургія» в Одеському державному медичному університеті (м. Одеса)

2001 - спеціалізація “Онкохірургія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

2017 - спеціалізація “Ендоскопія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

Аспірантура:

2005-2009рр. Інститут експериментальної патології, онкології та радіології ім. Р.Є. Кавецького  НАН України (м. Київ)

Тематичне удосконалення:

2015р. «Основи лапароскопічної хірургії» (м. Київ, МЦ «Оберіг»)

Стаж роботи:

2003 – 2016рр.  лікар-онкохірург відділення абдомінальної онкології, Миколаївський обласний онкологічний диспансер (м.Миколаїв)

2016 - 2019рр. лікар-онкохірург, ендоскопіст  МЦ «Медичний центр ім. академіка Ю.П. Спіженка» (м. Київ)

Категорія:

 • з онкохірургіі - вища (підтверджено у березні 2019р.) 
 • з ендоскопії - спеціаліст

Основні наукові монографії, статті:

2013 р. - «Онкологія» Т5, №3, 

Пухлинні клітини в реґіонарних лімфатичних вузлах хворих на рак шлунку з категорією No та їх клінічне значення

2015 р. - «Онкологія» Т17, №3

Клінічне та прогностичне значення гіпоксія–асоційованих факторів пухлинного мікрооточення раку шлунку

2017 р. - «Евразийский онкологический журнал», том 5, № 3. Гипоксия и прогрессирование рака желудка

2018 р. - «Евразийский онкологический журнал», 2018, том 3-4 № 3. Формирование факторов прогноза рака желудка

Членство в організаціях та спілках:

ESGE (Европейська спільнота з гастроінтестинальної ендоскопії)

ESMO (Европейська спільнота медичних онкологів)

USSO (Українська спільнота хірургічної онкології)

ОСОК (Спільнота спеціалістів з онкологічної колопроктології)

ЗАЕ (Загальноукраїнська асоціація лікарів-ендоскопистів)

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Видалення новоутворень шкіри (1 новоутворення від 1 см без вартості анестезії) 2500.00 грн
Місцева пластика шкіри 9300.00 грн
Видалення злоякісної пухлини шкіри, м'яких тканин (неускладнене) 35000.00 грн
Видалення злоякісної пухлини шкіри, м'яких тканин (ускладнене) 45000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки




Дмитро 27-02-2024 Мамі потрібна була важка онкоопераця. Лікарі хірургічного відділення зробили майже чудо. Сама операція та післяоперацйний період пройшов як найкраще. Лікарі Лівшиць Юрй Зіновійович і Кочет Тарас Михайлович дуже професійні спеціалісти. Якщо треба швидко врятувати життя, то це до них. Дякую!!!
Ірина 31-01-2024 Не можу залишитися байдужою і хочу написати слова вдячності чудовому лікарю. Скажу відверто, що я обирала лікаря за відгуками паціентів. Не помилилася, сподіваюсь, що мій відгук також дасть можливість іншим звернутися саме до Головко Володимира Володимировича. Щиро дякую , лікарю, за професійно проведену операцію, за доброзичливу підтримку до і після операції , уважне відношення. Ваша посмішка надає впевненості і вселяє спокій. Хай усі прикрощі та негоди обходять вас стороною.
Олександра 22-01-2024 Хочу щиро подякувати Володимира Володимировича та загалом персонал лікарні за професіоналізм! За ринопластику я думала давно, але, чесно кажучи, не вірила в те, що зможу перебороти страх… Та Володимир Володимирович був саме тою людиною, що запевнила мене в успішному результаті. Так і сталось! Це була моя перша серйозна операція під загальним наркозом і , на відміну від багатьох знайомих, маю лише позитивні емоції після неї.Ще раз щиро дякую за те, що дали можливість дійсно подобатись собі та відчувати себе впевнено!
Тетяна 16-01-2024 Хочу щиро подякувати лікарю Антонову Євгену Олексійович, анестезіологу Гайдай Тамарі Григорівні, медсестрі Зоряні!!! За їх професійність, фаховість, людяність, душевному ставленні до пацієнта. Євген Олексійович, спеціаліст високого класу , завжди налаштовує на позитив, оптимізм, віру в себе і на бажаний результат. Тамара Григорівна і Зоряна підтримують, всі дії чіткі, високого рівня професійність, з приємними жартами допомагають подолати тривогу перед такими серйозними процедурами, як колоноскопія і гастроскопія. Дуже вам всім дякую!!!! І обов'язково будьте здорові!!!!
Станіслав 09-01-2024 Вилеке Вам дякую,за точне та головне вчасне знаходженя проблеми із здоров'ям
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up