(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Стоматологія
Стоматологія

Лікування ясенЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


Зміст:

 1. Переваги апарату VECTOR
 2. Симптоми захворювань ясен
 3. Які бувають захворювання ясен?
 4. Причини захворювань ясен
 5. Показання для лікування ясен за допомогою вектор-терапії
 6. Лікування за допомогою вектор-терапії
 7. Результат лікування ясен за допомогою вектор-терапії
 8. Догляд за зубами після лікування
 9. Переваги лікування ясен в "Оксфорд Медікал"

Вектор-терапія – це ультразвукова процедура, яку застосовують для профілактики та лікування ясен. Вона дозволяє очистити емаль зубів та пародонтальні кишені (коріння) від нальоту, бактерій і твердих відкладень. В результаті проходить запалення і кровоточивість ясен, зміцнюється пародонт, зникає неприємний запах з рота та проявляються інші позитивні ефекти.

Процедура вектор-терапії повністю безпечна – тканини зуба та ясна не травмуються. При цьому вона забезпечує виражений оздоровлюючий ефект і в ряді випадків є альтернативою хірургічному лікуванню.

Переваги апарату Vector

Вектор-терапію проводять для лікування ясен, а також в профілактичних цілях. Вона зміцнює кісткову тканину зубів і знижує ризик розвитку карієсу і запалення пародонту.

СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАНЬ ясен

  Симптомами захворювань ясен можуть бути:

  • набряк і почервоніння ясен;
  • кровоточивість ясен;
   • наліт на яснах;
    • темні відкладення на зубах;
     • підвищена чутливість – реакція на холодне/гаряче;
      • неприємний запах з рота;
       • рухливість зубів;
        • збільшення проміжків між зубами.

         Захворювання ясен можуть розвиватися поступово. Невелика кровоточивість ясен під час чищення зубів або біль при зіткненні з холодною і гарячою їжею – це вже привід звернутися до стоматолога.

         ЯКІ БУВАЮТЬ ЗАХВОРЮВАННЯ ясен?

         Найбільш поширеними захворюваннями ясен є:

         1. Гінгівіт – це запалення ясен навколо одного або декількох зубів. Воно може протікати в гострій або хронічній формі. Захворювання добре піддається лікуванню і не пошкоджує тканини зуба, але може спровокувати пародонтит.

         2. Пародонтит – це захворювання опорного апарату зуба, тобто зв'язки між коренем зуба і кісткою щелепи. При його розвитку ясна поступово віддаляється від зубів, в ній з'являються пародонтальні кишені, в яких накопичуються залишки їжі, розвиваються бактерії та з'являється гній. В результаті, якщо вчасно не провести лікування, зуби можуть розхитуватися, зміщуватися і випадати.

         3. Пародонтоз – захворювання, яке супроводжується порушенням кровопостачання та дистрофією пародонту. Найчастіше пародонтоз поширюється на обидві щелепи. Він викликає дистрофію ясен, оголення коренів і рухомість зубів, збільшення відстані між ними та випадання.

         Пародонтоз вважається найскладнішим захворюванням ясен. Найчастіше він протікає в хронічній формі та вимагає регулярного лікування і проведення підтримуючої терапії.

         ПРИЧИНИ захворювань ясен

         Гінгівіт та пародонтит -– це запальні захворювання. Основна їх причина – недотримання гігієни ротової порожнини і скупчення залишків їжі між зубами та на яснах. Спочатку з'являється білий наліт, потім формуються жовто-коричневі утворення, які самостійно прибрати не виходить. Це створює умови для зростання бактерій та розвитку інфекції.

         Також спровокувати запалення ясен можуть дрібні травми: подряпини під час їжі, одягання протезів тощо. Імовірність гінгівіту та пародонтиту збільшується при порушенні гормонального балансу в організмі та авітамінозі. Ці захворювання часто зустрічаються у підлітків і вагітних жінок.

         Причини пародонтозу інші. Це дегенеративно-дистрофічне захворювання, яке розвивається при недостатньому кровопостачанні ясен. Вірогідність його розвитку збільшується при хворобах шлунково-кишкового тракту, серцево-судинних патологіях, цукровому діабеті та інших хронічних захворюваннях.

         Показання для лікування ясен за допомогою ВЕКТОР-ТЕРАПІЇ

         Вектор-терапію проводять для:

         • профілактики захворювань ясен;

         • лікування гінгівіту, пародонтиту та пародонтозу;

         • очищення зубів від нальоту і каменів;

         • підготовки ясен до протезування зубів;

         • профілактики відторгнення імплантатів.

         Лікування ясен в Києві

         Вектор-терапію проводять в основному для профілактики і лікування захворювань ясен. Але також з її допомогою проводять професійну чистку зубів і готують ясна до установки зубних імплантатів.

         ЛІКУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ВЕКТОР-ТЕРАПІЇ

         Вектор-терапія проводиться за допомогою апарату Vector – це сучасний ультразвуковий пристрій. Він дозволяє за допомогою спеціальних насадок зняти зубний камінь, видалити наліт та бактерії з зубів і ясен, а також відполірувати поверхню кореня зуба.

         Різні насадки дозволяють безболісно обробляти коріння зубів на глибині до 11 мм та видаляти бактеріальну мікроплівку, яка провокує розвиток запалення. Також під час процедури зуби покривають спеціальним препаратом – гідроксиапатиту кальцію, який зміцнює емаль і покращує стан ясен.

         Ефект від вектор-терапії проявляється всього за 1-2 сеанси. Триває він від 40 хвилин до 2 годин в залежності від ступеня ураження пародонту.

         РЕЗУЛЬТАТ ЛІКУВАННЯ ясен ЗА ДОПОМОГОЮ ВЕКТОР-ТЕРАПІЇ

         Результатами вектор-терапії є:

         • очищення зовнішньої частини зуба і кореня на глибині до 11 мм;
         • зняття запалення;
         • зменшення пародонтальних кишень;
         • зміцнення пародонту;
         • зменшення рухливості зубів і прогресування пародонтозу;
         • усунення кровоточивості ясен;
         • усунення неприємного запаху з рота, викликаного захворюваннями ясен.

         Догляд за зубами ПІСЛЯ ЛІКУВАННЯ

         Після лікування ясен важливо дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога по щоденній гігієні ротової порожнини. Важливо чистити зуби не тільки вранці та ввечері, алей після кожного прийому їжі. При цьому краще використовувати м'яку щітку і якісну зубну пасту. Також стоматолог може порекомендувати спеціальний ополіскувач для рота та інші засоби.

         Також важливо не рідше одного разу на 6 місяців відвідувати лікаря, проходити профілактичний огляд і при необхідності професійну чистку або інші процедури.

         ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ясен В "Оксфорд МЕДІКАЛ"

         В "Оксфорд Медікал" встановлено сучасний апарат Vector, який дозволяє скористатися всіма перевагами даної методики. Процедуру проводять лікарі-стоматологи з багаторічним стажем роботи. Вони дбайливо виконують ультразвукову чистку зубів за методом вектор-терапії та при необхідності підбирають комплексне лікування.

         Відділення стоматології розташоване у двох центральних районах Києва. Клініка оснащена найновішим діагностичним і лікувальним обладнанням, що дозволяє проводити всі сучасні стоматологічні процедури.

         Переваги вектор-терапії:

         • проникає в кишені пародонту без хірургічного втручання на глибину до 11 мм. 

         • не викликає пошкоджень зубної емалі, дентину і глибоких тканин пародонту;

         • насичує тканини кальцієм, зміцнює ясна і зубну емаль;

         • проводиться безболісно – виконують під місцевою анестезією, але деякі пацієнти відмовляються навіть від неї.

         Для запису на прийом телефонуйте в наш контакт-центр або залишайте заявку на сайті.

         ( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

         Наші СПЕЦІАЛІСТИ

         усі спеціалісти         Лікар-стоматолог<br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2007 р. : Берлінець Ірина Валеріївна
         Берлінець Ірина Валеріївна Лікар-стоматолог
         ІІ категорії.
         Досвід з 2007 р.
         Лікар-стоматолог<br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2007 р. : Берлінець Ірина Валеріївна
         Берлінець Ірина ВалеріївнаЛікар-стоматолог
         ІІ категорії.
         Досвід з 2007 р.
         Відео-візитка

         вул. Павлівська, 26/41;

         інформація про лікаря

         • 2000 р. - закінчила Дубенське медичне училище, спеціалізація - фельдшер.
         • 2005 р. - Українська Медична Стоматологічна Академія. Кваліфікація - лікар-стоматолог .
         • 2007 р. - закінчила інтернатуру по загальній стоматології на базі Української Медичної Стоматологічної Академії (УМСА). Спеціалізація - лікар-стоматолог.
         • 2005 р. - участь у міжнародному лекторії «Сучасні технології лікування та профілактики в практичній стоматології» на базі Науково-практичного центру «Стоматологія» (30 навчальних годин). Участь в лекції «Спосіб реального відображення дійсності. Методика стратифікації Лоренцо Ваніні ». Клуб « ENAMEL PLUS». Участь в лекції з курсу «Використання матеріалу Filtek Supreme XT в клінічній стоматології.
         • 2006 р. - участь у VII Всеукраїнському навчальному семінарі «Шлях у світ майстерності ». Навчання на курсах тематичного удосконалення «Використання фотополімерних технологій відновлення зубів».
         • 2008 - участь у лекції « Переліковування кореневих каналів. Загальносоматичні наслідки неповноцінного лікування кореневих каналів». Майстер-клас, участь у роботі науково-практичного семінару «Відбілювання зубів. Сучасні тенденції та підходи».
         • 2009 р. - учасник розширеного засідання Полтавського обласного осередку Асоціації лікарів-пародонтологів України .
         • 2010 р. - учасник конференції з реставраційних технологій «Досконалість у реставраційній технологіі.Реставрація зубів після ендодонтичного лікування» доктора Андре Рейса, Бразилія.
         • 2011 р. - учасник конференції « Пародонт. Захворювання. Профілактика і лікування». Учасник семінару «Використання відбілюючих зубних паст. Дія абразивності на пародонт і емаль зубів».
         • C 2012 р. - по теперішній час лікар-стоматолог хірургічного відділення клініки «Оксфорд Медікал».
         показати повний текст
         Лікар-стоматолог, терапевт<br>I категорії.<br>Досвід з 2004 р. : Арнаутова Інна Валеріївна
         Арнаутова Інна Валеріївна Лікар-стоматолог, терапевт
         I категорії.
         Досвід з 2004 р.
         Лікар-стоматолог, терапевт<br>I категорії.<br>Досвід з 2004 р. : Арнаутова Інна Валеріївна
         Арнаутова Інна ВалеріївнаЛікар-стоматолог, терапевт
         I категорії.
         Досвід з 2004 р.
         Відео-візитка

         вул. Павлівська, 26/41;

         інформація про лікаря

         1999 - 2004рр - Дніпропетровська Державна Медична Академія
         2004р - "Фенестра", теоретико-практичний семінар "Сучасний концепції в стоматології"
         2005 - 2007рр - стоматологічна клініка "Спектр"
         2008р - курс навчання реставраційної терапії з застосуванням обладнання, матеріалів і технік від Dentsply
         2009р - ендодонтична конференція "Dentsply"
         2012р - конференція Української Ендодонтичної Асоціації "Сучасні досягнення в клінічній ендодонтії"
         2013р - українсько-швейцарська стоматологія "Healthy Dent"
         2013р - конференція "Помилки в ендодонтичному лікуванні. Чому вони відбуваються, як їх прибрати"
         2014р - майстер-клас від Dentsply "Protaper Universal. Wave One. The choice is yours"
         2014р - по даний час - клініка "Оксфорд Медікал", стоматолог-терапевт

         2019 р - мікрохірургічна ендодонтія 


         показати повний текст
         Лікар стоматолог-терапевт, <br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2010 р. : Азамі Анжеліка Шахівна
         Азамі Анжеліка Шахівна Лікар стоматолог-терапевт,
         ІІ категорії.
         Досвід з 2010 р.
         Лікар стоматолог-терапевт, <br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2010 р. : Азамі Анжеліка Шахівна
         Азамі Анжеліка ШахівнаЛікар стоматолог-терапевт,
         ІІ категорії.
         Досвід з 2010 р.

         вул. Павлівська, 26/41;

         інформація про лікаря

         • У 2010 році закінчила донецький національний медичний університет ім. М. Горького
         • Курси і семінари:
         • 2010 р. - «Естетичні реставрації: наука і мистецтво» Київ
         • 2010 р. - «Клінічні аспекти виконання місцевої анестезії в стоматології» Краків
         • 2010 р. - Медична невідкладна допомога в стоматологічній практиці» Краків
         • 2010 р. - Курс реставраційної терапії із застосуванням обладнання, матеріалів і технологій корпорації «Дентсплай Інтернешнл» Полтава
         • 2011 р. - Науково-практична конференція "Сучасні методи профілактики та лікування в стоматології" Донецьк
         • 2011 р. - «Реставрація фронтальних зубів» Донецьк
         • 2011 р. - «Особливості та переваги ротаційніх NITI-інструментів MTWO, обробка кореневих каналів. Трьохвимірне пломбування кореневих каналів термопластичною гутаперчею за допомогою приладів BeeFill та BeeFill. Застосування ультразвуку в ендодонтії
         • 2012 р. - «Основи протезування» Донецьк,
         • 2012 р. - «Еволюція посмішки» Київ,
         • 2012 р. - Науково-практична конференція "Актуальні питання сучасної стоматології" Донецьк
         • 2013 р. - «Перший Східно-Український стоматологічний форум» Донецьк
         • 2015 р. - «Gurantee of the quality of your endo» Київ
         • 2017 р. - Міжнародний стоматологічний конгрес "Унікальне поєднання сучасних наукових досягнень i практики в стоматології", Київ
         • 2017 р. - Теоретико-практичний курс "Ендодонтія 2.0 перехід у третій вимір"
         • 2018 р. - «Оновлена ​​концепція ENDO 2018» Київ
         показати повний текст
         Стоматолог терапевт,<br> мікроскопіст, ендодонтист.<br>Досвід з 2015 р.: Садовнича Олена Вячеславівна
         Садовнича Олена Вячеславівна Стоматолог терапевт,
         мікроскопіст, ендодонтист.
         Досвід з 2015 р.
         Стоматолог терапевт,<br> мікроскопіст, ендодонтист.<br>Досвід з 2015 р.: Садовнича Олена Вячеславівна
         Садовнича Олена ВячеславівнаСтоматолог терапевт,
         мікроскопіст, ендодонтист.
         Досвід з 2015 р.

         Оболонська набережна 1, корпус 2;

         інформація про лікаря

         Досвід з 2015 р.

         Освіта:

         2017 р. – закінчила Київський медичний університет УАНМ.

         Послуги:

         - проведення консультацій;

         - складання комплексного плану лікування;

         - проведення професійної гігієни порожнини рота;

         - відбілювання зубів;

         - реставрації зубів;

         - лікування кореневих каналів під мікроскопом.

         показати повний текст
         послуги Відділення СтоматологіяЦіна
         Консультація стоматолога - пародонтолога 790.00 грн
         Консультація стоматолога - терапевта 790.00 грн
         Обробка парадонтальних кишень (один зуб) 240.00 грн
         Накладання лікувальної та захиснщї пов'язки 700.00 грн
         Апаратна терапія''Вектор'' первинна (дві щелепи) 3500.00 грн
         Апаратна терапія''Вектор'' підтримуюча (дві щелепи) 2200.00 грн
         Апаратна терапія ''Вектор'' підтримуюча (один сектор) 800.00 грн
         Кюретаж закритий (до 4-х зубів) 520.00 грн
         Шинування зубів (до 6 зубів) 1450.00 грн
         Шинування зубів (одна щелепа) 2200.00 грн
         Шинування одного зуба 980.00 грн
         Зрошення порожнини рота антисептичним розчином 45.00 грн
         Ін'єкція (без вартості препарату) 75.00 грн
         Ін'єкція протизапального препарату 110.00 грн
         PRP-терапія пародонтологічна (одна процедура) 1800.00 грн
         Кератопластична терапія захворювань СОПР 240.00 грн
         Обробка враженої ділянки при захворюванні слизової оболонки 100.00 грн
         Лікування пародонтиту (scaling and root planing) SRP (один зуб) 520.00 грн
         Лікування пародонтиту одного сегменту (scaling and root planing) SRP, І ступінь складності 1640.00 грн
         Лікування пародонтиту одного сегменту (scaling and root planing) SRP, ІІ ступінь складності 2070.00 грн
         Лікування пародонтиту одного сегменту (scaling and root planing) SRP, ІІІ ступінь складності 2540.00 грн
         Лікування пародонтиту (scaling and root planing) SRP (дві щелепи) 10000.00 грн
         Діагностика (складання пародонтологічної карти (дві щелепи) 500.00 грн
         Діагностика та складання пародонтологічної карти (одна щелепа) 250.00 грн
         A-PRF-терапія пародонтологічна (одна процедура) 2000.00 грн

         Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

         відгуки
         Дмитрій 07-05-2024 Огромное спасибо Юлдашеву М.Х. и Дубинину Д.А. за операцию по удалению зубов мудрости под седацией. Всё прошло быстро и безболезненно, ничего не болело, зажило всё быстро, синяков и отеков не было. Спасибо ещё раз, у врачей золотые руки и забота к пациентам

         відділення: Стоматологія

         Владислав Гончаренко 12-04-2024 Хочу порекомендувати лікаря-хірурга Якименко Р.О.Видаляв 3 зуба мудрості та встановив імплант, я дуже задоволений його роботою, все пройшло якісно і безболісно. Хоча трішки боявся, але все пройшло на ура, навіть не очікував, що після наркозу буде взагалі комфортно і не боляче!Всім рекомендую!!!

         відділення: Стоматологія

         Єва 19-03-2024 Велика подяка Анжеліці Шахівні за професіоналізм, уважне ставлення і комплексний підхід! Лікар надала вичерпну консультацію, а чистка зубів, реставрація пройшла безболісно і комфортно, на найвищому рівні. Рекомендую клініку кожному, залишилась максимально задоволена якістю послуг!

         відділення: Стоматологія

         Анатолий 14-03-2024 Хочу висловити подяку лікарю пародонтологу Лєсковій Олександрі. Професіонал своєї справи, все зробила дуже якісно, дала дієві поради за доглядом ротової порожнини. Задоволен тим, що звернувся саме до неї. Велике дякую!

         відділення: Стоматологія

         Олена 17-02-2024 Велика подяка спеціалістам клініки(відділення Оболонь)!❤️Хірургу Маляренко Марині Євгенійовні: красива,молода,чуйна,ПРОФЕСІОНАЛ своєї справи.Я дуже задоволена:і підхід,і виконана робота,і результат❤️Асистент Тарас-Молодець:виконує свою роботу на"5"!! Менеджер Леся- робить перебування в клініці ще комфортнішим:Дякую!Адміністратор сьогодні була Марина: Дякую!!Рекомендую❤️Подяка кліниці за чудову КОМАНДУ!! Успіхів вам всім!!

         відділення: Стоматологія

         Залишити відгук
         Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

         Акції
         актуальна інформація

         Відео відгуки

         Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

         • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

          відділення: Стоматологія

         • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

          відділення: Стоматологія

         • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

          відділення: Стоматологія

         • Вера Владимировна, г. Киев

          відділення: Стоматологія

         • Пациентка, г. Киев

          відділення: Стоматологія

         • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

          відділення: Стоматологія

         • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

          відділення: Стоматологія

         • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

          відділення: Стоматологія

         • Вера Владимировна, г. Киев

          відділення: Стоматологія

         • Пациентка, г. Киев

          відділення: Стоматологія

         Дякуємо!

         Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

         Залишити повідомлення для адміністрації клініки
         Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
         up