(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Хірургія одного дня

Амбулаторна хірургія — це сучасний метод проведення нескладних операційних втручань, при якому реабілітація пацієнта не вимагає перебування у стаціонарі.

Такі операції, як правило, проводяться в день звернення пацієнта до лікаря у спеціальному кабінеті амбулаторної хірургії.

НАПРЯМКИ АМБУЛАТОРНОЇ ХІРУРГІЇ

Амбулаторна хірургія

У відділенні амбулаторної хірургії клініки «Оксфорд Медікал» проводяться операції з наступних напрямів:

1) Лікування гнійних запалень

Хірургічне лікування запалень й гнійних утворень шкірного покриву, у сальних залозах, волосяних фолікулах, підшкірному жировому шарі та ін.

До гнійних запалень відносяться:

 • абсцеси;
 • фурункули;
 • карбункули;
 • флегмони;
 • панариції;
 • паронихії ін.

Для усунення гнійно-запальних процесів під час операції порожнина з гноєм розкривається, завдяки чому забезпечується відтік гнійних виділень. Операція проходить досить швидко, з мінімальним травматизмом тканин — невелика рана після операції швидко гоїться, не залишаючи слідів та рубців на шкірі.

2) Видалення доброякісних новоутворень

Доброякісні утворення хоч і не несуть небезпеки для життя та здоров'я пацієнта, але часто є естетичною проблемою й можуть викликати фізичний дискомфорт.

У нашій клініці ви можете пройти процедуру видалення таких доброякісних новоутворень:

 • атероми;
 • ліпоми;
 • фіброми;
 • базаліоми;
 • контагіозних молюсків;
 • родимки;
 • бородавки;
 • папіломи;
 • кератоми;
 • гігроми.

3) Видалення врослого нігтя

У випадках запущеної стадії захворювання, коли консервативне лікування не надає належного ефекту, рекомендується проведення невеликої операції з видалення врослого нігтя.

У нашій клініці застосовуються високоефективні методики видалення врослого нігтя й надлишкових тканин з мінімальним ризиком виникнення рецидиву.

4) Хірургічна обробка ран і усунення чужорідних тіл з м'яких тканин

Первинна обробка ран, усунення чужорідних тіл з наступним накладенням швів (якщо необхідно), проводиться досвідченим хірургом. Для проведення маніпуляцій використовуються передові методики й спеціальні матеріали, що прискорюють загоєння малопомітного косметичного рубця.

ПЕРЕВАГИ АМБУЛАТОРНОЇ ХІРУРГІЇ

До переваг амбулаторної хірургії відносяться:

 • проведення операцій без госпіталізації (нема потреби порушувати звичний ритм життя);

 • оперативне надання допомоги — операція може бути проведена в день звернення пацієнта;

 • всі амбулаторні операції проводяться під місцевим наркозом — абсолютно безболісно та безпечно для пацієнта;

 • швидка реабілітація й мінімальний косметичний дефект на шкірі;

 • мінімальні ризики виникнення ускладнень після операції.

Амбулаторний метод хірургічного втручання забезпечує ефективне лікування з максимальним комфортом і швидкою реабілітацією для пацієнта.

АМБУЛАТОРНА ХІРУРГІЯ У КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

У клініці «Оксфорд Медікал» у Києві та Ірпені хірургічні операції проводять досвідчені лікарі, використовуючи передові методики лазерної та радіохвильової хірургії. Діагностування і лікування проблеми пацієнта може бути проведено в день звернення в клініку.

Використання передових технологій хірургії дозволяє нам проводити операції з найменшою травматизацією тканин, що значно знижує ризик виникнення післяопераційних ускладнень.

Хірургія одного дня: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість хірургічного лікування залежить від виду та складності операції. Ознайомитись із цінами в «Оксфорд Медікал» можна тут.

Точніше зорієнтувати щодо ціни з урахуванням діагнозу та інших індивідуальних особливостей може лише хірург. Записуйтесь на консультацію на зручний для вас час.

Відповіді на популярні питання щодо хірургії одного дня

Які є хірурги?

Хірургія поєднує багато вузьких спеціальностей. Є хірурги-ендокринологи, хірурги-гінекологи, хірурги-проктологи, щелепно-лицьові хірурги тощо. Кожен лікар має свою спеціалізацію та проводить операції лише одного профілю. Це дозволяє відточити майстерність та стати першокласним фахівцем у своїй справі.

Як витягнути кліща?

Щоб витягнути кліща, слід звернутися до хірурга. Фахівець обробить його спеціальним розчином, після чого акуратно витягне за допомогою пінцету. Важливо, щоб під шкірою не залишилися частини комахи. Після видалення кліща передають на аналіз, щоб з'ясувати, чи був він інфікований. Тільки так можна вчасно дізнатися про зараження та розпочати лікування до появи симптомів та розвитку ускладнень.

Як вирізають врісший ніготь?

Видалення врослого нігтя проводиться під місцевим знеболенням. У більшості випадків видаляють врослу частину нігтя та невелику зону нігтьової пластини. Це дозволяє не лише усунути проблему, а й запобігти появі рецидиву. У важких випадках, при великій грибковій інфекції, можливе видалення нігтьової пластини цілком.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Видалення кліща 690.00 грн
Видалення доброякісних утворень м'яких тканин 1 категорії складності (ліпоми, фіброми, атероми, ксантелазми, гігроми до 2 см) без вартості анестезії 1500.00 грн
Накладання швів на рану 450.00 грн
Лазерна вапоризація утворень м'яких тканин 1 категорії складності (утворення розміром до 1 см) без вартості анестезії 1600.00 грн
Лазерна вапоризація утворень м'яких тканин 2 категорії складності (утворення розміром 1-2 см) без вартості анестезії 2200.00 грн
Накладання пов'язки - компреса 500.00 грн
Первинна хірургічна обробка рани 2 категорії складності (поверхневі пошкодження шкіри та м"яких тканин розміром 2-4 см) 1500.00 грн
Первинна хірургічна обробка рани 3 категорії складності (поверхневі пошкодження шкіри та м"яких тканин розміром більше 4 см) 2300.00 грн
Радіохвильова ексцизія утворень м'яких тканин (без вартості анестезії) 1500.00 грн
Резекція нігтя, що вріс (без вартості анестезії) 2500.00 грн
Хірургічна перев'язка 1 категорії складності 400.00 грн
Хірургічна перев'язка 2 категорії складності 500.00 грн
Пункція гнійника або гематоми 1500.00 грн
Первинна хірургічна обробка рани 1 категорії складності з накладанням швів (поверхневі пошкодження шкіри розміром до 2 см) 950.00 грн
Видалення контагіозного молюска (хірургічне) більше 5 шт. 900.00 грн
Видалення стороннього тіла з м'яких тканин 7000.00 грн
Місцева анестезія (1 зона) 550.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Дмитро 27-02-2024 Мамі потрібна була важка онкоопераця. Лікарі хірургічного відділення зробили майже чудо. Сама операція та післяоперацйний період пройшов як найкраще. Лікарі Лівшиць Юрй Зіновійович і Кочет Тарас Михайлович дуже професійні спеціалісти. Якщо треба швидко врятувати життя, то це до них. Дякую!!!
Ірина 31-01-2024 Не можу залишитися байдужою і хочу написати слова вдячності чудовому лікарю. Скажу відверто, що я обирала лікаря за відгуками паціентів. Не помилилася, сподіваюсь, що мій відгук також дасть можливість іншим звернутися саме до Головко Володимира Володимировича. Щиро дякую , лікарю, за професійно проведену операцію, за доброзичливу підтримку до і після операції , уважне відношення. Ваша посмішка надає впевненості і вселяє спокій. Хай усі прикрощі та негоди обходять вас стороною.
Олександра 22-01-2024 Хочу щиро подякувати Володимира Володимировича та загалом персонал лікарні за професіоналізм! За ринопластику я думала давно, але, чесно кажучи, не вірила в те, що зможу перебороти страх… Та Володимир Володимирович був саме тою людиною, що запевнила мене в успішному результаті. Так і сталось! Це була моя перша серйозна операція під загальним наркозом і , на відміну від багатьох знайомих, маю лише позитивні емоції після неї.Ще раз щиро дякую за те, що дали можливість дійсно подобатись собі та відчувати себе впевнено!
Тетяна 16-01-2024 Хочу щиро подякувати лікарю Антонову Євгену Олексійович, анестезіологу Гайдай Тамарі Григорівні, медсестрі Зоряні!!! За їх професійність, фаховість, людяність, душевному ставленні до пацієнта. Євген Олексійович, спеціаліст високого класу , завжди налаштовує на позитив, оптимізм, віру в себе і на бажаний результат. Тамара Григорівна і Зоряна підтримують, всі дії чіткі, високого рівня професійність, з приємними жартами допомагають подолати тривогу перед такими серйозними процедурами, як колоноскопія і гастроскопія. Дуже вам всім дякую!!!! І обов'язково будьте здорові!!!!
Станіслав 09-01-2024 Вилеке Вам дякую,за точне та головне вчасне знаходженя проблеми із здоров'ям
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up