Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Хірургія одного дня

Амбулаторна хірургія — це сучасний метод проведення нескладних операційних втручань, при якому реабілітація пацієнта не вимагає перебування у стаціонарі.

Такі операції, як правило, проводяться в день звернення пацієнта до лікаря у спеціальному кабінеті амбулаторної хірургії.

НАПРЯМКИ АМБУЛАТОРНОЇ ХІРУРГІЇ

Амбулаторна хірургія

У відділенні амбулаторної хірургії клініки «Оксфорд Медікал» проводяться операції з наступних напрямів:

1) Лікування гнійних запалень

Хірургічне лікування запалень й гнійних утворень шкірного покриву, у сальних залозах, волосяних фолікулах, підшкірному жировому шарі та ін.

До гнійних запалень відносяться:

 • абсцеси;
 • фурункули;
 • карбункули;
 • флегмони;
 • панариції;
 • паронихії ін.

Для усунення гнійно-запальних процесів під час операції порожнина з гноєм розкривається, завдяки чому забезпечується відтік гнійних виділень. Операція проходить досить швидко, з мінімальним травматизмом тканин — невелика рана після операції швидко гоїться, не залишаючи слідів та рубців на шкірі.

2) Видалення доброякісних новоутворень

Доброякісні утворення хоч і не несуть небезпеки для життя та здоров'я пацієнта, але часто є естетичною проблемою й можуть викликати фізичний дискомфорт.

У нашій клініці ви можете пройти процедуру видалення таких доброякісних новоутворень:

 • атероми;
 • ліпоми;
 • фіброми;
 • базаліоми;
 • контагіозних молюсків;
 • родимки;
 • бородавки;
 • папіломи;
 • кератоми;
 • гігроми.

3) Видалення врослого нігтя

У випадках запущеної стадії захворювання, коли консервативне лікування не надає належного ефекту, рекомендується проведення невеликої операції з видалення врослого нігтя.

У нашій клініці застосовуються високоефективні методики видалення врослого нігтя й надлишкових тканин з мінімальним ризиком виникнення рецидиву.

4) Хірургічна обробка ран і усунення чужорідних тіл з м'яких тканин

Первинна обробка ран, усунення чужорідних тіл з наступним накладенням швів (якщо необхідно), проводиться досвідченим хірургом. Для проведення маніпуляцій використовуються передові методики й спеціальні матеріали, що прискорюють загоєння малопомітного косметичного рубця.

ПЕРЕВАГИ АМБУЛАТОРНОЇ ХІРУРГІЇ

До переваг амбулаторної хірургії відносяться:

 • проведення операцій без госпіталізації (нема потреби порушувати звичний ритм життя);

 • оперативне надання допомоги — операція може бути проведена в день звернення пацієнта;

 • всі амбулаторні операції проводяться під місцевим наркозом — абсолютно безболісно та безпечно для пацієнта;

 • швидка реабілітація й мінімальний косметичний дефект на шкірі;

 • мінімальні ризики виникнення ускладнень після операції.

Амбулаторний метод хірургічного втручання забезпечує ефективне лікування з максимальним комфортом і швидкою реабілітацією для пацієнта.

АМБУЛАТОРНА ХІРУРГІЯ У КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

У клініці «Оксфорд Медікал» у Києві та Ірпені хірургічні операції проводять досвідчені лікарі, використовуючи передові методики лазерної та радіохвильової хірургії. Діагностування і лікування проблеми пацієнта може бути проведено в день звернення в клініку.

Використання передових технологій хірургії дозволяє нам проводити операції з найменшою травматизацією тканин, що значно знижує ризик виникнення післяопераційних ускладнень.

Хірургія одного дня: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість хірургічного лікування залежить від виду та складності операції. Ознайомитись із цінами в «Оксфорд Медікал» можна тут.

Точніше зорієнтувати щодо ціни з урахуванням діагнозу та інших індивідуальних особливостей може лише хірург. Записуйтесь на консультацію на зручний для вас час.

Відповіді на популярні питання щодо хірургії одного дня

Які є хірурги?

Хірургія поєднує багато вузьких спеціальностей. Є хірурги-ендокринологи, хірурги-гінекологи, хірурги-проктологи, щелепно-лицьові хірурги тощо. Кожен лікар має свою спеціалізацію та проводить операції лише одного профілю. Це дозволяє відточити майстерність та стати першокласним фахівцем у своїй справі.

Як витягнути кліща?

Щоб витягнути кліща, слід звернутися до хірурга. Фахівець обробить його спеціальним розчином, після чого акуратно витягне за допомогою пінцету. Важливо, щоб під шкірою не залишилися частини комахи. Після видалення кліща передають на аналіз, щоб з'ясувати, чи був він інфікований. Тільки так можна вчасно дізнатися про зараження та розпочати лікування до появи симптомів та розвитку ускладнень.

Як вирізають врісший ніготь?

Видалення врослого нігтя проводиться під місцевим знеболенням. У більшості випадків видаляють врослу частину нігтя та невелику зону нігтьової пластини. Це дозволяє не лише усунути проблему, а й запобігти появі рецидиву. У важких випадках, при великій грибковій інфекції, можливе видалення нігтьової пластини цілком.

( Рейтинг: 3.00, голосів: 2 )
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Накладання швів на рану 450.00 грн
Лазерна вапоризація утворень м'яких тканин 1 категорії складності (утворення розміром до 1 см) без вартості анестезії 1600.00 грн
Лазерна вапоризація утворень м'яких тканин 2 категорії складності (утворення розміром 1-2 см) без вартості анестезії 2200.00 грн
Накладання пов'язки - компреса 500.00 грн
Первинна хірургічна обробка рани 2 категорії складності (поверхневі пошкодження шкіри та м"яких тканин розміром 2-4 см) 1500.00 грн
Первинна хірургічна обробка рани 3 категорії складності (поверхневі пошкодження шкіри та м"яких тканин розміром більше 4 см) 2300.00 грн
Радіохвильова ексцизія утворень м'яких тканин (без вартості анестезії) 1500.00 грн
Резекція нігтя, що вріс (без вартості анестезії) 2500.00 грн
Хірургічна перев'язка 1 категорії складності 400.00 грн
Хірургічна перев'язка 2 категорії складності 500.00 грн
Пункція гнійника або гематоми 1500.00 грн
Первинна хірургічна обробка рани 1 категорії складності з накладанням швів (поверхневі пошкодження шкіри розміром до 2 см) 950.00 грн
Видалення кліща 690.00 грн
Видалення доброякісних утворень м'яких тканин 1 категорії складності (ліпоми, фіброми, атероми, ксантелазми, гігроми до 2 см) без вартості анестезії 1500.00 грн
Видалення контагіозного молюска (хірургічне) більше 5 шт. 900.00 грн
Видалення стороннього тіла з м'яких тканин 7000.00 грн
Місцева анестезія (1 зона) 550.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки




Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up