(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Стоматологія
Стоматологія

Лікування зубів під мікроскопомЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Зміст:

 1. Коли використовують дентальний мікроскоп?
 2. Діагностика зубів під мікроскопом
 3. Лікування зубних каналів
 4. Визначення розташування зубних каналів за допомогою мікроскопа
 5. Перелікування зубних каналів під мікроскопом
 6. Пломбування каналів зуба
 7. Як проходить лікування зубів?
 8. Переваги лікування зубів в «Оксфорд Медікал»

Використання дентального мікроскопа – це інновація, яка вивела стоматологію на новий рівень. Апарат забезпечує багаторазове збільшення та дозволяє лікарю бачити те, що не помітно неозброєним оком. В результаті лікування стає ще більш точним та якісним.

Коли використовують дентальний мікроскоп?

Дентальний мікроскоп застосовують в декількох областях стоматології, зокрема в терапії, ендодонтії, ортопедії та естетичній стоматології. Збільшення в 30-40 разів дозволяє помітити ранній карієс та невеликі тріщини на зубі, ретельно опрацювати зубні канали, дбайливо обточити зуб під коронку або вінір та забезпечити максимально щільне прилягання до зуба під час установки.

Мікроскоп використовують для:

 • діагностики зубів – виявлення раннього карієсу, відколів та мікротріщин, непомітних навіть на рентгені;

 • лікування та пломбування каналів зуба;

 • лікування коренів зуба;

 • герметизації фісур;

 • реставрації зубів;

 • обробки зуба під коронку та керамічний вінір;

 • установки вінірів;

 • установки імплантів;

 • видалення старих пломб, штифтів;

Діагностика зубів під мікроскопом

Дентальний мікроскоп забезпечує збільшення зони огляду, завдяки чому стоматолог може детально вивчити кожен зуб та виявити навіть найдрібніші пошкодження. Часто так виявляють карієс на стадії плями, коли відбувається первинне руйнування емалі, а також прихований карієс, розташований між зубами та в інших важкодоступних місцях. Також в мікроскоп видно дефекти пломб, мікротріщини, перфорації та переломи кореня зуба.

Все це дозволяє не тільки своєчасно провести лікування та підібрати оптимальну методику, а й виділити випадки, коли подальша терапія недоцільна та зуб слід видалити. Але частіше, навпаки, робота під мікроскопом дозволяє врятувати зуб навіть при сильному пошкодженні.

Лікування зубних каналів під мікроскопом

Канали зуба, або кореневі канали – це дуже тонкі відгалуження, які з'єднують м'які тканини зуба (пульпу) з періодонтом (м'якими тканинами, що оточують зуб). По них проходять дрібні судини та нервові закінчення. Саме тому при глибокому карієсі, з'являється виражений біль. У таких випадків для лікування проводять видалення нервів, очищення та пломбування каналів.

Раніше для діагностики каналів використовували тільки рентген. Як правило, його робили до та після лікування. Другий знімок був потрібен для контролю, що весь канал закритий пломбувальним матеріалом. Зараз в деяких випадках при роботі з мікроскопом від повторного рентгену можна відмовитися.

За допомогою дентального мікроскопа лікар може побачити канали зуба та провести максимально якісну очистку та пломбування. Але потрібно враховувати, що кореневі канали бувають сильно викривленими, що перекриває огляд.Лікування зуба під мікроскопом

Визначення розташування зубних каналів за допомогою мікроскопа

У передніх зубах зазвичай тільки один канал, тоді як в бічних – від 2 до 4. Вони мають звивисту траєкторію та дуже маленький діаметр – не більше 1 мм. Тому розглянути їх неозброєним оком неможливо.

Дентальний мікроскоп збільшує зображення до 40 разів, що дозволяє лікарю побачити точну кількість та розташування каналів зуба. У більшості випадків, якщо канал досить рівний, фахівець також може оцінити його глибину.

При роботі з кореневими каналами важливо, щоб були очищені всі відгалуження. Якщо цього не зробити, згодом можуть розвинутися ускладнення та зуб доведеться перелічувати. Також важливо, щоб пломбувальний матеріал заповнив канал по всій довжині, але не вийшов в апікальний отвір. Мікроскоп дозволяє зробити ці маніпуляції максимально точними та виключити можливість помилки.Лікування зубних каналів під мікроскопом в Оксфорд Медікал

Перелікування зубних каналів під мікроскопом

У деяких випадках, якщо лікування каналів було проведено недостатньо якісно, ​​може знадобитися розгерметизація та повторне пломбування. В «Оксфорд Медікал» періодично звертаються пацієнти інших клінік з болем у пролікованих зубах, запаленням ясен та іншими ускладненнями. У таких випадках виявляється, що очистили не всі канали зуба або його частина залишилася незапломбованою. У деяких випадках наші стоматологи витягували з зубного каналу уламок медичного інструменту.

Працюючи через мікроскоп, стоматолог може чітко побачити всі проблеми, усунути їх та провести повторне пломбування. Іноді одного сеансу недостатньо. При наявності запалення в канал зуба закладають спеціальні препарати і закривають тимчасовою пломбою, яку через кілька днів замінюють постійною.

Пломбування каналів зуба під мікроскопом

Для очищення та пломбування зубних каналів використовують дуже тонкі інструменти. Діаметр голки може становити 0,6 та навіть 0,1 мм. Працюючи ними, стоматолог виконує всі маніпуляції практично наосліп, але дентальний мікроскоп повністю змінює ситуацію. Завдяки багаторазовому збільшенню лікар отримує повний огляд та може якісно поетапно запломбувати весь канал.

Як проходить лікування зубів під мікроскопом?

Використання мікроскопа практично не змінює послідовність процедури. Єдина відмінність складається в тому, що між пацієнтом та лікарем з'являється невеликий апарат. Він встановлюється над головою пацієнта на відстані близько 10 см. Дивлячись через окуляр стоматолог бачить багаторазово збільшене зображення, що полегшує йому роботу та дозволяє максимально підвищити її точність та ефективність.

Переваги лікування зубів під мікроскопом в «Оксфорд Медікал»

В стоматології «Оксфорд Медікал» встановлено сучасний мікроскоп PicoDent від світового лідера виробництва дентальних мікроскопів Carl Zeiss (Німеччина). Це високоточний апарат, що забезпечує збільшення в 30-40 разів.

Переваги лікування зубів під мікроскопом:

 • висока якість лікування – збільшення дозволяє стоматологу підвищити точність всіх маніпуляцій;

 • безпека – мінімізується пошкодження здорових тканин зуба та ясен;

 • точність – забезпечується максимально щільне кріплення вінірів та коронок;

 • надійність – зменшується ризик ускладнень та прогресування карієсу за рахунок ранньої діагностики та якісного лікування.

Використання дентального мікроскопа підвищує якість більшості стоматологічних процедур. Дізнатися більше про його застосування, а також отримати первинну консультацію стоматолога ви можете, записавшись на консультацію.

Телефонуйте до нашого контакт-центр або пишіть в чат на сайті.

( Рейтинг: 4.16, голосів: 32 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-стоматолог<br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2007 р. : Берлінець Ірина Валеріївна
Берлінець Ірина Валеріївна Лікар-стоматолог
ІІ категорії.
Досвід з 2007 р.
Лікар-стоматолог<br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2007 р. : Берлінець Ірина Валеріївна
Берлінець Ірина ВалеріївнаЛікар-стоматолог
ІІ категорії.
Досвід з 2007 р.
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • 2000 р. - закінчила Дубенське медичне училище, спеціалізація - фельдшер.
 • 2005 р. - Українська Медична Стоматологічна Академія. Кваліфікація - лікар-стоматолог .
 • 2007 р. - закінчила інтернатуру по загальній стоматології на базі Української Медичної Стоматологічної Академії (УМСА). Спеціалізація - лікар-стоматолог.
 • 2005 р. - участь у міжнародному лекторії «Сучасні технології лікування та профілактики в практичній стоматології» на базі Науково-практичного центру «Стоматологія» (30 навчальних годин). Участь в лекції «Спосіб реального відображення дійсності. Методика стратифікації Лоренцо Ваніні ». Клуб « ENAMEL PLUS». Участь в лекції з курсу «Використання матеріалу Filtek Supreme XT в клінічній стоматології.
 • 2006 р. - участь у VII Всеукраїнському навчальному семінарі «Шлях у світ майстерності ». Навчання на курсах тематичного удосконалення «Використання фотополімерних технологій відновлення зубів».
 • 2008 - участь у лекції « Переліковування кореневих каналів. Загальносоматичні наслідки неповноцінного лікування кореневих каналів». Майстер-клас, участь у роботі науково-практичного семінару «Відбілювання зубів. Сучасні тенденції та підходи».
 • 2009 р. - учасник розширеного засідання Полтавського обласного осередку Асоціації лікарів-пародонтологів України .
 • 2010 р. - учасник конференції з реставраційних технологій «Досконалість у реставраційній технологіі.Реставрація зубів після ендодонтичного лікування» доктора Андре Рейса, Бразилія.
 • 2011 р. - учасник конференції « Пародонт. Захворювання. Профілактика і лікування». Учасник семінару «Використання відбілюючих зубних паст. Дія абразивності на пародонт і емаль зубів».
 • C 2012 р. - по теперішній час лікар-стоматолог хірургічного відділення клініки «Оксфорд Медікал».
показати повний текст
Лікар-стоматолог, терапевт<br>I категорії.<br>Досвід з 2004 р. : Арнаутова Інна Валеріївна
Арнаутова Інна Валеріївна Лікар-стоматолог, терапевт
I категорії.
Досвід з 2004 р.
Лікар-стоматолог, терапевт<br>I категорії.<br>Досвід з 2004 р. : Арнаутова Інна Валеріївна
Арнаутова Інна ВалеріївнаЛікар-стоматолог, терапевт
I категорії.
Досвід з 2004 р.
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

1999 - 2004рр - Дніпропетровська Державна Медична Академія
2004р - "Фенестра", теоретико-практичний семінар "Сучасний концепції в стоматології"
2005 - 2007рр - стоматологічна клініка "Спектр"
2008р - курс навчання реставраційної терапії з застосуванням обладнання, матеріалів і технік від Dentsply
2009р - ендодонтична конференція "Dentsply"
2012р - конференція Української Ендодонтичної Асоціації "Сучасні досягнення в клінічній ендодонтії"
2013р - українсько-швейцарська стоматологія "Healthy Dent"
2013р - конференція "Помилки в ендодонтичному лікуванні. Чому вони відбуваються, як їх прибрати"
2014р - майстер-клас від Dentsply "Protaper Universal. Wave One. The choice is yours"
2014р - по даний час - клініка "Оксфорд Медікал", стоматолог-терапевт

2019 р - мікрохірургічна ендодонтія 


показати повний текст
Лікар стоматолог-терапевт, <br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2010 р. : Азамі Анжеліка Шахівна
Азамі Анжеліка Шахівна Лікар стоматолог-терапевт,
ІІ категорії.
Досвід з 2010 р.
Лікар стоматолог-терапевт, <br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2010 р. : Азамі Анжеліка Шахівна
Азамі Анжеліка ШахівнаЛікар стоматолог-терапевт,
ІІ категорії.
Досвід з 2010 р.

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • У 2010 році закінчила донецький національний медичний університет ім. М. Горького
 • Курси і семінари:
 • 2010 р. - «Естетичні реставрації: наука і мистецтво» Київ
 • 2010 р. - «Клінічні аспекти виконання місцевої анестезії в стоматології» Краків
 • 2010 р. - Медична невідкладна допомога в стоматологічній практиці» Краків
 • 2010 р. - Курс реставраційної терапії із застосуванням обладнання, матеріалів і технологій корпорації «Дентсплай Інтернешнл» Полтава
 • 2011 р. - Науково-практична конференція "Сучасні методи профілактики та лікування в стоматології" Донецьк
 • 2011 р. - «Реставрація фронтальних зубів» Донецьк
 • 2011 р. - «Особливості та переваги ротаційніх NITI-інструментів MTWO, обробка кореневих каналів. Трьохвимірне пломбування кореневих каналів термопластичною гутаперчею за допомогою приладів BeeFill та BeeFill. Застосування ультразвуку в ендодонтії
 • 2012 р. - «Основи протезування» Донецьк,
 • 2012 р. - «Еволюція посмішки» Київ,
 • 2012 р. - Науково-практична конференція "Актуальні питання сучасної стоматології" Донецьк
 • 2013 р. - «Перший Східно-Український стоматологічний форум» Донецьк
 • 2015 р. - «Gurantee of the quality of your endo» Київ
 • 2017 р. - Міжнародний стоматологічний конгрес "Унікальне поєднання сучасних наукових досягнень i практики в стоматології", Київ
 • 2017 р. - Теоретико-практичний курс "Ендодонтія 2.0 перехід у третій вимір"
 • 2018 р. - «Оновлена ​​концепція ENDO 2018» Київ
показати повний текст
Стоматолог терапевт,<br> мікроскопіст, ендодонтист.<br>Досвід з 2015 р.: Садовнича Олена Вячеславівна
Садовнича Олена Вячеславівна Стоматолог терапевт,
мікроскопіст, ендодонтист.
Досвід з 2015 р.
Стоматолог терапевт,<br> мікроскопіст, ендодонтист.<br>Досвід з 2015 р.: Садовнича Олена Вячеславівна
Садовнича Олена ВячеславівнаСтоматолог терапевт,
мікроскопіст, ендодонтист.
Досвід з 2015 р.

інформація про лікаря

Досвід з 2015 р.

Освіта:

2017 р. – закінчила Київський медичний університет УАНМ.

Послуги:

- проведення консультацій;

- складання комплексного плану лікування;

- проведення професійної гігієни порожнини рота;

- відбілювання зубів;

- реставрації зубів;

- лікування кореневих каналів під мікроскопом.

показати повний текст
послуги Відділення СтоматологіяЦіна
Лікування під мікроскопом
Апаратна інструментальна та медикаментозна обробка каналу 1-кореневого зуба (під мікроскопом) 750.00 грн
Розпломбування 1-кореневого зуба (під мікроскопом) 700.00 грн
Видалення стороннього тіла з каналу (під мікроскопом) 1900.00 грн
Пломбування кореневих каналів методом гарячої гутаперчі (1 к/к) (під мікроскопом) 850.00 грн
Пломбування кореневих каналів методом гарячої гутаперчі (2 к/к) (під мікроскопом) 1350.00 грн
Пломбування кореневих каналів методом гарячої гутаперчі (3 к/к) (під мікроскопом) 2180.00 грн
Пломбування кореневих каналів методом гарячої гутаперчі (багатоканальний зуб) (під мікроскопом) 2950.00 грн
Закриття перфорації (під мікроскопом)(1 категорія складності) 970.00 грн
Закриття верхівки кореня (під мікроскопом)(1 категорія складності) 970.00 грн
Пломбування кореневих каналів постійним пломбувальним матеріалом (1 к/к) (під мікроскопом) 1100.00 грн
Пломбування кореневих каналів постійним пломбувальним матеріалом (2 к/к) (під мікроскопом) 1455.00 грн
Пломбування кореневих каналів постійним пломбувальним матеріалом (3 к/к) (під мікроскопом) 1855.00 грн
Пломбування кореневих каналів постійним пломбувальним матеріалом (багатоканальний зуб) (під мікроскопом) 2200.00 грн
Підготовка кореневих каналів для виготовлення культьової вкладки (під мікроскопом) 425.00 грн
Діагностичне обстеження зуба під мікроскопом 730.00 грн
Ортопедія під мікроскопом
Цементування коронки (під мікроскопом) 195.00 грн
Керамічний вінір (під мікроскопом) 8140.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Наталія Агеева 14-11-2023 Арнаутова Инна Валеріївна-професіонал! Найкращий лікар- мікроскопіст у стоматології. «Зайвих зубів не буває», якщо у тебе є такий рятівник. Раджу!!!

відділення: Стоматологія

Ірина Мачула 26-10-2023 Велика подяка за надану невідкладну допомогу! Дякую, що змогли швидко оцінити мій стан та прийняти найкраще рішення.Дякую, що були до мене терплячі та ввічливі. Ви мій ГЕРОЙ!!! :-)

відділення: Стоматологія

Віталій 17-10-2023 Дуже чудовий та професійний лікар, неймовірно гарне та поважне ставлення до паціента. Дуже задоволений ії професійною та чіткою роботою і відношенням.

відділення: Стоматологія

Рома 05-10-2023 Чудовий лiкар

відділення: Стоматологія

Закорецька Людмила Опанасівнаь 05-10-2023 Хочу подякувати за чудову роботу лікаря Тупко Петра Павловича. Випав передній зуб і Петро Павлович зміг зробити так , що я знову можу посміхатись і ніхто навіть не запідозрить , що один із зубів вставлений. Чудово , що в Украіні є така клініка , як «Оксфорд Медікал» і такі лікарі , як Петро Павлович . Велике спасибі за вашу роботу !

відділення: Стоматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

  відділення: Стоматологія

 • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Вера Владимировна, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Пациентка, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

  відділення: Стоматологія

 • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Вера Владимировна, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Пациентка, г. Киев

  відділення: Стоматологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up