Стоматологія
Стоматологія

Лікування карієсу



ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


Зміст:

  1. Причини розвитку карієсу
  2. Види карієсу
  3. Симптоми карієсу
  4. Діагностика карієсу
  5. Лікування карієсу
  6. Як вибрати пломбу для лікування зуба після видалення карієсу?
  7. Ускладнення карієсу
  8. Профілактика карієсу
  9. Чи потрібно лікувати карієс молочних зубів?
  10. Лікування карієсу в "Оксфорд Медікал"

Карієс ⎼ це захворювання, яке супроводжується руйнуванням зуба. Спочатку відбувається демінералізація емалі (оболонки зуба), а після ⎼ поступове розм'якшення дентину (внутрішній шар) та формування каріозних порожнин. Без своєчасного лікування карієс може призвести до втрати зуба, запалення ясен та інших ускладнень.

Причини розвитку карієсу

Карієс є одним з найпоширеніших захворювань. Він зустрічається у 93% людей, причому у 80% ще в шкільному віці.

Причинами розвитку карієсу вважаються:

  • спадкова схильність;

  • анатомічні особливості зубів, великі проміжки;

  • неправильна гігієна порожнини рота;

  • дефіцит мінералів в організмі (фтору, фосфору, кальцію, вітаміну D тощо);

  • гіповітаміноз;

  • ослаблений імунітет;

  • незбалансоване харчування;

  • порушення обмінних процесів в організмі;

  • захворювання шлунково-кишкового тракту.

Карієс з'являється при розвитку бактерій в ротовій порожнині. Але ймовірність захворювання збільшується на тлі дефіциту вітамінів та мінералів, що позначається на стані емалі зубів, а також поганої гігієни та загальних захворювань.

Види карієсу

За ступенем ураження зуба виділяють наступні стадії захворювання:

  • каріозна пляма ⎼ початкова стадія руйнування емалі;

  • поверхневий карієс ⎼ відбувається демінералізації емалі;

  • середній карієс ⎼ супроводжується ураженням дентину;

  • глибокий карієс ⎼ хвороба зачіпає весь шар дентину та доходить до пульпи (шар, в якому розташовані нерви та судини).

Також в залежності від локалізації патологічного процесу виділяють карієс:

  • фіссурний ⎼ зверху зуба в анатомічних поглибленнях;

  • апроксімальний ⎼ між зубами;

  • пришийковий ⎼над яснами, ближче до кореня.

Якщо карієс з'явився на раніше здоровому зубі, кажуть про первинне ураження, а якщо на опломбованому ⎼ про вторинне.

Симптоми карієсу

Стоматолог може діагностувати карієс на самій ранній стадії, тоді як сам пацієнт помічає його, зазвичай, тільки при значному пошкодженні зуба ⎼ появі темних плям та болю. Це найбільш виражені симптоми карієсу, але до їх розвитку з'являються й інші ознаки руйнування зуба.

Симптоми поверхневого карієсу:

  • потемніння емалі;

  • підвищення реакції зубів на холодне/гаряче, солодке/кисле.

Симптоми середнього карієсу:

  • темна пляма на зубі;

  • сильний біль у відповідь на харчові подразники.

Симптоми глибокого карієсу:

  • виникнення каріозної порожнини;

  • тривалий гострий біль;

  • почервоніння та набряк ясен.

У більшості випадків карієс розвивається повільно. Спочатку руйнується емаль, потім патологічний процес поширюється на дентин та з часом доходить до пульпи. Оскільки нервові закінчення знаходяться саме в ній, виражений біль, як правило, з'являється при середньому або глибокому карієсі.

На більш ранніх етапах можна помітити потемніння зубів та появу коричневих плям, а також підвищену чутливість. Зуби можуть реагувати на солодку або дуже кислу їжу, а також на охолоджені або гарячі напої. Такий симптом не варто ігнорувати, навіть якщо зовні зуби виглядають здоровими. Якщо вчасно провести лікування поверхневого карієсу, можна уникнути пошкодження дентину та пульпи.

Діагностика карієсу

Під час консультації стоматолог в першу чергу оглядає всі зуби за допомогою дзеркала та перевіряє їх міцність в місцях потемніння спеціальним інструментом. Пошкоджені карієсом тканини стають більш пухкими. За цими ознаками лікар і діагностує захворювання.

Щоб визначити ступінь карієсу, також може знадобитися рентген зуба. Для діагностики більш складних патологій використовують комп'ютерну томографію та ортопантомографію ⎼ панорамний знімок щелепи.

Лікування карієсу

Після проведення діагностики та визначення стадії каріозного ураження зуба стоматолог підбирає оптимальний метод лікування.

При поверхневому карієсі видаляють уражену ділянку емалі, після чого наносять фторовмісний засіб. В результаті зубна емаль повністю відновлюється, а каріозна пляма зникає.

При карієсі середнього ступеня потрібне вже більш складне лікування. Спочатку лікар проводить анестезію, після чого за допомогою спеціального обладнання дбайливо видаляє пошкоджені тканини зуба. Отвір, що утворився, лікар обробляє антисептичним засобом, ретельно висушує та покриває гелем, що забезпечує краще зчеплення пломбувального матеріалу з зубом. Після цього стоматолог підбирає відтінок пломби, щоб вона відповідала кольору зуба та не виділялася. Далі проводить пломбування ⎼ поетапно наносить пломбувальний матеріал та засвічує його лампою, що забезпечує затвердіння пломби.

Лікування глибокого карієсу, як правило, вимагає видалення нервових закінчень. Під час першого прийому стоматолог очищає зуб від каріозних пошкоджень та видаляє нерв, після чого наносить ліки та закриває зуб тимчасовою пломбою. Цей етап необхідний, щоб виключити розвиток запалення та інших ускладнень. Постійну пломбу ставлять через кілька днів або тиждень.

Як вибрати пломбу для лікування зуба після видалення карієсу?

На сьогодні найбільш якісними вважаються пломби з:

  • фотополімерних матеріалів;

  • склоіномірні;

  • композитні.

При цьому найчастіше використовують саме фотополімерні пломби. Вони найбільш міцні та дозволяють досягти максимального естетичного ефекту завдяки широкій палітрі кольорів. Матеріал виготовляється у вигляді пасти, що дозволяє стоматологу легко сформувати необхідну форму зуба. Фотополімер наносять тонкими шарами, які тверднуть під дією ультрафіолетового випромінювання лампи. Служать фотополімерні пломби від 5 до 15 років та більше.

Склоіномірні пломби також можна підібрати відповідно тону зубів. Їх часто використовують при лікуванні пришиїчного карієсу, як вкладки при використанні інших матеріалів, а також в дитячій стоматології. Перевагою склоіномірних пломб є міцне зчеплення з тканинами зуба та вміст фтору, що захищає зуб від розвитку вторинного карієсу.

Композитні пломби також вважаються високоміцними. Вони складаються з декількох компонентів, які стоматолог змішує безпосередньо перед пломбуванням.

Кожен матеріал має свої особливості та переваги, тому лікар завжди підбирає пломби індивідуально.

В "Оксфорд Медікал" використовують тільки якісні матеріали, що закуповуються в офіційних дистриб'юторів.

Ускладнення карієсу

Якщо вчасно не провести лікування, карієс може призвести до повного руйнування зуба. Також ймовірно поширення інфекційно-запального процесу на м'які тканини, що супроводжується сильним болем та іншими симптомами.

Ускладнення карієсу:

  • пульпіт ⎼ запалення м'яких тканин зуба;

  • періодонтит ⎼ запалення м'яких тканин, що оточують корінь зуба;

  • абсцес, флегмона ⎼ гнійне запалення;

  • тріщина та відлам коронки ⎼ руйнування зуба.

Пульпіт розвивається, коли карієс досягає внутрішньої порожнини зуба ⎼ пульпи, в якій розміщені судини та нервові закінчення. При розвитку запалення потрібно видалити м'які тканини та провести пломбування каналів, які з'єднують пульпу з щелепною кісткою. Якщо цього не зробити, запалення може поширитися нижче та призвести до повного руйнування зуба та подальшого його видалення.

Профілактика карієсу

Схильність до розвитку карієсу залежить переважно від генетичних факторів та анатомічних особливостей будови зубів, але також від харчування, гігієни ротової порожнини та інших факторів, на які можна вплинути.

Для профілактики карієсу рекомендують:

  • чистити зуби після кожного прийому їжі та використовувати спеціальні ополіскувачі для рота;

  • користуватися зубною ниткою до та після чистки зубів;

  • збалансовано харчуватися ⎼ менше вживати швидкі вуглеводи (солодощі тощо) та більше свіжих овочів;

  • не допускати дефіциту вітамінів та мінералів;

  • своєчасно лікувати захворювання шлунково-кишкового тракту;

  • 1 раз на 6 місяців проходити огляд стоматолога;

Чи потрібно лікувати карієс молочних зубів?

У дітей молочні зуби замінюються корінними у віці з 6 до 13 років. Тому батьки сумніваються, чи варто лікувати зуб, якщо він все одно випаде. Думка стоматологів в цьому питанні єдина ⎼ карієс на молочних зубах потрібно лікувати.

З'явившись одного разу, він може поширитися на сусідні зуби, вражаючи, в тому числі, зачатки постійних (корінних) зубів. Важливо врахувати – на молочних зубах хвороба прогресує швидше та може викликати такі ускладнення, як пульпіт та періодонтит.

Не менш небезпечною є й передчасна втрата зуба – це може порушити формування зубного ряду, що в майбутньому вимагатиме носіння брекетів або інших форм ортодонтичної корекції.

Лікуванням карієсу на молочних зубах у стоматології "Оксфорд Медікал" займаються дитячі стоматологи, які не тільки проводять лікування, але й допомагають малюкам адаптуватися за допомогою сучасних ігрових підходів.

Лікування карієсу в "Оксфорд Медікал"

"Оксфорд Медікал" ⎼ це сучасна стоматологія, оснащена новим обладнанням провідних виробників медичної апаратури. У тому числі в клініці встановлено дентальний мікроскоп та ортопантомограф. Завдяки цьому, а також залученню висококваліфікованих стоматологів різних спеціальностей ми надаємо пацієнтам допомогу, відповідну найвищим стандартам якості.

Перевірити, чи потрібно вам лікування карієсу та отримати рекомендації щодо профілактики та правильного догляду за зубами, ви можете на консультації.

Для запису телефонуйте в контакт-центр "Оксфорд Медікал" або пишіть в чат на сайті.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалісти



Лікар-стоматолог<br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2007 р. : Берлінець Ірина Валеріївна
Берлінець Ірина Валеріївна Лікар-стоматолог
ІІ категорії.
Досвід з 2007 р.
Лікар-стоматолог<br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2007 р. : Берлінець Ірина Валеріївна
Берлінець Ірина ВалеріївнаЛікар-стоматолог
ІІ категорії.
Досвід з 2007 р.
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

Освіта:


2000 р. — Закінчила Дубенське медичне училище, спеціальність: фельдшер.

2005 р. — Українська медична стоматологічна академія (УМСА), кваліфікація: лікар-стоматолог.

2007 р. — Інтернатура зі спеціальності «Загальна стоматологія» на базі УМСА.


Підвищення кваліфікації:


2005 р. — Участь у міжнародному лекторії «Сучасні технології лікування та профілактики в практичній стоматології» (30 навчальних годин). Лекції з методики стратифікації Лоренцо Ваніні («ENAMEL PLUS») та курсу «Використання матеріалу Filtek Supreme XT у клінічній стоматології».

2006 р. — VII Всеукраїнський навчальний семінар «Шлях у світ майстерності». Курси тематичного удосконалення: «Використання фотополімерних технологій відновлення зубів».

2008 р. — Лекція «Переліковування кореневих каналів»; майстер-клас та семінар «Відбілювання зубів: сучасні тенденції».

2009 р. — Участь у засіданні Полтавського обласного осередку Асоціації лікарів-пародонтологів України.

2010 р. — Конференція «Досконалість у реставраційній технології» під керівництвом д-ра Андре Рейса (Бразилія).

2011 р. — Семінари з пародонтології: «Захворювання, профілактика і лікування», «Використання відбілюючих зубних паст».

2014 р. — Практичний курс «Art restoration of anterior teeth with composite materials»; семінар «Концептуальна пародонтологія II».

2015 р. — Семінар «Ендодонтія за правилами 4»; лекції-семінари з хірургії та ортопедії (система «Bicon»), фізіогноміки (Ukrainian Physiognomics Center).

2016 р. — Симпозіум «Невідкладні стани на стоматологічному прийомі».

2018 р. — Семінари: «Вектор-терапія», «Мистецтво реставрації фронтальних і бокових зубів», «Сучасна ендодонтія», «Плазмоліфтинг», а також курс «Intensive Practical Course of English for Dentists».

2019 р. — Конференція «DENTAL STORM»; практичний курс «Ендодонтія: базові принципи».

2020 р. — Курси з ендодонтії: «Повторне Ендо», «Променеві методи дослідження СНЩС», «Професійна гігієна в лікуванні пародонту» та «Ведення пацієнтів після імплантації».

2021 р. — Навчання за темами: «Прямі реставрації», «Гіалуронова кислота в стоматології», «Лікування пацієнтів із поліморбідною патологією», «Мультидисциплінарний підхід у стоматології», «Світові тренди в стоматологічній практиці».

2023 р. — Конгрес «ENDOS. Endodontics and Restoration Congress».

2024 р. — Конференція «Прийняття обґрунтованих рішень щодо ведення вагітних пацієнток на стоматологічному прийомі».

показати повний текст
Лікар-стоматолог, терапевт<br>I категорії.<br>Досвід з 2004 р. : Арнаутова Інна Валеріївна
Арнаутова Інна Валеріївна Лікар-стоматолог, терапевт
I категорії.
Досвід з 2004 р.
Лікар-стоматолог, терапевт<br>I категорії.<br>Досвід з 2004 р. : Арнаутова Інна Валеріївна
Арнаутова Інна ВалеріївнаЛікар-стоматолог, терапевт
I категорії.
Досвід з 2004 р.
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

2004 р.  – закінчила  Дніпропетровська Державна Медична Академія.

2004 р. – "Фенестра", теоретико-практичний семінар "Сучасний концепції в стоматології".

2005 – 2007 рр. – стоматологічна клініка "Спектр".

2008 р. – курс навчання реставраційної терапії з застосуванням обладнання, матеріалів і технік від Dentsply.

2009 р. – ендодонтична конференція "Dentsply".

2012 р. – конференція Української Ендодонтичної Асоціації "Сучасні досягнення в клінічній ендодонтії".

2013 р. – українсько-швейцарська стоматологія "Healthy Dent".

2013 р. – конференція "Помилки в ендодонтичному лікуванні. Чому вони відбуваються, як їх прибрати".

2014 р. – майстер-клас від Dentsply "Protaper Universal. Wave One. The choice is yours".

2014 р. – по даний час - клініка "Оксфорд Медікал", стоматолог-терапевт.

2019 р. – мікрохірургічна ендодонтія.

2023 р. – наукова конференція endodontics and restoration.                                                                                                                       

2024 р. – вебінар прийняття обгрунтованих рішень щодо ведення вагітних пацієнток на стоматологічному прийомі (3 триместр).                                                                         

2024 р. – вебінар "Ендодонтичне лікування: реальність, клінічні кейси та наслідки".                                                                                                                                                                  

2024 р. – вебінар "Карієс зубів та його ускладнення: місцеві анестетики, іригація каналів, перфорації, мікронутрієнти, травми зубів, прями реставрації адгезивні системи: доказово, практично, доступно".

показати повний текст
Стоматолог-ортопед <br> Стаж з 2006: Горін Дмитро Васильович
Горін Дмитро Васильович Стоматолог-ортопед
Стаж з 2006
Стоматолог-ортопед <br> Стаж з 2006: Горін Дмитро Васильович
Горін Дмитро ВасильовичСтоматолог-ортопед
Стаж з 2006

вул. Андрія Верхогляда, 14Б ;

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

Лікар Дмитро Горін є діючим членом Асоціації стоматологів України.


Освіта:


Горін Дмитро Васильович закінчив Київський медичний університет УАНМ.


Семінари та курси:


2008 р. – "Естетична реставрація фронтальної групи зубів", "Клінічні техніки відновлення фронтальної групи зубів прямими реставраціями", Компанія 3 M ESPE.

2011 р. – "Вільний дизайн у реставрації передніх зубів", "Вільний дизайн бічних зубів", Науковий центр АПОЛОНІЯ.

2012 р. – «Основи ендодонтичного лікування», Українська Ендодонтична Асоціація.

2013 р. – «Реконструкція посмішки», Oral design center Ukraine;

2013 р. – "Якісний відбиток без ретракційних ниток або як працювати без примірок", Компанія 3 M ESPE.

2016 р. – «Ортопедична стоматологія: вініри та вкладки», Fenestra Dental Education Center;

2016 р. – «Особливості формування оклюзійної поверхні при протезуванні на імплантатах. Вимоги до тимчасових та постійних коронок», TRINON TITANIUM.

2018 р. – "Цифрові принципи імплантації";

2018 р. – "Participated in the Global Forum Functional Dentistry";

2018 р. – "Міжнародний конгрес Nobel Biocare", м. Батумі.

2019 р. – "Indirect restoration congress".

2020 р. – «Протоколи естетичної реабілітації від одиночної імплантації до тотальної», м. Київ.

2021 р. – «Екстремальна реабілітація», м. Київ;

2021 р. – «Знімне та умовно-знімне протезування», м. Київ;

2021 р. – "Імплантати під нахилом: негайне протезування з опорою на імплантати при вираженій атрофії щелепи", м. Київ.

 

Послуги, що надає лікар:


Відновлення цілісності зубного ряду та поповнення втрачених зубів;

Робота із коффердамом;

Комп'ютерна діагностика оклюзії та прикусу Т-Scan;

Прогноз протезування Wax-up, із застосуванням артикулятора та лицьової дуги;

Лікування захворювань щелепно-лицьової системи шляхом застосування спеціальних конструкцій;

Реабілітація та протезування пацієнтів, які страждають на пародонтит: застосування ультралегкого каркасного матеріалу нового покоління BioHPP (звичайні коронки або на імплантатах) з облицюванням керамокомпозитом Visio.lign., Bredent (Німеччина).

Незнімне протезування:

Виготовлення металевих та цільнокерамічних культових вкладок;

Виготовлення вкладок, вінірів, коронок та протезів за методикою безметалової кераміки IPS e.max та CERCON;

Протезування зубів на імплантатах будь-якої складності різних систем (Nobel, Straumann, Bicon, MegaGen, Osstem та ін) ;

Виготовлення тимчасових коронок;

Виготовлення цільнокерамічних ультратонких вінірів із використанням інноваційних технологій.

Знімне протезування:

Виготовляє частково або повністю знімні протези, бюгельні протези, протези на телескопічних коронках на основі акрилових, термопластичних і нейлонових мас.


Дмитро Горін - стоматолог-ортопед з багаторічним стажем. Він майстерно проводить всі процедури, забезпечуючи пацієнтам найкращий результат. Подбайте про здоров'я і красу вашої усмішки - запищіться на консультацію стоматолого вже зараз!

показати повний текст
Лікар стоматолог-терапевт, <br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2010 р. : Азамі Анжеліка Шахівна
Азамі Анжеліка Шахівна Лікар стоматолог-терапевт,
ІІ категорії.
Досвід з 2010 р.
Лікар стоматолог-терапевт, <br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2010 р. : Азамі Анжеліка Шахівна
Азамі Анжеліка ШахівнаЛікар стоматолог-терапевт,
ІІ категорії.
Досвід з 2010 р.

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

  • У 2010 році закінчила донецький національний медичний університет ім. М. Горького
  • Курси і семінари:
  • 2010 р. - «Естетичні реставрації: наука і мистецтво» Київ
  • 2010 р. - «Клінічні аспекти виконання місцевої анестезії в стоматології» Краків
  • 2010 р. - Медична невідкладна допомога в стоматологічній практиці» Краків
  • 2010 р. - Курс реставраційної терапії із застосуванням обладнання, матеріалів і технологій корпорації «Дентсплай Інтернешнл» Полтава
  • 2011 р. - Науково-практична конференція "Сучасні методи профілактики та лікування в стоматології" Донецьк
  • 2011 р. - «Реставрація фронтальних зубів» Донецьк
  • 2011 р. - «Особливості та переваги ротаційніх NITI-інструментів MTWO, обробка кореневих каналів. Трьохвимірне пломбування кореневих каналів термопластичною гутаперчею за допомогою приладів BeeFill та BeeFill. Застосування ультразвуку в ендодонтії
  • 2012 р. - «Основи протезування» Донецьк,
  • 2012 р. - «Еволюція посмішки» Київ,
  • 2012 р. - Науково-практична конференція "Актуальні питання сучасної стоматології" Донецьк
  • 2013 р. - «Перший Східно-Український стоматологічний форум» Донецьк
  • 2015 р. - «Gurantee of the quality of your endo» Київ
  • 2017 р. - Міжнародний стоматологічний конгрес "Унікальне поєднання сучасних наукових досягнень i практики в стоматології", Київ
  • 2017 р. - Теоретико-практичний курс "Ендодонтія 2.0 перехід у третій вимір"
  • 2018 р. - «Оновлена ​​концепція ENDO 2018» Київ
показати повний текст
послуги Відділення СтоматологіяЦіна
Первинне ендодонтичне лікування однокореневого зуба (зі знеболенням) 3000.00 грн
Первинне ендодонтичне лікування двокореневого зуба (зі знеболенням) 3960.00 грн
Первинне ендодонтичне лікування трикореневого зуба (зі знеболенням) 5940.00 грн
Первинне ендодонтичне лікування багатокореневого зуба( зі знеболенням) 7900.00 грн
Спроба ендодонтичного лікування каналу 990.00 грн
Підготовка кореневих каналів для виготовлення культьової вкладки 425.00 грн
Продовження ендолікування кореневого каналу 2150.00 грн
Відновлення зуба композитним фотополімером (поверхневий карієс) зі знеболенням. 2300.00 грн
Відновлення зуба композитним фотополімером зі знеболенням (середній карієс). 2950.00 грн
Відновлення зуба композитним фотополімером зі знеболенням, (глибокий карієс) 3900.00 грн
Високохудожня реставрація зуба композитним фотополімером зі знеболенням, І ступінь складності 4450.00 грн
Встановлення постійної пломби під коронку, І ступінь складності 660.00 грн
Встановлення тимчасової пломби (дентин паста/порошок) 150.00 грн
Накладання "Parapasta"/дентин паста/дентин порошок/тимчасова пломба 780.00 грн
Ретроградне пломбування каналу кореня 1400.00 грн
Встановлення постійної пломби під коронку, ІІ ступінь складності 1250.00 грн
Встановлення тимчасової пломби фотополімер зі знеболенням (глибокий карієс). 1500.00 грн
Встановлення тимчасової пломби фотополімер зі знеболенням (середній карієс). 1420.00 грн
Встановлення тимчасової пломби фотополімер зі знеболенням (поверхневий карієс). 1210.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки




Сніжана 28-10-2024 Роботою лікаря дуже задоволена , фахівець своєї справи , відповідає на всі питання , пояснює доцільність проведення певної маніпуляції . Рекомендую

відділення: Стоматологія

Станіслава 26-06-2024 Робила у Романа Миколайовича видалення зуба мудрості — вражена швидкістю та професіоналізмом лікаря. Операція пройшла абсолютно безболісно, отримала від лікаря всі необхідні поради щодо свого відновлення. Окремо хочу подякувати за якісний діалог — Роман Миколайович відповідав на всі питання, дуже підбадьорював та створив комфортну атмосферу.Дуже раджу звертатися до цього спеціаліста!

відділення: Стоматологія

Пацієнт 20-05-2024 Щиро дякую чудовому лікарю!!Всім рекомендую до Козловського Ігоря

відділення: Стоматологія

Дмитрій 07-05-2024 Огромное спасибо Юлдашеву М.Х. и Дубинину Д.А. за операцию по удалению зубов мудрости под седацией. Всё прошло быстро и безболезненно, ничего не болело, зажило всё быстро, синяков и отеков не было. Спасибо ещё раз, у врачей золотые руки и забота к пациентам

відділення: Стоматологія

Владислав Гончаренко 12-04-2024 Хочу порекомендувати лікаря-хірурга Якименко Р.О.Видаляв 3 зуба мудрості та встановив імплант, я дуже задоволений його роботою, все пройшло якісно і безболісно. Хоча трішки боявся, але все пройшло на ура, навіть не очікував, що після наркозу буде взагалі комфортно і не боляче!Всім рекомендую!!!

відділення: Стоматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

  • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

    відділення: Стоматологія

  • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

    відділення: Стоматологія

  • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

    відділення: Стоматологія

  • Вера Владимировна, г. Киев

    відділення: Стоматологія

  • Пациентка, г. Киев

    відділення: Стоматологія

  • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

    відділення: Стоматологія

  • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

    відділення: Стоматологія

  • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

    відділення: Стоматологія

  • Вера Владимировна, г. Киев

    відділення: Стоматологія

  • Пациентка, г. Киев

    відділення: Стоматологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up