Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Лапароскопічне видалення пухлини нирки

Лапароскопія – це золотий стандарт хірургічного лікування доброякісних та злоякісних пухлин нирок. Вона дозволяє видалити новоутворення через кілька проколів діаметром близько 1 см. Операція виконується за допомогою високоточного обладнання: лапароскопа, оснащеного мініатюрною відеокамерою, зображення з якої передається на монітор з багаторазовим збільшенням, та троакарів, спеціальних хірургічних інструментів. Вони дозволяють хірургу виконувати всі маніпуляції з максимальною точністю.

Перевагами лапароскопічного видалення пухлин нирок є:

 • мінімальна інвазивність;

 • мала крововтрата;

 • низький ризик ускладнень;

 • формування косметичних рубців;

 • швидке відновлення;

 • виписка зі стаціонару на 1-3 день.

В «Оксфорд Медікал» лапароскопічне видалення пухлин проводять онкохірурги та хірурги-урологи, які мають понад 20 років практичного досвіду. Вони пройшли спеціалізоване навчання та стажування з лапароскопії та провели вже сотні успішних операцій. Високий професіоналізм хірургів у поєднанні з новим обладнанням експертного класу – запорука надання якісної медичної допомоги кожному пацієнтові навіть у найскладніших випадках.

Коли призначають лапароскопічне видалення пухлини нирки?

лапароскопічне видалення пухлини нирки в Києві

Новоутворення нирок лікуються лише хірургічним методом. Фахівці рекомендують при пухлині на нирці операцію проводити якомога раніше, оскільки більш ніж у 90% випадків вони є злоякісними.

Більшість хірургів віддають перевагу лапароскопії. Вона менш травматична, ніж операція з відкритим доступом і дозволяє знизити ризик ускладнень та полегшити період реабілітації.

Вид лапароскопічної операції залежить від розташування та розміру новоутворення.

Показаннями до лапароскопічного видалення пухлини нирки є:

 • рак нирки 1 стадії;

 • доброякісна пухлина діаметром до 4 см.

У таких випадках хірурги виконують резекцію, тобто видаляють пухлину та уражені тканини паренхіми, зберігаючи орган.

Пухлини більшого розміру, а також рак 2 і більше стадії є показаннями до лапароскопічної нефректомії – видалення нирки.

Перед операцією пацієнту проводять ретельне обстеження, щоб визначити, яка методика буде оптимальною. В «Оксфорд Медікал» встановлені новітні комп'ютерні томографи, які дозволяють діагностувати пухлини розміром від 1 мм і з такою точністю визначати їхнє розташування.

Як проводять лапароскопічне видалення пухлини нирки?

Лапароскопічна операція є більш щадною, ніж з відкритим доступом. Вона не вимагає проведення довгих розрізів. Всі маніпуляції виконуються через 3-4 проколу діаметром близько 1 см. Через один прокол у черевну порожнину нагнітають вуглекислий газ, який забезпечує підняття стінки та формування операційного поля. Після цього вводять лапароскоп, оснащений відеокамерою, та хірургічні інструменти.

Зображення з лапароскопа передається на екран монітора із багаторазовим збільшенням. Воно забезпечує хірургам якісну візуалізацію, дозволяючи максимально точно виконувати необхідні маніпуляції.

У разі проведення резекції хірург видаляє пухлину та прилеглі до неї тканини, після чого накладає внутрішні шви. У деяких випадках видаляють також ближні лімфовузли.

Якщо розмір злоякісної пухлини нирки не дозволяє виконати резекцію, проводять радикальну нефректомію – видаляють всю нирку.

В кінці операції хірург витягує всі інструменти, відкачує вуглекислий газ із черевної порожнини та накладає на місця проколів косметичні шви.

Операція проводиться під загальним наркозом. За часом може тривати від 1,5 до 3 годин, залежно від складності.

Переваги лапароскопічного видалення пухлини нирки у клініці «Оксфорд Медікал»

В «Оксфорд Медікал» видалення пухлини нирки проводять у сучасному високотехнологічному стаціонарі з двома хірургічними блоками. Вони оснащені новим обладнанням, що дозволяє виконувати лапароскопічні операції будь-якої складності.

Хірурги клініки мають понад 20 років досвіду і лише за останні роки провели десятки успішних операцій із видалення пухлин у нирках. Багато з них за правом вважаються кращими у Києві.

Перевагами видалення ракової пухлини нирки в «Оксфорд Медікал» є:

 • виконання операції малоінвазивним лапароскопічним методом;

 • використання високоточного обладнання;

 • робота за протоколом прискореної підготовки та реабілітації Fast Track Surgery;

 • високий професіоналізм хірургів із 20-річним досвідом;

 • наявність палат інтенсивної терапії (реанімації);

 • комплексне лікування раку нирки із застосуванням хіміотерапії, імунотерапії, таргетної терапії;

 • комфортні умови у стаціонарі з одномісними та двомісними палатами готельного типу.

Підготовка до операції

Видалення пухлини нирки в Києві

Перед операцією пацієнту проводять комплексне обстеження. Воно може включати УЗД та комп'ютерну томографію нирок, взяття біопсії з подальшим гістологічним аналізом біоптату, аналізи крові на онкомаркери та інші обстеження за показаннями. Безпосередньо перед операцією проводять електрокардіографію (ЕКГ) та передопераційний пакет аналізів крові та сечі.

За 8 годин до операції слід відмовитися від прийому їжі і за 2-4 години від пиття.

Більш точні рекомендації щодо підготовки пацієнту дає хірург, враховуючи його індивідуальні особливості.

Хірурги «Оксфорд Медікал» працюють за протоколом прискореної підготовки та реабілітації Fast Track Surgery, який дозволяє скоротити обмеження в харчуванні до і після операції, а також полегшити самопочуття під час відновлювального періоду.

Реабілітація після видалення пухлини нирки

Після операції пацієнт залишається у відділенні інтенсивної терапії, де за допомогою спеціального обладнання проводиться контроль життєво важливих показників. Якщо вони в нормі, за кілька годин його переводять у звичайну палату стаціонару.

В «Оксфорд Медікал» обладнано максимально комфортні одномісні та двомісні палати. Вони оснащені всім необхідним для зручності та успішного післяопераційного відновлення.

У день операції пацієнту рекомендують дотримуватися постільного режиму і нічого не їсти. Обмеження знімаються лише після огляду хірурга.

Термін госпіталізації залежить від складності операції та самопочуття пацієнта. У середньому він становить від 1 до 3 діб.

Для успішного відновлення пацієнтам рекомендують:

 • приймати призначені лікарем препарати (антибіотики для профілактики інфекції, препарати для підтримки функцій сечовидільної системи та ін.);

 • дотримуватись дієти (виключити солоні, копчені, гострі страви та продукти, що викликають запор);

 • пити достатню кількість рідини;

 • відмовитись від вживання алкоголю;

 • не підіймати тяжкості та не виконувати важкі фізичні навантаження до повного відновлення;

 • у призначений лікарем час прийти на огляд та післяопераційне обстеження.

Причини виникнення пухлин нирок

Причини розвитку пухлин нирок ще вивчаються. Фахівці вважають, що захворюванню передує комплекс факторів ризику. До них відносять:

 • генетичну схильність;

 • хронічні захворювання сечостатевої системи;

 • тривалий гемодіаліз;

 • гіпертонію;

 • ожиріння;

 • вік старше 50-60 років;

 • куріння тощо.

Потенційні ускладнення

Лапароскопічні операції супроводжуються значно меншим ризиком ускладнень, ніж класичні з відкритим доступом. Це пов'язано з відсутністю довгих розрізів, завдяки чому знижується крововтрата та ризик інфікування. Також використання високоточного обладнання та відеоконтроль із багаторазовим збільшенням зображення дозволяють хірургам проводити всі маніпуляції з максимальною точністю. 

