(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Працюємо у звичному режимі: консультації лікарів, невідкладна допомога, хірургічний стаціонар

Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Онкоурологія

ОнкоурологіяОнкоурологи займаються діагностикою та лікуванням доброякісних і злоякісних новоутворень сечовивідних шляхів у жінок і чоловіків, а також чоловічих статевих органів. Лікування в клініці «Оксфорд Медікал» проводиться на базі хірургічного стаціонару, розташованого на вулиці Березняківській, 30Б.

У клініці обладнаний новий оперблок з двох операційних, укомплектованих виключно сучасним обладнанням. В процесі діагностики використовується комп'ютерний томограф та цифровий рентген виробництва Siemens (Німеччина). Післяопераційне відновлення проходить в комфортабельних і сприятливих умовах стаціонару, розділеного на одно- і двомісні палати.

Що лікують у відділенні онкоурології?

Найбільше число пацієнтів звертається до відділення онкоурології для діагностики і лікування таких захворювань:

  • рак передміхурової залози (простати);
  • рак нирки;
  • рак сечового міхура;
  • рак яєчка.

Рідше зустрічаються пухлини статевого члена і насіннєвих пухирців.

Рак простати, діагностується в основному у чоловіків старше 55 років, розвивається повільно і, на початкових етапах, без виражених симптомів. Тому основною запорукою успішного лікування є рання діагностика захворювання - з цією метою чоловікам старше 45 років обов'язково проходити щорічні огляди у уролога.

Рак нирки зустрічається у представників обох статей, хоча чоловіків вражає в 2 рази частіше, ніж жінок. Зазвичай захворювання виявляють у віці 65-70 років. Розвитку раку нирки сприяє надмірна вага і куріння. Окремою групою ризику є пацієнти, які перебувають на тривалому діалізі, що сприяє утворенню кіст в нирках і розвитку раку.

Рак сечового міхура також частіше вражає чоловіків, ніж жінок - переважно у віці 40-60 років. Рак сечового міхура може бути неінвазивним або інвазивним, коли пухлина проростає крізь стінки сечового міхура і поширюється на сусідні органи. Хоча прогноз неінвазивного раку більш сприятливий, досить імовірний його перехід в інвазивну форму.

Рак яєчка частіше зустрічається у більш молодих чоловіків - від 20 до 40 років, його розвитку сприяє крипторхізм - неопущення одного або двох яєчок у мошонку. Рак статевого члена найчастіше локалізується на голівці або крайньої плоті, він повільно прогресує і добре піддається лікуванню.

Діагностика в онкоурології

У клініці «Оксфорд Медікал» для діагностики онкологічних захворювань чоловічих статевих органів можливе проведення комплексу досліджень.

При підозрі на рак простати проводиться УЗД передміхурової залози (ректально), біопсія простати, лабораторні аналізи крові на онкомаркери. При раку яєчка проводиться УЗД, КТ, можливе застосування досліджень з контрастом. При раку статевого члена для постановки діагнозу досить біопсії.

При раку нирки проводиться УЗД, рентгенографія, КТ, лабораторні аналізи крові і сечі. Біопсія протипоказана через імовірність активізації пухлини. При раку сечового міхура проводять УЗД сечового міхура, цистоскопію і біопсію, КТ органів черевної порожнини.

У всіх випадках пацієнту може бути призначено КТ органів, на перший погляд, не пов'язаних з ураженою областю (органів грудної порожнини, органів черевної порожнини) - це необхідно для виключення метастазування новоутворень.

Лікування в онкоурології

Хірурги відділення спеціалізуються на органозберігаючих і функціонально щадних операціях, з максимальним застосуванням лапароскопічних і ендоскопічних методів. Крім хірургічних втручань, лікування включає курси хіміотерапії.

Отримати більше інформації ви можете, зв'язавшись з нашими операторами по телефону або через чат на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу! Шпиталізація та проведення оперативного втручання в хірургії клініки «Оксфорд Медікал» вимагають обов'язкового проходження ПЛР-тесту на коронавірус.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Кандидат медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій Зіновійович Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Кандидат медичних наук
Лікар хірург вищої категорії
Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Кандидат медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій ЗіновійовичЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Кандидат медичних наук
Лікар хірург вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1971-1977 рр. - Кубанський ім. Червоної Армії медичний інститут, лікувальний факультет, м Краснодар, Росія. Спеціальність: лікар-лечебник

1977-1978 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії печінки та підшлункової залози. Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1978-1981 рр. - Клінічна ординатура в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1981-1985 рр. - Молодший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1983 р. - Кандидатська дисертація «Вибір оптимального методу анастомозу з підшлунковою залозою при резекції органу»

1984 р. - Лауреат премії Комсомолу України за кращу наукову публікацію.

1985-1994 рр. - Старший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1985 р. - Срібна медаль ВДНГ СРСР

1994-1997 рр. - Директор клініки «Біофармтех» на базі інституту Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1994 р. - Докторська дисертація «Панкрeатодуоденальная резекція при хірургічному лікуванні запальних і пухлинних захворювань підшлункової залози». Підтверджено в Німеччині в 2002 р.

1998 р. - лютий-липень Академічний курс німецької мови ASG Bildungsforum in Düsseldorf, Німеччина

1998 р. - Практика в відділенні хірургії черевних органів міської лікарні г.Solingen, Німеччина, chef.Professor.Dr.med.M.Maer

1999-2000 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії черевних органів, загальної хірургії та травматології St.LukasßKlinik, Solingen, Німеччина chef.Professor. Dr.med.H.Wolter

2000-2004 рр. - Лікар-ординатор хірургічної клініки грудної та серцево-судинної хірургії, м Duisburg, Німеччина. Chef.Professor.Dr.med.Arno Krian

2004-2006 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії PAN-Klinik, Köln, Німеччина, chef.Professor.Dr.Med.T.Schmidt

Опубліковано 110 наукових робіт у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Брав участь в понад 70 міжнародних хірургічних конгресах.

показати повний текст
Лікар-онколог вищої категорії : Дехтяр Тетяна Володимирівна
Дехтяр Тетяна Володимирівна Лікар-онколог вищої категорії

інформація про лікаря

1983-1985 рр. - проходила навчання в Київському медичному училищі №3.

1985-1991 рр. - навчалася в Київському медичному університеті ім. А.А. Богомольця.

1991-1992 рр. - проходила інтернатуру за фахом онкологія на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика в Київському обласному онкодиспансері.

1992-2014 рр. - лікар і завідувачка відділення відновної хірургії та реабілітації, лікар відділення денного стаціонару Київського міського онкологічного центру.

2001-2012 рр. - науковий співробітник Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

показати повний текст
Лікар колопроктолог, хірург, онкохірург <br>Кандидат медичних наук : Шамрай Дмитро Вікторович
Шамрай Дмитро Вікторович Лікар колопроктолог, хірург, онкохірург
Кандидат медичних наук
Лікар колопроктолог, хірург, онкохірург <br>Кандидат медичних наук : Шамрай Дмитро Вікторович
Шамрай Дмитро ВікторовичЛікар колопроктолог, хірург, онкохірург
Кандидат медичних наук

інформація про лікаря

2008 - 2014 рр

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Київ (червоний диплом, внесений до Книги пошани)

2014 - 2015 рр

Інтернатура з хірургії на базі НІХТ ім. А.А. Шалімова, відділ хірургії і трансплантації печінки, Київ

2014 - 2017 рр

Інтернатура з хірургії на базі Національного інституту раку, відділ пухлин черевної порожнини, відділ пухлин грудної порожнини, Київ

2017-2018 рр

Спеціалізація з онкохірургії, НМАПО ім. П.Л. Шупика, Київ

Спеціалізація з торакальної хірургії, НМАПО ім. П.Л. Шупика, Київ

Спеціалізація з проктології, НМАПО ім. П.Л. Шупика, Київ

2018 р

Організатор і спікер Школи проктології, Київський медичний університет, Київ

ТУ «Базові навички в лапароскопічної хірургії», НМАПО ім. П.Л. Шупика, Київ, Україна

ESTS annual meeting (З'їзд Європейського товариства торакальних хірургів), Любляна, Словенія

Експерт на Міжнародній практичній школі «Тренди і традиції в оперативній проктології», Казань, Росія

2019 р

3rd ESDO Masterclass "Great debates in Gastro-Intestinal Cancer Management", St. Gallen, Швейцарія

ESTS-ERS Thoracic Oncology Course, Гамбург, Німеччина

Експерт на II Міжнародній школі «Тренди і традиції в оперативній проктології», Казань, Росія

Експерт на I практичної проктологічній школі Proctorus «Дидактика сучасної малої проктології з відпрацюванням навичок в WetLab», Москва, Росія Підвищення кваліфікації по хірургії, НМАПО ім. П.Л.Шупика, Київ

2020 р

International Colorectal Disease Symposium, Єрусалим, Ізраїль

Організатор і ментор «Школи проктології: малотравматичное лікування геморою», Smart medical center, Київ

Melanoma days 2020 року, Київ

Експерт на II практичній проктологічній школі Proctorus «Дидактика сучасної малої проктології з відпрацюванням навичок в WetLab», Москва, Росія

2021 р.

Модератор секції «Ускладнення в лікуванні ЕКХ» та спікер на Міжнародній практичній проктологічній школі Проктофест 4.0 «Традиції та тренди в оперативній проктології» (3 доповіді в рамках школи з лікування атипових тріщин, складних нориць та алгоритм лікування кіст куприка)

Спікер на онлайн-конференції «Актуальні питання внутрішньої медицини: діагностика та лікування», Київ

Організатор та ментор «Інтенсив по лазерній проктології», клініка Варта, Київ

Експерт на IV, V, VI практичній проктологічній школі Proctorus «Дидактика сучасної малої проктології з відпрацюванням навичок у WetLab»

Спікер на Українській професійній онлайн-школі «Хронічні хвороби печінки, ентеропатії, коморбідна патологія», Київ

Спікер на Літній сесії РОЕХ-2021, Санкт-Петербург 

показати повний текст
Лікар мамолог <br> онкохірург: Пухликов Олексій Олександрович
Пухликов Олексій Олександрович Лікар мамолог
онкохірург
Лікар мамолог <br> онкохірург: Пухликов Олексій Олександрович
Пухликов Олексій ОлександровичЛікар мамолог
онкохірург

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

2006 – 2012 рр. Запорізький державний медичний університет. Медичний факультет, лікувальна справа.

2012-2014 рр. – Кримський медичний університет, Херсонський ООД. Інтернатура: клінічна онкологія.

08. 2012 – 07. 2018 -  Каховська міська лікарня: онколог, мамолог

2014 – 2018 рр. -  Каховська міська лікарня: лікар невідкладної допомоги

09.2018 – 01.2019 – Запорізька медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація: онкохірургія.

показати повний текст

відгуки
Богдан 04-12-2021 Доброго дня! Хочу щиро подякувати лікарю Головко Володимиру Володимировичу за успішно проведену операцію (ендоскопічну поліпотомію), за його професіоналізм та людяність . Як і в кожного із пацієнтів в мене були дуже сильні переживання стосовно операції, про те після огляду та спілкування з Володимиром Володимировичем - я заспокоївся та був впевнений, що все буде гаразд. Так і є, операція пройшла успішно та безболісно. Вдячний дуже за уважне ставлення та турботу і після операції - Ви однозначно найкращий! Всім рекомендую цього лікаря. Також хочеться подякувати лікарю-анестезіологу та медичному персоналу клініки. З повагою Лакуста Богдан.
Алёна 27-10-2021 Хочу виразити свою "подяку" лікарю Головко В. В., який здійснив мою мрію (повернув моєму носику естетичний вигляд і дихання). Дякую Вам за таку ювелірну роботу, за Ваш професіоналізм, за те що були вірним другом для мене. Ви найкращий! Ну і звісно, дякую лікарю - анестезіологу і всьому колективу, який знаходився поряд. Побільше б таких людей, як ви! Безмежно дякую!
Андрій 06-10-2021 Огромное спасибо за качественный подход к пациенту! Всё на высшем уровне, эндоскопия у меня прошла идеально благодаря спокойствию и заряду уверенности от Наталии Сергеевны.
Даня Архипчук 04-10-2021 Был у хирурга Чумакова В.М.Всё понравилось. Всё сделал быстро и самое главное качественно. Очень доволен
Владислав Калыш 03-10-2021 Хочу выразить огромную благодарность доктору Головко Владимиру Владимировичу за успешно-проведённую операцию,которую он мне делал в сентябре. Большое ему спасибо за его профессионализм,оперативность,вежливость,внима-тельность,как во время операции,так и после. Я очень рад,что именно этот доктор делал мне операцию. И я с большим удовольствием могу только рекомендовать его.А также хочу поблагодарить персонал клиники за их доброе и вежливое отношение,приемлемые цены.Всё на европейском уровне. Эта клиника заслуживает самую высокую оценку. Ещё раз огромная благодарность отоларингологу Головко Владимиру Владимировичу,здоровья,благополучия и всего самого доброго ему хочу пожелать от чистого сердца. А также процветания вашей клинике.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом