(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Стоматологія - відгуки
Залишити відгук
Яна 18-02-2021 Дуже класний спеціаліст і позитивна людина. Після невдалого досвіду видалення зуба мудрості панічно боялася видаляти інші, але цей лікар довів, що після одночасного (!) видалення трьох (!) зубів мудрості можна прекрасно почуватися і дуже швидко та безболісно відновитися. Дуже вдячна цьому хірургу та лікарю-анестезіологу, що супроводжувала весь процес.

відділення: Стоматологія

Тетяна 30-01-2021 Дуже вдячна лікарю Анану Дарвішу!!! Я навіть не уявляла, що за рік у мене буде ідеальна посмішка! Завдяки йому, моя мрія здійснилася! Вдячна лікарю, вдячна стоматології за їх турботу і ідеальну роботу!!!

відділення: Стоматологія

Валентина 26-12-2020 Врач, сделал не возможное!) Муж очень боится Стоматологов, каждый наш поход это траур). Не даётся даже укол сделать.От Нестора Богдановича , хоть и с болью но с восторгом вышел. Спасибо Вам огромное!!!

відділення: Стоматологія

Дарина 10-11-2020 Хоть мне и удалили последний зуб мудрости год назад, но я до сих пор под впечатлением и всем рекомендую Александра Леонидовича, всего 5 минут и больше нет проблем, через 2 часа я спокойно могла есть, даже ничего не опухло, жаль, что больше нечего удалять :D

відділення: Стоматологія

Анастасия 24-10-2020 У таких врачей не жалко удалять зубы :)Все очень круто и профессионально сделал

відділення: Стоматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом