Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Резекція кишківника

Резекція кишечника – це операція з видалення ділянки органу, ураженого пухлиною або іншим захворюванням. Обсяг втручання, а також спосіб проведення операції залежить від складності та поширеності патологічного процесу.

Після резекції залишаються два просвіти кишки. Для відновлення безперервності шлунково-кишкового тракту їх зшивають (формують анастомоз). Якщо це неможливо, частину тонкого або товстого кишківника приєднують до черевної стінки, в якій роблять отвір для виведення калових мас в калоприймач (виводять ілеостому або колостому). Таке рішення може бути тимчасовим – до відновлення нижніх відділів кишківника, або постійним.

В “Оксфорд Медікал” операцію проводять як малоінвазивним лапароскопічним методом, так і лапаротомним, тобто використовуючи класичний відкритий доступ. Наші хірурги мають вищу лікарську категорію та більш ніж 20-річний досвід. Вони проводять:

 • резекцію тонкої кишки;

 • резекцію товстої кишки;

 • резекцію прямої кишки.

Резекція кишківника в Києві

Коли призначають резекцію кишківника?

Найчастішим показанням до резекції є рак різних відділів кишківника. За статистикою він займає 3 місце за поширеністю онкопатологій у чоловіків та жінок віком від 45 років. У таких випадках метою операції є видалення злоякісної пухлини та уражених тканин.

Також показаннями до хірургічного втручання можуть бути гостра кишкова непрохідність, перфорація стінки органу, доліхосигма, множинні кишкові поліпи, ускладнені форми деяких запальних та інфекційних захворювань.

Як проводять резекцію кишківника?

Вибір методу хірургічного втручання залежить від стадії рака кишківника, розташування пухлини та її розміру, наявності метастазів у ближніх лімфовузлах та поширення на суміжні тканини, а також від інших індивідуальних особливостей пацієнта.

Резекцію кишківника проводять:

 1. Лапароскопічно – це малоінвазивна операція, яку проводять за допомогою високоточного хірургічного обладнання. Для забезпечення доступу до органу, що оперується, на черевній стінці роблять 3 проколи, діаметром до 1 см. Через них вводять лапароскоп – прилад, оснащений відеокамерою, та ендоскопічні інструменти. Зображення з камери передається на екран монітора з багаторазовим збільшенням. Використовуючи його, хірург виконує необхідні маніпуляції з максимальною точністю. За рахунок цього, а також відсутності великого розрізу зменшується пошкодження здорових тканин і процес реабілітації проходить легше і швидше.

 2. Лапаротомно – це традиційна операція з відкритим доступом. На черевній стінці роблять розріз, довжиною близько 20-25 см. Через нього хірург може краще оглянути стінки кишківника і точніше визначити межі пухлини та необхідний обсяг резекції. Відкрита операція може знадобитися при великих новоутвореннях, ураженні суміжних органів, внутрішній кровотечі та в деяких інших випадках. Іноді до цього методу переходять під час лапароскопічної операції.

Після виконання резекції хірург оцінює стан збережених відділів кишківника та формує анастомоз. Частини органа зшивають «кінець у кінець», відновлюючи природну структуру кишківника, «бік у бік» або «кінець у бік». У разі неможливості формування анастомозу через черевну стінку виводять стому для відведення калових мас (операція Гартмана). Після цього хірург встановлює дренаж, ушиває рану та накладає стерильну пов'язку.

Коли операція закінчується, пацієнта виводять з наркозу та переводять до післяопераційної палати.

Переваги лікування у клініці «Оксфорд Медікал»

В «Оксфорді Медікал» працює сучасне високотехнологічне відділення хірургії. Воно оснащене обладнанням від найкращих виробників медичної техніки, яке регулярно оновлюється. Це дозволяє забезпечувати максимальну точність діагностики та успішно проводити складні операції.

Перевагами резекції кишківника у клініці «Оксфорд Медікал» у Києві є:

 • проведення операції переважно малоінвазивним лапароскопічним методом;

 • у складних випадках можливість проведення відкритої операції;

 • виконання операцій хірургами вищої лікарської категорії з більш ніж 20-ти та 30-річним досвідом;

 • наявність палат інтенсивної терапії, оснащених усім необхідним для контролю та підтримки життєво важливих функції організму;

 • комфортні одномісні та двомісні післяопераційні палати з цілодобовим медичним наглядом;

 • можливість комплексного лікування раку із застосуванням хіміотерапії, імунотерапії та таргетної терапії;

 • програма лояльності для постійних пацієнтів.

Переваги лікування у клініці «Оксфорд Медікал»

Реабілітація після резекції кишківника

Особливості реабілітації багато в чому залежать від обсягу резекції, методу хірургічного втручання та загального стану здоров'я пацієнта.

Перші кілька годин після операції пацієнт проводить у палаті інтенсивної терапії, після чого його переводять до стаціонару. В «Оксфорд Медікал» обладнано комфортні одномісні та двомісні палати готельного типу.

Протягом першого дня, як правило, призначають постільний режим, а з наступного рекомендують сідати на ліжку та вставати. Помірна рухова активність сприяє профілактиці утворення спайок та розвитку післяопераційної пневмонії.

Тривалість шпиталізації визначають індивідуально. Після лапароскопічної операції пацієнта можуть виписати через 3-4 дні, тоді як після відкритої через 7 або більше. Все залежить від його самопочуття та успішного загоєння рани.

Харчування після операції на кишківнику

Після видалення частини кишківника дуже важливо дотримуватися рекомендацій лікаря з харчування, щоб забезпечити нормальне загоєння, мінімізувати ризик ускладнень та підтримати організм у процесі відновлення.

Загальні правила такі:

 1. Першого дня пацієнту дозволяють пити лише негазовану воду. Харчування проводиться парентерально – організм забезпечують поживними речовинами через крапельницю.

 2. На 2 добу дозволяють вживати страви рідкої консистенції, наприклад кисіль або рисовий відвар. Вони мають бути теплими, але не гарячими та не холодними.

 3. З 4-го дня вводять продукти, які мають м'яку консистенцію і легко засвоюються. Їсти рекомендують 5-6 разів на день дрібними порціями.

 4. Через 2 тижні меню поступово розширюють. При успішному загоєнні кишківника згодом дозволяють повернутися на повноцінне харчування.

Дотримання дієти є вкрай важливим, оскільки при перетравленні їжі виробляються ферменти та жовч, які в ранньому післяопераційному періоді можуть спровокувати подразнення стінок кишківника та розвиток ускладнень.

Після завершення всіх етапів харчової реабілітації слід дотримуватися таких принципів харчування:

 • їсти не менше 5 разів на день через однакові проміжки часу, не переїдати на ніч;

 • пити близько 1,5 л рідини (індивідуальні поради можуть відрізнятися);

 • готувати страви на пару, методом варіння, тушкування чи запікання, а тверді продукти подрібнювати;

 • виключити смажені, копчені, гострі, солоні страви, спеції, свіже молоко, каву, алкоголь та інші страви, що сприяють газоутворенню, запору чи діареї;

 • їсти теплу їжу, оскільки що холодні та гарячі страви можуть дратувати кишківник;

 • дотримуватись збалансованого раціону та намагатися, щоб білки становили 15%, жири – 30%, а складні вуглеводи – 55%.

У разі формування ілеостоми або колостоми рекомендації щодо харчування можуть відрізнятися.

Потенційні ускладнення після резекції та їх ризики

Щоб знизити ризик ускладнень, важливо правильно підготуватися до операції та дотримуватись усіх лікарських призначень у післяопераційному періоді.

Після резекції кишківника існує ризик розвитку таких ускладнень:

 • розбіжність швів анастомозу;

 • кишкова кровотеча;

 • звуження анастомозу;

 • скупчення рідини в черевній порожнині;

 • розвиток бактеріальної інфекції;

 • порушення дефекації;

 • розлади сечовипускання та ін.

Фахівці “Оксфорд Медікал” перед проведенням операції призначають пацієнту комплексне обстеження, що дозволяє максимально точно оцінити його стан і зробити все необхідне для зменшення ризиків ускладнень. Також цьому сприяє використання високоточного хірургічного обладнання, якісних препаратів від закордонних виробників, індивідуальних витратних матеріалів та ретельне дотримання протоколів лікування та післяопераційної реабілітації.

Причини проблем з кишківником та профілактика захворювань

Рак кишківника, який є основним показанням до проведення резекції органу, займає лідируючу позицію серед онкопатологій у жінок і чоловіків старше 40 років. Вважається, що ймовірність розвитку злоякісної пухлини підвищують:

 • генетична схильність;

 • наявність поліпів чи аденоми кишківника;

 • виразковий коліт, хвороба Крона;

 • цукровий діабет;

 • ожиріння;

 • куріння, зловживання алкоголем;

 • незбалансоване харчування.

Для профілактики захворювання рекомендують дотримуватись принципів здорового харчування, регулярно робити зарядку, підтримувати вагу в межах норми, відмовитися від шкідливих звичок, після 40 років регулярно відвідувати проктолога та проходити обстеження. Слід пам'ятати, що симтоми рака кишківника на ранніх стадіях майже відсутні. 

Резекція кишківника: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість резекції кишківника залежить від кількох факторів:

 1. Методу оперативного втручання – відкрита або лапароскопічна операція.

 2. Об'єму резекції.

 3. Складності операції.

Ознайомитися з вартістю операцій в “Оксфорд Медікал” можна тут.

Більш детально відповісти на запитання щодо вартості хірургічного лікування може лише лікар після отримання результатів обстеження пацієнта.

Відповіді на популярні питання щодо резекції кишківника

Що таке резекція кишківника?

Резекція кишківника – це операція, під час якої видаляють частину органу. Її проводять малоінвазивним лапароскопічним методом, використовуючи лапароскоп та ендоскопічні інструменти, які вводять у черевну порожнину через 3 невеликі проколи, або лапаротомно, використовуючи відкритий доступ через розріз черевної стінки. Після цього формують анастомоз – поєднують між собою здорові частини органу. Якщо це неможливо, через черевну стінку виводять стому для відведення калових мас.

Резекція кишківника: скільки загоюється орган і як довго триває відновлення?

Період реабілітації після резекції кишківника зазвичай становить 6-8 тижнів. В цей час слід дотримуватися всіх лікарських призначень, дієти та режиму рухової активності.

Резекція кишківника: скільки триває операція?

Операція на кишківнику триває в середньому від 1,5 до 3 годин. У складних випадках вона може тривати довше. Певний час займають також підготовка пацієнта і проведення загальної анестезії, а після операції виведення з наркозу.

Для запису на консультацію до онкохірурга телефонуйте до нашого контакт-центру або залишайте заявку на сайті.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій Зіновійович Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії
Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій ЗіновійовичЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1971-1977 рр. - Кубанський ім. Червоної Армії медичний інститут, лікувальний факультет, м Краснодар, Росія. Спеціальність: лікар-лечебник

1977-1978 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії печінки та підшлункової залози. Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1978-1981 рр. - Клінічна ординатура в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1981-1985 рр. - Молодший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1983 р. - Кандидатська дисертація «Вибір оптимального методу анастомозу з підшлунковою залозою при резекції органу»

1984 р. - Лауреат премії Комсомолу України за кращу наукову публікацію.

1985-1994 рр. - Старший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1985 р. - Срібна медаль ВДНГ СРСР

1994-1997 рр. - Директор клініки «Біофармтех» на базі інституту Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1994 р. - Докторська дисертація «Панкрeатодуоденальная резекція при хірургічному лікуванні запальних і пухлинних захворювань підшлункової залози». Підтверджено в Німеччині в 2002 р.

1998 р. - лютий-липень Академічний курс німецької мови ASG Bildungsforum in Düsseldorf, Німеччина

1998 р. - Практика в відділенні хірургії черевних органів міської лікарні г.Solingen, Німеччина, chef.Professor.Dr.med.M.Maer

1999-2000 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії черевних органів, загальної хірургії та травматології St.LukasßKlinik, Solingen, Німеччина chef.Professor. Dr.med.H.Wolter

2000-2004 рр. - Лікар-ординатор хірургічної клініки грудної та серцево-судинної хірургії, м Duisburg, Німеччина. Chef.Professor.Dr.med.Arno Krian

2004-2006 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії PAN-Klinik, Köln, Німеччина, chef.Professor.Dr.Med.T.Schmidt

Опубліковано 110 наукових робіт у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Брав участь в понад 70 міжнародних хірургічних конгресах.

показати повний текст
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій Леонтійович Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій ЛеонтійовичЛікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Освіта
 • 1977-1983 рр. - Київський медичний університет ім. А.А. Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа".
Членство в асоціаціях, товариствах; відвідування конференцій, курсів тематичного удосконалення
 • член Асоціації хірургів України
 • член Національної асоціації онкологів України
 • член Українського союзу онкохірургів
Наукова діяльність
 • Кандидат медичних наук.
 • Науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства і гінекології ім. А.М. Лук'янової НАМН України.
 • Старший, провідний науковий співробітник Національного інституту раку.
 • Автор понад 150 публікацій в наукових та науково-практичних виданнях, 8 патентів, співавтор 5 монографій, підручників, посібників і методичних рекомендацій.
 • Численні виступи на наукових з'їздах, конференціях, семінарах.
Викладацька діяльність і / або лекторська діяльність
 • Має досвід викладацької діяльності на посаді асистента кафедри хірургії №4 Київського медичного університету ім. А.А. Богомольця.
Шляхи професійного розвитку
 • Пройшов клінічну ординатуру з онкохірургії.
 • Працював завідувачем відділенням лапароскопічної і невідкладної хірургії в Центральній міській клінічній лікарні.
 • Пройшов стажування по онкохірургії по Американо-Австрійської програми Salzburg Medical Seminars (the Salzburg-Weill Cornell Seminars) in Surgery & Oncology.
 • У 2019 році отримав спеціалізацію з хірургії в Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика.
 • Отримав також спеціалізації в НМАПО ім. П.Л. Шупика: з онкохірургії, по лапароскопічної хірургії, по проктології. 
показати повний текст
Лікар-онколог вищої категорії : Дехтяр Тетяна Володимирівна
Дехтяр Тетяна Володимирівна Лікар-онколог вищої категорії

інформація про лікаря

1983-1985 рр. - проходила навчання в Київському медичному училищі №3.

1985-1991 рр. - навчалася в Київському медичному університеті ім. А.А. Богомольця.

1991-1992 рр. - проходила інтернатуру за фахом онкологія на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика в Київському обласному онкодиспансері.

1992-2014 рр. - лікар і завідувачка відділення відновної хірургії та реабілітації, лікар відділення денного стаціонару Київського міського онкологічного центру.

2001-2012 рр. - науковий співробітник Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

показати повний текст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген Олексійович Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген ОлексійовичЛікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

1997р. - Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава), лікувальний факультет, 

Спеціалізація:

1999 - інтернатура «загальна хірургія» в Одеському державному медичному університеті (м. Одеса)

2001 - спеціалізація “Онкохірургія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

2017 - спеціалізація “Ендоскопія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

Аспірантура:

2005-2009рр. Інститут експериментальної патології, онкології та радіології ім. Р.Є. Кавецького  НАН України (м. Київ)

Тематичне удосконалення:

2015р. «Основи лапароскопічної хірургії» (м. Київ, МЦ «Оберіг»)

Стаж роботи:

2003 – 2016рр.  лікар-онкохірург відділення абдомінальної онкології, Миколаївський обласний онкологічний диспансер (м.Миколаїв)

2016 - 2019рр. лікар-онкохірург, ендоскопіст  МЦ «Медичний центр ім. академіка Ю.П. Спіженка» (м. Київ)

Категорія:

 • з онкохірургіі - вища (підтверджено у березні 2019р.) 
 • з ендоскопії - спеціаліст

Основні наукові монографії, статті:

2013 р. - «Онкологія» Т5, №3, 

Пухлинні клітини в реґіонарних лімфатичних вузлах хворих на рак шлунку з категорією No та їх клінічне значення

2015 р. - «Онкологія» Т17, №3

Клінічне та прогностичне значення гіпоксія–асоційованих факторів пухлинного мікрооточення раку шлунку

2017 р. - «Евразийский онкологический журнал», том 5, № 3. Гипоксия и прогрессирование рака желудка

2018 р. - «Евразийский онкологический журнал», 2018, том 3-4 № 3. Формирование факторов прогноза рака желудка

Членство в організаціях та спілках:

ESGE (Европейська спільнота з гастроінтестинальної ендоскопії)

ESMO (Европейська спільнота медичних онкологів)

USSO (Українська спільнота хірургічної онкології)

ОСОК (Спільнота спеціалістів з онкологічної колопроктології)

ЗАЕ (Загальноукраїнська асоціація лікарів-ендоскопистів)

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Видалення рецедивуючої пухлини з резекцією кишківника 50000.00 грн
Видалення пухлини кишківника 40000.00 грн
Видалення рецедивуючої пухлини з резекцією кишківника, у виконанні доктора медичних наук 60000.00 грн
Видалення пухлини кишківника, у виконанні доктора медичних наук 50000.00 грн
Резекція сигмовидної кишки 50000.00 грн
Резекція тонкого кишківника 40000.00 грн
Резекція сигмовидної кишки,у виконанні доктора медичних наук 70000.00 грн
Резекція ободової кишки (неускладнена) 28000.00 грн
Резекція прямої кишки 50000.00 грн
Формування кишкової стоми 28000.00 грн
Закриття кишкової стоми 32000.00 грн
Обструктивна резекція ободової кишки типу Гартмана 50000.00 грн
Обхідний міжкишковий анастомоз (неускладнений) 28000.00 грн
Резекція ободової кишки (ускладнена) 40000.00 грн
Обхідний міжкишковий анастомоз (ускладнений) 40000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up