Записатись через кол-центр
Відділення

Відгуки клієнтів про напрям Стоматологія

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Залишити відгук
Відгуки пацієнтів
Аліна 10.05.2026
Хотіла би залишити подяку лікарю стоматологу від Бога. Зверталась взагалі екстрено, і пішла з максимально гарними враженнями !!! Дякую ще раз Ірина Вʼячеславівна )
Star Star Star Star Star
Марія 15.04.2026
Хочу подякувати Марату Хабібулайовичу за його теплу і спокійну енергетику. Швидке прийняття рішень, як доказовість впевненості у своєму професіоналізмі. Уже двічі при благоприємних обставинах і недуже була прооперована. Перший раз йому допомагала не дуже кваліфікована працівниця, але як він спокійно і впевнено справився не давше мені запанікувати, хоча це не дуже легко. Вдячна за такі моменти досконалості характеру в професії хірурга. Чи можу я про це говорити? Так. Дуже важливо для пацієнта спокій і впевненість спеціаліста в своїй справі Подяка і повага за ВСЕ. Зараз хочу подякувати Рецепції. Уважні світлі обличчя зустрічають пацієнтів. Це дуже радує в такий складний час. Поклін Вам усім хто зумів мені допомогти. Щастя процвітання, благополуччя і достатку.
Star Star Star Star Star
Марія 15.04.2026
Хочу в ці святкові і світлі дні Воскресіння Христового подякувати моєму найулюбленішому лікарю доценту професіоналу в сфері стоматології в цілому Топці Петру Павловичу за його турботу і профісіональний підхід, любов і увагу до людей. Протягом майже 20 років мої зуби спасались цим надзвичайним професіоналом в сфері лікування, ортопедії, естетики і гігієни. Петро Павлович допоміг моїм зубкам служити якнайдовше в моєму житті. Я дуже вдячна , що така людина зустрілась на моїй дорозі життя . Завжди зичу щастя і міцного здоровя, любові і радості. Я думаю ,що такі люди заслуговують поваги і уваги керівництва, створення площадок для навчання молодих спеціалістів і звичайно матеріальних заохочень. Я бажаю моєму лікарю енергії і сили, бути життєдайним на многії роки. З повагою і любовю до клініки і її спеціалістів. Київ, квітень, 2026.
Star Star Star Star Star
Марія 12.04.2026
Хочу висловити вдячність стоматологу Польотовій Ірині В'ячеславівні. Звернулась до неї з відколотим шматочком зуба. Ірина провела огляд акуратно видалила нерв і повністю підготувала зуб до подальшого нарощування та реставрації. Дякую! :)
Star Star Star Star Star
Ганна 22.01.2026
Дуже вдячні лікарю, адміністрації, всій команді. Приїхали у Київ на операцію з Запоріжжя. У день операції у клініці було відсутнє живлення через масовані обстріли на енергосистему. Колектив з порозумінням сприйняв нашу ситуацію, приїзд за важких умов, професійно організували оперування в іншій кліниці. Ви команда професіоналів! Дякуємо!
Star Star Star Star Star
Катерина 15.01.2026
Віталіна Павлівна дуже уважно поставилася до моєї ситуації. Працює дуже акуратно, не було жодного відчуття страху. Після лікування нарешті зник дискомфорт, за що їй щиро вдячна.
Star Star Star Star Star
Записатись через кол-центр
в клініці
online
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Привіт!
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр

Ми застосовуємо файли cookies та інші технології для того, щоб запам'ятати Ваші уподобання та дізнатися, як саме Ви користуєтесь сайтом та взаємодієте з ним.

Використовуючи наш сайт, Ви також погоджуєтесь з умовами "Угоди користувача" та "Положення про обробку та захист персональних даних". Натискаючи "ПОГОДЖУЮСЬ", Ви надаєте згоду на обробку Ваших даних.