(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Естетична медицина
Естетична медицина

СМАС ліфтинг

SMAS-ліфтинг обличчя та тіла у Києві

SMAS-ліфтинг – це інноваційний метод підтяжки обличчя без операції. Достатньо однієї процедури, щоб побачити WOW-ефект.

За допомогою SMAS-ліфтингу можна:

 • повернути чіткий овал обличчя;

 • позбутися мімічних зморшок;

 • прибрати друге підборіддя та брилі;

 • підняти верхні повіки;

 • підвищити пружність шкіри на обличчі, шиї та декольте.

 • зменшити жирові відкладення на животі, спині, стегнах та інших ділянках тіла.

Під час процедури не відбувається пошкодження верхніх шарів шкіри, тому на ній не залишається жодних слідів. Усього година – і шкіра знову стане гарною та молодою, а результат збережеться до 2 років!

Записуйтесь на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ косметолога, щоб дізнатися більше про СМАС-ліфтинг!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

SMAS-ліфтинг: що це таке?

Розробка SMAS-ліфтингу стала революцією у косметології. Він дозволяє впливати на нижній м'язово-апоневротичний шар обличчя (його називають SMAS), який знаходиться на глибині 4-5 мм. Нещодавно це можна було зробити лише хірургічним способом.

СМАС шар складається з м'язів та зв'язок, відповідає за пружність шкіри та чіткість контурів. Через його зміни з'являються глибокі зморшки, брилі та друге підборіддя, опускаються повіки та куточки губ.

Ліфтинг обличчя дозволяє ефективно боротися із цими проблемами без пошкоджень епідермісу! Омолодження відбувається природним чином за рахунок регенерації тканин.

Процедура проводиться на апараті Doublo GOLD корейської компанії Hironic, який отримав сертифікати CE (Сonformite Europeen) та FDA (Food and Drug Administration USA).

Крім підтяжки обличчя, він дозволяє проводити ліполіз, тобто  усувати зайві жирові відкладення не тільки в області обличчя, а й на тілі.

Коли проводять SMAS-ліфтинг?

Показаннями до СМАС-ліфтингу вважаються:

 • втрата чіткості овалу обличчя (птоз), поява другого підборіддя;

 • збільшення носогубних зморшок;

 • нависання верхніх повік, мішки під очима;

 • опущення куточків губ, зморшки навколо рота;

 • мімічні зморшки навколо очей («гусячі лапки»);

 • зниження тургору та еластичності шкіри обличчя, шиї та декольте.

 • жирові відкладення на животі, спині, стегнах та інших ділянках тіла.

Процедуру застосовують як у молодому (після 25 років), так і у старшому віці (понад 55-65 років).

Ефективність СМАС-ліфтингу

Результат СМАС-ліфтинг проявляється приблизно через місяць і наростає протягом 3 місяців. Проявляється натуральний ліфтинг, викликаний стимуляцією колагену першого типу, або колагену молодості. Зберігається ефект до 1,5-2 років.

Повторювати процедуру рекомендують лише 1 раз на рік (у поодиноких випадках раз на 6 місяців).

Завдяки СМАС-ліфтингу:

 • покращується овал обличчя;

 • зменшуються зморшки, носогубні складки, друге підборіддя;

 • підіймаються верхні повіки і погляд стає більш відкритим;

 • усувається опущення куточків рота;

 • вирівнюється рельєф та колір шкіри;

 • зменшуються локальні жирові відкладення.

Переваги СМАС-ліфтингу

SMAS-ліфтинг:

       • забезпечує швидкий та довготривалий результат – ефект від 1 процедури може зберігатися до 2 років;
       • дозволяє зменшити жирові відкладення на тілі – ліполіз вимагає проведення більшої кількості процедур (повторюють раз на місяць до отримання бажаного результату);
       • має легкий та короткий період реабілітації;
       • проводиться швидко та комфортно для пацієнта – використовується місцеве знеболення;
       • підходить жінкам та чоловікам різного віку;
       • може поєднуватись з іншими косметологічними процедурами;
       • має мало протипоказань та мінімальний ризик ускладнень.

       Як проводять СМАС-ліфтинг?

       Перед процедурою апаратної підтяжки обличчя очищають шкіру і дезінфікують. Потім наносять гідрогель, який сприяє кращому проникненню ультразвукових хвиль під шкіру та захищає її від перегріву. За бажанням пацієнта проводиться місцеве знеболювання.

       Далі фахівець налаштовує на апараті глибину та інтенсивність дії, після чого за допомогою відповідної насадки проводить ліфтинг або ліполіз обличчя, шиї, декольте (грудей), живота або іншої ділянки тіла. У цей час пацієнт може відчувати невелике поколювання та печіння.

       Після завершення процедури (в середньому триває 30-60 хв) фахівець прибирає залишки гелю, очищає шкіру і наносить заспокійливий крем.

       SMAS-ліфтинг обличчя та тіла 1

       Переваги проведення SMAS-ліфтингу у клініці «Оксфорд Медікал»

       В «Оксфорд Медікал» підтяжка обличчя проводиться досвідченими фахівцями естетичної медицини, які мають вищу медичну освіту. Вони пройшли навчання по роботі з апаратом Doublo GOLD і досконало володіють усіма його функціями. Це дозволяє для кожного пацієнта складати індивідуальну програму.

       Doublo GOLD отримав сертифікат FDA – це американська організація з контролю якості медичної техніки, ліків та харчових продуктів, а також сертифікат СЄ, що підтверджує відповідність апарату основним вимогам Європейського Союзу.

       Звернувшись в «Оксфорд Медікал», ви можете бути впевнені, що процедура апаратний ліфтинг обличчя буде виконано за протоколами, а значить – з максимальною безпекою та ефективністю.

       Як підготуватись до процедури?

       Апаратна підтяжка обличчя не потребує специфічної підготовки.

       Пацієнтам старше 45 років, які хочуть зробити ліфтинг обличчя, може бути рекомендований попередній курс плазмоліфтингу. Це ін'єкційна методика, яка передбачає введення під шкіру плазми збагаченої тромбоцитами, виробленої з крові самого пацієнта. Плазмоліфтинг сприяє синтезу волокон колагену та еластину. Завдяки цьому ефект від СМАС-ліфтингу може бути більш вираженим. Однак ця рекомендація не є обов'язковою.

       Щоб дізнатися, наскільки ефективною буде процедура саме у вашому випадку, записуйтесь на безкоштовний огляд і консультацію косметолога.

       Реабілітація після СМАС-ліфтингу на обличчі та тілі

       СМАС-ліфтинг – це підтяжка без операції або лазерне омолодження. Під час процедури верхній шар шкіри не травмується, тому на ній не залишається слідів. Вийшовши від косметолога, ви можете одразу піти навіть на ділову зустріч.

       При цьому протягом кількох днів можливе відчуття легкого дискомфорту. Щоб його зменшити, а також не допустити розвитку запалення на 3-5 днів призначають препарат із протизапальним ефектом та мазь для місцевого застосування.

       Після проведення ліполізу пацієнтові зазвичай призначають гепатотерапію для більше ефективного та безпечного виведення жирових відкладень. 

       Принцип дії апарату

       Технологія СМАС-ліфтингу ґрунтується на використанні сфокусованого високоінтенсивного ультразвуку. При нагріванні до 65-75 оС відбувається термокоагуляція клітин, внаслідок чого в організмі запускаються природні процеси регенерації та розщеплення жирових відкладень. 

       Вплив відбувається лише на певні тканини. Шари, які залишаються вищими і нижчими за фокус картриджа, залишаються неушкодженими. Завдяки цьому не травмується епідерміс, і для проведення процедури не потрібно відриватися від звичного способу життя.

       Для кожного пацієнта спеціаліст складає індивідуальний план проведення процедури. Зробити це дозволяє динамічна система візуалізації підшкірних шарів.

       Апарат має комплект високоякісних датчиків для роботи з різними зонами (обличчя, шия, груди, живіт). Вони мають анатомічно правильну форму, що дозволяє створювати рівні точки коагуляції.

       Короткий імпульс подачі енергії зводить болючість процедури до мінімуму.

       SMAS-ліфтинг обличчя та тіла

       Порівняння Doublo GOLD з іншими апаратами для СМАС-ліфтингу 
       СМАС-ліфтинг: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

       Вартість безопераційної підтяжки обличчя за допомогою SMAS ліфтингу залежить від розміру зони, що обробляється. Ознайомитись із цінами можна тут.

       Зверніть увагу, що часто для вирішення косметичних проблем достатньо ліфтингу не всього обличчя, а лише підборіддя, зони навколо очей тощо. Кваліфіковано оцінити стан шкіри та визначити ділянку впливу може лише фахівець.

       Відповіді на популярні питання щодо СМАС-ліфтингу

       Що таке СМАС-ліфтинг?

       СМАС-ліфтинг – це інноваційна процедура апаратної косметології. Вона дозволяє провести підтяжку обличчя без операції, прибрати друге підборіддя, зморшки навколо очей та рота, носогубні складки та опущення повік. Ефект досягається за рахунок природної регенерації клітин. Вона активується під впливом високоінтенсивного ультразвуку на м'язово-апоневротичний шар шкіри, що знаходиться на глибині 4-5 мм.

       СМАС-ліфтинг: як він робиться?

       Спочатку шкіру очищають та дезінфікують, потім наносять на неї гідрогель. Він покращує проникнення ультразвукових хвиль під шкіру та захищає її від перегріву. Далі за допомогою спеціальної насадки косметолог обробляє обличчя чи іншу зону. При цьому епідерміс не травмується, дія спрямована на шар на глибині 4-5 мм. Під час сеансу пацієнт може відчувати легке поколювання та печіння.

       Як часто можна робити СМАС-ліфтинг?

       СМАС-ліфтинг рекомендують робити 1 раз на рік, іноді раз на 6 місяців. Періодичність процедур залежить від стану шкіри та бажаного результату. Якщо ж метою процедури є зменшення жирових відкладень, сеансів потрібно більше - зазвичай по 1 раз на місяць до отримання бажаного результату.

       Як діє СМАС-ліфтинг?

       СМАС-ліфтинг передбачає вплив на м'язово-апоневротичний шар шкіри, що знаходиться на глибині 4-5 мм. Технологія СМАС-ліфтингу ґрунтується на використанні сфокусованого високоінтенсивного ультразвуку. При нагріванні до 65-75 оС відбувається термокоагуляція клітин, внаслідок чого в організмі запускаються природні процеси регенерації.

       Щоб записатися на консультацію спеціаліста з естетичної медицини в «Оксфорд Медікал» у Києві, телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

       ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

       ( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

       Наші СПЕЦІАЛІСТИ

       усі спеціалісти       Асистент дерматолога: Ковтун Христина Вікторівна
       Ковтун Христина Вікторівна Асистент дерматолога
       Асистент дерматолога: Ковтун Христина Вікторівна
       Ковтун Христина ВікторівнаАсистент дерматолога

       вул. Глибочицька, 40X;

       інформація про лікаря

       2007-2012 - Запорізький Національний Університет, факультет (Здоров'я людини), спеціальність - реабілітолог.

       2012-2015 Запорізький медичний коледж.

       2009 - Спеціалізовані курси масажу (Світ масажу), м. Запоріжжя.

       2010 - Майстер-клас по спа-процедурам, м. Дніпропетровськ.

       2011 - Професійні курси косметології, м. Запоріжжя, отриманий сертифікат косметолога.

       2011 - Практичні курси по роботі з обладнанням (ультразвук, кавітація, радіо хвиля, вакуум, пресотерапія, фонофорез), м.Дніпропетровськ.

       2012 - Майстер-клас із застосування косметичних засобів для особи (виробництво Ізраїлю, Франції, Швейцарії), м. Дніпропетровськ.

       2013 - Пройшла практичний курс по пілінгу обличчя (поверхневий, серединний, глибокий), м. Запоріжжя.

       2014 року - Спеціалізований курс по роботі з мезо-препаратами, м. Дніпропетровськ.

       2008 - 2016 косметолог-масажист в спа-салоні «Архея», м. Запоріжжя.

       показати повний текст
       Асистент косметолога: Марченко Тетяна Олександрівна
       Марченко Тетяна Олександрівна Асистент косметолога
       Асистент косметолога: Марченко Тетяна Олександрівна
       Марченко Тетяна Олександрівна Асистент косметолога

       вул. Глибочицька, 40X;

       інформація про лікаря

       Лікар косметолог-дерматолог: Рижкова Тетяна Юріївна
       Рижкова Тетяна Юріївна Лікар косметолог-дерматолог
       Лікар косметолог-дерматолог: Рижкова Тетяна Юріївна
       Рижкова Тетяна ЮріївнаЛікар косметолог-дерматолог

       вул. Глибочицька, 40X;

       інформація про лікаря

       В 1997 році закінчила Донецький медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа».

       У 2007 році закінчила курси медичної косметології та отримала сертифікат лікаря-дерматовенеролога.

       Брала учать у багатьох наукових та навчальних конференціях України та Європи. Отримала понад 60 сертифікатів.

       Працює в практичній естетичній косметології вже більше 15 років.

       Працює тільки з найкращими брендами такими як «Restylane», «Juvebderme», «Radiesse» та інші .

       Вважає, що здоровий стан шкіри – це провідна місія косметології.

       Поєднує в терапевтичних програмах біоревіталізацію, полінуклоетиди, бутолінотерацію та контурну пластику обличчя з провідними апаратними методиками такими як SMAS-ліфтинг та фотолікування.

       Піклується про всіх пацієнтів та дарує їм швидкі та яскраві результати. Щастя в очах пацієнтів - це найголовніше.

       показати повний текст
       послуги Відділення Естетична медицинаЦіна
       SMAS-ліфтинг
       Ліфтинг латеральної частини брів (60 ліній) 3000.00 грн
       Ліфтинг нижньої третини періорбітальної зони (молярні суфів+скроневої зони)(60 ліній) 3000.00 грн
       Ліфтинг переорбітальної зони (120 ліній) 5400.00 грн
       Ліфтинг обличчя (середня та нижня третина + підборіддя) (300 ліній) 12500.00 грн
       Ліфтинг нижньої третини обличчя та зони підборіддя (200 ліній) 7500.00 грн
       Ліфтинг шиї (100 ліній) 4500.00 грн
       Ліфтинг зони декольте (100 ліній) 4500.00 грн
       Ліфтинг зони шиї та декольте (200 ліній) 8500.00 грн
       Ліфтинг всього обличчя (очі+обличчя+підборіддя+шия+декольте) (600 ліній) 22000.00 грн
       Ліфтинг очей,нижньої третини + підборіддя (260 ліній) 10200.00 грн
       Ліполіз жирової тканини живота (500 ліній) 13500.00 грн
       Ліполіз жирової тканини спини (500 ліній) 13500.00 грн
       Ліполіз жирової тканини над колінами (250 ліній) 7500.00 грн
       Ліполіз жирової тканини внутрішньої частини плеча (200 ліній) 5500.00 грн
       Ліполіз жирової тканини внутрішньої частини стегна (300 ліній) 7500.00 грн
       Ліполіз жирової тканини внутрішньої частини стегна(внутрішня та задня частина) (600 ліній) 14000.00 грн

       Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

       відгуки
       Олександра 31-10-2023 Благодарю Марію за дуже якісну епіляцію,ретельну і безболісну. В Оксфорд медікал не тільки найкращий лазер, а й найкращий персонал. Дякую Вам велике,Марія
       Юлия 17-07-2021 Всем добрый день! Была очень удивлена, увидев отрицательные отзывы о таком прекрасном враче! Зорина принимала 5 минут и выписала болтушку??? Это могут писать люди, которые никогда не были у неё на приёме, то есть или конкуренты, или недоброжелатели! Я знаю Зорину уже больше 15 лет, и лучшего косметолога и трихолога в Киеве на встречала! Понятно, что за это время я посещала и других косметологов, но после одного то не берётся, после другого отёки под глазами год держались, после третьего вообще ничего не поменялось. Зорина - лучший врач! Я у неё делаю пилинги, биоревитализацию, пластику губ... и выгляжу в свои 46 максимум на 32-35. Результат всегда на 5+!!! Рекомендую всем! И пожалуйста, не верьте отрицательным отзывам о ней! Прийдите к ней на приём и убедитесь сами в её профессионализме и умении находить индивидуальный подход к каждому клиенту!
       Тетяна Тищенко 22-05-2021 Я була на прийомі у косметолога Ковтун.К і дерматолога Абраамян. Г.О. мені дуже сподобалось, лікарі допомогли розібратися з моєю проблемою і підібрали лікування.
       n-koshka Murmur 01-04-2021 Хочу выразить благодарность косметологу Ковтун Кристине Викторовне, за оказанный курс лечения против пигментации SRA-омоложение кожи лица. Несколько лет назад у меня появились пигментные пятна на лице, и по советам разных косметологов я проводила курсы пиллингов, масок, инъекций, покупала дорогостоящие осветляющие сыворотки, но все эти процедуры оказывали слабый мало заметный эффект, а пигментация так и не исчезала. Когда я пришла на консультацию к Кристине, она посоветовала мне более эффективную процедуру курсом SRA-омоложение. В моем случае мне пришлось выполнить по 5-6 процедур курсом зимой в течение 2-3 лет. Но, результат был очень впечатляющим. Уже даже после 1 процедуры пигментации стало немного меньше, улучшился цвет лица. После курса из 5 процедур пигментация значительно исчезла и кожа очень подтянулась, помолодела, посвежевший цвет лица. А после 15 процедур за 3 года кожа стала идеально белой, ровной, очень заметна подтяжка тонуса кожи. Как будто-бы время работает назад. Также, хотелось бы отметить личностные качества Кристины, это умение общаться с людьми и понимание желаний клиента, всегда позитивный настрой и чувство юмора, что тоже не маловажно, когда выбираешь себе постоянного косметолога. Оценка 10 баллов из 5.
       Марія 10-01-2021 Сходила в їх косметологію - постійно чула рекламу і вирішила для проби зробити ультразвукову чистку.Косметолог Оля, активна та привітна, швиденько зробила чистку та догляд, результатом задоволена. якщо знадобиться ще шось - думаю, можна звертатися.
       Залишити відгук
       Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

       Акції
       актуальна інформація

       Відео відгуки

       Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

       • Пациент Киев

        відділення: Естетична медицина

       • г. Киев

        відділення: Естетична медицина

       • Вера, г. Киев

        відділення: Естетична медицина

       • Элос эпиляция, г. Киев

        відділення: Естетична медицина

       • Татьяна

        відділення: Естетична медицина

       • Пациент Киев

        відділення: Естетична медицина

       • г. Киев

        відділення: Естетична медицина

       • Вера, г. Киев

        відділення: Естетична медицина

       • Элос эпиляция, г. Киев

        відділення: Естетична медицина

       • Татьяна

        відділення: Естетична медицина

       Дякуємо!

       Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

       Залишити повідомлення для адміністрації клініки
       Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
       up