Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Кольпорафія (пластика передньої стінки піхви)


Кольпорафія - це хірургічне втручання з метою ушивання стінок піхви, що є однією з різновидів вагінопластики. Необхідність його проведення виникає через опущення матки нижче фізіологічних меж після пологів, розтягнутості піхви в результаті повторних пологів або через вікові зміни. Рішення про пластичну операцію приймається на підставі того, що анатомічні дефекти викликають проблеми в інтимному житті жінки, або за медичними показаннями.

ПРИЧИНИ опущення ОРГАНІВ МАЛОГО ТАЗА

Аномальне розташування органу провокує ослаблення зв'язок, фасцій і м'язових волокон, що утримують його.

Причини, що викликають опущення:

 • ослаблення тазових м'язів під час вагітності;
 • спадковість;
 • тривалі і важкі пологи або пологи великим плодом;
 • вроджене неправильне розташування матки;
 • пухлини в органах малого таза;
 • ожиріння;
 • хірургічні втручання;
 • нестача естрогену (зокрема, в клімактеричному періоді);
 • порушення неврологічного характеру;
 • дисплазія сполучних тканин;
 • постійні запори;
 • регулярний підйом вантажів.

Відсутність лікування призводить до хвороб ниркової балії, сечового міхура, проктологічним проблем, запалення піхви і шийки матки.

КОЛИ ПОТРІБНа кольпорафія

Корекція необхідна при наступних симптомах і скаргах:

 • нетримання сечі (викликано розтягненням гирла уретри або її зміщенням, провисання сечового міхура);
 • пролапс сфінктера (проявляється нетриманням калу і газів);
 • дискомфорт під час дефекації;
 • больовий синдром в ході інтимної близькості і під час фізичних навантажень;
 • провисання матки з статевої щілини.

Пластика проводиться і за особистим бажанням жінки, навіть якщо відсутні перераховані ознаки. Обумовлено це зниженням якості інтимних відносин, невідповідністю анатомічних особливостей статевих органів партнерів, неестетичним видом вульвовагінальної області.

ПРОВЕДЕННЯ кольпорафії

Кольпорафія проводиться в стаціонарі клініки. Попередньо пацієнтка проходить комплексну діагностику для виявлення протипоказань та встановлення характеру анатомічних відхилень. Маніпуляції в ході пластики проводяться через піхву. Шийку матки фіксують затискачами для отримання максимального доступу до вагіни. Хірурги січуть тканини, вшивають і фіксують м'язи, після чого розрізані тканини вшиваються.

Протипоказаннями для кольпорафії є: порушення згортання крові, хвороби серцево-судинної системи, хронічні захворювання, психічні розлади, цукровий діабет, запальні процеси сечостатевої системи. Чи не призначається пластика жінкам, які нещодавно перенесли інсульт або інфаркт, в посттравматичний і післяпологовий період, при онкологічних і венеричних захворюваннях.

Також в "Оксфорд Медікал" проводиться лазерне омолодження піхви за допомогою лазера нового покоління від Кандела. 

Кольпорафія В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Пластиці піхви в клініці «Оксфорд Медікал» Київ передує консультація у гінеколога і обстеження. Далі лікар знайомить пацієнтку з планом майбутнього хірургічного втручання. За день до процедури пацієнтку госпіталізують і починають передопераційну підготовку. Хірурги клініки «Оксфорд Медікал» проводять всі три види пластики стінок матки. Яка саме буде проведена операція, визначається типом і складністю проблеми. Тип знеболювання - загальний наркоз.

Перші 4 дні після втручання пацієнтці пропонується постільний режим і постійний контроль з боку медичного персоналу.

ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ

Що ще важливо знати про кольпорафію:

1. Скільки триває реабілітація і які її особливості? Наскільки тривалим буде больовий синдром, залежить від типу операції і кількості швів. Шви знімаються через 8-10 днів. В середньому реабілітація займає до двох місяців - саме стільки часу потрібно, щоб зажили шви і відновилися тканини. Протягом найближчих тижнів не можна сидіти і сідати навпочіпки, піднімати тяжкості, відвідувати сауни і лазні. Необхідно дотримуватися статевого спокою, правил гігієни. З їжі показана рідка їжа для запобігання запорів.

2. Від чого залежить ціна? Вартість пластики визначається типом і складністю операції, наявністю ускладнень, різновидом анестезії. Точний бюджет прораховується після консультації, постановки діагнозу і вибору тактики лікування.

3. Скільки часу має пройти після пологів перед пластикою? Кольпорафія проводиться після завершення періоду лактації.

( Рейтинг: 3.00, голосів: 7 )

відгуки
Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up