(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Стоматологія - відгуки
Залишити відгук
Наталія Агеева 14-11-2023 Арнаутова Инна Валеріївна-професіонал! Найкращий лікар- мікроскопіст у стоматології. «Зайвих зубів не буває», якщо у тебе є такий рятівник. Раджу!!!

відділення: Стоматологія

Ірина Мачула 26-10-2023 Велика подяка за надану невідкладну допомогу! Дякую, що змогли швидко оцінити мій стан та прийняти найкраще рішення.Дякую, що були до мене терплячі та ввічливі. Ви мій ГЕРОЙ!!! :-)

відділення: Стоматологія

Віталій 17-10-2023 Дуже чудовий та професійний лікар, неймовірно гарне та поважне ставлення до паціента. Дуже задоволений ії професійною та чіткою роботою і відношенням.

відділення: Стоматологія

Рома 05-10-2023 Чудовий лiкар

відділення: Стоматологія

Закорецька Людмила Опанасівнаь 05-10-2023 Хочу подякувати за чудову роботу лікаря Тупко Петра Павловича. Випав передній зуб і Петро Павлович зміг зробити так , що я знову можу посміхатись і ніхто навіть не запідозрить , що один із зубів вставлений. Чудово , що в Украіні є така клініка , як «Оксфорд Медікал» і такі лікарі , як Петро Павлович . Велике спасибі за вашу роботу !

відділення: Стоматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up