Київ
Виберіть місто
Клініки в Києві
Замовити дзвінок:
Відділення
Відгуки клієнтів про напрям Стоматологія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Олена 13.06.2026
Дуже вдячна Віталіні Павлівні за лікування зубів. Звернулася з кількома карієсами, які довго відкладала через страх стоматологів. Усе пройшло комфортно, а результатом дуже задоволена. Тепер на лікування тільки до неї.
Олена 05.06.2026
Довго не могла наважитися на брекети, але після консультації у Юлії Володимирівни всі сумніви зникли. Лікарка детально пояснила план лікування та розрахувала кожен етап. Уже через кілька місяців побачила перші зміни, які дуже мотивують.
Олена 05.06.2026
Довгий час прокидалася з напруженням у щелепах і болем у жувальних м’язах. Володимир Олександрович виявив ознаки бруксизму, пояснив можливі наслідки та підібрав лікування. Уже через деякий час неприємні симптоми стали значно менш вираженими.
Марина 05.06.2026
Звернулися до Вікторії Василівни через біль у зубі у доньки. Лікарка уважно оглянула дитину, пояснила план лікування та провела всі процедури дуже делікатно. Дитина вийшла з кабінету з усмішкою.
Андрій 03.06.2026
Потрапив до Костянтина Максимовича на переліковування каналів після невдалого лікування в іншій клініці. Лікар детально пояснив ситуацію, показав проблему на знімку та успішно провів лікування. Приємно мати справу зі справжнім фахівцем.
Софія 22.05.2026
Лікар Марат Юлдашев , справжній професіонал! Робив мені операцію з видалення кісти, і з того моменту я зрозуміла, що це лікар, якому дійсно можна довіряти. Завжди допоможе, все детально та зрозуміло пояснить, відповість на будь-які питання та піде назустріч пацієнту. Нещодавно в мене запалилася слинна залоза, і троє лікарів не змогли поставити діагноз та нормально допомогти. Марат знайшов для мене час у своєму дуже щільному графіку, прийняв мене та буквально за 15 хвилин поставив правильний діагноз і все вирішив. Лікар від Бога і просто чудова людина. Дуже уважний, професійний та людяний. Мій улюблений лікар у цій клініці. Щиро рекомендую!
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр