(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Зверніть увагу! Ми проводимо планові операції в стаціонарі

Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Ортопедичні операціі

Ортопедичні операції в Оксфорд МедікалУ сучасному високотехнологічному стаціонарі «Оксфорд Медікал» проводять ортопедичні операції будь-якої складності:

 • артроскопію – малоінвазивне хірургічне лікування захворювань суглобів, розривів зв'язок та сухожиль;

 • металлоостеосинтез – фіксація зламаних кісток за допомогою тимчасових конструкцій з металу;

 • ендопротезування суглобів;

 • заміну зношених або некоректно встановлених суглобів (ревізійне ендопротезування) та ін.

У відділенні широко використовується попереднє 3D моделювання, завдяки якому підбирається оптимальна форма протеза та заздалегідь прогнозується результат. Застосування артроскопії дозволяє зменшити пошкодження здорових тканин та прискорити відновлення пацієнта.

Операції проводять в цілодобовому хірургічному стаціонарі (вул. Березняківська, 30Б), оснащеному 2 операційними блоками з сучасним діагностичним та хірургічним обладнанням кращих брендів. Ендопротезування суглобів виконують за державними та міжнародними протоколами. Залучення хірургів-ортопедів вищої кваліфікації дозволяє надавати пацієнтам оперативну допомогу на найвищому рівні.

Після операції пацієнти проходять відновлення та реабілітацію в затишних одномісних або двомісних палатах з особистим санвузлом, кондиціонером та всім необхідним для комфортного перебування.

Артроскопія

Артроскопія – це малоінвазивна процедура, яку застосовують для діагностики та лікування суглобів. Вона проводиться за допомогою ендоскопа, який вводять через невеликий розріз в області суглоба. Ендоскоп оснащений оптичною системою та мініатюрним хірургічним обладнанням. Артроскопія дозволяє поставити точний діагноз, видалити пошкоджені тканини, гній або іншу рідину, відновити цілісність зв'язок та сухожиль.

Показаннями до артроскопії є:

 • артрит;

 • артроз;

 • хронічне запалення суглоба;

 • кіста;

 • травма суглоба;

 • розрив зв'язок, сухожиль, пошкодження навколишніх тканин та ін.

Ендопротезування суглобів

Ендопротезування – це установка замість пошкодженого суглоба високотехнологічного протеза, ідентичного йому за формою та функціональністю. Показанням до ендопротезування є ураження суглоба при артриті, артрозі, дисплазії або переломі.

В «Оксфорд Медікал» проводять ендопротезування наступних суглобів:

 • колінного;

 • тазостегнового;

 • плечового.

Ревізійне ендопротезування суглобів (заміна протезів)

Ревізійне ендопротезування – це заміна елементів раніше встановленого суглоба або установка на його місце нового. Операцію проводять, якщо ендопротезування було виконано некоректно, деякі елементи протеза зносилися, відбулася його поломка, часто відбуваються вивихи, пацієнта турбують болі або присутні інші причини.

Ревізійне ендопротезування – це більш складна операція, ніж первинна установка протеза. Вона вимагає від лікаря високої кваліфікації та наявності специфічних навичок, а також високотехнологічного оснащення хірургічного блоку. В Україні ревізійне ендопротезування проводиться всього в декількох клініках.

Металоостеосинтез переломів кісток

Металоостеосинтез – це фіксація зламаної кістки за допомогою металевої конструкції (спиць, гвинтів, пластин та ін.). Це дозволяє відновити фізіологічну форму кістки, запобігати зміщенню уламків, неправильному зрощенню кістки та іншим ускладненням.

Показаннями до металлоостеосинтезу є:

 • переломи хребта, стегна, гомілки, плеча, променевозап’ястної та інших кісток, що супроводжується ризиком серйозних ускладнень;

 • зміщення уламків кістки або високий ризик цього;

 • неправильне зрощення кістки;

 • повільне зрощення кістки;

 • ризик травмування м'яких тканин, судин, нервів та ін.

  Будь ласка, зверніть увагу! Госпіталізація та проведення оперативного втручання в хірургії клініки «Оксфорд Медікал» вимагають обов'язкового проходження ПЛР-тесту на коронавірус.

  ( Рейтинг: 3.42, голосів: 19 )

  відгуки
  Богдан 04-12-2021 Доброго дня! Хочу щиро подякувати лікарю Головко Володимиру Володимировичу за успішно проведену операцію (ендоскопічну поліпотомію), за його професіоналізм та людяність . Як і в кожного із пацієнтів в мене були дуже сильні переживання стосовно операції, про те після огляду та спілкування з Володимиром Володимировичем - я заспокоївся та був впевнений, що все буде гаразд. Так і є, операція пройшла успішно та безболісно. Вдячний дуже за уважне ставлення та турботу і після операції - Ви однозначно найкращий! Всім рекомендую цього лікаря. Також хочеться подякувати лікарю-анестезіологу та медичному персоналу клініки. З повагою Лакуста Богдан.
  Алёна 27-10-2021 Хочу виразити свою "подяку" лікарю Головко В. В., який здійснив мою мрію (повернув моєму носику естетичний вигляд і дихання). Дякую Вам за таку ювелірну роботу, за Ваш професіоналізм, за те що були вірним другом для мене. Ви найкращий! Ну і звісно, дякую лікарю - анестезіологу і всьому колективу, який знаходився поряд. Побільше б таких людей, як ви! Безмежно дякую!
  Андрій 06-10-2021 Огромное спасибо за качественный подход к пациенту! Всё на высшем уровне, эндоскопия у меня прошла идеально благодаря спокойствию и заряду уверенности от Наталии Сергеевны.
  Даня Архипчук 04-10-2021 Был у хирурга Чумакова В.М.Всё понравилось. Всё сделал быстро и самое главное качественно. Очень доволен
  Владислав Калыш 03-10-2021 Хочу выразить огромную благодарность доктору Головко Владимиру Владимировичу за успешно-проведённую операцию,которую он мне делал в сентябре. Большое ему спасибо за его профессионализм,оперативность,вежливость,внима-тельность,как во время операции,так и после. Я очень рад,что именно этот доктор делал мне операцию. И я с большим удовольствием могу только рекомендовать его.А также хочу поблагодарить персонал клиники за их доброе и вежливое отношение,приемлемые цены.Всё на европейском уровне. Эта клиника заслуживает самую высокую оценку. Ещё раз огромная благодарность отоларингологу Головко Владимиру Владимировичу,здоровья,благополучия и всего самого доброго ему хочу пожелать от чистого сердца. А также процветания вашей клинике.
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації кліників
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом