записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 
Пластична хірургія
 

Хірургічне видалення шрамів та рубців

Хирургическое удаление шрамов и рубцов "Оксфорд Медикал"Поява шрамів і рубців на шкірі - нормальна захисна реакція організму на пошкодження. Але поява чітко видимої відмітини на місці, здавалося б, невеликої подряпини - серйозна естетична проблема. Деякі шрами можливо усунути за допомогою косметологів, проте в більш складних випадках на допомогу приходять пластичні хірурги.

Чому з'являються шрами?

Рубці і шрами виникають в процесі загоєння рани, коли шкірна тканина замінюється сполучної, яка зовні відрізняється від навколишньої шкіри. Шрами більш чутливі до ультрафіолетового випромінювання, в них немає потових залоз, на них не росте волосся.
Шрами виникають внаслідок різноманітних пошкоджень шкіри - їх причиною можуть бути порізи, укуси, опіки або хвороби (вугрова хвороба, фурункули). Часто рубці залишаються після хірургічного лікування.
Рубці бувають декількох типів:

  • атрофічні - поверхню рубця нижче поверхні шкіри (рубець «западає»);
  • гіпертрофічні - рубець підноситься над шкірою;
  • нормотрофічні - шрам виглядає тонка бліда лінія на шкірі;
  • келоїдні - шрами рожевого або багряного кольору, що виступають над поверхнею шкіри; такі рубці можуть свербіти, боліти, а згодом - розростатися.

Тип рубця багато в чому залежить від глибини ураження шкіри при травмі. Якщо уражений тільки епідерміс (верхня поверхня шкіри) - рана, швидше за все, зникне безслідно. Якщо ж порушені глибші шари шкіри - з'явиться рубець. Зовнішній вигляд рубця також залежить від кольору шкіри, віку та локалізації травми на шкірі.

Видалення шрамів в клініці «Оксфорд Медікал»

Сучасна медицина має в арсеналі безліч засобів, які допоможуть позбутися від рубця або зробити його менш помітним. Залежно від типу рубця і його місця розташування на шкірі можуть застосовувати:

  • медикаментозне лікування - креми та мазі, які є допоміжним засобом, але малоефективні проти виражених рубців;
  • косметологічні процедури - ефективні в ряді випадків, також застосовуються в відновлювальної терапії після пластичних операцій; безопераційне видалення шрамів проводиться із застосуванням швидкої, безболісною і безпечною лазерної методики Matrix RF;
  • пластичну хірургію - найефективніший метод лікування шрамів, застосовуваний навіть в найскладніших випадках.

У більшості випадків тип і розміри рубця вимагають проведення пластичної операції. В такому випадку, під час попередньої консультації лікар проводить огляд пацієнта, збирає анамнез, перевіряє, чи немає протипоказань. Після обстеження пацієнта призначається операція, під час якої лікар видаляє рубець.
Пластична операція дозволяє лікарю усунути зайву рубцеву тканину, максимально точно зіставити краї рани і накласти косметичний шов, який буде знятий через кілька днів. Після операції, для отримання більш вираженого ефекту, може бути призначена медикаментозна терапії або ж курс процедур у відділенні естетичної медицини.

Записатися на прийом до пластичного хірурга можна за телефоном (044) 204 40 40 або заповнивши форму на сайті.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки