Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Хірургічне збільшення члена

Хірургічне збільшення члена – це найефективніший спосіб корекції довжини та товщини органу. Залежно від фізіологічних особливостей та побажань пацієнта застосовують одну з таких методик:

 1. Лігаментотомія – збільшення довжини члена шляхом підрізання підтримуючої зв'язки.

 2. Ліпофілінг – потовщення пеніса шляхом підшкірного введення жирової клітковини, взятої з іншої ділянки тіла пацієнта.

 3. Контурна пластика – збільшення діаметра статевого члена шляхом ін'єкційного введення препаратів гіалуронової кислоти.

В «Оксфорд Медікал» операції зі збільшення пеніса проводить лікар-андролог вищої категорії, генітальний хірург зі стажем понад 20 років, який пройшов тривале стажування в Сербії та Ізраїлі. Він досконало володіє сучасними хірургічними методиками і провів уже десятки операцій. Висока ефективність та безпека хірургічного втручання також забезпечується новим високоточним обладнанням, встановленим у відділенні хірургії.

Щоб дізнатися більше про хірургічне збільшення члена та отримати індивідуальні рекомендації генітального хірурга, записуйтесь на консультацію на зручний для вас час. Ми гарантуємо комфортну атмосферу та збереження повної конфіденційності.

Коли рекомендують проводити збільшення пенісу?

Збільшення члена

Про розмір свого пеніса протягом життя замислюється кожен чоловік. Насправді збільшення органу потрібно далеко не всім. У середньому довжина члена становить від 7 до 12 см у стані спокою, а під час ерекції – від 12 до 17 см. Показаннями до операції вважаються довжина ерегованого члена менше ніж 9 см, а в стані спокою – менше ніж 3 см.

Хірургічна корекція може бути призначена за таких станів, як:

 • синдром прихованого пеніса;

 • мікропенія;

 • недостатній розвиток члена;

 • зменшення довжини внаслідок хвороби Пейроні або травми.

Збільшити член можна і за відсутності медичних показань, оскільки така операція більше стосується пластичної хірургії та проводиться за бажанням пацієнтів.

Попередньо чоловікам рекомендують пройти огляд лікаря-уролога та обговорити з ним свої побажання. Фахівець пояснить, яких результатів можна досягти за допомогою різних хірургічних методик.

Як проводять операцію?

Особливості проведення операції різняться залежно від обраної методики.

У ході лігаментотомії хірург виконує невеликий розріз по серединній лінії мошонки, що дозволяє мінімізувати пошкодження тканин та полегшити період реабілітації. Далі він підрізає підтримуючу зв'язку, яка знаходиться між лобковими кістками та кавернозним тілом. Це дозволяє візуально збільшити член шляхом витягування назовні його внутрішньої частини. Це робиться після операції за допомогою спеціального апарату екстендера, який потрібно носити протягом декількох тижнів. Точний період визначається індивідуально. Таким чином, можна збільшити довжину члена на 2-5 см.

Якщо ж чоловік хоче збільшити товщину члена, проводять ліпофілінг або контурну пластику. Це ін'єкційні методики, які, на відміну від лігаментотомії, не вимагають проведення загального наркозу та госпіталізації. Вони проводяться під місцевою аплікаційною анестезією.

Ліпофілінг передбачає введення в пеніс власної жирової клітковини пацієнта, тому спочатку виконують ліпосакцію – забір матеріалу. За допомогою такої процедури діаметр члена зростає в середньому на 1 см.

Альтернативою ліпофілінгу є контурна пластика. Вона ґрунтується на введенні в член препарату гіалуронової кислоти та забезпечує збільшення його ширини на 0,5-1,5 см.

Переваги хірургічного збільшення члена в «Оксфорд Медікал» 

Переваги хірургічного збільшення члена в «Оксфорд Медікал»

В «Оксфорд Медікал» вже багато років функціонує відділення генітальної хірургії. У клініці працюють досвідчені хірурги та встановлено нове обладнання експертного класу, що дозволяє виконувати операції будь-якої складності.

Перевагами збільшення члена в «Оксфорд Медікал» є:

 • застосування сучасних високотехнологічних методик;

 • виконання операції досвідченим генітальним пластичним хірургом, який пройшов стажування у Сербії та Ізраїлі;

 • нове обладнання експертного класу та якісні препарати;

 • супровід пацієнта на всіх етапах від підготовки до реабілітації;

 • комфортні умови у стаціонарі з одномісними палатами;

 • дотримання повної конфіденційності.

Підготовка до операції

Перед операцією потрібна консультація генітального хірурга. Фахівець проведе огляд та, враховуючи побажання пацієнта, підбере оптимальний метод збільшення пеніса та розповість, як підготуватися до процедури.

Лігаментотомія є хірургічною операцією та проводиться під місцевою або загальною анестезією. Щоб виключити протипоказання, пацієнту призначають кардіографію (ЕКГ), УЗД та лабораторні аналізи. Для госпіталізації також потрібні результати флюорографії, які вважаються дійсними протягом року.

За кілька днів до операції рекомендують відмовитись від вживання алкогольних напоїв, а прийом будь-яких препаратів узгодити з хірургом. У цей період не можна приймати ліки, які впливають на згортання крові. У день операції слід прийти до клініки натщесерце.

Реабілітація після хірургічного збільшення члена

Після операції пацієнта переводять у комфортну одномісну або двомісну палату (зо його вибором), де він залишається протягом кількох годин чи доби. Для профілактики інфекційних ускладнень призначають короткий курс антибіотиків, а також знеболювальні препарати для зняття болю.

Після операції рекомендують:

 • дотримуватися правил догляду за післяопераційною раною;

 • стежити за інтимною гігієною;

 • носити вільну спідню білизну та штани;

 • не приймати гарячу ванну, не відвідувати лазні, сауни, басейни;

 • виключити підйом важких речей та інтенсивні фізичні навантаження;

 • утримуватись від статевих контактів протягом 3-5 тижнів;

 • регулярно носити екстендер.

Екстендер – це стрейч-система, яка фіксується біля основи пеніса і підтримує його в трохи натягнутому стані. Вона дозволяє витягнути внутрішню частину пеніса після підрізання підтримуючої зв'язки. Зазвичай екстендери рекомендують носити по 3 години на день протягом 6 місяців, проте індивідуальні рекомендації можуть відрізнятися.

Хірургічна операція зі збільшення статевого органу: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість хірургічного збільшення члена залежить від:

 • обраної методики;

 • складності операції;

 • використовуваних препаратів та витратних матеріалів тощо.

Ознайомитись із цінами відділення генітальної хірургії можна тут. Точніше з питання ціни вас зорієнтує генітальний хірург під час попередньої консультації. Записуйтесь на прийом на зручний для вас час.

Відповіді на популярні питання щодо збільшення члена

Який нормальний розмір члена?

У середньому довжина члена становить від 7 до 12 см у стані спокою, а під час ерекції – від 12 до 17 см. З медичної точки зору, маленьким вважається пеніс завдовжки менше 9 см у стані ерекції та 3 см у стані спокою.

Як збільшити член?

Збільшити довжину члена можна за допомогою хірургічної операції, у ході якої підрізають підтримуючу зв'язку та проводять витягнення внутрішньої частини органу. Ширину пеніса можна збільшити ін'єкційними методами шляхом введення препаратів гіалуронової кислоти або власної жирової клітковини.

Чи можна збільшити член?

Сучасна медицина дозволяє збільшити як довжину, так і ширину члена. У першому випадку проводять хірургічне припинення підтримуючої зв'язки та витягнення внутрішньої частини органу. У другому – ін'єкційно вводять препарати гіалуронової кислоти або власну жирову клітковину.

Як збільшити чутливість члена?

Щоб підібрати ефективний метод підвищення чутливості, потрібно звернутися до андролога та пройти обстеження. Залежно від показань пацієнту можуть бути призначені лікарські препарати, засоби для зовнішнього застосування або психотерапія.

Що впливає на розмір члена?

Розмір члена залежить від фізіологічних особливостей чоловіка, генетичних факторів та рівня гормонів.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло Валерійович Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук
Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло ВалерійовичЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1996-2002 рр. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця

2002-2004 рр. - інтернатура за спеціальністю «Урологія» на базі кафедри урології НМУ ім. О.О.Богомольця, Центральна міська клінічна лікарня, Міський урологічний центр, м.Київ

2011-2013 рр. - клінічна ординатура ДУ «Інститут урології НАМН України»

З 2011 р і по теперішній час старший науковий співробітник відділу сексопатології та андрології Інституту урології НАМН України. Основний напрямок - пластична хірургія чоловічих статевих органів.

2016 г. - захист кандидатської дисертації


УЧАСТЬ В АСОЦІАЦІЯХ, КОНФЕРЕНЦІЯХ

Член Європейського Товариства Сексуальної Медицини (ESSM), Асоціації андрологів і сексопатологів України, Європейської Асоціації урологів.


НАУКОВІ РОБОТИ, ПАТЕНТИ

Автор і співавтор понад 50 друкованих наукових робіт, 20 публікацій в зарубіжних виданнях і доповідей на міжнародних і регіональних науково-практичних конференціях. Має патенти на винаходи нових методів лікування.


СТАЖУВАННЯ

2013 р., 2018 р. - стажування з сучасних методів лікування еректильної дисфункції. Ізраїль. м Тель-Авів.

2013 р., 2014 р., 2016 р., 2021 р. - стажування з урогенітальної пластичної реконструктивної хірургії на базі Центру сечостатевої та реконструктивної хірургії. Керівник - доктор Радош Джіновіч (MD Rados Djinovich). Сербія. м.Белград. 


Проводить лікування:

Чоловіча сексопатологія

Еректильна дисфункція, імпотенція

Передчасна еякуляція

Пріапізм – патологічна довготривала ерекція

Чоловіче безпліддя

Хвороба Пейроні

Викривлення статевого члена

Фімоз

Коротка вуздечка крайньої статевого члена

Варикоцеле

Гідроцеле, водянка яєчка

Кіста придатка яєчка

Атероми, папіломи калитки, статевого члена

Перелом статевого члена

Травми статевого члена та калитки

 

Проводить процедури:

Хірургія зовнішніх статевих органів

Біопсія яєчок TESE, microTESE при безплідді

Ендофалопротезування, протез статевого члена

Протезування яєчка

Рециркумцизіо – повторне обрізання

Циркумцизіо, лазерне обрізання крайньої плоті статевого члена

Френулопластика, френулотомія

Операція Мармара

Орхектомія – видалення яєчка, обох яєчок

Денервація голівки статевого члена

Збільшення статевого члена та голівки

Лігаментотомія

Вазектомія – чоловіча стерилізація

Відновлення прохідності сім’явиносних протоків після вазектомії

Олеогранулема – видалення утворень статевого члена після введення гелів, вазеліну

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Оперативні втручання на статевих органах
Розведення синехій крайньої плоті 1 категорії (для дітей) 2500.00 грн
Видалення стороннього тіла крайньої плоті 10000.00 грн
Пластика короткої вуздечки статевого члена (френулопластика) 10000.00 грн
Хiрургiчне видалення кiсти яєчка 10000.00 грн
Варикоцелектомія (по Мармару) 15500.00 грн
Видалення фіброзної бляшки при хворобі Пейроні 15400.00 грн
Видалення фіброзної бляшки при хврробі Пейроні лазерним методом 35000.00 грн
Лапароскопічна операція (при варикоцелє) I категорії складності 20150.00 грн
Лапароскопічна операція (при варикоцелє) II категорії складності 25500.00 грн
Лапароскопічна операція (при варикоцелє) III категорії складності 30900.00 грн
Операція Іванісевича з використанням лазера (при варикоцелє) 15200.00 грн
Лазерне висічення кондилом зовнішніх статевих органів І категорії складності 5000.00 грн
Меатотомія з використанням лазеру 5200.00 грн
Орхіпексія 15300.00 грн
Орхіектомія 15500.00 грн
Ендопротезування яєчка (без вартості протезу) 20500.00 грн
Операція подовження статевого члену (лігаментотомія) 32000.00 грн
Реконструктивна (реанастомоз) операція сім'явивідних протоків (одностороння) 16250.00 грн
Реконструктивна (реанастомоз) операція сім'явивідних протоків (двостороння) 22600.00 грн
Оперція Вінкельмана з використанням лазера (при гідроцелє) 15000.00 грн
Оперція Бергмана з використанням лазера (при гідроцелє) 18500.00 грн
Розведення синехій крайньої плоті 1 категорії 10000.00 грн
Розведення синехій крайньої плоті 2 категорії 15000.00 грн
Трансуретральна паліативна резекція передміхурової залози при раку простати 35700.00 грн
Парааортальна лімфаденектомія (лапароскопічна/ люмботомічна/лапаротомічна) 20750.00 грн
Паракавальна лімфаденектомія (лапароскопічна/ люмботомічна/лапаротомічна) 25500.00 грн
Обрізання крайньої плоті при фімозі (циркумцизіо) без вартості загального знеболення та витратних матеріалів 12000.00 грн
Оперція Бергмана (при гідроцелє) 15000.00 грн
Оперція Вінкельмана (при гідроцелє) 10500.00 грн
Вазотомія cім'яних канатиків 6500.00 грн
Видалення доброякісних новоутворень (кісти) на яєчках та придатках яєчок 12000.00 грн
Оперативне лiкування з приводу диструктивного орхоепiдидимiту 9500.00 грн
Вправлення парафімозу, консервативне 1800.00 грн
Видалення кiсти крайньоï плотi 1500.00 грн
Висока орхофунікулектомія при раку двох яєчок 28000.00 грн
Лазерне висічення кондилом зовнішніх статевих органів ІІ категорії складності 7500.00 грн
Лазерне висічення кондилом зовнішніх статевих органів ІІІ категорії складності 10500.00 грн
Френулопластика + циркумцизіо 15000.00 грн
Видалення фіброзної бляшки при хворобі Пейроні з заміщенням BMG 32500.00 грн
Лапароскопічна орхіпексія 35000.00 грн
Операції у виконанні лікаря Аксьонова П.В.
Консультація з питань генітальної хірургії (лікар Аксьонов П.В.) 1200.00 грн
Кругове висічення крайньої плоті, обрізання (циркумцизія) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Френулотомія, пластика короткої вуздечки (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 15000.00 грн
Мікрохірургічна варікоцелектомія (операція Мармара) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 30000.00 грн
Видалення водянки яєчка,гідроцеле, операція Бергмана,Вінкельмана, ІІ категорія складності (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 30000.00 грн
Орхектомія (одне яєчко) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Орхектомія (два яєчка) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 50000.00 грн
Біопсія яєчок, інцизійна, ТЕSE (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 12000.00 грн
Вазектомія (чоловіча стерилізація) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 20000.00 грн
Епідідімовазоаностомоз, вазовазоанастомоз з однієї сторони (відновлення прохідності сім'явивідних проток після вазектомії, їх обструкції та ін.) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 100000.00 грн
Епідідімовазоаностомоз, вазовазоанастомоз з двох сторін (відновлення прохідності сім'явивідних проток після вазектомії, їх обструкції та ін.) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 180000.00 грн
Пластика білкової оболонки статевого члена (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 100000.00 грн
Висічення бляшок з ендофалопротезуванням або без такого (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 180000.00 грн
Ендофалопротезування пластичними протезами, що згинаються (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 100000.00 грн
Ендофалопротезування гідравлічними протезами (без вартості протеза) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 250000.00 грн
Протезування яєчок (одне яєчко, без вартості протеза) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Лігаментотомія (подовження статевого члена) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 70000.00 грн
Потовщення статевого члена (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 110000.00 грн
Одномоментне потовщення статевого члена з лігаментотомією (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 150000.00 грн
Часткова денервації головки статевого члена (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Видалення водянки яєчка,гідроцеле, операція Бергмана,Вінкельмана, І категорія складності (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Видалення кісти додатка яєчка, І категорія складності (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) від 25000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up