Також зниженню ризику післяопераційних ускладнень сприяє використання протоколу Fast Track Surgery, який, зокрема, передбачає повне викачування вуглекислого газу з черевної порожнини та місцеве знеболювання у місцях проколів.

Крім того, для зниження ризиків перед операцією пацієнтам проводять комплексне обстеження. Воно дозволяє виключити протипоказання, зокрема, до загального наркозу.

На випадок екстрених ситуацій, які у хірургії не можна виключити навіть за найретельнішої підготовки, у стаціонарі обладнані палати інтенсивної терапії. Вони оснащені новітньою апаратурою, що дозволяє підтримувати всі життєво важливі функції організму.

Видалення пухлини нирки: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість лапароскопічного видалення пухлини у нирці може відрізнятися залежно від складності операції. Ознайомитись із цінами можна тут.

Більш точно щодо особливостей лікування та його вартості може проконсультувати хірург. Записуйтесь на прийом до лікаря у відділенні онкоурології «Оксфорд Медікал Київ» на зручний для вас час.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій Зіновійович Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії
Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій ЗіновійовичЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1971-1977 рр. - Кубанський ім. Червоної Армії медичний інститут, лікувальний факультет, м Краснодар, Росія. Спеціальність: лікар-лечебник

1977-1978 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії печінки та підшлункової залози. Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1978-1981 рр. - Клінічна ординатура в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1981-1985 рр. - Молодший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1983 р. - Кандидатська дисертація «Вибір оптимального методу анастомозу з підшлунковою залозою при резекції органу»

1984 р. - Лауреат премії Комсомолу України за кращу наукову публікацію.

1985-1994 рр. - Старший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1985 р. - Срібна медаль ВДНГ СРСР

1994-1997 рр. - Директор клініки «Біофармтех» на базі інституту Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1994 р. - Докторська дисертація «Панкрeатодуоденальная резекція при хірургічному лікуванні запальних і пухлинних захворювань підшлункової залози». Підтверджено в Німеччині в 2002 р.

1998 р. - лютий-липень Академічний курс німецької мови ASG Bildungsforum in Düsseldorf, Німеччина

1998 р. - Практика в відділенні хірургії черевних органів міської лікарні г.Solingen, Німеччина, chef.Professor.Dr.med.M.Maer

1999-2000 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії черевних органів, загальної хірургії та травматології St.LukasßKlinik, Solingen, Німеччина chef.Professor. Dr.med.H.Wolter

2000-2004 рр. - Лікар-ординатор хірургічної клініки грудної та серцево-судинної хірургії, м Duisburg, Німеччина. Chef.Professor.Dr.med.Arno Krian

2004-2006 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії PAN-Klinik, Köln, Німеччина, chef.Professor.Dr.Med.T.Schmidt

Опубліковано 110 наукових робіт у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Брав участь в понад 70 міжнародних хірургічних конгресах.

показати повний текст
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій Леонтійович Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій ЛеонтійовичЛікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Освіта
 • 1977-1983 рр. - Київський медичний університет ім. А.А. Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа".
Членство в асоціаціях, товариствах; відвідування конференцій, курсів тематичного удосконалення
 • член Асоціації хірургів України
 • член Національної асоціації онкологів України
 • член Українського союзу онкохірургів
Наукова діяльність
 • Кандидат медичних наук.
 • Науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства і гінекології ім. А.М. Лук'янової НАМН України.
 • Старший, провідний науковий співробітник Національного інституту раку.
 • Автор понад 150 публікацій в наукових та науково-практичних виданнях, 8 патентів, співавтор 5 монографій, підручників, посібників і методичних рекомендацій.
 • Численні виступи на наукових з'їздах, конференціях, семінарах.
Викладацька діяльність і / або лекторська діяльність
 • Має досвід викладацької діяльності на посаді асистента кафедри хірургії №4 Київського медичного університету ім. А.А. Богомольця.
Шляхи професійного розвитку
 • Пройшов клінічну ординатуру з онкохірургії.
 • Працював завідувачем відділенням лапароскопічної і невідкладної хірургії в Центральній міській клінічній лікарні.
 • Пройшов стажування по онкохірургії по Американо-Австрійської програми Salzburg Medical Seminars (the Salzburg-Weill Cornell Seminars) in Surgery & Oncology.
 • У 2019 році отримав спеціалізацію з хірургії в Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика.
 • Отримав також спеціалізації в НМАПО ім. П.Л. Шупика: з онкохірургії, по лапароскопічної хірургії, по проктології. 
показати повний текст
Лікар-онколог вищої категорії : Дехтяр Тетяна Володимирівна
Дехтяр Тетяна Володимирівна Лікар-онколог вищої категорії

інформація про лікаря

1983-1985 рр. - проходила навчання в Київському медичному училищі №3.

1985-1991 рр. - навчалася в Київському медичному університеті ім. А.А. Богомольця.

1991-1992 рр. - проходила інтернатуру за фахом онкологія на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика в Київському обласному онкодиспансері.

1992-2014 рр. - лікар і завідувачка відділення відновної хірургії та реабілітації, лікар відділення денного стаціонару Київського міського онкологічного центру.

2001-2012 рр. - науковий співробітник Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

показати повний текст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген Олексійович Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген ОлексійовичЛікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

1997р. - Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава), лікувальний факультет, 

Спеціалізація:

1999 - інтернатура «загальна хірургія» в Одеському державному медичному університеті (м. Одеса)

2001 - спеціалізація “Онкохірургія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

2017 - спеціалізація “Ендоскопія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

Аспірантура:

2005-2009рр. Інститут експериментальної патології, онкології та радіології ім. Р.Є. Кавецького  НАН України (м. Київ)

Тематичне удосконалення:

2015р. «Основи лапароскопічної хірургії» (м. Київ, МЦ «Оберіг»)

Стаж роботи:

2003 – 2016рр.  лікар-онкохірург відділення абдомінальної онкології, Миколаївський обласний онкологічний диспансер (м.Миколаїв)

2016 - 2019рр. лікар-онкохірург, ендоскопіст  МЦ «Медичний центр ім. академіка Ю.П. Спіженка» (м. Київ)

Категорія:

 • з онкохірургіі - вища (підтверджено у березні 2019р.) 
 • з ендоскопії - спеціаліст

Основні наукові монографії, статті:

2013 р. - «Онкологія» Т5, №3, 

Пухлинні клітини в реґіонарних лімфатичних вузлах хворих на рак шлунку з категорією No та їх клінічне значення

2015 р. - «Онкологія» Т17, №3

Клінічне та прогностичне значення гіпоксія–асоційованих факторів пухлинного мікрооточення раку шлунку

2017 р. - «Евразийский онкологический журнал», том 5, № 3. Гипоксия и прогрессирование рака желудка

2018 р. - «Евразийский онкологический журнал», 2018, том 3-4 № 3. Формирование факторов прогноза рака желудка

Членство в організаціях та спілках:

ESGE (Европейська спільнота з гастроінтестинальної ендоскопії)

ESMO (Европейська спільнота медичних онкологів)

USSO (Українська спільнота хірургічної онкології)

ОСОК (Спільнота спеціалістів з онкологічної колопроктології)

ЗАЕ (Загальноукраїнська асоціація лікарів-ендоскопистів)

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Лапароскопічна резекція пухлини нирки I категорії 35500.00 грн
Резекція пухлини нирки І категорії складності (лапароскопічна/ люмботомічна/лапаротомічна) 45600.00 грн
Резекція пухлини нирки ІІ категорії складності (лапароскопічна/ люмботомічна/лапаротомічна) 65200.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up