(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Зверніть увагу! Ми проводимо планові операції в стаціонарі

Стоматологія
Стоматологія

Лікування ясен

Вектор-терапія – це ультразвукова процедура, яку застосовують для профілактики та лікування ясен. Вона дозволяє очистити емаль зубів та пародонтальні кишені (коріння) від нальоту, бактерій і твердих відкладень. В результаті проходить запалення і кровоточивість ясен, зміцнюється пародонт, зникає неприємний запах з рота та проявляються інші позитивні ефекти.

Процедура вектор-терапії повністю безпечна – тканини зуба та ясна не травмуються. При цьому вона забезпечує виражений оздоровлюючий ефект і в ряді випадків є альтернативою хірургічному лікуванню.

Переваги апарату Vector

Вектор-терапію проводять для лікування ясен, а також в профілактичних цілях. Вона зміцнює кісткову тканину зубів і знижує ризик розвитку карієсу і запалення пародонту.

СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАНЬ ясен

Вектор-терапия в Оксфорд Медикал

  Симптомами захворювань ясен можуть бути:

  • набряк і почервоніння ясен;
  • кровоточивість ясен;
   • наліт на яснах;
    • темні відкладення на зубах;
     • підвищена чутливість – реакція на холодне/гаряче;
      • неприємний запах з рота;
       • рухливість зубів;
        • збільшення проміжків між зубами.

         Захворювання ясен можуть розвиватися поступово. Невелика кровоточивість ясен під час чищення зубів або біль при зіткненні з холодною і гарячою їжею – це вже привід звернутися до стоматолога.

         ЯКІ БУВАЮТЬ ЗАХВОРЮВАННЯ ясен?

         Найбільш поширеними захворюваннями ясен є:

         1. Гінгівіт – це запалення ясен навколо одного або декількох зубів. Воно може протікати в гострій або хронічній формі. Захворювання добре піддається лікуванню і не пошкоджує тканини зуба, але може спровокувати пародонтит.

         2. Пародонтит – це захворювання опорного апарату зуба, тобто зв'язки між коренем зуба і кісткою щелепи. При його розвитку ясна поступово віддаляється від зубів, в ній з'являються пародонтальні кишені, в яких накопичуються залишки їжі, розвиваються бактерії та з'являється гній. В результаті, якщо вчасно не провести лікування, зуби можуть розхитуватися, зміщуватися і випадати.

         3. Пародонтоз – захворювання, яке супроводжується порушенням кровопостачання та дистрофією пародонту. Найчастіше пародонтоз поширюється на обидві щелепи. Він викликає дистрофію ясен, оголення коренів і рухомість зубів, збільшення відстані між ними та випадання.

         Пародонтоз вважається найскладнішим захворюванням ясен. Найчастіше він протікає в хронічній формі та вимагає регулярного лікування і проведення підтримуючої терапії.

         ПРИЧИНИ захворювань ясен

         Гінгівіт та пародонтит -– це запальні захворювання. Основна їх причина – недотримання гігієни ротової порожнини і скупчення залишків їжі між зубами та на яснах. Спочатку з'являється білий наліт, потім формуються жовто-коричневі утворення, які самостійно прибрати не виходить. Це створює умови для зростання бактерій та розвитку інфекції.

         Також спровокувати запалення ясен можуть дрібні травми: подряпини під час їжі, одягання протезів тощо. Імовірність гінгівіту та пародонтиту збільшується при порушенні гормонального балансу в організмі та авітамінозі. Ці захворювання часто зустрічаються у підлітків і вагітних жінок.

         Причини пародонтозу інші. Це дегенеративно-дистрофічне захворювання, яке розвивається при недостатньому кровопостачанні ясен. Вірогідність його розвитку збільшується при хворобах шлунково-кишкового тракту, серцево-судинних патологіях, цукровому діабеті та інших хронічних захворюваннях.

         Показання для лікування ясен за допомогою ВЕКТОР-ТЕРАПІЇ

         Вектор-терапію проводять для:

         • профілактики захворювань ясен;

         • лікування гінгівіту, пародонтиту та пародонтозу;

         • очищення зубів від нальоту і каменів;

         • підготовки ясен до протезування зубів;

         • профілактики відторгнення імплантатів.

         Лікування ясен в Києві

         Вектор-терапію проводять в основному для профілактики і лікування захворювань ясен. Але також з її допомогою проводять професійну чистку зубів і готують ясна до установки зубних імплантатів.

         ЛІКУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ВЕКТОР-ТЕРАПІЇ

         Вектор-терапія проводиться за допомогою апарату Vector – це сучасний ультразвуковий пристрій. Він дозволяє за допомогою спеціальних насадок зняти зубний камінь, видалити наліт та бактерії з зубів і ясен, а також відполірувати поверхню кореня зуба.

         Різні насадки дозволяють безболісно обробляти коріння зубів на глибині до 11 мм та видаляти бактеріальну мікроплівку, яка провокує розвиток запалення. Також під час процедури зуби покривають спеціальним препаратом – гідроксиапатиту кальцію, який зміцнює емаль і покращує стан ясен.

         Ефект від вектор-терапії проявляється всього за 1-2 сеанси. Триває він від 40 хвилин до 2 годин в залежності від ступеня ураження пародонту.

         РЕЗУЛЬТАТ ЛІКУВАННЯ ясен ЗА ДОПОМОГОЮ ВЕКТОР-ТЕРАПІЇ

         Результатами вектор-терапії є:

         очищення зовнішньої частини зуба і кореня на глибині до 11 мм;

         зняття запалення;

         зменшення пародонтальних кишень;

         зміцнення пародонту;

         зменшення рухливості зубів і прогресування пародонтозу;

         усунення кровоточивості ясен;

         усунення неприємного запаху з рота, викликаного захворюваннями ясен.

         Догляд за зубами ПІСЛЯ ЛІКУВАННЯ

         Після лікування ясен важливо дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога по щоденній гігієні ротової порожнини. Важливо чистити зуби не тільки вранці та ввечері, алей після кожного прийому їжі. При цьому краще використовувати м'яку щітку і якісну зубну пасту. Також стоматолог може порекомендувати спеціальний ополіскувач для рота та інші засоби.

         Також важливо не рідше одного разу на 6 місяців відвідувати лікаря, проходити профілактичний огляд і при необхідності професійну чистку або інші процедури.

         ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ясен В "Оксфорд-МЕДІКАЛ"

         В "Оксфорд Медікал" встановлено сучасний апарат Vector, який дозволяє скористатися всіма перевагами даної методики. Процедуру проводять лікарі-стоматологи з багаторічним стажем роботи. Вони дбайливо виконують ультразвукову чистку зубів за методом вектор-терапії та при необхідності підбирають комплексне лікування.

         Відділення стоматології розташоване у двох центральних районах Києва. Клініка оснащена найновішим діагностичним і лікувальним обладнанням, що дозволяє проводити всі сучасні стоматологічні процедури.

         Переваги вектор-терапії:

         • проникає в кишені пародонту без хірургічного втручання на глибину до 11 мм. 

         • не викликає пошкоджень зубної емалі, дентину і глибоких тканин пародонту;

         • насичує тканини кальцієм, зміцнює ясна і зубну емаль;

         • проводиться безболісно – виконують під місцевою анестезією, але деякі пацієнти відмовляються навіть від неї.

         Для запису на прийом телефонуйте в наш контакт-центр або залишайте заявку на сайті.

         ( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

         відгуки
         Светлана 28-10-2021 Театр начинается с вешалки, а клиника начинается с ресепции. Результат обеспечивают доктора, а подготовку к его достижению проводят менеджеры. Отмечу большой профессионализм и тонкое внимание к взволнованному пациенту, переступающему порог стоматологической клиники. Наталья Бондаревская своими уникальными качествами снимает любые сомнения в правильности выбора клиники, которой можно довериться. Большое спасибо Наталье Васильевне и всей команде в белых халатах на Павловской 26/41

         відділення: Стоматологія

         Лидия 18-10-2021 Лікарю, дуже вдячна за вашу чудову роботу з моїми зубками! Тепер тільки до ВАС !!! 24/7 на зв‘язку!! Дякую Страх до стоматології зник

         відділення: Стоматологія

         Тамара Кудрявых 16-10-2021 Огромную благодарность хочу оставить Якименко Руслану Олеговичу. Провел резекцию корня зуба, а также удалил два зуба мудрости за одну седацию. Такой лёгкой реабилитации у меня ещё не было. Без боли, крови и дискомфорта, к тому же результатом я очень довольна. Руслан Олегович настоящий профессионал!

         відділення: Стоматологія

         Валерія Жданова 26-09-2021 Калач Анатолий Андреевич, Очень вежливый и квалифицированный доктор . Чистку зубов провёл на высшем уровне. Спасибо

         відділення: Стоматологія

         Nataliya Bochan 23-09-2021 Калач Анатолій Андрійовий - чудовий фахівець. Дуже уважний до пацієнта! Лікувалася у багатьох клініках і в порівнянні з іншим - тут роботу виконують на найвищому рівні . Окрім якісних матеріалів, у клініці подбали про ідеальну чистоту, приємну музику і красивий сучасний інтер’єр.

         відділення: Стоматологія

         Залишити відгук
         Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

         Акції
         актуальна інформація

         Відео відгуки

         Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

         • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

          відділення: Стоматологія

         • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

          відділення: Стоматологія

         • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

          відділення: Стоматологія

         • Вера Владимировна, г. Киев

          відділення: Стоматологія

         • Пациентка, г. Киев

          відділення: Стоматологія

         • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

          відділення: Стоматологія

         • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

          відділення: Стоматологія

         • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

          відділення: Стоматологія

         • Вера Владимировна, г. Киев

          відділення: Стоматологія

         • Пациентка, г. Киев

          відділення: Стоматологія

         Дякуємо!

         Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

         Залишити повідомлення для адміністрації кліників
         Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
         up

         Записатися на прийом

         Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом