записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 
 

Пластика грудей (мамопластика)

Мамопластика - ефективний і безпечний спосіб допомогти жінкам, яких не влаштовує естетичний вигляд своїх грудей. У клініці «Оксфорд Медікал» проводяться наступні втручання:

 • збільшення грудей;
 • зменшення грудей;
 • підтяжка грудей;
 • пластика ареол і соска;
 • корекція симетрії;
 • корекція тубулярних грудей.
Записатись на прийом
Вартість пластики грудей в Оксфорд Медікал
01.
Збільшення грудей - від 3500 €

У вартість включено: імпланти, медикаменти, операція, наркоз, компресійна білизна, перебування в клініці.

02.
Мамопластика без імплантів - від 1500 €

У вартість включено: медикаменти, операція, наркоз, компресійна білизна, перебування в клініці

03.
Консультація хірурга - 590 грн

Прийом веде професор, доктор медичних наук, хірург вищої кваліфікації зі стажем більше 20 років - Бука Геннадій Юрійович.

Бука Геннадий Юрьевич - пластический хирург

Пластична хірургія - це, в першу чергу, хірургія, комплексне рішення будь-якої, на перший погляд найпростішої проблеми, і звичайно велика відповідальність. Саме в цьому напрямку потрібні мої знання і досвід, накопичені за десятиліття хірургічної практики. Мені приносить задоволення допомагати жінкам міняти свою зовнішність - я займаюся самою тонкою і делікатною роботою в усіх сенсах цього слова, але це робить мене і моїх пацієнток щасливими.

З повагою, Г. Бука.

Постійний учасник міжнародних семінарів і майстер-класів з пластичної хірургії. Автор понад 60 наукових робіт. Має 9 авторських патентів. Чинний член Українського товариства естетичної пластичної хірургії (USAPS)

Пластика грудей в «Оксфорд Медікал»

Корекція естетичних недоліків грудей в клініці починається з попередньої консультації пластичного хірурга, яка полягає в огляді пацієнтки, аналізі скарг, вимірі грудної клітини. За результатами огляду хірург пропонує найбільш доречний метод, з урахуванням побажань пацієнтки і її індивідуальних особливостей.

Після попередньої консультації необхідно здати пакет аналізів і обстежень, необхідних для того, щоб виключити наявність будь-якого роду протипоказань у пацієнтки. Вартість попереднього обстеження не входить в ціну операції і оплачується окремо.

Збільшення грудей в клініці «Оксфорд Медікал» проводиться із застосуванням силіконових імплантів німецького (Politech), ізраїльського (B-lite) і американського (Allergan) виробництва. Всі імпланти відрізняються найвищою якістю, відрізняючись лише геометрією, що необхідно для підбору оптимального імпланта в кожному конкретному випадку. При бажанні, можливе проведення маммопластики за допомогою імплантів будь-яких виробників, продукція яких сертифікована в Україні.

Покази до мамопластики

На стан грудей може впливати безліч факторів, що виникають в різні періоди життя. Основним показанням до проведення пластичної операції на молочних залозах, є бажання пацієнтки скорегувати форму власних грудей. Виходячи з цього бажання і фізіологічних особливостей жінки, пластичним хірургом підбирається оптимальний метод маммопластики, який найкращим чином вирішить проблему пацієнтки. Найбільш поширеними видами корекції є збільшення грудей і відновлення її форми після операцій, травм, грудного вигодовування дітей тощо.

Пластика грудей ефективна в наступних випадках:

 • гіпомастія (слабкий розвиток молочних залоз);
 • гіпертрофія (збільшення) молочних залоз;
 • асиметрія;
 • птоз (опущення грудей);
 • постлактаційна інволюція;
 • відновлення після травм і операцій;
 • збільшений або втягнутий сосок, мегаареола і інші зміни сосково-альвеолярного комплексу.
Протипокази до маммопластики

Операція протипоказана неповнолітнім пацієнткам, а також жінкам з новоутвореннями молочних залоз, системними захворюваннями або хронічними хворобами в стадії загострення. Упевнитися в тому, що стан здоров'я пацієнтки задовільний, дозволяють попередні обстеження перед операцією. У більшості випадків, протипоказання не є абсолютними, і після їх усунення пацієнтці може проводитися успішна операція.

Записатися на прийом до пластичного хірурга клініки «Оксфорд Медікал» ви можете за телефоном (044) 204 40 40 або звернувшись до наших консультантів в чаті.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки