(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Безкоштовне КТ легень для курців.Докладніше

ТУР аденоми простати

ТУР аденоми простати в Оксфорд Медікал Київ

Будь ласка, зверніть увагу! Шпиталізація та проведення оперативного втручання в хірургії клініки «Оксфорд Медікал» вимагають обов'язкового проходження ПЛР-тесту на коронавірус.

«ТУР» простати - трансуретральна резекція, полягає в проведенні хірургічних маніпуляцій на простаті ендоскопічним методом. В ході операції через уретру (сечовипускальний канал) пацієнта вводиться тонка трубка, оснащена камерою, освітленням і набором інструментів. При цьому ззовні не здійснюється жодних розрізів.

Покази до ТУР простати

Основним показанням до проведення даної операції є аденома простати - доброякісна гіперплазія передміхурової залози. При цьому діагнозі відбувається розростання і збільшення розмірів простати. Захворювання на ранніх стадіях піддається медикаментозному лікуванню, тому, в разі звернення до уролога при перших симптомах аденоми простати, пацієнтам вдається допомогти, не вдаючись до операції.

Урологічна операція ТУР аденоми простатиЗахворювання прогресує з віком і не проходить само по собі, тому лікування краще починати якомога раніше. Насторожити чоловіка повинні такі симптоми:

  • прискорені позиви до сечовипускання (в тому числі, і вночі);
  • відчуття неповного випорожнення сечового міхура;
  • сечовипускання малими порціями.

Крім аденоми, трансуретральна резекція проводиться при кістах і стриктурах передміхурової залози, склерозі простати і в разі розвитку злоякісних новоутворень (раку).

Варіанти проведення ТУР простати

Видалення тканин передміхурової залози при трансуретральній резекції проводиться таким чином: за допомогою введеного в уретру ендоскопа, хірург отримує доступ до простати і, за допомогою петлеподібного високочастотного електрода, проводить пошарове видалення передміхурової залози. Видалені тканини залози виводяться через канали ендоскопа.

ТУР простати може бути монополярною або біполярною. Ці дві операції мало відрізняються технікою проведення - основна відмінність в апаратурі. У першому випадку використовується електрод з одним полюсом, а в другому - з двома. При монополярній трансуретральній резекції електричний струм від електрода проводиться через тканини організму, при біполярній - розряд проходить між двома полюсами електрода. Між ними ж поміщаються видалені тканини. Вартість біполярної ТУР трохи вища, в порівнянні з монополярною.

Монополярна ТУР зазвичай показана пацієнтам з розмірами простати до 80 мілілітрів, біполярна ТУР застосовується при великих розмірах залози, а також пацієнтам, яким встановлено кардіостимулятори (проходження струмів при монополярній ТУР може вплинути на роботу пристроїв).

Як монополярна, так і біполярна ТУР є «золотим стандартом» хірургічного видалення доброякісної гіперплазії передміхурової залози - це максимально щадний метод з високою ефективністю. Альтернативою ТУР є тільки відкрита операція, ціна якої трохи нижча, але відсоток ускладнень - значно вищий, а післяопераційний період - довший.

ТУР простати в «Оксфорд Медікал»

Операція в урології «Оксфорд Медікал Київ» проводиться в умовах нового хірургічного стаціонару. Сама операція зазвичай триває до півтори години і проводиться, як правило, під загальною анестезією. Післяопераційний період триває від 3 до 7 діб (при відкритій операції - до 30 днів), виписка з клініки, в більшості випадків, відбувається на третій-четвертий день після операції.

Трансуретральна резекція аденоми простати, як і будь-яка хірургічна операція, може мати ускладнення: ретроградна еякуляція, стриктури уретри і нетримання сечі. Еректильна дисфункція є рідкісним ускладненням і спостерігається менш, ніж у одного з 200 прооперованих пацієнтів. Слід зазначити, що ймовірність ускладнень при відкритій значно вище.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЖулай Володимир Вікторович Керівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б
Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук
Жулай Володимир ВікторовичКерівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б
Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1983р. - Київський медичний інститут ім.Богомольця за спеціальністю лікувальна справа.

1983-1988 рр - лікар-хірург в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії (Шалімова)

1988-1996 рр - науковий співробітник Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії (Шалімова)

1996-2003 рр - головний лікар ТОВ Хірургічна клініка БІОФАРМТЕХ на базі інституту Шалімова

2003-2011 рр - директор-головний лікар ТОВ Хірургічна клініка БІОФАРМТЕХ

2011-2014 рр - старший науковий співробітник Національного інституту хірургії і трансплантології ім.А.А.Шалімова

2014-2014 рр - заступник головного лікаря НІХТ ім.А.А.Шалімова

2014-2017 рр - головний лікар НІХТ ім.А.А.Шалімова

2017-2019 рр - завідувач консультативною поліклінікою НІХТ ім.А.А.Шалімова

Вчений ступінь: кандидат медичних наук

Сертифікат фахівця: - організація і управління охороною здоров'я, вища категорія

Хірургія, вища категорія

показати повний текст
Агабабов Ростислав Матвійович Лікар гінеколог вищої категорії.
Кандидат медичних наук
Агабабов Ростислав МатвійовичЛікар гінеколог вищої категорії.
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Донецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». Інтернатуру по акушерству та гінекології на базі Донецького обласного клінічного медичного територіального об'єднання.

З 1998 протягом трьох років працював за фахом в пологовому будинку міської лікарні №3 м. Донецьк.

У 2001 році пройшов первинну спеціалізацію по оперативної лапароскопії (м.Санкт-Петербург) і протягом 13 років працював на базі Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання (ДОКТМО).

2003 -2014 працював ассістеном кафедри акушерства і гінекології №1 Донецького Національного Медичного Університету.

2011р - навчання в міжнародному центрі ендоскопічної гінекології (CICE), у Франції (м Клермон-Ферран).

З 2019 лікар гінеколог клініки Оксфорд Медікал Київ

показати повний текст
Ліфшиць Юрій Зіновійович Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Кандидат медичних наук
Лікар хірург вищої категорії
Ліфшиць Юрій ЗіновійовичЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Кандидат медичних наук
Лікар хірург вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1971-1977 рр. - Кубанський ім. Червоної Армії медичний інститут, лікувальний факультет, м Краснодар, Росія. Спеціальність: лікар-лечебник

1977-1978 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії печінки та підшлункової залози. Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1978-1981 рр. - Клінічна ординатура в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1981-1985 рр. - Молодший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1983 р. - Кандидатська дисертація «Вибір оптимального методу анастомозу з підшлунковою залозою при резекції органу»

1984 р. - Лауреат премії Комсомолу України за кращу наукову публікацію.

1985-1994 рр. - Старший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1985 р. - Срібна медаль ВДНГ СРСР

1994-1997 рр. - Директор клініки «Біофармтех» на базі інституту Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1994 р. - Докторська дисертація «Панкрeатодуоденальная резекція при хірургічному лікуванні запальних і пухлинних захворювань підшлункової залози». Підтверджено в Німеччині в 2002 р.

1998 р. - лютий-липень Академічний курс німецької мови ASG Bildungsforum in Düsseldorf, Німеччина

1998 р. - Практика в відділенні хірургії черевних органів міської лікарні г.Solingen, Німеччина, chef.Professor.Dr.med.M.Maer

1999-2000 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії черевних органів, загальної хірургії та травматології St.LukasßKlinik, Solingen, Німеччина chef.Professor. Dr.med.H.Wolter

2000-2004 рр. - Лікар-ординатор хірургічної клініки грудної та серцево-судинної хірургії, м Duisburg, Німеччина. Chef.Professor.Dr.med.Arno Krian

2004-2006 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії PAN-Klinik, Köln, Німеччина, chef.Professor.Dr.Med.T.Schmidt

Опубліковано 110 наукових робіт у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Брав участь в понад 70 міжнародних хірургічних конгресах.

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
ТУР простати біполярний I категорії складності 22500.00 грн
ТУР простати біполярний II категорії складності 24100.00 грн
ТУР простати біполярний III категорії складності 27300.00 грн
ТУР простати монополярний 18500.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
Иванна 27-01-2020 Врач приятная, внимательная, аккуратная. Мне приём понравился, врач оставила хорошее впечатление.
Игорь 13-12-2019 Хотел бы поблагодарить Оксану Васильевну за проделанную работу. Я наконец то задышал по новому это не передаваемые ощущения.Отличнейший специалист. Индивидуальный подход и отзывчивость.
Валерия 30-10-2019 Попала в эту клинику по воле случая и очень боялась наткнуться на злого и непрофессионального хирурга.Но мне очень повезло и я попала к Сергею Александровичу Рыбалко.Он очень грамотный,всё разъясняет доступно и медленно.Во время перевязки и операции постоянно подбадривал,давал перерывы и отвлекал смешными шутками и интересными разговорами.После операции постоянно держал контакт через мессенджеры и спрашивал о самочувствие.Лечение прошло быстро и без нареканий.
Татьяна 15-10-2019 Большая благодарность доктору-хирургу Лазоренко Оксане Васильевне. Доктор делала мне септопластику и вазотомию. Оксана Васильевна замечательный доктор и талантливый хирург. Я благодарна доктору за свободное дыхание носом)).
Ольга 11-10-2019 Хочу выразить благодарность врачу-хирургу Агабабову Ростиславу Матвеевичу и всей его дружной команде , которые окружают заботой и делают все возможное и невозможное ... Очень рада , что мня прооперировал именно Ростислав Матвеевич.Спасибо Вам, прекрасный доктор, за успешно проведенную мне лапороскопичесую операцию 25.09.19 .Желаю Вам крепкого здоровья и успехов в вашем ювелирном деле  приятных моментов почаще и довольные улыбки ваших пациентов.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом