(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Стоматологія
Стоматологія

Реставрація зубів (Нарощування зубів)ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Зміст:

 1. Коли потрібна реставрація зубів?
 2. Види реставрації зубів
 3. Етапи реставрації та нарощування зубів
 4. Особливості реставрації зубів
 5. Переваги реставрації та нарощування зубів в «Оксфорд Медікал»

Реставрація зубів – це інноваційний метод естетичної корекції. Він дозволяє всього за 1 або декілька сеансів відновити їхню природну красу. За допомогою фотополімерного матеріалу стоматолог відтворює правильну форму зубів та повертає їм гарний відтінок. У складніших випадках встановлює вініри – тонкі накладні пластини з кераміки чи оксиду цирконію.

За допомогою художньої реставрації можна усунути відколи зубів, закрити великі проміжки між ними та вирівняти колір зубного ряду. При цьому результат виглядає максимально природно і не дозволяє навіть запідозрити, що краса забезпечена ретельною роботою стоматолога.

В “Оксфорд Медікал” реставрацію зубів проводять фахівці з багаторічним досвідом. Завдяки високотехнологічному оснащенню клінік вони застосовують усі найсучасніші методи естетичної корекції. Реставрація зубів в Оксофрд Медікал Київ

Коли потрібна реставрація зубів?

Реставрацію рекомендують пацієнтам при:

 • вираженій пігментації зубів;

 • тріщинах емалі;

 • збільшених міжзубних проміжках;

 • сколах;

 • стиранні зубів;

 • різній висоті, неправильній формі зубів тощо.

Реставрацію проводять при різних дефектах коронки зуба. Головною умовою є відсутність карієсу (або попереднє лікування) та збереження мінімум 40% твердих тканин.

Види реставрації зубів

Реставрація – це не один певний метод, а комплекс різних процедур, що дозволяють відновити функціональність та зовнішню привабливість зубів. Залежно від їхнього стану та побажань пацієнта стоматолог може рекомендувати:

 1. Художню реставрацію – покриття передньої стінки зуба композитним матеріалом для покращення відтінку емалі, закриття тріщин, дрібних сколів та інших невеликих дефектів.

 2. Нарощування – відновлення форми зуба за допомогою фотополімерного матеріалу. Проводиться при стертості, великих сколах та сильному руйнуванні зубів через карієс. У деяких випадках є альтернативою установки коронки. Може вимагати видалення нервів та вживлення штифта у корінь зуба для кращої фіксації.

 3. Непряму реставрацію – встановлення керамічних чи цирконієвих вінірів. Це тонкі пластини (0,3-0,5 мм) із високоміцного матеріалу, які виробляються за індивідуальними зліпками та кріпляться на передню частину зубів. Вони дозволяють впоратися з більш вираженими дефектами та отримати довготривалий результат. Вініри не змінюють колір і служать понад 10 років, але, на відміну від композитної реставрації та нарощування, мають більш високу вартість.

Який метод підійде пацієнту, визначити може лише стоматолог після проведення огляду та за необхідності рентгену.

Етапи реставрації та нарощування зубів

 реставрація та нарощування зубів до післяРеставрація – це метод естетичної корекції, тому її проводять лише на здорових зубах. Отже, багатьом пацієнтам спочатку потрібно вилікувати карієс та захворювання ясен.

Процес художньої реставрації та нарощування зубів дуже схожий. В обох випадках використовується композитний (фотополімерний) матеріал, який пошарово наноситься на зуб.

Процедура проводиться так:

 1. Спочатку лікар визначає який метод реставрації підійде пацієнту.

 2. Потім підбирає відтінок матеріалу, щоб він повністю збігався із кольором зубів. Але при реставрації всього зубного ряду можна обрати світліший колір.

 3. Далі за бажанням пацієнта виконується анестезія, хоча сама процедура є безболісною.

 4. Після цього стоматолог препарує зуб – очищає від старих пломб тощо.

 5. Після завершення підготовчого етапу проводиться безпосередньо реставрація чи нарощування – лікар наносить тонкі шари композитного матеріалу, засвічуючи їх ультрафіолетовою лампою для затвердіння, та поступово відтворює правильну форму зубів.

 6. Далі лікар разом із пацієнтом оцінюють отриманий результат, після чого при необхідності виконується легка корекція та полірування матеріалу.

Пряма реставрація проводиться за один сеанс. Залежно від кількості зубів, що відновлюються, вона може зайняти від однієї до декількох годин. При необхідності лікування карієсу та встановлення штифта ці процедури проводяться попередньо.

Реставрація зубів за допомогою вінірів виконується трохи інакше. Вона вимагає невеликого обточування зубів та зняття зліпків для виготовлення вінірів у технічній лабораторії. Готові пластини встановлюють на передній бік зубів за допомогою стоматологічного цементу.

Особливості реставрації зубів

Кожна з використовуваних методик має свої переваги та недоліки. Зокрема, художня реставрація дозволяє швидко та недорого отримати гарний результат, проте має невеликий термін служби – за кілька років може знадобитися додаткова корекція. Крім того, композитний матеріал може змінювати відтінок при частому контакті з харчовими барвниками.

Що стосується нарощування зубів, воно проводиться за допомогою тих же матеріалів і, відповідно, має ті ж самі плюси та мінуси.

Реставрація за допомогою вінірів вважається найнадійнішим варіантом. Накладні пластини забезпечують якісний естетичний результат, служать понад 10 років і не змінюють свій колір. До відносних недоліків можна віднести необхідність обточування зубів, що надалі не дозволить ходити без вінірів, та вищу вартість.

Переваги реставрації та нарощування зубів в «Оксфорд Медікал»

реставрація та нарощування зубів в «Оксфорд Медікал»"Оксфорд Медікал" є однією з провідних приватних стоматологій у Києві. Розташовані у центральних районах міста клініки мають широкий спектр нового стоматологічного обладнання преміальних брендів. Завдяки цьому, а також залученню до роботи досвідчених стоматологів пацієнтам надається повний спектр послуг з естетичної корекції, лікування та протезування зубів.

Перевагами реставрації зубів в “Оксфорд Медікал” є:

 • виконання робіт досвідченими висококваліфікованими стоматологами;

 • використання обладнання експертного рівня, зокрема дентального мікроскопа;

 • проведення всіх видів реставрації;

 • висока якість матеріалів;

 • гарантія гарного результату;

 • програма лояльності для постійних пацієнтів.

Для запису на консультацію до стоматолога телефонуйте у наш контакт-центр або пишіть у чат на сайті.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-стоматолог<br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2007 р. : Берлінець Ірина Валеріївна
Берлінець Ірина Валеріївна Лікар-стоматолог
ІІ категорії.
Досвід з 2007 р.
Лікар-стоматолог<br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2007 р. : Берлінець Ірина Валеріївна
Берлінець Ірина ВалеріївнаЛікар-стоматолог
ІІ категорії.
Досвід з 2007 р.
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • 2000 р. - закінчила Дубенське медичне училище, спеціалізація - фельдшер.
 • 2005 р. - Українська Медична Стоматологічна Академія. Кваліфікація - лікар-стоматолог .
 • 2007 р. - закінчила інтернатуру по загальній стоматології на базі Української Медичної Стоматологічної Академії (УМСА). Спеціалізація - лікар-стоматолог.
 • 2005 р. - участь у міжнародному лекторії «Сучасні технології лікування та профілактики в практичній стоматології» на базі Науково-практичного центру «Стоматологія» (30 навчальних годин). Участь в лекції «Спосіб реального відображення дійсності. Методика стратифікації Лоренцо Ваніні ». Клуб « ENAMEL PLUS». Участь в лекції з курсу «Використання матеріалу Filtek Supreme XT в клінічній стоматології.
 • 2006 р. - участь у VII Всеукраїнському навчальному семінарі «Шлях у світ майстерності ». Навчання на курсах тематичного удосконалення «Використання фотополімерних технологій відновлення зубів».
 • 2008 - участь у лекції « Переліковування кореневих каналів. Загальносоматичні наслідки неповноцінного лікування кореневих каналів». Майстер-клас, участь у роботі науково-практичного семінару «Відбілювання зубів. Сучасні тенденції та підходи».
 • 2009 р. - учасник розширеного засідання Полтавського обласного осередку Асоціації лікарів-пародонтологів України .
 • 2010 р. - учасник конференції з реставраційних технологій «Досконалість у реставраційній технологіі.Реставрація зубів після ендодонтичного лікування» доктора Андре Рейса, Бразилія.
 • 2011 р. - учасник конференції « Пародонт. Захворювання. Профілактика і лікування». Учасник семінару «Використання відбілюючих зубних паст. Дія абразивності на пародонт і емаль зубів».
 • C 2012 р. - по теперішній час лікар-стоматолог хірургічного відділення клініки «Оксфорд Медікал».
показати повний текст
Лікар-стоматолог, терапевт<br>I категорії.<br>Досвід з 2004 р. : Арнаутова Інна Валеріївна
Арнаутова Інна Валеріївна Лікар-стоматолог, терапевт
I категорії.
Досвід з 2004 р.
Лікар-стоматолог, терапевт<br>I категорії.<br>Досвід з 2004 р. : Арнаутова Інна Валеріївна
Арнаутова Інна ВалеріївнаЛікар-стоматолог, терапевт
I категорії.
Досвід з 2004 р.
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

1999 - 2004рр - Дніпропетровська Державна Медична Академія
2004р - "Фенестра", теоретико-практичний семінар "Сучасний концепції в стоматології"
2005 - 2007рр - стоматологічна клініка "Спектр"
2008р - курс навчання реставраційної терапії з застосуванням обладнання, матеріалів і технік від Dentsply
2009р - ендодонтична конференція "Dentsply"
2012р - конференція Української Ендодонтичної Асоціації "Сучасні досягнення в клінічній ендодонтії"
2013р - українсько-швейцарська стоматологія "Healthy Dent"
2013р - конференція "Помилки в ендодонтичному лікуванні. Чому вони відбуваються, як їх прибрати"
2014р - майстер-клас від Dentsply "Protaper Universal. Wave One. The choice is yours"
2014р - по даний час - клініка "Оксфорд Медікал", стоматолог-терапевт

2019 р - мікрохірургічна ендодонтія 


показати повний текст
Лікар стоматолог-терапевт, <br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2010 р. : Азамі Анжеліка Шахівна
Азамі Анжеліка Шахівна Лікар стоматолог-терапевт,
ІІ категорії.
Досвід з 2010 р.
Лікар стоматолог-терапевт, <br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2010 р. : Азамі Анжеліка Шахівна
Азамі Анжеліка ШахівнаЛікар стоматолог-терапевт,
ІІ категорії.
Досвід з 2010 р.

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • У 2010 році закінчила донецький національний медичний університет ім. М. Горького
 • Курси і семінари:
 • 2010 р. - «Естетичні реставрації: наука і мистецтво» Київ
 • 2010 р. - «Клінічні аспекти виконання місцевої анестезії в стоматології» Краків
 • 2010 р. - Медична невідкладна допомога в стоматологічній практиці» Краків
 • 2010 р. - Курс реставраційної терапії із застосуванням обладнання, матеріалів і технологій корпорації «Дентсплай Інтернешнл» Полтава
 • 2011 р. - Науково-практична конференція "Сучасні методи профілактики та лікування в стоматології" Донецьк
 • 2011 р. - «Реставрація фронтальних зубів» Донецьк
 • 2011 р. - «Особливості та переваги ротаційніх NITI-інструментів MTWO, обробка кореневих каналів. Трьохвимірне пломбування кореневих каналів термопластичною гутаперчею за допомогою приладів BeeFill та BeeFill. Застосування ультразвуку в ендодонтії
 • 2012 р. - «Основи протезування» Донецьк,
 • 2012 р. - «Еволюція посмішки» Київ,
 • 2012 р. - Науково-практична конференція "Актуальні питання сучасної стоматології" Донецьк
 • 2013 р. - «Перший Східно-Український стоматологічний форум» Донецьк
 • 2015 р. - «Gurantee of the quality of your endo» Київ
 • 2017 р. - Міжнародний стоматологічний конгрес "Унікальне поєднання сучасних наукових досягнень i практики в стоматології", Київ
 • 2017 р. - Теоретико-практичний курс "Ендодонтія 2.0 перехід у третій вимір"
 • 2018 р. - «Оновлена ​​концепція ENDO 2018» Київ
показати повний текст
Лікар стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт. <br>Досвід з 2007 р. : Мішустін Андрій Андрійович
Мішустін Андрій Андрійович Лікар стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт.
Досвід з 2007 р.
Лікар стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт. <br>Досвід з 2007 р. : Мішустін Андрій Андрійович
Мішустін Андрій АндрійовичЛікар стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт.
Досвід з 2007 р.
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • 2007 р. - закінчив Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця.
 • 2009 р. - закінчив інтернатуру в НМУ ім. А. А. Богомольця.
 • 2012 р. - прослухав лекцію Мауро Фрадеані «Естетична реабілітація: комплексний ортопедичний підхід»; пройшов майстер-клас Пауло Монтеіро «Фотографія в стоматології».
 • 2013 р. - пройшов майстер-клас Digital Smile Design, Крістіан Кочман .
 • 2014 р. - пройшов майстер клас Пауло Монтейро Style Italiano; прослухав лекцію Леонардо Бакеріні «Концепт Мірр» і Мауро Фрадеані «Концепція Мірр».
 • 2016 р. - Bonded restorations in the anterior dentition, Паскаль Моньє
 • З 2016 р. - лікар стоматолог-терапевт клініки «Оксфорд Медікал»
 • 2017р. - конференція «New Skin Concept», Dr. Paulo Kano
показати повний текст
послуги Відділення СтоматологіяЦіна
Консультація стоматолога - терапевта 790.00 грн
Керамічний вінір або реставрація (зі встановленням) 7900.00 грн
Керамічний вінір або реставрація високохудожнього виконання (зі встановленням) 11500.00 грн
Виготовлення та фіксація керамічної реставрації 7500.00 грн
Високохудожня реставрація зуба композитним фотополімером зі знеболенням, І ступінь складності 4450.00 грн
Високохудожня реставрація зуба композитним фотополімером зі знеболенням, ІІ ступінь складності 5500.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Дмитрій 07-05-2024 Огромное спасибо Юлдашеву М.Х. и Дубинину Д.А. за операцию по удалению зубов мудрости под седацией. Всё прошло быстро и безболезненно, ничего не болело, зажило всё быстро, синяков и отеков не было. Спасибо ещё раз, у врачей золотые руки и забота к пациентам

відділення: Стоматологія

Владислав Гончаренко 12-04-2024 Хочу порекомендувати лікаря-хірурга Якименко Р.О.Видаляв 3 зуба мудрості та встановив імплант, я дуже задоволений його роботою, все пройшло якісно і безболісно. Хоча трішки боявся, але все пройшло на ура, навіть не очікував, що після наркозу буде взагалі комфортно і не боляче!Всім рекомендую!!!

відділення: Стоматологія

Єва 19-03-2024 Велика подяка Анжеліці Шахівні за професіоналізм, уважне ставлення і комплексний підхід! Лікар надала вичерпну консультацію, а чистка зубів, реставрація пройшла безболісно і комфортно, на найвищому рівні. Рекомендую клініку кожному, залишилась максимально задоволена якістю послуг!

відділення: Стоматологія

Анатолий 14-03-2024 Хочу висловити подяку лікарю пародонтологу Лєсковій Олександрі. Професіонал своєї справи, все зробила дуже якісно, дала дієві поради за доглядом ротової порожнини. Задоволен тим, що звернувся саме до неї. Велике дякую!

відділення: Стоматологія

Олена 17-02-2024 Велика подяка спеціалістам клініки(відділення Оболонь)!❤️Хірургу Маляренко Марині Євгенійовні: красива,молода,чуйна,ПРОФЕСІОНАЛ своєї справи.Я дуже задоволена:і підхід,і виконана робота,і результат❤️Асистент Тарас-Молодець:виконує свою роботу на"5"!! Менеджер Леся- робить перебування в клініці ще комфортнішим:Дякую!Адміністратор сьогодні була Марина: Дякую!!Рекомендую❤️Подяка кліниці за чудову КОМАНДУ!! Успіхів вам всім!!

відділення: Стоматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

  відділення: Стоматологія

 • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Вера Владимировна, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Пациентка, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

  відділення: Стоматологія

 • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Вера Владимировна, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Пациентка, г. Киев

  відділення: Стоматологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up