Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Видалення пухлини сечового міхура

На хірургічні втручання у стаціонарі поширюється програма лояльності, що робить лікування ще доступнішим.

В «Оксфорд Медікал» видалення пухлини сечового міхура проводять хірурги-онкоурологи з досвідом понад 20 років. Вони виконують операції будь-якої складності у пацієнтів з раком 1-4 стадії. Наявність у клініці обладнання експертного класу дозволяє використовувати як ендоскопічний доступ, так і лапаротомний.

У клініці обладнано високотехнологічний хірургічний стаціонар із двома операційними блоками, укомплектованими виключно новим обладнанням найкращих європейських та американських виробників. У процесі діагностики використовується цифровий рентген-апарат та комп'ютерний томограф, який дозволяє діагностувати пухлини розміром від 1 мм і з такою ж точністю визначати їх локалізацію. Завдяки цьому фахівці можуть обрати оптимальний метод хірургічного лікування.

Після операції пацієнти проходять відновлення у комфортних умовах стаціонару з одномісними та двомісними палатами готельного типу.

Як проводять видалення пухлини сечового міхура?

Видалення пухлини сечового міхура

Видалення пухлини є одним з основних етапів лікування раку сечового міхура. Залежно від стадії захворювання проводять одну з таких операцій:

  1. Трансуретральна резекція (ТУР) сечового міхура – це найменш травматична операція, яку виконують за допомогою ендоскопічного обладнання. Резектоскоп, оснащений камерою та хірургічним інструментом, вводять через уретру у сечовий міхур. Орієнтуючись на зображення, яке передається на екран монітора, хірург виявляє пухлину і видаляє її, при цьому сечовий міхур зберігається.

  2. Відкрита резекція – доступ до сечового міхура забезпечують через передню черевну стінку. На ній роблять невеликий розріз, через який видаляють пухлину разом із частиною тканин сечового міхура та ближніми лімфовузлами. Після цього здорові тканини органу зшивають, що дозволяє зберегти його функціональність.

  3. Радикальна цистектомія – це операція з видалення сечового міхура, прилеглих лімфовузлів та інших органів, уражених злоякісним новоутворенням.

ТУР сечового міхура проводять на ранніх стадіях раку, коли пухлина ще не проросла у м'язовий шар і відповідно не вийшла за межі органу.

Відкриту резекцію проводять при важкодоступних новоутворення та в інших випадках, коли операцію не можна провести ендоскопічно. Як правило, її призначають при раку 2-3 стадії.

Радикальну цистектомію виконують в основному пацієнтам з 3 стадією раку, рідше 4. Під час операції хірург видаляє весь сечовий міхур та інші органи, в які проросла пухлина. У жінок це може бути матка, яєчники, маткові труби та передня стінка піхви, а у чоловіків – простата та уретра.

Для відновлення функції сечовипускання після цистектомії роблять реконструктивну операцію. У ряді випадків формують штучний сечовий міхур із тканин тонкого кишківника, який з'єднують із сечоводами та сечівником. В інших – створюють стому, через яку сеча відводиться в сечоприймач, прикріплений до живота.

Видалення пухлини – це ключова частина протиракової терапії, але не менш важливим є подальше лікування раку сечового міхура. При раку сечового міхура найчастіше призначають хіміотерапію чи імунотерапію.

За раннього початку лікування прогноз хороший – багатьом пацієнтам вдається досягти одужання або тривалої ремісії.

Переваги видалення пухлин сечового міхура у клініці «Оксфорд Медікал»

«Оксфорд Медікал» – це багатопрофільний медичний центр із високотехнологічним відділенням онкології та онкохірургії. Він оснащений найновішим обладнанням, яке дозволяє проводити точну діагностику та операції будь-якої складності.

Лікарі клініки – професіонали з досвідом понад 20 років. Вони регулярно проходять навчання та освоюють нові методики лікування, щоб наші пацієнти отримували медичну допомогу відповідно до світових стандартів.

Перевагами видалення пухлини сечового міхура в «Оксфорд Медікал» є:

  • проведення всіх видів операцій: ендоскопічної трансуретральної резекції, відкритої резекції, цистектомії з формуванням анастомозу чи стоми;

  • виконання операцій хірургами-онкоурологами з досвідом понад 20 років;

  • оснащення операційних блоків обладнанням експертного класу;

  • наявність палат інтенсивної терапії, укомплектованих апаратурою для контролю та підтримки життєво важливих функцій організму;

  • максимально комфортні умови в стаціонарі з одномісними та двомісними палатами готельного типу та триразовим харчуванням;

  • можливість комплексного лікування раку зі застосуванням хіміотерапії, імунотерапії та інших методик.

Підготовка до операції

Видалення пухлини сечового міхура 1

Перед операцією пацієнту проводять комплексне обстеження. Його мета: визначити характер новоутворення, його розмір та розташування, а також наявність метастазів.

Діагностика може включати:

  • УЗД сечового міхура;

  • УЗД органів черевної порожнини;

  • аналізи сечі та крові;

  • аналізи урогенітальних виділень;

  • цистоскопію зі взяттям біопсії та наступним гістологічним аналізом;

  • рентген;

  • КТ-окноскринінг.

УЗД є найпростішим і доступним методом діагностики. Воно дозволяє виявити наявність пухлини, але для уточнення діагнозу потрібні додаткові обстеження.

При підозрі на рак пацієнту зазвичай призначають цистоскопію – ендоскопічне дослідження сечового міхура. Вона передбачає введення через уретру ендоскопа, оснащеного відеокамерою з вбудованим світлодіодом, а також мікроінструментом для взяття біопсії. Отриманий зразок тканини передають до лабораторії для проведення гістологічного аналізу. Він дозволяє визначити, чи є новоутворення злоякісним.

За результатами діагностики онкологи та хірурги складають план лікування пацієнта, зокрема визначають, який вид операції буде оптимальним.

Реабілітація після видалення пухлини сечового міхура

Після ТУР сечового міхура перебування у стаціонарі становить близько 3 днів, а після операцій із відкритим доступом – до 1-2 тижнів. Для комфорту пацієнтів в «Оксфорд Медікал» обладнані одномісні та двомісні палати готельного типу і є можливість замовлення триразового харчування.

Після видалення пухлини пацієнтам встановлюють катетер для сечовипускання терміном на 1-3 дні. Також призначають знеболювальні препарати, антибактеріальні для профілактики інфекційних ускладнень та інші за показаннями.

Період відновлення в середньому триває до 4-6 тижнів, залежно від складності операції. У цей час можлива поява частих позивів до сечовипускання, легкого печіння, а також домішок крові у сечі. Ці симптоми можуть бути варіантом норми, проте сильний біль, кровотеча, підвищення температури та інші прояви поганого самопочуття вимагають звернення до лікаря.

На етапі реабілітації пацієнтам рекомендують:

  • приймати призначені лікарем препарати;

  • пити достатню кількість рідини;

  • дотримуватися дієти (виключити солоні, копчені, смажені, жирні страви та алкоголь);

  • уникати підйому тяжкостей та великих фізичних навантажень.

  • не допускати виникнення запорів та не тужитися при дефекації (за необхідності приймати проносні препарати);

  • намагатися уникати переохолодження;

  • у разі виведення стоми дотримуватись рекомендацій лікаря щодо догляду.

Фахівці «Оксфорд Медікал» супроводжують пацієнтів на всіх етапах лікування, у тому числі під час реабілітації. Вони дають індивідуальні рекомендації, щоб відновлення пройшло максимально легко та швидко.

Причини виникнення пухлини у сечовому міхурі

Вивчення причин розвитку злоякісних новоутворень ще продовжується. Сьогодні статистично підтверджено, що пухлини сечового міхура частіше розвиваються у жінок та чоловіків, які мають такі фактори ризику:

  • генетична схильність;

  • уроджені аномалії структури органу;

  • робота на шкідливих виробництвах;

  • багаторічне куріння;

  • зараження шистосомоз;

  • хронічний цистит;

  • прийом деяких препаратів;

  • раніше проведене опромінення органів тазу.

Видалення пухлини сечового міхура: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість операції видалення пухлини сечового міхура може відрізнятися. Вона залежить від виду та складності операції. Невеликі новоутворення видаляють шляхом трансуретральної резекції. Це найлегша операція, і її вартість відповідно нижча. При великих пухлинах проводять лапаротомну резекцію або видалення сечового міхура з подальшим формуванням анастомозу і стоми.

Ознайомитись із цінами хірургічного лікування в «Оксфорд Медікал Київ»  можна тут. Точніше щодо вартості операції вас зорієнтує хірург на попередній консультації. Записуйтесь на прийом га зручний для вас час.

Відповіді на популярні питання про видалення пухлини сечового міхура

Рак сечового міхура: симптоми?

На ранніх стадіях рак може розвиватися безсимптомно. При збільшенні пухлини можуть з'являтися такі симптоми: домішки крові у сечі, зміна кольору сечі, часті позиви до сечовипускання, неповне спорожнення сечового міхура, біль внизу живота, паху або попереку.

Які симптоми при раку сечового міхура?

Симптоми раку сечового міхура з'являються при збільшенні пухлини, коли вона зачіпає нервові закінчення і починає стискати суміжні органи. У цей час у пацієнта можуть з'являтися домішки крові в сечі, зміни кольору сечі, часті позиви до сечовипускання, відчуття неповного випорожнення сечового міхура, біль унизу живота, паху чи попереку.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалісти



Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій Зіновійович Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії
Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій ЗіновійовичЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1971-1977 рр. - Кубанський ім. Червоної Армії медичний інститут, лікувальний факультет, м Краснодар, Росія. Спеціальність: лікар-лечебник

1977-1978 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії печінки та підшлункової залози. Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1978-1981 рр. - Клінічна ординатура в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1981-1985 рр. - Молодший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1983 р. - Кандидатська дисертація «Вибір оптимального методу анастомозу з підшлунковою залозою при резекції органу»

1984 р. - Лауреат премії Комсомолу України за кращу наукову публікацію.

1985-1994 рр. - Старший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1985 р. - Срібна медаль ВДНГ СРСР

1994-1997 рр. - Директор клініки «Біофармтех» на базі інституту Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1994 р. - Докторська дисертація «Панкрeатодуоденальная резекція при хірургічному лікуванні запальних і пухлинних захворювань підшлункової залози». Підтверджено в Німеччині в 2002 р.

1998 р. - лютий-липень Академічний курс німецької мови ASG Bildungsforum in Düsseldorf, Німеччина

1998 р. - Практика в відділенні хірургії черевних органів міської лікарні г.Solingen, Німеччина, chef.Professor.Dr.med.M.Maer

1999-2000 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії черевних органів, загальної хірургії та травматології St.LukasßKlinik, Solingen, Німеччина chef.Professor. Dr.med.H.Wolter

2000-2004 рр. - Лікар-ординатор хірургічної клініки грудної та серцево-судинної хірургії, м Duisburg, Німеччина. Chef.Professor.Dr.med.Arno Krian

2004-2006 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії PAN-Klinik, Köln, Німеччина, chef.Professor.Dr.Med.T.Schmidt

Опубліковано 110 наукових робіт у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Брав участь в понад 70 міжнародних хірургічних конгресах.

показати повний текст
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій Леонтійович Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій ЛеонтійовичЛікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Освіта
  • 1977-1983 рр. - Київський медичний університет ім. А.А. Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа".
Членство в асоціаціях, товариствах; відвідування конференцій, курсів тематичного удосконалення
  • член Асоціації хірургів України
  • член Національної асоціації онкологів України
  • член Українського союзу онкохірургів
Наукова діяльність
  • Кандидат медичних наук.
  • Науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства і гінекології ім. А.М. Лук'янової НАМН України.
  • Старший, провідний науковий співробітник Національного інституту раку.
  • Автор понад 150 публікацій в наукових та науково-практичних виданнях, 8 патентів, співавтор 5 монографій, підручників, посібників і методичних рекомендацій.
  • Численні виступи на наукових з'їздах, конференціях, семінарах.
Викладацька діяльність і / або лекторська діяльність
  • Має досвід викладацької діяльності на посаді асистента кафедри хірургії №4 Київського медичного університету ім. А.А. Богомольця.
Шляхи професійного розвитку
  • Пройшов клінічну ординатуру з онкохірургії.
  • Працював завідувачем відділенням лапароскопічної і невідкладної хірургії в Центральній міській клінічній лікарні.
  • Пройшов стажування по онкохірургії по Американо-Австрійської програми Salzburg Medical Seminars (the Salzburg-Weill Cornell Seminars) in Surgery & Oncology.
  • У 2019 році отримав спеціалізацію з хірургії в Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика.
  • Отримав також спеціалізації в НМАПО ім. П.Л. Шупика: з онкохірургії, по лапароскопічної хірургії, по проктології. 
показати повний текст
Лікар-онколог вищої категорії : Дехтяр Тетяна Володимирівна
Дехтяр Тетяна Володимирівна Лікар-онколог вищої категорії

інформація про лікаря

1983-1985 рр. - проходила навчання в Київському медичному училищі №3.

1985-1991 рр. - навчалася в Київському медичному університеті ім. А.А. Богомольця.

1991-1992 рр. - проходила інтернатуру за фахом онкологія на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика в Київському обласному онкодиспансері.

1992-2014 рр. - лікар і завідувачка відділення відновної хірургії та реабілітації, лікар відділення денного стаціонару Київського міського онкологічного центру.

2001-2012 рр. - науковий співробітник Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

показати повний текст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген Олексійович Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген ОлексійовичЛікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

1997р. - Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава), лікувальний факультет, 

Спеціалізація:

1999 - інтернатура «загальна хірургія» в Одеському державному медичному університеті (м. Одеса)

2001 - спеціалізація “Онкохірургія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

2017 - спеціалізація “Ендоскопія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

Аспірантура:

2005-2009рр. Інститут експериментальної патології, онкології та радіології ім. Р.Є. Кавецького  НАН України (м. Київ)

Тематичне удосконалення:

2015р. «Основи лапароскопічної хірургії» (м. Київ, МЦ «Оберіг»)

Стаж роботи:

2003 – 2016рр.  лікар-онкохірург відділення абдомінальної онкології, Миколаївський обласний онкологічний диспансер (м.Миколаїв)

2016 - 2019рр. лікар-онкохірург, ендоскопіст  МЦ «Медичний центр ім. академіка Ю.П. Спіженка» (м. Київ)

Категорія:

  • з онкохірургіі - вища (підтверджено у березні 2019р.) 
  • з ендоскопії - спеціаліст

Основні наукові монографії, статті:

2013 р. - «Онкологія» Т5, №3, 

Пухлинні клітини в реґіонарних лімфатичних вузлах хворих на рак шлунку з категорією No та їх клінічне значення

2015 р. - «Онкологія» Т17, №3

Клінічне та прогностичне значення гіпоксія–асоційованих факторів пухлинного мікрооточення раку шлунку

2017 р. - «Евразийский онкологический журнал», том 5, № 3. Гипоксия и прогрессирование рака желудка

2018 р. - «Евразийский онкологический журнал», 2018, том 3-4 № 3. Формирование факторов прогноза рака желудка

Членство в організаціях та спілках:

ESGE (Европейська спільнота з гастроінтестинальної ендоскопії)

ESMO (Европейська спільнота медичних онкологів)

USSO (Українська спільнота хірургічної онкології)

ОСОК (Спільнота спеціалістів з онкологічної колопроктології)

ЗАЕ (Загальноукраїнська асоціація лікарів-ендоскопистів)

показати повний текст

відгуки




Ольга 30-11-2024 ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ,дякую за чуйнусть,доброту,щирість,прфесійність,просто за людяність.Таких лікарів в наш час рідко можна зузтріти.В перші хвилини консультації я повірила Вам.З початку дня консультації і до операції Ви були зі мною на зв'язку 27/11/24р операція пройшла успішно.Дякую,дякую,дякую.Вам здоров'я і подальших успіхів та добрих подяк від пацієнтів.
Олександр 30-11-2024 Лікування проходив у клініці на Березняківській.Тільки позитивні враження:організація, відношення,результат,навіть адекватне реагування на нервових пацієнтів.Особлива вдячність урологічному відділенню і особисто Когут Віктору Вікторович.Після моїх довгих походів по муках інакше нашу медицину неназвеш ,це єдиний врач якого можу сміло рекомендувати.Дякую всьому відділенню.
Єлизавета 11-11-2024 Дякую Вам за прекрасний сервіс ✨✨✨✨✨Дуже задоволена лікуванням!!!
Христина 10-11-2024 Спочатку зробила операцію, потім почитала про лікаря. Мені пощастило. Дякую за професіоналізм і людяність в одному лікарі. Дуже рада, що потрапила до вас.
Інна 09-11-2024 Дякую Віктору Вікторовичу за проведене оперативне лікування, чуйний та уважний лікар, професіонал своєї справи! Щира подяка і рекомендація!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up