Записатись через кол-центр
Відділення

Відгуки клієнтів про напрям Стоматологія

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Залишити відгук

Як ми формуємо рейтинг?

Рейтинг формується з відгуків пацієнтів, кваліфікації, наукового ступеня.

Усі пацієнти проходять верифікацію модератором, щоб виключити фіктивні відгуки

Негативні випадки обов’язково розглядаються адміністрацією

Якщо конфліктну ситуацію врегульовано, негативна оцінка не впливає на рейтинг

Відгуки пацієнтів
Володимир 25.06.2026
Дякую Єлизаветі В'ячеславівні за те, що допомогла врятувати зуб. Через глибокий карієс думав, що його доведеться видаляти, але лікарка якісно провела лікування. Уже минуло кілька місяців, зуб не турбує.
Star Star Star Star Star
Марина 23.06.2026
Довго соромилася своєї посмішки через нерівні передні зуби. Анастасія Денисівна допомогла це виправити. Лікування проходило комфортно, а результат перевершив мої очікування. Тепер посміхаюся без жодних комплексів.
Star Star Star Star Star
Олена 19.06.2026
Дуже вдячна Олексію Сергійовичу за те, що врятував зуб, який в іншій клініці радили видаляти. Лікар провів лікування, а потім відновив зуб коронкою. Зараз нічого не турбує, і зуб виглядає як власний.
Star Star Star Star Star
Олександр 19.06.2026
Звернувся до Володимира Олександровича через біль у щелепному суглобі та клацання під час жування. Лікар детально розібрався в проблемі, пояснив її причину та підібрав лікування. Через кілька місяців дискомфорт практично зник. Дуже вдячний за допомогу.
Star Star Star Star Star
Олена 19.06.2026
Мала складний випадок із відновленням переднього зуба. Олена Олександрівна зробила все настільки якісно, що навіть близькі не можуть помітити різниці. Дуже вдячна за уважність, майстерність і чудовий естетичний результат.
Star Star Star Star Star
Даніїл 14.06.2026
Від чистого серця хочу подякувати Ірині В'ячеславівні за дуже якісну роботу з її сторони, бо я більше року шукав гарного стоматолога після того, як дівчина, до якої я ходив, виїхала за кордон. Пощастило, що потрапив до Ірини, бо кожен зуб, що вона пролікувала, досі знаходиться у відмінному стані (ще до свого першого прийому думав, що знадобиться постійно переліковувати, але дарма хвилювався). Сподіваюся, що вона буде працювати в цій сфері ще не один, не два і не п'ять років).
Star Star Star Star Star
Записатись через кол-центр
в клініці
online
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Привіт!
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр

Ми застосовуємо файли cookies та інші технології для того, щоб запам'ятати Ваші уподобання та дізнатися, як саме Ви користуєтесь сайтом та взаємодієте з ним.

Використовуючи наш сайт, Ви також погоджуєтесь з умовами "Угоди користувача" та "Положення про обробку та захист персональних даних". Натискаючи "ПОГОДЖУЮСЬ", Ви надаєте згоду на обробку Ваших даних.