(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Кольпорафія (пластика передньої стінки піхви)


Кольпорафія - це хірургічне втручання з метою ушивання стінок піхви, що є однією з різновидів вагінопластики. Необхідність його проведення виникає через опущення матки нижче фізіологічних меж після пологів, розтягнутості піхви в результаті повторних пологів або через вікові зміни. Рішення про пластичну операцію приймається на підставі того, що анатомічні дефекти викликають проблеми в інтимному житті жінки, або за медичними показаннями.

ПРИЧИНИ опущення ОРГАНІВ МАЛОГО ТАЗА

Аномальне розташування органу провокує ослаблення зв'язок, фасцій і м'язових волокон, що утримують його.

Причини, що викликають опущення:

 • ослаблення тазових м'язів під час вагітності;
 • спадковість;
 • тривалі і важкі пологи або пологи великим плодом;
 • вроджене неправильне розташування матки;
 • пухлини в органах малого таза;
 • ожиріння;
 • хірургічні втручання;
 • нестача естрогену (зокрема, в клімактеричному періоді);
 • порушення неврологічного характеру;
 • дисплазія сполучних тканин;
 • постійні запори;
 • регулярний підйом вантажів.

Відсутність лікування призводить до хвороб ниркової балії, сечового міхура, проктологічним проблем, запалення піхви і шийки матки.

КОЛИ ПОТРІБНа кольпорафія

Корекція необхідна при наступних симптомах і скаргах:

 • нетримання сечі (викликано розтягненням гирла уретри або її зміщенням, провисання сечового міхура);
 • пролапс сфінктера (проявляється нетриманням калу і газів);
 • дискомфорт під час дефекації;
 • больовий синдром в ході інтимної близькості і під час фізичних навантажень;
 • провисання матки з статевої щілини.

Пластика проводиться і за особистим бажанням жінки, навіть якщо відсутні перераховані ознаки. Обумовлено це зниженням якості інтимних відносин, невідповідністю анатомічних особливостей статевих органів партнерів, неестетичним видом вульвовагінальної області.

ПРОВЕДЕННЯ кольпорафії

Кольпорафія проводиться в стаціонарі клініки. Попередньо пацієнтка проходить комплексну діагностику для виявлення протипоказань та встановлення характеру анатомічних відхилень. Маніпуляції в ході пластики проводяться через піхву. Шийку матки фіксують затискачами для отримання максимального доступу до вагіни. Хірурги січуть тканини, вшивають і фіксують м'язи, після чого розрізані тканини вшиваються.

Протипоказаннями для кольпорафії є: порушення згортання крові, хвороби серцево-судинної системи, хронічні захворювання, психічні розлади, цукровий діабет, запальні процеси сечостатевої системи. Чи не призначається пластика жінкам, які нещодавно перенесли інсульт або інфаркт, в посттравматичний і післяпологовий період, при онкологічних і венеричних захворюваннях.

Також в "Оксфорд Медікал" проводиться лазерне омолодження піхви за допомогою лазера нового покоління від Кандела. 

Кольпорафія В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Пластиці піхви в клініці «Оксфорд Медікал» Київ передує консультація у гінеколога і обстеження. Далі лікар знайомить пацієнтку з планом майбутнього хірургічного втручання. За день до процедури пацієнтку госпіталізують і починають передопераційну підготовку. Хірурги клініки «Оксфорд Медікал» проводять всі три види пластики стінок матки. Яка саме буде проведена операція, визначається типом і складністю проблеми. Тип знеболювання - загальний наркоз.

Перші 4 дні після втручання пацієнтці пропонується постільний режим і постійний контроль з боку медичного персоналу.

ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ

Що ще важливо знати про кольпорафію:

1. Скільки триває реабілітація і які її особливості? Наскільки тривалим буде больовий синдром, залежить від типу операції і кількості швів. Шви знімаються через 8-10 днів. В середньому реабілітація займає до двох місяців - саме стільки часу потрібно, щоб зажили шви і відновилися тканини. Протягом найближчих тижнів не можна сидіти і сідати навпочіпки, піднімати тяжкості, відвідувати сауни і лазні. Необхідно дотримуватися статевого спокою, правил гігієни. З їжі показана рідка їжа для запобігання запорів.

2. Від чого залежить ціна? Вартість пластики визначається типом і складністю операції, наявністю ускладнень, різновидом анестезії. Точний бюджет прораховується після консультації, постановки діагнозу і вибору тактики лікування.

3. Скільки часу має пройти після пологів перед пластикою? Кольпорафія проводиться після завершення періоду лактації.

( Рейтинг: 3.00, голосів: 2 )

відгуки
Дмитро 27-02-2024 Мамі потрібна була важка онкоопераця. Лікарі хірургічного відділення зробили майже чудо. Сама операція та післяоперацйний період пройшов як найкраще. Лікарі Лівшиць Юрй Зіновійович і Кочет Тарас Михайлович дуже професійні спеціалісти. Якщо треба швидко врятувати життя, то це до них. Дякую!!!
Ірина 31-01-2024 Не можу залишитися байдужою і хочу написати слова вдячності чудовому лікарю. Скажу відверто, що я обирала лікаря за відгуками паціентів. Не помилилася, сподіваюсь, що мій відгук також дасть можливість іншим звернутися саме до Головко Володимира Володимировича. Щиро дякую , лікарю, за професійно проведену операцію, за доброзичливу підтримку до і після операції , уважне відношення. Ваша посмішка надає впевненості і вселяє спокій. Хай усі прикрощі та негоди обходять вас стороною.
Олександра 22-01-2024 Хочу щиро подякувати Володимира Володимировича та загалом персонал лікарні за професіоналізм! За ринопластику я думала давно, але, чесно кажучи, не вірила в те, що зможу перебороти страх… Та Володимир Володимирович був саме тою людиною, що запевнила мене в успішному результаті. Так і сталось! Це була моя перша серйозна операція під загальним наркозом і , на відміну від багатьох знайомих, маю лише позитивні емоції після неї.Ще раз щиро дякую за те, що дали можливість дійсно подобатись собі та відчувати себе впевнено!
Тетяна 16-01-2024 Хочу щиро подякувати лікарю Антонову Євгену Олексійович, анестезіологу Гайдай Тамарі Григорівні, медсестрі Зоряні!!! За їх професійність, фаховість, людяність, душевному ставленні до пацієнта. Євген Олексійович, спеціаліст високого класу , завжди налаштовує на позитив, оптимізм, віру в себе і на бажаний результат. Тамара Григорівна і Зоряна підтримують, всі дії чіткі, високого рівня професійність, з приємними жартами допомагають подолати тривогу перед такими серйозними процедурами, як колоноскопія і гастроскопія. Дуже вам всім дякую!!!! І обов'язково будьте здорові!!!!
Станіслав 09-01-2024 Вилеке Вам дякую,за точне та головне вчасне знаходженя проблеми із здоров'ям
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up