(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

ТУР аденоми простати

ТУР аденоми простати в Оксфорд Медікал Київ

«ТУР» простати - трансуретральна резекція, полягає в проведенні хірургічних маніпуляцій на простаті ендоскопічним методом. В ході операції через уретру (сечовипускальний канал) пацієнта вводиться тонка трубка, оснащена камерою, освітленням і набором інструментів. При цьому ззовні не здійснюється жодних розрізів.

Покази до ТУР простати

Основним показанням до проведення даної операції є аденома простати - доброякісна гіперплазія передміхурової залози. При цьому діагнозі відбувається розростання і збільшення розмірів простати. Захворювання на ранніх стадіях піддається медикаментозному лікуванню, тому, в разі звернення до уролога при перших симптомах аденоми простати, пацієнтам вдається допомогти, не вдаючись до операції.

Захворювання прогресує з віком і не проходить само по собі, тому лікування краще починати якомога раніше. Насторожити чоловіка повинні такі симптоми:

  • прискорені позиви до сечовипускання (в тому числі, і вночі);
  • відчуття неповного випорожнення сечового міхура;
  • сечовипускання малими порціями.

Крім аденоми, трансуретральна резекція проводиться при кістах і стриктурах передміхурової залози, склерозі простати і в разі розвитку злоякісних новоутворень (раку).

Варіанти проведення ТУР простати

Видалення тканин передміхурової залози при трансуретральній резекції проводиться таким чином: за допомогою введеного в уретру ендоскопа, хірург отримує доступ до простати і, за допомогою петлеподібного високочастотного електрода, проводить пошарове видалення передміхурової залози. Видалені тканини залози виводяться через канали ендоскопа.

ТУР простати може бути монополярною або біполярною. Ці дві операції мало відрізняються технікою проведення - основна відмінність в апаратурі. У першому випадку використовується електрод з одним полюсом, а в другому - з двома. При монополярній трансуретральній резекції електричний струм від електрода проводиться через тканини організму, при біполярній - розряд проходить між двома полюсами електрода. Між ними ж поміщаються видалені тканини. Вартість біполярної ТУР трохи вища, в порівнянні з монополярною.

Монополярна ТУР зазвичай показана пацієнтам з розмірами простати до 80 мілілітрів, біполярна ТУР застосовується при великих розмірах залози, а також пацієнтам, яким встановлено кардіостимулятори (проходження струмів при монополярній ТУР може вплинути на роботу пристроїв).

Як монополярна, так і біполярна ТУР є «золотим стандартом» хірургічного видалення доброякісної гіперплазії передміхурової залози - це максимально щадний метод з високою ефективністю. Альтернативою ТУР є тільки відкрита операція, ціна якої трохи нижча, але відсоток ускладнень - значно вищий, а післяопераційний період - довший.

ТУР простати в «Оксфорд Медікал»

Операція в урології «Оксфорд Медікал Київ» проводиться в умовах нового хірургічного стаціонару. Сама операція зазвичай триває до півтори години і проводиться, як правило, під загальною анестезією. Післяопераційний період триває від 3 до 7 діб (при відкритій операції - до 30 днів), виписка з клініки, в більшості випадків, відбувається на третій-четвертий день після операції.

Трансуретральна резекція аденоми простати, як і будь-яка хірургічна операція, може мати ускладнення: ретроградна еякуляція, стриктури уретри і нетримання сечі. Еректильна дисфункція є рідкісним ускладненням і спостерігається менш, ніж у одного з 200 прооперованих пацієнтів. Слід зазначити, що ймовірність ускладнень при відкритій значно вище.

( Рейтинг: 4.11, голосів: 19 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло Валерійович Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук
Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло ВалерійовичЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1996-2002 рр. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця

2002-2004 рр. - інтернатура за спеціальністю «Урологія» на базі кафедри урології НМУ ім. О.О.Богомольця, Центральна міська клінічна лікарня, Міський урологічний центр, м.Київ

2011-2013 рр. - клінічна ординатура ДУ «Інститут урології НАМН України»

З 2011 р і по теперішній час старший науковий співробітник відділу сексопатології та андрології Інституту урології НАМН України. Основний напрямок - пластична хірургія чоловічих статевих органів.

2016 г. - захист кандидатської дисертації


УЧАСТЬ В АСОЦІАЦІЯХ, КОНФЕРЕНЦІЯХ

Член Європейського Товариства Сексуальної Медицини (ESSM), Асоціації андрологів і сексопатологів України, Європейської Асоціації урологів.


НАУКОВІ РОБОТИ, ПАТЕНТИ

Автор і співавтор понад 50 друкованих наукових робіт, 20 публікацій в зарубіжних виданнях і доповідей на міжнародних і регіональних науково-практичних конференціях. Має патенти на винаходи нових методів лікування.


СТАЖУВАННЯ

2013 р., 2018 р. - стажування з сучасних методів лікування еректильної дисфункції. Ізраїль. м Тель-Авів.

2013 р., 2014 р., 2016 р., 2021 р. - стажування з урогенітальної пластичної реконструктивної хірургії на базі Центру сечостатевої та реконструктивної хірургії. Керівник - доктор Радош Джіновіч (MD Rados Djinovich). Сербія. м.Белград. 


Проводить лікування:

Чоловіча сексопатологія

Еректильна дисфункція, імпотенція

Передчасна еякуляція

Пріапізм – патологічна довготривала ерекція

Чоловіче безпліддя

Хвороба Пейроні

Викривлення статевого члена

Фімоз

Коротка вуздечка крайньої статевого члена

Варикоцеле

Гідроцеле, водянка яєчка

Кіста придатка яєчка

Атероми, папіломи калитки, статевого члена

Перелом статевого члена

Травми статевого члена та калитки

 

Проводить процедури:

Хірургія зовнішніх статевих органів

Біопсія яєчок TESE, microTESE при безплідді

Ендофалопротезування, протез статевого члена

Протезування яєчка

Рециркумцизіо – повторне обрізання

Циркумцизіо, лазерне обрізання крайньої плоті статевого члена

Френулопластика, френулотомія

Операція Мармара

Орхектомія – видалення яєчка, обох яєчок

Денервація голівки статевого члена

Збільшення статевого члена та голівки

Лігаментотомія

Вазектомія – чоловіча стерилізація

Відновлення прохідності сім’явиносних протоків після вазектомії

Олеогранулема – видалення утворень статевого члена після введення гелів, вазеліну

показати повний текст
Провідний спеціаліст урологічного стаціонару<br> Онкохірург <br>Лікар уролог вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Когут Віктор Вікторович
Когут Віктор Вікторович Провідний спеціаліст урологічного стаціонару
Онкохірург
Лікар уролог вищої категорії
Кандидат медичних наук
Провідний спеціаліст урологічного стаціонару<br> Онкохірург <br>Лікар уролог вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Когут Віктор Вікторович
Когут Віктор ВікторовичПровідний спеціаліст урологічного стаціонару
Онкохірург
Лікар уролог вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1993 – 1998 рр. - Луганський державний медичний університет. Спеціальність – лікувальна справа

1998 – 2000 рр. - Інтернатура по урологї на базі Київської міської клінічної лікарні №6.

1998 – 2000 рр. - інтернатура за спеціальністю «урологія», на каф. урології НМАПО ім. П.Л.Шупика

2000 - 2003 рр. - Київська міська клінічна лікарня №6, лікар – уролог

2003 – 2006 рр. - очний аспірант кафедри урології НМАПО ім. П.Л.Шупика

2006 – 2011 рр. - асистент кафедри урології НМАПО ім. П.Л.Шупика

2007 рр. -  Диплом кандидата медичних наук. Cпеціальність «урологія». Дисертація на тему «Корекція гіпоцитратурії та гіперурикозурії в комплексній профілактиці повторного каменеутворення у хворих на щавлевокислий нефролітіаз».

З 2011 р. – доцент кафедри урології НМАПО ім. П.Л.Шупика

2015 р. - Вища кваліфікаційна категорія лікаря за фахом урологія. ТУ «Ендоскопічні методи лікування в урології», «Лапароскопічна урологія».

2023 р. – НМАПО ім. П. Л. Шупика, спеціалізація "Онкохірургія".

23 наукових праці, з них 1 навчально-методичний посібник. Брав участь у роботі 12 міжнародних та всеукраїнських конференцій, з’їздів, конгресів.

показати повний текст

відгуки
Дмитро 27-02-2024 Мамі потрібна була важка онкоопераця. Лікарі хірургічного відділення зробили майже чудо. Сама операція та післяоперацйний період пройшов як найкраще. Лікарі Лівшиць Юрй Зіновійович і Кочет Тарас Михайлович дуже професійні спеціалісти. Якщо треба швидко врятувати життя, то це до них. Дякую!!!
Ірина 31-01-2024 Не можу залишитися байдужою і хочу написати слова вдячності чудовому лікарю. Скажу відверто, що я обирала лікаря за відгуками паціентів. Не помилилася, сподіваюсь, що мій відгук також дасть можливість іншим звернутися саме до Головко Володимира Володимировича. Щиро дякую , лікарю, за професійно проведену операцію, за доброзичливу підтримку до і після операції , уважне відношення. Ваша посмішка надає впевненості і вселяє спокій. Хай усі прикрощі та негоди обходять вас стороною.
Олександра 22-01-2024 Хочу щиро подякувати Володимира Володимировича та загалом персонал лікарні за професіоналізм! За ринопластику я думала давно, але, чесно кажучи, не вірила в те, що зможу перебороти страх… Та Володимир Володимирович був саме тою людиною, що запевнила мене в успішному результаті. Так і сталось! Це була моя перша серйозна операція під загальним наркозом і , на відміну від багатьох знайомих, маю лише позитивні емоції після неї.Ще раз щиро дякую за те, що дали можливість дійсно подобатись собі та відчувати себе впевнено!
Тетяна 16-01-2024 Хочу щиро подякувати лікарю Антонову Євгену Олексійович, анестезіологу Гайдай Тамарі Григорівні, медсестрі Зоряні!!! За їх професійність, фаховість, людяність, душевному ставленні до пацієнта. Євген Олексійович, спеціаліст високого класу , завжди налаштовує на позитив, оптимізм, віру в себе і на бажаний результат. Тамара Григорівна і Зоряна підтримують, всі дії чіткі, високого рівня професійність, з приємними жартами допомагають подолати тривогу перед такими серйозними процедурами, як колоноскопія і гастроскопія. Дуже вам всім дякую!!!! І обов'язково будьте здорові!!!!
Станіслав 09-01-2024 Вилеке Вам дякую,за точне та головне вчасне знаходженя проблеми із здоров'ям
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up