Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Ортопедичні операціі

Ортопедичні операції в Оксфорд МедікалУ сучасному високотехнологічному стаціонарі «Оксфорд Медікал» проводять ортопедичні операції будь-якої складності:

 • артроскопію – малоінвазивне хірургічне лікування захворювань суглобів, розривів зв'язок та сухожиль;

 • металлоостеосинтез – фіксація зламаних кісток за допомогою тимчасових конструкцій з металу;

 • ендопротезування суглобів;

 • заміну зношених або некоректно встановлених суглобів (ревізійне ендопротезування) та ін.

У відділенні широко використовується попереднє 3D моделювання, завдяки якому підбирається оптимальна форма протеза та заздалегідь прогнозується результат. Застосування артроскопії дозволяє зменшити пошкодження здорових тканин та прискорити відновлення пацієнта.

Операції проводять в цілодобовому хірургічному стаціонарі (вул. Березняківська, 30Б), оснащеному 2 операційними блоками з сучасним діагностичним та хірургічним обладнанням кращих брендів. Ендопротезування суглобів виконують за державними та міжнародними протоколами. Залучення хірургів-ортопедів вищої кваліфікації дозволяє надавати пацієнтам оперативну допомогу на найвищому рівні.

Після операції пацієнти проходять відновлення та реабілітацію в затишних одномісних або двомісних палатах з особистим санвузлом, кондиціонером та всім необхідним для комфортного перебування.

Артроскопія

Артроскопія – це малоінвазивна процедура, яку застосовують для діагностики та лікування суглобів. Вона проводиться за допомогою ендоскопа, який вводять через невеликий розріз в області суглоба. Ендоскоп оснащений оптичною системою та мініатюрним хірургічним обладнанням. Артроскопія дозволяє поставити точний діагноз, видалити пошкоджені тканини, гній або іншу рідину, відновити цілісність зв'язок та сухожиль.

Показаннями до артроскопії є:

 • артрит;

 • артроз;

 • хронічне запалення суглоба;

 • кіста;

 • травма суглоба;

 • розрив зв'язок, сухожиль, пошкодження навколишніх тканин та ін.

Ендопротезування суглобів

Ендопротезування – це установка замість пошкодженого суглоба високотехнологічного протеза, ідентичного йому за формою та функціональністю. Показанням до ендопротезування є ураження суглоба при артриті, артрозі, дисплазії або переломі.

В «Оксфорд Медікал» проводять ендопротезування наступних суглобів:

 • колінного;

 • тазостегнового;

 • плечового.

Ревізійне ендопротезування суглобів (заміна протезів)

Ревізійне ендопротезування – це заміна елементів раніше встановленого суглоба або установка на його місце нового. Операцію проводять, якщо ендопротезування було виконано некоректно, деякі елементи протеза зносилися, відбулася його поломка, часто відбуваються вивихи, пацієнта турбують болі або присутні інші причини.

Ревізійне ендопротезування – це більш складна операція, ніж первинна установка протеза. Вона вимагає від лікаря високої кваліфікації та наявності специфічних навичок, а також високотехнологічного оснащення хірургічного блоку. В Україні ревізійне ендопротезування проводиться всього в декількох клініках.

Металоостеосинтез переломів кісток

Металоостеосинтез – це фіксація зламаної кістки за допомогою металевої конструкції (спиць, гвинтів, пластин та ін.). Це дозволяє відновити фізіологічну форму кістки, запобігати зміщенню уламків, неправильному зрощенню кістки та іншим ускладненням.

Показаннями до металлоостеосинтезу є:

 • переломи хребта, стегна, гомілки, плеча, променевозап’ястної та інших кісток, що супроводжується ризиком серйозних ускладнень;

 • зміщення уламків кістки або високий ризик цього;

 • неправильне зрощення кістки;

 • повільне зрощення кістки;

 • ризик травмування м'яких тканин, судин, нервів та ін.

( Рейтинг: 3.42, голосів: 19 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиОртопед-травматолог вищої категорії : Мартинчук Олександр Олександрович
Мартинчук Олександр Олександрович Ортопед-травматолог вищої категорії

інформація про лікаря

Стаж роботи:  20 років.

Має понад 15 статей, 2 патента.

показати повний текст
Лікар ортопед-травматолог: Фісюк Антон Олексійович
Фісюк Антон Олексійович Лікар ортопед-травматолог
Лікар ортопед-травматолог: Фісюк Антон Олексійович
Фісюк Антон ОлексійовичЛікар ортопед-травматолог

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Освіта: 


2020 р. - Київський медичний університет, спеціальність "Лікарська справа".

2022 р. - