(044) 204 40 40
+38 (099) 204 41 41 +38 (096) 204 41 41 Замовити зворотній дзвінок
Стоматологія
Стоматологія

Керамічні брекетиЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Зміст:

 1. Переваги керамічних брекетів
 2. Недоліки керамічних брекетів
 3. Коли рекомендують ставити керамічні брекети?
 4. У якому віці можна ставити керамічні брекети?
 5. Види керамічних брекетів
 6. Етапи встановлення керамічних брекетів
 7. Як доглядати за керамічними брекетами?
 8. Скільки потрібно носити керамічні брекети?
 9. Переваги встановлення брекетів в «Оксфорд Медікал»

Керамічні брекети – це комфортна та естетична система для корекції прикусу та зубного ряду. Вона складається з мініатюрних замочків та тонкої металевої дуги. Їх колір підбирають відповідно до відтінку емалі, що робить брекети майже непомітними, особливо при використанні безлігатурної системи. Це чудовий варіант для дорослих людей, які бажають зробити свою посмішку бездоганною.

У приватній стоматології «Оксфорд Медікал» працюють досвідчені лікарі-ортодонти та встановлено новітнє обладнання експертного класу. Завдяки цьому перед встановленням брекетів кожному пацієнту проводять комп'ютерну діагностику та складають план лікування, що дозволяє отримати оптимальний результат за мінімальний час.

Переваги керамічних брекетів

Керамічні брекети використовують близько 20 років. Протягом цього часу їх неодноразово вдосконалювали. Нині система стала більш компактною, міцною та ефективною.

Основними перевагами керамічних брекетів вважаються:

 • естетичність – маленькі замочки, зроблені під колір емалі зубів, не виділяються і залишаються непомітними для оточуючих;

 • комфорт – за рахунок округлої форми вони не пошкоджують губи та ясна;

 • висока ефективність – підходять для корекції навіть виражених дефектів;

 • відсутність впливу на дикцію.

Завдяки цьому, систему з кераміки з кожним роком обирає дедалі більше пацієнтів.

Недоліки керамічних брекетів

Перед початком ортодонтичного лікування пацієнтам рекомендують проконсультуватися з досвідченим ортодонтом та уважно вивчити особливості різних систем. Незважаючи на велику кількість переваг, керамічні брекети також мають деякі недоліки, зокрема:

 • навколо брекетів накопичується наліт, що вимагає ретельніше стежити за гігієною ротової порожнини і регулярно проходити професійну чистку зубів;

 • колір замочків може змінюватися при частому курінні, вживанні кави, чорного чаю та інших продуктів із високим вмістом пігментних речовин;

 • тривалість лікування може бути на кілька місяців довшою, ніж при використанні металевої конструкції;

Коли рекомендують ставити керамічні брекети?

Кому рекомендують ставити керамічні брекети?Стоматологи рекомендують починати ортодонтичне лікування у дитячі чи юнацькі роки, але, якщо момент був упущений, не варто відмовлятися від корекції у дорослому віці.

Неправильний прикус – це не лише естетична, а й медична проблема. Вона може стати причиною сильного головного болю, гаймориту, синуситу, захворювань травного тракту та інших ускладнень.

Показами до встановлення брекет-системи є:

 • неправильне змикання верхньої та нижньої щелеп;

 • несиметричний розвиток щелеп;

 • неправильне розташування зубів;

 • скупченість зубів;

 • великі проміжки між зубами тощо.

Керамічні брекети рекомендують ставити пацієнтам, для яких важливий естетичний зовнішній вигляд. Вони відрізняються невеликим розміром і відтінком, що максимально відповідає кольору зубів.

У якому віці можна ставити керамічні брекети?

У стоматології немає обмежень щодо віку для встановлення брекетів. Корекцію прикусу та зубного ряду можна проводити як у дитячому та юнацькому віці, так і у зрілому. При цьому лікарі радять не відкладати лікування на потім.

Дитину вперше показати ортодонту бажано ще до вступу до школи. Якщо все в нормі, профілактичні огляди призначають раз на 1-2 роки.

Кожен випадок індивідуальний, тому лише ортодонт може провести діагностику та визначити, коли краще ставити брекети. Однак вік від 11 до 13 років вважається найбільш підходящим, тому що в цей час щелепи продовжують розвиватися, а більшість корінних зубів вже прорізалися.

Що стосується керамічних брекетів, то їх зазвичай ставлять дорослим та дітям старше 10-12 років. При цьому лікар підбирає ортодонтичну систему з урахуванням її потенційної ефективності при особливостях зубного ряду пацієнта.

Види керамічних брекетів

Керамічні брекети кріпляться на передню частину зубів. При цьому система може бути:

 • лігатурною;

 • безлігатурною, або самолігуючою.

Брекет-системи складаються з кількох елементів: власне, брекетів – невеликих замочків, які кріплять на кожен зуб, та ортодонтичної дуги. Поєднуватися вони можуть по-різному. Лігатурні системи передбачають використання невеликих гумок (лігатур), що фіксують дугу на всіх брекетах. При кожному відвідуванні ортодонта їх замінюють, регулюючи ступінь натягу та положення дуги.

Безлігатурні брекети влаштовані трохи інакше. Вони мають вбудований механізм для кріплення дуги, тому еластичні елементи не потрібні. Такі брекети компактніші і виглядають більш акуратно. Крім того, відвідувати ортодонта для корекції потрібно в 1,5-2 рази рідше.

Етапи встановлення керамічних брекетів

Як ставляь керамічні брекетиКорекція прикусу – це тривалий процес, який вимагає підготовки. Насамперед ортодонт проводить огляд та призначає діагностику. Зазвичай проводять комп'ютерну томографію або ортопантомограму – панорамний знімок щелеп, що дозволяє візуалізувати кісткові тканини і зуби, які ще не прорізалися. За їх результатами лікар визначає ступінь дефекту та підбирає найефективніший метод корекції.

Наступним етапом є підготовка зубів до встановлення брекетів: проводиться професійна чистка для видалення твердого нальоту та зубного каменю, а також при необхідності лікування карієсу.

Далі ортодонт робить зліпки зубів пацієнта та віддає їх до технічної лабораторії для виготовлення брекетів.

Під час наступного візиту фахівець по черзі встановлює кожен брекет на певний зуб та ставить дугу. При виборі лігатурної системи він закріплює її еластичними резинками.

Після цього починається процес лікування, який в середньому займає до 2 років. Відвідувати лікаря та проводити корекцію треба раз на 2-6 тижнів.

Як доглядати за керамічними брекетами?

При носінні брекетів слід ретельно стежити за гігієною зубів, тому що на них може накопичуватися наліт, що сприяє розвитку карієсу.

Стоматологи рекомендують:

 • чистити зуби після кожного прийому їжі, використовуючи звичайну щітку з м'якою щетиною та ортодонтичну для очищення простору між брекетами;

 • регулярно використовувати ополіскувач для рота та при необхідності зубну нитку;

 • раз на 3-4 місяці проходити професійну чистку зубів.

Крім того, щоб уникнути пошкодження брекетів та потемніння замочків, радять виключити з раціону напої та страви з яскравими барвниками (чай, кава, вино, лимонади тощо), а також відмовитися від міцних горіхів та інших твердих продуктів.

Скільки потрібно носити керамічні брекети?

Тривалість носіння брекетів визначається індивідуально і залежить від складності та обсягу необхідної корекції. Середній термін становить 1,5-2 роки. Після цього слідує ретенційний період, необхідний для закріплення отриманого результату. Зазвичай, у цей час знімають брекети та рекомендують носити ортодонтичні пластини чи інші апарати.

Переваги встановлення брекетів в «Оксфорд Медікал»

Переваги встановлення брекетів в КиєвіУ стоматології «Оксфорд Медікал» працюють лікарі стоматологи та ортодонти з багаторічним досвідом. Завдяки новому обладнанню та застосуванню інноваційних технологій вони забезпечують кожному пацієнтові медичну допомогу відповідно до найвищих стандартів якості.

Перевагами ортодонтичного лікування в «Оксфорд Медікал» є:

 • комплексна діагностика – у клініці встановлено ортопантомограф, цифровий рентген та комп'ютерний томограф преміум класу;

 • прогнозований результат – завдяки комп'ютерному моделюванню можна наперед оцінити ефективність носіння брекетів;

 • естетичність ортодонтичної системи – керамічні брекети майже непомітні на зубах, особливо при виборі самолігуючої конструкції;

 • зручне розташування клінік у центральних районах Києва;

 • програма лояльності для постійних пацієнтів.

Щоб дізнатися більше про встановлення брекетів та отримати індивідуальні рекомендації, записуйтесь на попередню консультацію до ортодонта – телефонуйте у наш контакт-центр або заповнюйте форму на сайті.

( Рейтинг: 3.00, голосів: 2 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиСтоматолог-ортодонт, <br>досвід з 2017 р.,<br> Invisalign Gold Provider: Гусейнова Тетяна Сергіївна
Гусейнова Тетяна Сергіївна Стоматолог-ортодонт,
досвід з 2017 р.,
Invisalign Gold Provider
Стоматолог-ортодонт, <br>досвід з 2017 р.,<br> Invisalign Gold Provider: Гусейнова Тетяна Сергіївна
Гусейнова Тетяна СергіївнаСтоматолог-ортодонт,
досвід з 2017 р.,
Invisalign Gold Provider

інформація про лікаря

Освіта: 

НМУ ім. О.О. Богомольця (закінчила з відзнакою).

Сертифікований лікар-ортодонт від компанії Align Technology (Invisalign®) зі статусом GOLD PLUS. 

Представник нового покоління лікарів-ортодонтів. У своїй роботі використовує всі найкращі, найсучасніші досягнення, прогресивні розробки, методики світової ортодонтії. Спеціалізується на виправленні аномалій прикусу з використанням знімних та незнімних конструкцій, технологій цифрової ортодонтії з використанням елайнерів. Виконує всі види ортодонтичного лікування.

Послуги:

- корекція прикусу за допомогою системи Invisalign;

- консультативний прийом дорослих та дітей з 5 років;

- встановлення брекет-систем;

- фіксація металевих брекетів;

- фіксація керамічних брекетів;

- розробка плану лікування системи Insignia  (формується 3D план з брекет системою)

- фіксація самолігуючих брекетів;

- виготовлення знімних ортодонтичних апаратів;

- виготовлення незнімних ортодонтичних апаратів.

показати повний текст
Стоматолог, ортодонт. <br>Досвід з 2018 р. : ЖДАНОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
ЖДАНОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА Стоматолог, ортодонт.
Досвід з 2018 р.
Стоматолог, ортодонт. <br>Досвід з 2018 р. : ЖДАНОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
ЖДАНОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНАСтоматолог, ортодонт.
Досвід з 2018 р.

інформація про лікаря

Освіта:

2011-2016 рр. – ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія". Стоматологія

2016-2018 рр. – ПВНЗ "Київський медичний університет"

З 2018 р. – Асистент кафедри "Дитячої терапевтичної стоматології " ПВНЗ "Київський медичний університет"

2021 р. – Спеціалізація "Ортодонтія" Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика

09.2021 р. – Науково-практична конференція "Актуальні проблеми ортодонтії" м. Київ

09.2021 р. – Міжнародна науково-практична конференція молодих ортодонтів. м.Київ.

07.2021 р. – "Основи незнімної ортодонтичної техніки" в рамках фахової школи ACEO academy з ортодонтії. м. Київ.

10.2022 р. –  "Ортодонтична резидентура. Сучасні принципи ортодонтичного лікування. Основи діагностики."ORTHOART.


Досвід роботи: 5 років.


Проводить:

- лікування порушень прикусу;

- вирівнювання зубів брекет-системами, апаратами, елайнерами 

- корекцію естетичних недоліків;

- встановлення мікроімплантів. 


Приймає дітей з 5 років.

Володіє англійською мовою. 

показати повний текст
Стоматолог-ортодонт. <br>Досвід з 2019 р. : ОКОПНА ЮЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА
ОКОПНА ЮЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА Стоматолог-ортодонт.
Досвід з 2019 р.
Стоматолог-ортодонт. <br>Досвід з 2019 р. : ОКОПНА ЮЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА
ОКОПНА ЮЛІЯ ОЛЕКСІЇВНАСтоматолог-ортодонт.
Досвід з 2019 р.

інформація про лікаря

Освіта:

- НМАПО імені П. Л. Шупика

- 2019 р. – закінчила інтернатуру. 


Загальний досвід: 10 років (з 2012).


Проводить:

- фіксацію брекет-системи;

- лікування елайнерами;

- установку мікроімплантів;

- фіксація незнімних ретейнерів.

 

Приймає дітей з 4 років.

Іноземна мова: англійська. 


показати повний текст
послуги Відділення СтоматологіяЦіна
Професійна гігієна ротової порожнини після зняття брекет-системи з ізоляцією оптрагейт (1 щелепа) 2000.00 грн
Консультація стоматолога - ортодонта 790.00 грн
Металева брекет-система на одну щелепу зі встановленням, І класу 19000.00 грн
Металева брекет-система на одну щелепу зі встановленням, ІІ класу 22000.00 грн
Металевий брекет, металева кнопка, лінгвальна кнопка з заміною/встановлення 1150.00 грн
Заміна естетичного брекета самолігуючого 2380.00 грн
Заміна дуги на брекет-системі з білим естетичним покриттям 2300.00 грн
Металева брекет-системи ''Damon Q'' зі встановленням, одна щелепа 30000.00 грн
Корекція брекет-системи (одна щелепа) 450.00 грн
Естетична брекет-система на одну щелепу зі встановленням, І класу 30000.00 грн
Повторна фіксація брекета 400.00 грн
Заміна естетичної дуги на брекет-системі 2000.00 грн
Самолігуюча металева брекет-система АО Empower Clear зі встановленням (одна щелепа) 21000.00 грн
Самолігуюча керамічна брекет-система АО Empower Clear зі встановленням (одна щелепа) 26000.00 грн
Активація брекет-системи, одна щелепа 660.00 грн
Лігування брекет-системи металевою лігатурою (одна щелепа) 600.00 грн
Лігування брекет-системи металевою лігатурою з покриттям (одна щелепа) 1200.00 грн
Зняття брекет системи (одна щелепа) 600.00 грн
Металевої брекет-системи ''Damon Clear'' зі встановленням, одна щелепа 40000.00 грн
Постановка брекет-системи керамічної Ovation-c (Definitely) 1 щелепа (брекети,замки,дуга) 28000.00 грн
Постановка брекет-системи частково металевої 4*2 Gemini(3m Unitek) 1 щелепа (брекети,замки,дуга) 10000.00 грн
Постановка брекет-системи частково керамічної 4*2 Ovation-c(Definitely) 1 щелепа (брекети,замки,дуга) 14000.00 грн
Постановка брекет-системи самолігуючої металевої SLX або Pitts 21 1 щелепа (брекети,замки,дуга) 32000.00 грн
Постановка брекет-системи самолігуючої керамічної SLX 1 щелепа (брекети,замки,дуга) 38000.00 грн
Фіксація нового металевого брекета 1400.00 грн
Фіксація нового керамічного брекета 2000.00 грн
Постановка керамічної брекет системи Ovation-c (Dentsply) (брекети,замки,дуга) 27000.00 грн
Постановка металевої брекет системи Genini (3m Unitek) (брекети,замки,дуга) 20000.00 грн
Металева брекет-система на одну щелепу зі встановленням, ІІ класу 12000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Пацієнт 20-05-2024 Щиро дякую чудовому лікарю!!Всім рекомендую до Козловського Ігоря

відділення: Стоматологія

Дмитрій 07-05-2024 Огромное спасибо Юлдашеву М.Х. и Дубинину Д.А. за операцию по удалению зубов мудрости под седацией. Всё прошло быстро и безболезненно, ничего не болело, зажило всё быстро, синяков и отеков не было. Спасибо ещё раз, у врачей золотые руки и забота к пациентам

відділення: Стоматологія

Владислав Гончаренко 12-04-2024 Хочу порекомендувати лікаря-хірурга Якименко Р.О.Видаляв 3 зуба мудрості та встановив імплант, я дуже задоволений його роботою, все пройшло якісно і безболісно. Хоча трішки боявся, але все пройшло на ура, навіть не очікував, що після наркозу буде взагалі комфортно і не боляче!Всім рекомендую!!!

відділення: Стоматологія

Єва 19-03-2024 Велика подяка Анжеліці Шахівні за професіоналізм, уважне ставлення і комплексний підхід! Лікар надала вичерпну консультацію, а чистка зубів, реставрація пройшла безболісно і комфортно, на найвищому рівні. Рекомендую клініку кожному, залишилась максимально задоволена якістю послуг!

відділення: Стоматологія

Анатолий 14-03-2024 Хочу висловити подяку лікарю пародонтологу Лєсковій Олександрі. Професіонал своєї справи, все зробила дуже якісно, дала дієві поради за доглядом ротової порожнини. Задоволен тим, що звернувся саме до неї. Велике дякую!

відділення: Стоматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

  відділення: Стоматологія

 • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Вера Владимировна, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Пациентка, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

  відділення: Стоматологія

 • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Вера Владимировна, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Пациентка, г. Киев

  відділення: Стоматологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up