Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Онкохірургія

Відділення онкохірургії «Оксфорд Медікал» працює на базі сучасного хірургічного стаціонару, відкритого в Києві на вул. Березняківська, 30Б. У клініці обладнані 2 високотехнологічних операційних блоки, що дозволяють проводити операції будь-якої складності.

Клініка оснащена новим діагностичним та хірургічним обладнанням кращих світових брендів (Siemens, Philips, Nihon, Hamilton Medical та інших). Перед проведенням операції пацієнт проходить комплексне обстеження, яке включає рентген, КТ, лабораторні та інші дослідження. Ретельна діагностика дозволяє визначити точну локалізацію та розмір пухлини, а також наявність метастазів. Завдяки цьому хірург-онколог визначає оптимальний спосіб проведення операції.

Всі операції в онкохірургії «Оксфорд Медікал» проводять за допомогою сучасних технологій, маючи на меті максимально можливе збереження уражених органів. Вибір методики проведення операції (ендоскопія, лапароскопія або відкритий метод) залежить від показань.

При проведенні операцій часто використовується ультразвуковий або рентген-контроль (С-дуга). Це дозволяє видаляти злоякісні новоутворення при мінімально можливому пошкодженні здорових тканин.

Після проведення операції пацієнти проходять реабілітацію та лікування в умовах нашого цілодобового стаціонару. Одномісні та двомісні палати оснащені окремим санвузлом, кондиціонером, телевізором та іншими необхідними для комфортного перебування речами.

Також в хірургічному стаціонарі працює відділення інтенсивної терапії (реанімація), оснащене кращим обладнанням для контролю та підтримки життєво важливих функцій організму. Оптимальні мікрокліматичні умови в реанімаційному відділенні підтримуються завдяки ламінарному потоку вентиляції.

Онкоурологія

У відділенні онкоурології проводять хірургічне лікування раку органів сечостатевої системи у чоловіків та жінок. 

У відділенні хірургічної онкоурології проводять видалення новоутворень:

Рак простати або нирки частіше розвивається після 55-65 років, тоді як рак сечового міхура зустрічається у пацієнтів вже у віці 40 років, а яєчка – навіть після 20 років. Тому так важливо регулярно проходити профілактичні огляди уролога, а при виявленні ущільнень або інших симптомів хвороби відразу обстежитися.

Онкогінекологія

У відділенні хірургічної онкогінекології проводять видалення злоякісних пухлин:

 • матки;

 • шийки матки;

 • маткових труб;

 • яєчників;

 • піхви;

 • статевих губ.

Рак органів репродуктивної системи зустрічається у жінок різного віку. При проведенні хірургічного лікування дуже важливо використовувати максимально дбайливі, органозберігаючі методики, щоб не порушити дітородну функцію.

У «Оксфорд Медікал» практично всі операції з видалення пухлин репродуктивних органів проводять за допомогою сучасних ендоскопічних методик (гістероскопії та лапароскопії). Вони виконуються під відео- або ультразвуковим контролем, завдяки чому хірург видаляє тільки новоутворення, зберігаючи максимум здорових тканин.

Онкомамологія

Рак молочної залози є одним з найпоширеніших видів онкологічних захворювань у жінок. Саме тому вже після 20 років рекомендують щорічно робити УЗД молочних залоз та відвідувати мамолога.

Обсяг операції при раку грудей залежить від розміру пухлини та наявності метастазів. Якщо новоутворення невелике, видаляють тільки злоякісні клітини. В інших випадках може знадобитися видалення частини або всієї молочної залози та пахвових лімфовузлів. Надалі після такої операції можлива установка імпланту для усунення естетичного дефекту.

В «Оксфорд Медікал» працюють досвідчені лікарі-онкологи, онкохірурги та пластичні хірурги, які допоможуть розробити комплексну програму лікування раку молочної залози, видалять пухлину та проведуть пластичну операцію по відновленню грудей.

Видалення пухлин органів шлунково-кишкового тракту

У відділенні онкохірургії проводять видалення злоякісних новоутворень травної системи:

 • шлунка;

 • підшлункової залози;

 • печінки;

 • дванадцятипалої кишки;

 • тонкого та товстого кишечника.

Також в клініці проводиться панкреатодуоденальна резекція (ПДР), або операція Віппла. Це найбільш ефективний метод лікування раку підшлункової залози, особливо при проростанні новоутворення в тканини суміжних органів. Через необхідність високотехнологічного оснащення клініки та наявності специфічного досвіду у лікарів, в Україні ПДР проводять відносно рідко. В клініці «Оксфорд Медікал» втручання проводиться під керівництвом доктора медичних наук, хірурга вищої категорії Юрія Зіновійовича Ліфшиця.

Видалення пухлин заочеревинного простору і надниркових залоз

Видалення пухлин заочеревинного простору вимагає оснащення клініки сучасним діагностичним та хірургічним обладнанням, а від хірурга спеціальних навичок роботи. Такі новоутворення можуть розташовуватися поруч із сечовим міхуром, кишечником, підшлунковою залозою, нирками та іншими органами.

Операції виконують лапароскопічним або відкритим методом в залежності від розміру новоутворення, його локалізації, наявності метастазів тощо. Тактику проведення операції лікар визначає в індивідуальному порядку.

Реабілітацію після хірургічного лікування пацієнти проходять в умовах комфортного стаціонару «Оксфорд Медікал».

Записатися на консультацію до онкохірурга ви можете, зателефонувавши в наш контакт-центр або написавши в чат на сайті.

Операція з онкології: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість операції з видалення злоякісного новоутворення може значно відрізнятися залежно від:

 • виду раку;

 • розташування та розміру новоутворення;

 • проведення операції малоінвазивним методом чи з відкритим доступом тощо.

Більш точно зорієнтувати пацієнта щодо ціни операції може лише лікар після ознайомлення з результатами обстежень та історією хвороби. Ознайомитися з вартістю хірургічного лікування в "Оксфорд Медікал" можна тут

Відповіді на популярні питання щодо онкохірургії

Що таке онкохірургія?

Онкохірургія – це один із напрямків хірургії, який спеціалізується на видаленні злоякісних новоутворень. Операція є радикальним методом лікування і потрібна практично за всіх форм раку.

Хто такий онкохірург?

Онкохірург – це лікар, який проводить видалення злоякісних новоутворень у пацієнтів із різними видами раку. В «Оксфорд Медікал» онкохірурги мають вищу лікарську категорію та багаторічний досвід роботи, що дозволяє їм проводити як малоінвазивні, так і відкриті операції будь-якої складності.

Хто найкращий хірург-онколог?

У Києві одним із кращих онкохірургів вважається Юрій Зиновійович Ліфшиць, лікар хірург вищої категорії, доктор медичних наук. Він пройшов тривале стажування у Німеччині та має понад 30 років досвіду. Лікар приймає у хірургічному стаціонарі медичного центру «Оксфорд Медікал». У клініці працюють й інші онкохірурги, які також вважаються найкращими у своїх галузях.

( Рейтинг: 3.35, голосів: 57 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій Зіновійович Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії
Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій ЗіновійовичЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1971-1977 рр. - Кубанський ім. Червоної Армії медичний інститут, лікувальний факультет, м Краснодар, Росія. Спеціальність: лікар-лечебник

1977-1978 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії печінки та підшлункової залози. Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1978-1981 рр. - Клінічна ординатура в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1981-1985 рр. - Молодший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1983 р. - Кандидатська дисертація «Вибір оптимального методу анастомозу з підшлунковою залозою при резекції органу»

1984 р. - Лауреат премії Комсомолу України за кращу наукову публікацію.

1985-1994 рр. - Старший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1985 р. - Срібна медаль ВДНГ СРСР

1994-1997 рр. - Директор клініки «Біофармтех» на базі інституту Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1994 р. - Докторська дисертація «Панкрeатодуоденальная резекція при хірургічному лікуванні запальних і пухлинних захворювань підшлункової залози». Підтверджено в Німеччині в 2002 р.

1998 р. - лютий-липень Академічний курс німецької мови ASG Bildungsforum in Düsseldorf, Німеччина

1998 р. - Практика в відділенні хірургії черевних органів міської лікарні г.Solingen, Німеччина, chef.Professor.Dr.med.M.Maer

1999-2000 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії черевних органів, загальної хірургії та травматології St.LukasßKlinik, Solingen, Німеччина chef.Professor. Dr.med.H.Wolter

2000-2004 рр. - Лікар-ординатор хірургічної клініки грудної та серцево-судинної хірургії, м Duisburg, Німеччина. Chef.Professor.Dr.med.Arno Krian

2004-2006 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії PAN-Klinik, Köln, Німеччина, chef.Professor.Dr.Med.T.Schmidt

Опубліковано 110 наукових робіт у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Брав участь в понад 70 міжнародних хірургічних конгресах.

показати повний текст
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій Леонтійович Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій ЛеонтійовичЛікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Освіта
 • 1977-1983 рр. - Київський медичний університет ім. А.А. Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа".
Членство в асоціаціях, товариствах; відвідування конференцій, курсів тематичного удосконалення
 • член Асоціації хірургів України
 • член Національної асоціації онкологів України
 • член Українського союзу онкохірургів
Наукова діяльність
 • Кандидат медичних наук.
 • Науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства і гінекології ім. А.М. Лук'янової НАМН України.
 • Старший, провідний науковий співробітник Національного інституту раку.
 • Автор понад 150 публікацій в наукових та науково-практичних виданнях, 8 патентів, співавтор 5 монографій, підручників, посібників і методичних рекомендацій.
 • Численні виступи на наукових з'їздах, конференціях, семінарах.
Викладацька діяльність і / або лекторська діяльність
 • Має досвід викладацької діяльності на посаді асистента кафедри хірургії №4 Київського медичного університету ім. А.А. Богомольця.
Шляхи професійного розвитку
 • Пройшов клінічну ординатуру з онкохірургії.
 • Працював завідувачем відділенням лапароскопічної і невідкладної хірургії в Центральній міській клінічній лікарні.
 • Пройшов стажування по онкохірургії по Американо-Австрійської програми Salzburg Medical Seminars (the Salzburg-Weill Cornell Seminars) in Surgery & Oncology.
 • У 2019 році отримав спеціалізацію з хірургії в Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика.
 • Отримав також спеціалізації в НМАПО ім. П.Л. Шупика: з онкохірургії, по лапароскопічної хірургії, по проктології. 
показати повний текст
Лікар-онколог вищої категорії : Дехтяр Тетяна Володимирівна
Дехтяр Тетяна Володимирівна Лікар-онколог вищої категорії

інформація про лікаря

1983-1985 рр. - проходила навчання в Київському медичному училищі №3.

1985-1991 рр. - навчалася в Київському медичному університеті ім. А.А. Богомольця.

1991-1992 рр. - проходила інтернатуру за фахом онкологія на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика в Київському обласному онкодиспансері.

1992-2014 рр. - лікар і завідувачка відділення відновної хірургії та реабілітації, лікар відділення денного стаціонару Київського міського онкологічного центру.

2001-2012 рр. - науковий співробітник Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

показати повний текст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген Олексійович Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген ОлексійовичЛікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

1997р. - Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава), лікувальний факультет, 

Спеціалізація:

1999 - інтернатура «загальна хірургія» в Одеському державному медичному університеті (м. Одеса)

2001 - спеціалізація “Онкохірургія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

2017 - спеціалізація “Ендоскопія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

Аспірантура:

2005-2009рр. Інститут експериментальної патології, онкології та радіології ім. Р.Є. Кавецького  НАН України (м. Київ)

Тематичне удосконалення:

2015р. «Основи лапароскопічної хірургії» (м. Київ, МЦ «Оберіг»)

Стаж роботи:

2003 – 2016рр.  лікар-онкохірург відділення абдомінальної онкології, Миколаївський обласний онкологічний диспансер (м.Миколаїв)

2016 - 2019рр. лікар-онкохірург, ендоскопіст  МЦ «Медичний центр ім. академіка Ю.П. Спіженка» (м. Київ)

Категорія:

 • з онкохірургіі - вища (підтверджено у березні 2019р.) 
 • з ендоскопії - спеціаліст

Основні наукові монографії, статті:

2013 р. - «Онкологія» Т5, №3, 

Пухлинні клітини в реґіонарних лімфатичних вузлах хворих на рак шлунку з категорією No та їх клінічне значення

2015 р. - «Онкологія» Т17, №3

Клінічне та прогностичне значення гіпоксія–асоційованих факторів пухлинного мікрооточення раку шлунку

2017 р. - «Евразийский онкологический журнал», том 5, № 3. Гипоксия и прогрессирование рака желудка

2018 р. - «Евразийский онкологический журнал», 2018, том 3-4 № 3. Формирование факторов прогноза рака желудка

Членство в організаціях та спілках:

ESGE (Европейська спільнота з гастроінтестинальної ендоскопії)

ESMO (Европейська спільнота медичних онкологів)

USSO (Українська спільнота хірургічної онкології)

ОСОК (Спільнота спеціалістів з онкологічної колопроктології)

ЗАЕ (Загальноукраїнська асоціація лікарів-ендоскопистів)

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Резекція ободової кишки (неускладнена) 28000.00 грн
Резекція прямої кишки 50000.00 грн
Формування кишкової стоми 28000.00 грн
Закриття кишкової стоми 32000.00 грн
Видалення злоякісної пухлини шкіри, м'яких тканин (неускладнене) 35000.00 грн
Субтотальна резекцiя шлунку 40000.00 грн
Панкреатодуоденальна резекція (неускладнена) 70000.00 грн
Панкреатодуоденальна резекція з пластикою судин (ускладнена) 100000.00 грн
Паліативний біліодигестивний анастомоз 50000.00 грн
Гастректомія 50000.00 грн
Гастроентероанастомоз 18000.00 грн
Дистальна резекцiя пiдшлунковоī залози без пластики судин (неускладнена) 70000.00 грн
Дистальна резекцiя пiдшлунковоī залози з пластикою судин (ускладнена) 90000.00 грн
Резекція печінки 60000.00 грн
Обструктивна резекція ободової кишки типу Гартмана 50000.00 грн
Обхідний міжкишковий анастомоз (неускладнений) 28000.00 грн
Видалення злоякісної пухлини шкіри, м'яких тканин (ускладнене) 45000.00 грн
Циторедуктивна операція I категорії складності 40000.00 грн
Резекція ободової кишки (ускладнена) 40000.00 грн
Обхідний міжкишковий анастомоз (ускладнений) 40000.00 грн
Циторедуктивна операція II категорії складності 55000.00 грн
Циторедуктивна операція III категорії складності 70000.00 грн
Видалення базальноклітинної карценоми радіохвильовим ножем (місцева анестезія) до 2 мм 1000.00 грн
Видалення базальноклітинної карценоми радіохвильовим ножем (місцева анестезія) до 5 мм 1500.00 грн
Видалення базальноклітинної карценоми радіохвильовим ножем (місцева анестезія) більше 5 мм 2900.00 грн
Ревізія порта після хіміотерапії (без вартості розхідних матеріалів) 2000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up