(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Стоматологія
Стоматологія

ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ ПІД МІКРОСКОПОМ

Лікування зубів під мікроскопом Використання дентального мікроскопа – це інновація, яка вивела стоматологію на новий рівень. Апарат забезпечує багаторазове збільшення та дозволяє лікарю бачити те, що не помітно неозброєним оком. В результаті лікування стає ще більш точним та якісним.

Коли використовують дентальний мікроскоп?

Дентальний мікроскоп застосовують в декількох областях стоматології, зокрема в терапії, ендодонтії, ортопедії та естетичній стоматології. Збільшення в 30-40 разів дозволяє помітити ранній карієс та невеликі тріщини на зубі, ретельно опрацювати зубні канали, дбайливо обточити зуб під коронку або вінір та забезпечити максимально щільне прилягання до зуба під час установки.

Мікроскоп використовують для:

 • діагностики зубів – виявлення раннього карієсу, відколів та мікротріщин, непомітних навіть на рентгені;

 • лікування та пломбування каналів зуба;

 • лікування коренів зуба;

 • герметизації фісур;

 • реставрації зубів;

 • обробки зуба під коронку та керамічний вінір;

 • установки вінірів;

 • установки імплантів;

 • видалення старих пломб, штифтів;

 • видалення гранульом, кіст зуба.

Діагностика зубів під мікроскопом

Дентальний мікроскоп забезпечує збільшення зони огляду, завдяки чому стоматолог може детально вивчити кожен зуб та виявити навіть найдрібніші пошкодження. Часто так виявляють карієс на стадії плями, коли відбувається первинне руйнування емалі, а також прихований карієс, розташований між зубами та в інших важкодоступних місцях. Також в мікроскоп видно дефекти пломб, мікротріщини, перфорації та переломи кореня зуба.

Все це дозволяє не тільки своєчасно провести лікування та підібрати оптимальну методику, а й виділити випадки, коли подальша терапія недоцільна та зуб слід видалити. Але частіше, навпаки, робота під мікроскопом дозволяє врятувати зуб навіть при сильному пошкодженні.

Лікування зубних каналів під мікроскопом

Канали зуба, або кореневі канали – це дуже тонкі відгалуження, які з'єднують м'які тканини зуба (пульпу) з періодонтом (м'якими тканинами, що оточують зуб). По них проходять дрібні судини та нервові закінчення. Саме тому при глибокому карієсі, з'являється виражений біль. У таких випадків для лікування проводять видалення нервів, очищення та пломбування каналів.

Раніше для діагностики каналів використовували тільки рентген. Як правило, його робили до та після лікування. Другий знімок був потрібен для контролю, що весь канал закритий пломбувальним матеріалом. Зараз в деяких випадках при роботі з мікроскопом від повторного рентгену можна відмовитися.

За допомогою дентального мікроскопа лікар може побачити канали зуба та провести максимально якісну очистку та пломбування. Але потрібно враховувати, що кореневі канали бувають сильно викривленими, що перекриває огляд.

Визначення розташування зубних каналів за допомогою мікроскопа

У передніх зубах зазвичай тільки один канал, тоді як в бічних – від 2 до 4. Вони мають звивисту траєкторію та дуже маленький діаметр – не більше 1 мм. Тому розглянути їх неозброєним оком неможливо.

Дентальний мікроскоп збільшує зображення до 40 разів, що дозволяє лікарю побачити точну кількість та розташування каналів зуба. У більшості випадків, якщо канал досить рівний, фахівець також може оцінити його глибину.

При роботі з кореневими каналами важливо, щоб були очищені всі відгалуження. Якщо цього не зробити, згодом можуть розвинутися ускладнення та зуб доведеться перелічувати. Також важливо, щоб пломбувальний матеріал заповнив канал по всій довжині, але не вийшов в апікальний отвір. Мікроскоп дозволяє зробити ці маніпуляції максимально точними та виключити можливість помилки.Лікування зубних каналів під мікроскопом в Оксфорд Медікал

Перелікування зубних каналів під мікроскопом

У деяких випадках, якщо лікування каналів було проведено недостатньо якісно, ​​може знадобитися розгерметизація та повторне пломбування. В «Оксфорд Медікал» періодично звертаються пацієнти інших клінік з болем у пролікованих зубах, запаленням ясен та іншими ускладненнями. У таких випадках виявляється, що очистили не всі канали зуба або його частина залишилася незапломбованою. У деяких випадках наші стоматологи витягували з зубного каналу уламок медичного інструменту.

Працюючи через мікроскоп, стоматолог може чітко побачити всі проблеми, усунути їх та провести повторне пломбування. Іноді одного сеансу недостатньо. При наявності запалення в канал зуба закладають спеціальні препарати і закривають тимчасовою пломбою, яку через кілька днів замінюють постійною.

Пломбування каналів зуба під мікроскопом

Для очищення та пломбування зубних каналів використовують дуже тонкі інструменти. Діаметр голки може становити 0,6 та навіть 0,1 мм. Працюючи ними, стоматолог виконує всі маніпуляції практично наосліп, але дентальний мікроскоп повністю змінює ситуацію. Завдяки багаторазовому збільшенню лікар отримує повний огляд та може якісно поетапно запломбувати весь канал.

Як проходить лікування зубів під мікроскопом?

Використання мікроскопа практично не змінює послідовність процедури. Єдина відмінність складається в тому, що між пацієнтом та лікарем з'являється невеликий апарат. Він встановлюється над головою пацієнта на відстані близько 10 см. Дивлячись через окуляр стоматолог бачить багаторазово збільшене зображення, що полегшує йому роботу та дозволяє максимально підвищити її точність та ефективність.

Переваги лікування зубів під мікроскопом в «Оксфорд Медікал»

В стоматології «Оксфорд Медікал» встановлено сучасний мікроскоп PicoDent від світового лідера виробництва дентальних мікроскопів Carl Zeiss (Німеччина). Це високоточний апарат, що забезпечує збільшення в 30-40 разів.

Переваги лікування зубів під мікроскопом:

 • висока якість лікування – збільшення дозволяє стоматологу підвищити точність всіх маніпуляцій;

 • безпека – мінімізується пошкодження здорових тканин зуба та ясен;

 • точність – забезпечується максимально щільне кріплення вінірів та коронок;

 • надійність – зменшується ризик ускладнень та прогресування карієсу за рахунок ранньої діагностики та якісного лікування.

Використання дентального мікроскопа підвищує якість більшості стоматологічних процедур. Дізнатися більше про його застосування, а також отримати первинну консультацію стоматолога ви можете, записавшись на безкоштовну консультацію.

Телефонуйте до нашого контакт-центр або пишіть в чат на сайті.

( Рейтинг: 4.34, голосів: 29 )
послуги Відділення СтоматологіяЦіна
Консультація лікаря стоматолога безкоштовно
Закриття верхівки каналу МТА 1300.00 грн
Апаратна інструментальна та медикаментозна обробка каналу 1-кореневого зуба (під мікроскопом) 750.00 грн
Апаратна інструментальна та медикаментозна обробка каналу 2-кореневого зуба (під мікроскопом) 1350.00 грн
Апаратна інструментальна та медикаментозна обробка каналу 3-кореневого зуба (під мікроскопом) 1650.00 грн
Апаратна інструментальна та медикаментозна обробка каналу багатокореневого зуба (під мікроскопом) 2150.00 грн
Розпломбування 1-кореневого зуба (під мікроскопом) 700.00 грн
Розпломбування 2-кореневого зуба (під мікроскопом) 850.00 грн
Розпломбування 3-кореневого зуба (під мікроскопом) 1100.00 грн
Розпломбування багатокореневого зуба (під мікроскопом) 2180.00 грн
Видалення стороннього тіла з каналу (під мікроскопом) 1900.00 грн
Пломбування кореневих каналів методом гарячої гутаперчі (1 к/к) (під мікроскопом) 850.00 грн
Пломбування кореневих каналів методом гарячої гутаперчі (2 к/к) (під мікроскопом) 1350.00 грн
Пломбування кореневих каналів методом гарячої гутаперчі (3 к/к) (під мікроскопом) 2180.00 грн
Пломбування кореневих каналів методом гарячої гутаперчі (багатоканальний зуб) (під мікроскопом) 2950.00 грн
Закриття перфорації (під мікроскопом)(1 катеорія складності) 970.00 грн
Закриття верхівки кореня (під мікроскопом)(1 катеорія складності) 970.00 грн
Пломбування кореневих каналів постійним пломбувальним матеріалом (1 к/к) (під мікроскопом) 1100.00 грн
Пломбування кореневих каналів постійним пломбувальним матеріалом (2 к/к) (під мікроскопом) 1455.00 грн
Пломбування кореневих каналів постійним пломбувальним матеріалом (3 к/к) (під мікроскопом) 1855.00 грн
Пломбування кореневих каналів постійним пломбувальним матеріалом (багатоканальний зуб) (під мікроскопом) 2200.00 грн
Підготовка кореневих каналів для виготовлення культьової вкладки (під мікроскопом) 425.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
Алексей Орлов 11-07-2021 На щастя, Україна має таку клініку та чудових лікарів, які мають можливість та бажання надавати якісні послуги, бути чуйними, турботливими та доброзичливими. Хочу висловити щиру дяку непепевершеному лікарю, Якименко Руслану Олеговичу, дійсно , Людина, яка опікується пацієнтом, його проблемою та завжди знайде гарне рішення. Також дуже вдячний Пластун Оксані Миколаївні, дуже фахова Людина, чуйна та уважна. Персонал клініки доброзичливий та приємний! Вдячний! Бажаю гарної долі та міцного здоров'я!

відділення: Стоматологія

Алена Коновал 07-07-2021 В клинику обращалась к доктору Якименко Р.О. с целью удаления сразу 3-х зубов мудрости. Результатом осталась очень довольна - во время процедуры действительно ничего не чувствовала (делала под седацией), благодаря профессионализму доктора, восстановительный период прошел без единого намека на отек и боль. Также спасибо хочется сказать Руслану Олеговичу и за его умение успокоить пациента и дать уверенность в том, что не стоит бояться стоматологов. Отдельную благодарность хочется выразить персоналу клиники, который всегда был на связи и при первом же возникновении вопросов предоставлял разъяснения.Благодаря атмосфере этой клиники мне удалось кардинально изменить свое отношение к стоматологии (естественно в лучшую сторону).

відділення: Стоматологія

Viktoriia Petrenko 14-05-2021 Дякую лікарю Якименко Р.О. ( хірург - стоматолог). Видалення зуба та встановлення імпланта пройшло "непомітно"та безболісно. Ти засинаєш під дією наркоза, а коли прокидаєшся- все уже завершено!Також дякую анестезіологу ,якщо не помиляюсь прізвище Долгова ( ім'я та по-батькові не пам'ятаю, вибачте), асистенту та адміністратору. Всі дуже уважні і доброзичливі.

відділення: Стоматологія

Гаврилюк Яна 11-05-2021 Очень хороший врач

відділення: Стоматологія

Лилия 04-05-2021 Хочу оставить благодарность Александру Леонидовичу. Удаляла зубы мудрости - безболезненно, быстро и качественно. Спасибо!

відділення: Стоматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

  відділення: Стоматологія

 • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Вера Владимировна, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Пациентка, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

  відділення: Стоматологія

 • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Вера Владимировна, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Пациентка, г. Киев

  відділення: Стоматологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом