(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Зверніть увагу! Ми проводимо планові операції в стаціонарі

Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Ендопротезування суглобів

Ендопротезування - це заміна суглоба на високотехнологічний протез, який повністю повторює фізіологічну форму і функціональність здорового суглоба. Операцію проводять при артрозах, артритах, важких травмах і інших захворюваннях суглобів, що супроводжуються зменшенням рухливості, болем та іншими симптомами.


У клініці «Оксфорд Медікал» проводять ендопротезування:

  • тазостегнових суглобів;
  • колінних;
  • плечових.

У більшості випадків ендопротезування дозволяє повністю відновити рухливість суглоба, забути про біль та інші прояви хвороби. Ми використовуємо тільки високоякісні ендопротези провідних виробників. Термін їх служби досягає 15-20 років, а іноді і більше.

Показання для ендопротезування суглоба

Ендопротезування застосовують в основному при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів або сильних травмах. Найбільш часто така операція потрібна для заміни тазостегнового або колінного суглоба.

Показаннями до ендопротезування можуть бути:

  • артрози;
  • остеоартрози;
  • артрити;
  • дисплазія суглоба;
  • внутрішньосуглобові переломи і т.д.

Ендопротезування є найбільш радикальним методом лікування. Перед призначенням операції пацієнтові проводять комплексне обстеження. Як правило, призначають УЗД, рентген або КТ суглобів. Ці дослідження дозволяють визначити діагноз і оцінити ступінь пошкодження суглобів, в залежності від чого лікар підбирає оптимальні методи лікування. Ендопротезування призначають, якщо медикаментозна або хірургічна терапія не допомагає, людина постійно страждає від болю і не може виконувати прості рухи.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ОПЕРАЦІЯ з ендопротезування суглобів

Ендопротезування - це досить складна операція, яка вимагає високотехнологічного оснащення клініки і наявності спеціальних навичок у хірурга. У «Оксфорд Медікал» такі операції успішно проводяться протягом багатьох років.

Операції з ендопротезування виконуються в нашому хірургічному стаціонарі, в якому обладнані два сучасних операційних блоки. Вони укомплектовані новою апаратурою кращих світових брендів. Крім того, в клініці працює відділення інтенсивної терапії та реанімації, оснащене всім необхідним обладнанням для контролю і підтримки життєво важливих функцій організму.

Установка ендопротеза проводиться під загальним наркозом або спінальною анестезією. В середньому операція займає близько 1-2 годин. Хірург робить надріз в області суглоба, видаляє пошкоджені тканини і встановлює протез, після чого зашиває рану і накладає стерильну пов'язку.

Для ендопротезування ми використовуємо найякісніші протези з сучасних високоміцних матеріалів. Штучні суглоби виготовляють з кераміки, металевих сплавів і щільного поліетилену, які добре приживаються і служать більше 15-20 років.

Розмір і форма протеза підбираються індивідуально на основі знімків комп'ютерної томографії. У рідкісних випадках, коли стандартні протези не підходять, їх виготовляють за індивідуальним замовленням.

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ЕНДОПРОТЕЗУВАННЯ

Тривалість періоду реабілітації і його особливості залежать від виду проведеної операції. У всіх випадках пацієнту необхідна госпіталізація протягом 3-5, а іноді і 14 днів. У цей час фахівці спостерігають за загоєнням рани і допомагають пацієнтові поступово розробляти суглоб.

Після заміни ліктьового або плечового суглоба першу добу, як правило, рух руки обмежують. Потім під контролем фізіотерапевта пацієнт починає виконувати легкі рухи, а через кілька днів після зменшення болю навантаження збільшується.

Після ендопротезування колінного суглоба пацієнтові дозволяють вставати з ліжка вже в день операції, використовуючи милиці або ходунки. Для заміни колінного суглоба використовують переважно протези із цементною фіксацією, тому на них відразу можна давати повноцінне навантаження. Але вона не рекомендована через пошкодження під час операції м'яких тканин, зв'язок та м'язів, яким для загоєння необхідний час.

Заміна кульшового суглоба також вимагає використання милиць або ходунків. При установці протезів із цементною фіксацією обмежень по навантаженню на суглоб немає, а при безцементному вона не повинна перевищувати 20-50% протягом перших кількох тижнів.

Також в період реабілітації пацієнта можуть призначити фізіотерапевтичні процедури, лікувальну фізкультуру і медикаментозну терапію.

Протипоказання до ендопротезування

Протипоказаннями до ендопротезування можуть бути хронічні інфекційні захворювання, патології серцево-судинної системи, легенів та інших органів в стадії декомпенсації. Тимчасовими протипоказаннями є гострі захворювання і загострення хронічних.

У «Оксфорд Медікал» ендопротезування суглобів проводять досвідчені ортопеди-травматологи і хірурги, використовуючи новітнє обладнання та високоякісні протези, що купуються у офіційних дистриб'юторів. Операція дозволяє після реабілітаційного періоду повністю забути про біль в суглобі і повернутися до нормального фізичної активності.

Записатися на консультацію ви можете, зателефонувавши в наш контакт-центр або написавши в чат.

Будь ласка, зверніть увагу! Госпіталізація та проведення оперативного втручання в хірургії клініки «Оксфорд Медікал» вимагають обов'язкового проходження ПЛР-тесту на коронавірус.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Богдан 04-12-2021 Доброго дня! Хочу щиро подякувати лікарю Головко Володимиру Володимировичу за успішно проведену операцію (ендоскопічну поліпотомію), за його професіоналізм та людяність . Як і в кожного із пацієнтів в мене були дуже сильні переживання стосовно операції, про те після огляду та спілкування з Володимиром Володимировичем - я заспокоївся та був впевнений, що все буде гаразд. Так і є, операція пройшла успішно та безболісно. Вдячний дуже за уважне ставлення та турботу і після операції - Ви однозначно найкращий! Всім рекомендую цього лікаря. Також хочеться подякувати лікарю-анестезіологу та медичному персоналу клініки. З повагою Лакуста Богдан.
Алёна 27-10-2021 Хочу виразити свою "подяку" лікарю Головко В. В., який здійснив мою мрію (повернув моєму носику естетичний вигляд і дихання). Дякую Вам за таку ювелірну роботу, за Ваш професіоналізм, за те що були вірним другом для мене. Ви найкращий! Ну і звісно, дякую лікарю - анестезіологу і всьому колективу, який знаходився поряд. Побільше б таких людей, як ви! Безмежно дякую!
Андрій 06-10-2021 Огромное спасибо за качественный подход к пациенту! Всё на высшем уровне, эндоскопия у меня прошла идеально благодаря спокойствию и заряду уверенности от Наталии Сергеевны.
Даня Архипчук 04-10-2021 Был у хирурга Чумакова В.М.Всё понравилось. Всё сделал быстро и самое главное качественно. Очень доволен
Владислав Калыш 03-10-2021 Хочу выразить огромную благодарность доктору Головко Владимиру Владимировичу за успешно-проведённую операцию,которую он мне делал в сентябре. Большое ему спасибо за его профессионализм,оперативность,вежливость,внима-тельность,как во время операции,так и после. Я очень рад,что именно этот доктор делал мне операцию. И я с большим удовольствием могу только рекомендовать его.А также хочу поблагодарить персонал клиники за их доброе и вежливое отношение,приемлемые цены.Всё на европейском уровне. Эта клиника заслуживает самую высокую оценку. Ещё раз огромная благодарность отоларингологу Головко Владимиру Владимировичу,здоровья,благополучия и всего самого доброго ему хочу пожелать от чистого сердца. А также процветания вашей клинике.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом