(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Вагінопластика

Багато жінок стикаються з проблемою, про яку соромляться говорити або вважають її недостатньо важливою. Це опущення стінок піхви, розтягування та зміна її форми. Причиною можуть бути пологи, вікові зміни, травми, операції або захворювання.

Іноді дискомфорт виникає лише під час інтимної близькості, що також є вагомою причиною для звернення до лікаря, але в ряді випадків з'являються біль, нетримання сечі, опущення тазових органів та інші ускладнення.

Ці симптоми не можна ігнорувати та терпіти! Вагінопластика дозволяє позбутися як фізіологічних порушень, так і естетичних недоліків. Це той випадок, коли можна обернути час назад!

В «Оксфорд Медікал» працюють досвідчені лікарі-гінекологи та генітальні хірурги. Вони використовують лише сучасні дбайливі методики вагінопластики. Операції проводять під місцевою або загальною анестезією, а термін госпіталізації становить від 1 до 3 днів.

Записуйтесь на консультацію на зручний для вас час! Лікар проведе огляд і розповість, як найкраще вирішити вашу проблему.

Що таке вагінопластика?

Вагінопластика у Києві

Вагінопластика (кольпорафія) – це хірургічна операція, під час якої виконують відновлення анатомічно правильної форми піхви, звуження та зменшення її об'єму, а також за необхідності зміцнення м'язів тазового дна для усунення нетримання сечі чи пролапсу органів.

Залежно від розв'язуваних завдань розрізняють такі види операцій:

 • передня кольпорафія – корекція лише передньої стінки піхви;

 • задня кольпорафія – корекція задньої стінки та звуження входу у піхву;

 • серединна кольпорафія – корекція обох стінок піхви;

 • перинеопластика – відновлення та зміцнення тканин між піхвою та анусом;

 • леваторопластика – ушивання м'язів тазового дна.

Досить часто кольпорафію поєднують із леваторопластикою. Це дозволяє отримати більш стійкий результат. За бажання пацієнтки омолодити і візуально покращити вигляд зовнішніх статевих органів також роблять лабіопластику – зміна форми та розміру малих та великих статевих губ. Таким чином, за один раз можна позбутися як медичних проблем, так і зробити жіночу вульву візуально привабливішою і, як бонус, покращити якість інтимного життя.

Коли проводять хірургічну операцію на зовнішніх статевих органах?

Показаннями до вагінопластики є:

 • розтягування піхви;

 • опущення стінок;

 • випадання піхви, шийки або тіла матки;

 • нетримання сечі, часті позиви до сечовипускання;

 • рецидивуючі запальні захворювання;

 • формування рубців після пологів або операцій;

 • дискомфорт, біль під час статевого акту, зниження чутливості.

За наявності таких скарг слід проконсультуватися зі спеціалістом з естетичної гінекології. Після огляду та обстеження лікар визначить чи потрібна вагінопластика, або проблему можна вирішити менш інвазивним шляхом, наприклад, за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти, ниткового ліфтингу, лазерної вагінопластики.

Які проблеми вирішує вагінопластика?

Хірургічна вагіноплатиска дозволяє:

 • відновити анатомічно правильну форму піхви;

 • звузити піхву та зміцнити її стінки;

 • видалити післяпологові або післяопераційні рубці;

 • зміцнити м'язи тазового дна;

 • усунути нетримання сечі, опущення органів малого таза;

 • провести пластику статевих губ;

 • підвищити чутливість під час інтимної близькості.

Процедури естетичної гінекології дозволяють вирішити як функціональні, так й естетичні проблеми. Відчуття комфорту, доглянутості та краси навіть у найінтимніших місцях дозволяють жінці стати впевненішою у собі та розкритися в особистому житті.

Як проводять вагінопластику?

Перед операцією потрібно пройти огляд у гінеколога та ультразвукове обстеження, здати мазок на флору, аналізи крові та сечі. Перед загальним наркозом також необхідно створити електрокардіограму.

Вибір анестезії залежить від стану здоров'я жінки та її побажань. Часто застосовують спінальну анестезію в комплексі із седативними препаратами, які дозволяють пацієнтці знизити тривожність та розслабитися.

Операція триває від 30 хвилин до 2 години. Хірург поступово виконує всі маніпуляції, відновлюючи форму піхви та функціональність тканин. Після цього накладає шви. Як правило, використовують нитки, що самостійно розсмоктуються, і їх не потрібно знімати.

Переваги проведення вагінопластики у клініці «Оксфорд Медікал»

Ефективність і безпека хірургічного лікування та максимальний комфорт пацієнток – головні принципи роботи відділення естетичної гінекології «Оксфорд Медікал». У клініці зібрано команду досвідчених висококваліфікованих фахівців, які успішно провели вже понад 1000 операцій. Нове обладнання від кращих виробників медтехніки дозволяє виконувати всі маніпуляції з максимальною точністю.

Переваги пластики жіночої піхви в «Оксфорд Медікал»:

 • виконання операції хірургами зі стажем понад 20 років;

 • застосування сучасних методик, які дозволяють знизити ризик ускладнень та максимально полегшити період реабілітації;

 • можливість пройти передопераційні обстеження за 1 візит до клініки;

 • проведення операції під місцевою або загальною анестезією;

 • можливість виписки зі стаціонару в день операції або наступної доби;

 • комфортні одномісні та двомісні палати з особистим санвузлом;

 • привітний медперсонал.

Реабілітація після операції на зовнішніх статевих губах або піхві

Після вагінопластики пацієнтку переводять до комфортної палати, де вона може відпочити. Залежно від складності операції та самопочуття жінки виписку проводять того ж дня або на 2-3 добу.

Протягом 3-4 днів може зберігатися ниючий біль у ділянці статевих органів, а також до 10 днів – набряк та гематома. У разі виникнення гострого болю, розбіжності швів, кровотечі, підвищення температури або інших скарг слід звернутися до клініки. В «Оксфорд Медікал» цілодобово працює служба швидкої допомоги.

Для успішного відновлення після вагінопластики рекомендують:

 • 2-3 дні відпочивати та уникати будь-яких фізичних навантажень;

 • 2 тижні не сидіти під прямим кутом, допускається напівлежаче положення;

 • 1-2 місяці утримуватись від інтимних відносин, занять спортом;

 • уникати напруження м'язів очеревини, у тому числі сильного кашлю та запорів (контролювати раціон);

 • не приймати гарячу ванну, не відвідувати лазні, сауни, басейни, не купатися у відкритих водоймах;

 • не використовувати гігієнічні тампони під час менструації.

Після загоєння всі обмеження знімаються. Щоб переконатися, що всі тканини загоїлися, слід пройти повторний огляд гінеколога.

Вагінопластика: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість вагінопластики може відрізнятись в залежності від проблем, які необхідно вирішити. Деяким жінкам необхідна пластика лише передньої чи задньої стінки піхви, тоді як іншим також зміцнення м'язів тазового дна. Визначити вартість операції може лише хірург після розмови з жінкою та проведення огляду. Записуйтесь на попередню консультацію на зручний для вас час.

Ознайомитися з цінами хірургічного лікування в Оксфорд Медікал можна тут.

Відповіді на популярні питання про вагінопластику

Як зменшити вагіну?

Методи звуження піхви: ін'єкції філлерів, нитковий ліфтинг, хірургічна вагінопластика. Операція є найефективнішим методом. Вона забезпечує естетичний результат, а також дозволяє впоратися з такими проблемами як нетримання сечі, опущення тазових органів тощо.

Як проводиться жіноче обрізання?

Жіноче обрізання – це операція, яку проводять у деяких культурних громадах. Вона передбачає видалення головки клітора, а також великих та малих статевих губ. Така операція немає медичних показань й у розвинених країнах не проводиться ні у державних, ні у приватних клініках.

Як відновити чутливість клітора?

Зниження чутливості клітора може бути спричинене віковими змінами, післяпологовими ускладненнями, порушеннями гормонального фону, хворобами нервової системи тощо. Лікар гінеколог допоможе з'ясувати причину та порекомендує ефективний метод підвищення чутливості. Це може бути як медикаментозна терапія, так і ін'єкційна процедура або вагінопластика.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло Валерійович Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук
Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло ВалерійовичЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1996-2002 рр. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця

2002-2004 рр. - інтернатура за спеціальністю «Урологія» на базі кафедри урології НМУ ім. О.О.Богомольця, Центральна міська клінічна лікарня, Міський урологічний центр, м.Київ

2011-2013 рр. - клінічна ординатура ДУ «Інститут урології НАМН України»

З 2011 р і по теперішній час старший науковий співробітник відділу сексопатології та андрології Інституту урології НАМН України. Основний напрямок - пластична хірургія чоловічих статевих органів.

2016 г. - захист кандидатської дисертації


УЧАСТЬ В АСОЦІАЦІЯХ, КОНФЕРЕНЦІЯХ

Член Європейського Товариства Сексуальної Медицини (ESSM), Асоціації андрологів і сексопатологів України, Європейської Асоціації урологів.


НАУКОВІ РОБОТИ, ПАТЕНТИ

Автор і співавтор понад 50 друкованих наукових робіт, 20 публікацій в зарубіжних виданнях і доповідей на міжнародних і регіональних науково-практичних конференціях. Має патенти на винаходи нових методів лікування.


СТАЖУВАННЯ

2013 р., 2018 р. - стажування з сучасних методів лікування еректильної дисфункції. Ізраїль. м Тель-Авів.

2013 р., 2014 р., 2016 р., 2021 р. - стажування з урогенітальної пластичної реконструктивної хірургії на базі Центру сечостатевої та реконструктивної хірургії. Керівник - доктор Радош Джіновіч (MD Rados Djinovich). Сербія. м.Белград. 


Проводить лікування:

Чоловіча сексопатологія

Еректильна дисфункція, імпотенція

Передчасна еякуляція

Пріапізм – патологічна довготривала ерекція

Чоловіче безпліддя

Хвороба Пейроні

Викривлення статевого члена

Фімоз

Коротка вуздечка крайньої статевого члена

Варикоцеле

Гідроцеле, водянка яєчка

Кіста придатка яєчка

Атероми, папіломи калитки, статевого члена

Перелом статевого члена

Травми статевого члена та калитки

 

Проводить процедури:

Хірургія зовнішніх статевих органів

Біопсія яєчок TESE, microTESE при безплідді

Ендофалопротезування, протез статевого члена

Протезування яєчка

Рециркумцизіо – повторне обрізання

Циркумцизіо, лазерне обрізання крайньої плоті статевого члена

Френулопластика, френулотомія

Операція Мармара

Орхектомія – видалення яєчка, обох яєчок

Денервація голівки статевого члена

Збільшення статевого члена та голівки

Лігаментотомія

Вазектомія – чоловіча стерилізація

Відновлення прохідності сім’явиносних протоків після вазектомії

Олеогранулема – видалення утворень статевого члена після введення гелів, вазеліну

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Аспірація з порожнини матки з в/в анестезією, біопсія ендометрія (зонд Пайпеля) 2600.00 грн
Поліпектомія цервікального каналу без вартості анестезії 2500.00 грн
Роздільне діагностичне вишкрібання порожнини матки і цервікального каналу (з обстеженням, анестезією, гіст. дослідженням) 5680.00 грн
Радіохвильова коагуляція новоутворень зовнішніх статевих органів та зони промежини 1695.00 грн
Радіохвильова коагуляція гострокінцевих кондилом (1 зона) 1000.00 грн
Радіохвильова ексцизія патології шийки матки 3500.00 грн
Видалення кондилом урогенітальної зони: одиничні утворення 900.00 грн
Видалення кондилом урогенітальної зони: множинні утворення (1 процедура) 1360.00 грн
Хімічна коагуляція гострокінцевих кондилом (1 шт.) 75.00 грн
Хімічна коагуляція патології шийки матки (1 зона) 560.00 грн
Роздільне діагностичне вишкрібання порожнини матки 5200.00 грн
Лазерне лікування патології шийки матки I категорії складності 11000.00 грн
Лазерне лікування патології шийки матки II категорії складності 11800.00 грн
Лазерне лікування патології шийки матки III категорії складності 12600.00 грн
Радіохвильова коагуляція патології шийки матки, ІІ категорія складності 3500.00 грн
Радіохвильова коагуляція патології шийки матки, ІІІ категорія складності 4200.00 грн
Радіохвильова коагуляція патології шийки матки, І категорія складності 2500.00 грн
Гістероскопія діагностична (без вартості анестезії) 5500.00 грн
Гістероскопія лікувальна (без вартості анестезії) 9000.00 грн
Гістерорезектоскопія при поліпі ендометрію (одинична) 7300.00 грн
Гістерорезектскопія при субмукозних вузлах 1 ступеню 11000.00 грн
Гістерорезектскопія при субмукозних вузлах 2 ступеню 12000.00 грн
Гістерорезектскопія при субмукозних вузлах 3 ступеню 14000.00 грн
Марсупіалізація кісти бартолінієвої залози (додатково до основної операції) 1100.00 грн
Радіохвильова конізація шийки матки (без анестезії, без гістологічного дослідження) 4000.00 грн
Діагностичне вишкрібання порожнини матки (без вартості анестезії) 5000.00 грн
Кріодеструкція патології шийки матки (без вартості анестезії) 2500.00 грн
Лазерна вапоризація патології вульви (без вартості анестезії) 1200.00 грн
Лазерна вапоризація патології шийки матки 1-2 зони (без вартості анестезії) 2800.00 грн
Лазерна вапоризація патології шийки матки 1-2-3 зони (без вартості анестезії) 4000.00 грн
Марсупіалізація кісти бартолінової залози (без вартості анестезії) 3000.00 грн
Хімічна коагуляція патології шийки матки 560.00 грн
Радіохвильова коагуляція гострокінцевих кондилом (2 зони) 1500.00 грн
Радіохвильова ексцизія шийки матки до 3 зони (без вартості анестезії) 3800.00 грн
Пластика присінка піхви 10000.00 грн
Видалення утворення у піхві 7500.00 грн
Діагностичне вишкрібання цервікального каналу (без вартості анестезії) 1200.00 грн
Основні оперативні втручання
Поліпектомія шийки матки без вартості анестезії 1650.00 грн
Дефлорація (розсічення дівочої пліви) 3500.00 грн
Відновлення дівочої пліви без вартості анестезії 5800.00 грн
Лабіопластика великих статевих губ 14000.00 грн
Лабіопластика малих статевих губ 20000.00 грн
Лапароскопічна цистектомія (ускладнена) 16000.00 грн
Лапароскопічна цистектомія 13000.00 грн
Лапароскопічнне видалення ендометріозних утворень 14000.00 грн
Аднексектомія 16000.00 грн
Консервативна міомектомія 1 ступеню 15000.00 грн
Консервативна міомектомія 2 ступеню 16000.00 грн
Консервативна міомектомія 3 ступеню 17000.00 грн
Хірургічна стимуляція яйників (дриллінг яйників при СПКЯ) 12000.00 грн
Консервативна міомектомія лапароскопічним методом 17000.00 грн
Видалення кісти бартолінієвих залоз (без вартості анестезії) 7500.00 грн
Висцероліз. Сальпінгооваріолізис лапароскопічним методом 1 категорії 13000.00 грн
Висцероліз. Сальпінгооваріолізис лапароскопічним методом 2 категорії 15000.00 грн
Висцероліз. Сальпінгооваріолізис лапароскопічним методом 3 категорії 17000.00 грн
Гінекологічне оперативне втручання 1 категорії складності, без вартості анестезії 17000.00 грн
Гінекологічне оперативне втручання 2 категорії складності, без вартості анестезії 20000.00 грн
Гінекологічне оперативне втручання 3 категорії складності, без вартості анестезії 25000.00 грн
Екстирпація матки 30000.00 грн
Лапароскопiчна субтотальна гiстеректомiя з додатками (без додаткiв) I категорiī складностi 18000.00 грн
Лапароскопiчна субтотальна гiстеректомiя з додатками (без додаткiв) II категорiī складностi 20000.00 грн
Лапароскопiчна субтотальна гiстеректомiя з додатками (без додаткiв) III категорiī складностi 22000.00 грн
Пангiстеректомiя I категорiī складностi 25000.00 грн
Пангiстеректомiя Il категорiī складностi 27000.00 грн
Пангiстеректомiя IIl категорiī складностi 30000.00 грн
Розтин абсцесу бартолінової залози (без вартості анестезії) 6000.00 грн
Висцероліз. Сальпінгоектомія лапароскопічним методом 21000.00 грн
Лапаротомічна цистектомія (ускладнена) 15000.00 грн
Лапаротомічна цистектомія 12000.00 грн
Метросальпінгографія 2500.00 грн
Лапароскопічна коагуляція при синдромі гіперстимуляції яєчників "внутрішньочеревна кровотеча" 20000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Людмила 31-03-2024 Безмежно вдячна за уважне ставлення та компетентні поради Рибалко Сергію Олександровичу!
Сергій Володимирович 20-03-2024 Хочу подякувати вашій клініці за те, що в ній працює такий професійний лікар.Задоволений результатами його роботи, отримав відповіді на всі свої питання в доступній, зрозумілій формі.Рекомендую
Дмитро 27-02-2024 Мамі потрібна була важка онкоопераця. Лікарі хірургічного відділення зробили майже чудо. Сама операція та післяоперацйний період пройшов як найкраще. Лікарі Лівшиць Юрй Зіновійович і Кочет Тарас Михайлович дуже професійні спеціалісти. Якщо треба швидко врятувати життя, то це до них. Дякую!!!
Ірина 31-01-2024 Не можу залишитися байдужою і хочу написати слова вдячності чудовому лікарю. Скажу відверто, що я обирала лікаря за відгуками паціентів. Не помилилася, сподіваюсь, що мій відгук також дасть можливість іншим звернутися саме до Головко Володимира Володимировича. Щиро дякую , лікарю, за професійно проведену операцію, за доброзичливу підтримку до і після операції , уважне відношення. Ваша посмішка надає впевненості і вселяє спокій. Хай усі прикрощі та негоди обходять вас стороною.
Олександра 22-01-2024 Хочу щиро подякувати Володимира Володимировича та загалом персонал лікарні за професіоналізм! За ринопластику я думала давно, але, чесно кажучи, не вірила в те, що зможу перебороти страх… Та Володимир Володимирович був саме тою людиною, що запевнила мене в успішному результаті. Так і сталось! Це була моя перша серйозна операція під загальним наркозом і , на відміну від багатьох знайомих, маю лише позитивні емоції після неї.Ще раз щиро дякую за те, що дали можливість дійсно подобатись собі та відчувати себе впевнено!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up