записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Лікування пульпіту

Відвідувати стоматолога заради профілактики захворювань зубів і ротової порожнини потрібно 2 рази на рік. Однак, на жаль, в суєті робочих буднів люди нехтують цим досить простим правилом, що виливається у великі грошові витрати і неприємні відчуття. До захворювань, яким можна запобігти, відноситься і пульпіт. Це болісне запалення, яке може привести до ускладнень при несвоєчасному лікуванні.

Пульпітом називають запальний процес судинно-нервового пучка зуба (пульпи). Пульпу часто називають нервом. До основної причини виникнення пульпіту відноситься вчасно не вилікуваний карієс. Пульпіт - як інфекційне ускладнення від карієсу. Також пульпіт виникає внаслідок різних патологічних процесів в ротовій порожнині і травм зубів.

Щоб позбутися пульпіту якомога раніше, з мінімальними негативними наслідками, звертайтеся до медичного центру «Оксфорд Медікал», на безкоштовну консультацію стоматолога.

СИМПТОМИ І МОЖЛИВІ ускладнення пульпіту

До симптоматики пульпіту відносяться:

  • довільний біль в зубі;
  • пульсуючий біль в зубі;
  • підвищена чутливість зуба до температури.

Больові відчуття можуть переноситися на сусідні зуби, віддавати в скроню. В основному біль проявляється в нічний час, що викликає безсоння, нездужання і знижує працездатність. Поки зуб не вилікували, він являє собою хронічний осередок інфекції. Можливий і безсимптомний перебіг хвороби, пульпіт може бути хронічним і гострим.

Якщо не вжити заходів по лікуванню, то це призведе до втрати зуба, а також до переходу в складну стадію - періодонтит. При цьому запалиться тканина близько зуба, що призведе до утворення гранульом і кіст. Лікувати періодонтит складніше, ніж пульпіт. При своєчасному початку лікування, результат, як правило, сприятливий.

ДІАГНОСТИКА І лікуванні пульпіту

Важливо правильно діагностувати захворювання, адже лікарська помилка може дорого коштувати. Тому в клініці «Оксфорд Медікал» ретельно підходять до діагностування зубної хвороби. При спілкуванні з пацієнтом детально з'ясовується інтенсивність і періодичність нападів болю. Додатково проводиться рентген-діагностика або комп'ютерна томографія. Поєднання особистого огляду стоматолога і рентгенографічного дослідження дозволяють з точністю визначити форму захворювання і призначити необхідне лікування.

Лікування пульпіту в клініці «Оксфорд Медікал» проводять з використанням новітніх знеболюючих засобів, методик і обладнання. Лікар-стоматолог індивідуально визначає кількість відвідувань, яке знадобиться для лікування кожного пацієнта.

ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯ СТОМАТОЛОГА БЕЗКОШТОВНА!

Лікування пульпіту починають з повного відкриття порожнини зуба, екстирпації залишилася пульпи і промивання кореневих каналів. Надалі проводиться тимчасове або постійне пломбування кореневих каналів (в залежності від ситуації і стадії пульпіту) і відновлення коронкової частини зуба реставрацією або коронкою.

У клініці «Оксфорд медікал» пульпіт лікують 3 методами:

  • біологічним (зняття запалення, загоєння пульпи препаратами, що містять кальцій);
  • частковим видаленням пульпи (проводиться на молочних зубах);
  • депульпуванням (повне видалення нерва з пломбуванням).

Щоб оцінити ефективність лікування каналів зуба, проводиться рентген-контроль відразу після обтурації і через 1-1,5 року, що дозволить виявити наявність або відсутність запальних процесів в області верхівки кореня. Клінічні прояви (неприємний запах, набряк, біль і т.п.) проходять через 7-14 днів після початку лікування. Це дозволяє приступити до реставрації коронкової частини зуба через пару днів після завершення лікування каналів зуба.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ

При лікуванні пульпіту в нашій клініці ви отримаєте якісне обслуговування, затишну обстановку, чуйний персонал, стоматологів-фахівців і новітнє діагностичне і лікувальне устаткування. Ми працюємо без вихідних і святкових днів - ви зможете підібрати оптимальний час для відвідування.

ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯ СТОМАТОЛОГА - БЕЗКОШТОВНА!

Записуйтеся на прийом до стоматологів клініки «Оксфорд Медікал» за телефоном (044) 204 40 40 або за допомогою форми на сайті.

послуги відділення Стоматологія Ціна
  

Вінір прямий (1 од.) 

2200 грн

Вінір керамічний (1 од.)

4200 грн

Ультразвукова чистка зубів (1 щелепа)

350 грн

Чистка зубів щітка+паста (1 щелепа)

160 грн

Чистка зубів AirFlow (1 щелепа)500 грн
Прайс на рентгенологічні обстеження 

Панорамна рентгенографія

250 грн

Запис (або повторний запис) рентген знімку на диск

40 грн

Комп'ютерна томографія 1 щелепа

550 грн

Комп'ютерна томографія 2 щелепи

650 грн

Комп'ютерна томографія 1 сегмента

300 грн

Комп'ютерна томографія придаточних пазух носа (ППН)

650 грн

Панорамна рентгенографія дитяча 

200 грн

Опис ОПТГ

200 грн

Опис КТ сегмента

100 грн

Опис КТ одна щелепа

150 грн

Опис КТ дві щелепи

300 грн

Опис КТ + низ гайморової пазухи

400 грн

Опис КТ придаточних пазух носа

200 грн

 

 Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

З детальним прайсом ви можете ознайомитися в клініці «Оксфорд Медікал Київ»

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

04.03.2019

Проходила лечение и протезирование у Топка Петра Павловича. Осталась очень довольна как лечением, так и отношением ко мне как к пациенту! Доктор выше всяких похвал! С удовольствием рекомендую его всем своим знакомым, которые потом тоже очень довольны результатом!

відділення: Стоматологія

17.02.2019 Кеян Давид Николаевич ВРАЧ от Бога. Я очень благодарна, что судьба привела меня именно к нему. Если Вы его пациент - Вы точно в самых надёжных руках. Зная, что я в анамнезе имела сложные аллергические реакции на лекарства, и мне срочно нужно было удалять зубы, он максимально обезопасил и подготовился к возможным реакциям на анэстэтики, очень внимательно и подробно изучил мою ситуацию и быстро, а также очень качественно и безболезненно сделал свою работу. После удаления зубов мне даже не пришлось пить обезболивающее. Все зажило наилучшим образом. Доверяю ему на 100% и советую обращаться к нему без сомнений.

відділення: Стоматологія

21.11.2018 Кристина Куницына — мой любимый доктор уже 10 лет. Доктор, который никогда не останавливается в своем развитии и всегда может предложить лучшее решение.

відділення: Стоматологія

14.11.2018

Добрый день. Долго выбирала клинику для установки импланта, читала отзывы , и наконец остановилась на «Оксфорд Медикал». Хочу сказать огромное спасибо, приветливому стоматологу имплантологу РИЗМАК АЛИ. Я очень боялась делать данную процедуру, поскольку имела плохой опыт в лечении и в удалении зубов. На первой консультации доктор ответил на все мои вопросы , и дал понять, что проблем не будет. Операция прошла очень быстро и профессионально. Процесс восстановления был без осложнений. Считаю, что РИЗМАК АЛИ доктор от БОГА, поэтому при необходимости буду обращаться к нему сама и обязательно рекомендую его своим друзьям и знакомым.

відділення: Стоматологія

11.11.2018

Давид Николаевич, спасибо Вам огромное! К такому хирургу никогда не страшно пойти, какой бы сложной ни была операция! Рекомендую всем своим родственникам, друзьям и коллегам по работе. Еще раз спасибо большое!

відділення: Стоматологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки