Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Еректильна дисфункція

Еректильна дисфункція – це неможливість досягти ерекції або підтримувати її достатній час, що перешкоджає статевому акту. У віці до 35 років із такою проблемою стикається близько 10% чоловіків, тоді як у період від 40 до 60 років скарги на порушення потенції виникають вже у 40%, а після 70 років – у 50%. При цьому основною причиною є не вікові зміни, а різні захворювання.

Питання потенції дуже делікатне, тому багато чоловіків не поспішають йти до лікаря. Але чим раніше розпочато лікування, тим швидше й легше може бути досягнутий позитивний результат. Сучасні методики дозволяють впоратися з еректильною дисфункцією більш ніж у 95% випадків.

В «Оксфорд Медікал» діагностику причин та лікування еректильної дисфункції проводить лікар-уролог, андролог або генітальний хірург. Завдяки високому професіоналізму фахівців, новому обладнанню та застосуванню інноваційних методик кожен чоловік може бути впевненим в успішному вирішенні проблеми.

Найчастіше еректильну дисфункцію лікують консервативним шляхом: призначають лікарські препарати, фізіотерапію тощо. У складніших випадках застосовують хірургічні методики:

 • ендопротезування статевого члена – встановлюють різного виду імпланти, які забезпечують досягнення та збереження ерекції протягом бажаного часу;

 • лігування вен статевого члена – проводять перев'язку глибокої дорсальної вени, що блокує відтік венозної крові та дозволяє довше зберігати ерекцію.

Якщо вас непокоїть еректильна дисфункція, записуйтесь на консультацію до лікаря. Щомісяця наші фахівці допомагають десяткам чоловіків повернутися до якісного статевого життя.

Причини імпотенції у чоловіків

Лікування еректильної дисфункції

Досягнення та підтримка ерекції залежать від кількох чинників: наявності вільної течії артеріальної крові, правильної роботи нервових закінчень та контролю всіх процесів головним мозком. За появи порушень на одному з етапів розвивається еректильна дисфункція. Першопричиною можуть бути:

 • аномалії розвитку сечостатевої системи;

 • травми статевих органів;

 • наслідки інсульту головного мозку;

 • захворювання нервової системи;

 • гормональний дисбаланс, зокрема зниження рівня тестостерону;

 • серцево-судинні захворювання;

 • інфекції сечостатевої системи;

 • ожиріння;

 • депресія, сильний стрес, хронічне недосипання;

 • надмірні фізичні навантаження;

 • тривалий прийом деяких препаратів;

 • зловживання алкоголем.

За статистикою, у 15% випадків еректильна дисфункція має психогенну природу, тобто спричинена стресом, емоційним перенапруженням, недосипанням тощо, але у більшості чоловіків присутні органічні порушення, що вимагають проведення медикаментозної або хірургічної терапії.

Коли потрібно звернутися до фахівця?

Будь-які порушення ерекції – привід звернутися до уролога чи андролога. Особливо консультація необхідна, якщо:

 • періодично або постійно виникають труднощі з досягненням та/або підтримкою ерекції;

 • проблема не проходить або посилюється протягом 1-2 місяців або довше;

 • присутні супутні симптоми урогенітальних порушень: зміни частоти або характеру сечовипускання, біль під час статевого акту, свербіж та/або зміни шкірного покриву в області статевих органів тощо;

 • були травми черевної порожнини, статевих органів;

 • присутні хронічні захворювання судин, ендокринної системи та ін.

Як підготуватися до прийому лікаря?

Під час консультації лікар проводить огляд та пальпацію, тому перед візитом до клініки потрібно подбати про інтимну гігієну. Також рекомендують протягом 3-4 днів дотримуватися статевого спокою.

Спілкуючись з фахівцем слід розповісти про всі симптоми і час їх появи, хронічні захворювання, препарати, які приймаєте тощо. Якщо раніше було проведено аналізи чи інші обстеження, покажіть лікарю їх результати.

Діагностика причин еректильної дисфункції

Щоб знайти причину еректильної дисфункції та підібрати оптимальний метод лікування, лікар може призначити:

 • загальний аналіз сечі та крові;

 • біохімію крові;

 • аналізи на інфекції;

 • УЗД органів черевної порожнини, органів мошонки та статевого члена;

 • доплерографію судин;

 • КТ, МРТ органів черевної порожнини та центральних відділів нервової системи.

Які обстеження необхідні, лікар визначає з огляду на симптоми та історію хвороби пацієнта.

Показання до хірургічного лікування еректильної дисфункції

Насамперед лікування проводять консервативними методами. Показаннями до операції можуть бути:

 • вроджені патології статевого члена;

 • зміни будови судин та печеристих тіл пеніса;

 • каверзний фіброз, рубцювання печеристих тіл;

 • хвороба Пейроні;

 • ускладнення після травм або хірургічних втручань на органах сечостатевої системи;

 • ангіопатія, атеросклероз артерій тазу та статевого члена;

 • неефективність медикаментозної терапії та інших консервативних методів

Операція є радикальним методом лікування та більш ніж у 95% випадків дозволяє повністю вирішити проблему з ерекцією.

Види операцій при еректильній дисфункції

Хірургічне лікування еректильної дисфункції 2

Метод хірургічного лікування залежить від причини еректильної дисфункції. Зокрема, у разі аномалій розвитку або наслідків травм проводять хірургічну корекцію анатомічних дефектів. При судинній патології можливе застосування ендоваскулярної хірургії. Проводять як шунтування для відновлення нормального кровопостачання статевих органів, так і лігування – перев’язку глибокої дорсальної вени, що блокує відтік крові з кавернозних тіл та сприяє більш тривалому збереженню ерекції.

Найбільш поширеним та ефективним методом сьогодні вважається фалопротезування. У статевий член імплантують спеціальний протез, який дозволяє за бажанням досягати ерекції та підтримувати її необхідний час.

Існує три типи фалопротезів:

 1. Пластичні однокомпонентні – складаються з гнучких силіконових трубок, які імплантуються в кожне печеристе тіло. Недоліком є те, що член постійно залишається в ерегованому стані.

 2. Надувний, або гідравлічний двокомпонентний – складається з циліндрів, які імплантують у печеристі тіла, та резервуару, що імплантують в мошонку. Забезпечує природну ерекцію та розслаблення члена у стані спокою.

 3. Гідравлічний трикомпонентний – відрізняється від двокомпонентного наявністю додаткового резервуара для рідини, який імплантують у лобкову ділянку. Він забезпечує більш природне поступове виникнення ерекції.

Усі операції проводять під загальним наркозом. Термін госпіталізації становить від 1 до 3 днів, залежно від самопочуття пацієнта, а реабілітація – від 2 до 4 тижнів.

У більшості випадків фалопротезування дозволяє повернутися до якісного статевого життя. Наявність гідравлічного протеза дозволяє досягти ерекції за кілька хвилин і зберігати її протягом бажаного часу. Такий фалопротез повністю повторює форму статевого члена і може бути непомітним для партнера. Він не впливає на чутливість, не заважає отриманню оргазму та сім'явипорскуванню.

Переваги лікування у клініці «Оксфорд Медікал»

В «Оксфорд Медікал» працює високотехнологічне відділення генітальної хірургії. Воно оснащене найновішим обладнанням, яке дозволяє проводити як відкриті, так і малоінвазивні операції будь-якої складності.

Усі операції проводять генітальні хірурги, які пройшли навчання та стажування за кордоном та мають вже понад 20 років досвіду. Вони за правом вважаються в Україні кращими фахівцями.

Перевагами хірургічного лікування еректильної дисфункції в «Оксфорд Медікал» є:

 • використання інноваційних технологій;

 • імплантація лише якісних фалопротезів провідних виробників;

 • забезпечення естетичного результату – рубці від розрізів та сам фалопротез майже непомітні;

 • дотримання конфіденційності;

 • комфортні умови в стаціонарі.

Хірургічне лікування імпотенції: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість хірургічного лікування може відрізнятися залежно від кількох факторів:

 1. Яка операція необхідна;

 2. Чи проводиться імплантація фалопротеза та його виду;

 3. Тривалість перебування у стаціонарі.

Ознайомитися з цінами хірургічного лікування можна тут.  Точніше зорієнтувати щодо питання ціни може лише генітальний хірург. Записуйтесь на консультацію на зручний для вас час.

Відповіді на популярні питання щодо лікування імпотенції

Що таке імпотенція?

Імпотенція – це порушення ерекції статевого члена через патологічні зміни в організмі. В результаті захворювання може бути повністю відсутня ерекція або бути недостатньо сильною і тривалою для здійснення статевого акту.

Еректильна дисфункція: це?

Еректильна дисфункція – це порушення, за якого чоловікові складно досягти ерекції та підтримувати її певний час, або ерекція не настає зовсім. Про захворювання говорять, якщо зниження потенції є не поодиноким випадком, а заважає нормальній сексуальній активності.

Чи виліковна еректильна дисфункція?

Більш ніж у 95% випадків еректильна дисфункція піддається лікуванню. Для цього може знадобитися як медикаментозна терапія, так і робота з психологом. У найскладніших випадках проводять імплантацію фалопротеза.

Від чого залежить чоловіча потенція?

Чоловіча потенція залежить від багатьох факторів: правильної роботи серцево-судинної та нервової систем, гормонального балансу, контролю всіх процесів головним мозком, а також психоемоційного стану. Потенція може знижуватись при захворюваннях, сильному стресі, хронічній втомі, а також на фоні прийому деяких лікарських препаратів або зловживання алкоголем.

Коли настає імпотенція?

Імпотенція може розвинутися внаслідок судинних захворювань, порушень у роботі нервової системи, гормонального дисбалансу чи психоемоційних проблем. Сильний стрес, невроз, депресія або хронічна втома можуть впливати на можливість досягнення та збереження ерекції. Також негативний вплив надає прийом деяких препаратів, зловживання алкоголем та інші шкідливі звички.

Як лікувати імпотенцію?

Імпотенція може бути викликана різними захворюваннями чи психоемоційними проблемами. Для лікування спочатку потрібно знайти першопричину. Залежно від неї застосовують медикаментозну терапію, психотерапію або хірургічні методики, наприклад, фалопротезування.

Як перевірити потенцію?

Щоб перевірити потенцію, чоловікові рекомендують звернути увагу, чи виникає спонтанна ерекція в нічний та ранковий час, як часто з'являється збудження та чи супроводжується воно ерекцією, чи не виникає проблем під час статевого акту. У разі зниження потенції слід звернутися до уролога для проведення діагностики та лікування.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло Валерійович Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук
Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло ВалерійовичЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1996-2002 рр. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця

2002-2004 рр. - інтернатура за спеціальністю «Урологія» на базі кафедри урології НМУ ім. О.О.Богомольця, Центральна міська клінічна лікарня, Міський урологічний центр, м.Київ

2011-2013 рр. - клінічна ординатура ДУ «Інститут урології НАМН України»

З 2011 р і по теперішній час старший науковий співробітник відділу сексопатології та андрології Інституту урології НАМН України. Основний напрямок - пластична хірургія чоловічих статевих органів.

2016 г. - захист кандидатської дисертації


УЧАСТЬ В АСОЦІАЦІЯХ, КОНФЕРЕНЦІЯХ

Член Європейського Товариства Сексуальної Медицини (ESSM), Асоціації андрологів і сексопатологів України, Європейської Асоціації урологів.


НАУКОВІ РОБОТИ, ПАТЕНТИ

Автор і співавтор понад 50 друкованих наукових робіт, 20 публікацій в зарубіжних виданнях і доповідей на міжнародних і регіональних науково-практичних конференціях. Має патенти на винаходи нових методів лікування.


СТАЖУВАННЯ

2013 р., 2018 р. - стажування з сучасних методів лікування еректильної дисфункції. Ізраїль. м Тель-Авів.

2013 р., 2014 р., 2016 р., 2021 р. - стажування з урогенітальної пластичної реконструктивної хірургії на базі Центру сечостатевої та реконструктивної хірургії. Керівник - доктор Радош Джіновіч (MD Rados Djinovich). Сербія. м.Белград. 


Проводить лікування:

Чоловіча сексопатологія

Еректильна дисфункція, імпотенція

Передчасна еякуляція

Пріапізм – патологічна довготривала ерекція

Чоловіче безпліддя

Хвороба Пейроні

Викривлення статевого члена

Фімоз

Коротка вуздечка крайньої статевого члена

Варикоцеле

Гідроцеле, водянка яєчка

Кіста придатка яєчка

Атероми, папіломи калитки, статевого члена

Перелом статевого члена

Травми статевого члена та калитки

 

Проводить процедури:

Хірургія зовнішніх статевих органів

Біопсія яєчок TESE, microTESE при безплідді

Ендофалопротезування, протез статевого члена

Протезування яєчка

Рециркумцизіо – повторне обрізання

Циркумцизіо, лазерне обрізання крайньої плоті статевого члена

Френулопластика, френулотомія

Операція Мармара

Орхектомія – видалення яєчка, обох яєчок

Денервація голівки статевого члена

Збільшення статевого члена та голівки

Лігаментотомія

Вазектомія – чоловіча стерилізація

Відновлення прохідності сім’явиносних протоків після вазектомії

Олеогранулема – видалення утворень статевого члена після введення гелів, вазеліну

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Оперативні втручання на статевих органах
Розведення синехій крайньої плоті 1 категорії (для дітей) 2500.00 грн
Видалення стороннього тіла крайньої плоті 10000.00 грн
Пластика короткої вуздечки статевого члена (френулопластика) 10000.00 грн
Хiрургiчне видалення кiсти яєчка 10000.00 грн
Варикоцелектомія (по Мармару) 15500.00 грн
Видалення фіброзної бляшки при хворобі Пейроні 15400.00 грн
Видалення фіброзної бляшки при хврробі Пейроні лазерним методом 35000.00 грн
Лапароскопічна операція (при варикоцелє) I категорії складності 20150.00 грн
Лапароскопічна операція (при варикоцелє) II категорії складності 25500.00 грн
Лапароскопічна операція (при варикоцелє) III категорії складності 30900.00 грн
Операція Іванісевича з використанням лазера (при варикоцелє) 15200.00 грн
Лазерне висічення кондилом зовнішніх статевих органів І категорії складності 5000.00 грн
Меатотомія з використанням лазеру 5200.00 грн
Орхіпексія 15300.00 грн
Орхіектомія 15500.00 грн
Ендопротезування яєчка (без вартості протезу) 20500.00 грн
Операція подовження статевого члену (лігаментотомія) 32000.00 грн
Реконструктивна (реанастомоз) операція сім'явивідних протоків (одностороння) 16250.00 грн
Реконструктивна (реанастомоз) операція сім'явивідних протоків (двостороння) 22600.00 грн
Оперція Вінкельмана з використанням лазера (при гідроцелє) 15000.00 грн
Оперція Бергмана з використанням лазера (при гідроцелє) 18500.00 грн
Розведення синехій крайньої плоті 1 категорії 10000.00 грн
Розведення синехій крайньої плоті 2 категорії 15000.00 грн
Трансуретральна паліативна резекція передміхурової залози при раку простати 35700.00 грн
Парааортальна лімфаденектомія (лапароскопічна/ люмботомічна/лапаротомічна) 20750.00 грн
Паракавальна лімфаденектомія (лапароскопічна/ люмботомічна/лапаротомічна) 25500.00 грн
Обрізання крайньої плоті при фімозі (циркумцизіо) без вартості загального знеболення та витратних матеріалів 12000.00 грн
Оперція Бергмана (при гідроцелє) 15000.00 грн
Оперція Вінкельмана (при гідроцелє) 10500.00 грн
Вазотомія cім'яних канатиків 6500.00 грн
Видалення доброякісних новоутворень (кісти) на яєчках та придатках яєчок 12000.00 грн
Оперативне лiкування з приводу диструктивного орхоепiдидимiту 9500.00 грн
Вправлення парафімозу, консервативне 1800.00 грн
Видалення кiсти крайньоï плотi 1500.00 грн
Висока орхофунікулектомія при раку двох яєчок 28000.00 грн
Лазерне висічення кондилом зовнішніх статевих органів ІІ категорії складності 7500.00 грн
Лазерне висічення кондилом зовнішніх статевих органів ІІІ категорії складності 10500.00 грн
Френулопластика + циркумцизіо 15000.00 грн
Видалення фіброзної бляшки при хворобі Пейроні з заміщенням BMG 32500.00 грн
Лапароскопічна орхіпексія 35000.00 грн
Операції у виконанні лікаря Аксьонова П.В.
Консультація з питань генітальної хірургії (лікар Аксьонов П.В.) 1200.00 грн
Кругове висічення крайньої плоті, обрізання (циркумцизія) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Френулотомія, пластика короткої вуздечки (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 15000.00 грн
Мікрохірургічна варікоцелектомія (операція Мармара) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 30000.00 грн
Видалення водянки яєчка,гідроцеле, операція Бергмана,Вінкельмана, ІІ категорія складності (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 30000.00 грн
Видалення кісти додатка яєчка, І категорія складності від 18500.00 грн
Орхектомія (одне яєчко) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Орхектомія (два яєчка) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 50000.00 грн
Біопсія яєчок, інцизійна, ТЕSE (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 12000.00 грн
Вазектомія (чоловіча стерилізація) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 20000.00 грн
Епідідімовазоаностомоз, вазовазоанастомоз з однієї сторони (відновлення прохідності сім'явивідних проток після вазектомії, їх обструкції та ін.) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 100000.00 грн
Епідідімовазоаностомоз, вазовазоанастомоз з двох сторін (відновлення прохідності сім'явивідних проток після вазектомії, їх обструкції та ін.) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 180000.00 грн
Пластика білкової оболонки статевого члена (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 100000.00 грн
Висічення бляшок з ендофалопротезуванням або без такого (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 180000.00 грн
Ендофалопротезування пластичними протезами, що згинаються (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 100000.00 грн
Ендофалопротезування гідравлічними протезами (без вартості протеза) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 250000.00 грн
Протезування яєчок (одне яєчко, без вартості протеза) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Лігаментотомія (подовження статевого члена) (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 70000.00 грн
Потовщення статевого члена (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 110000.00 грн
Одномоментне потовщення статевого члена з лігаментотомією (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 150000.00 грн
Часткова денервації головки статевого члена (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Мікрохірургічна варикоцелектомія (операція Мармара) 24000.00 грн
Видалення водянки яєчка,гідроцеле, операція Бергмана,Вінкельмана, І категорія складності (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) 25000.00 грн
Видалення кісти додатка яєчка, І категорія складності (у виконанні лікаря Аксьонова П.В.) від 25000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up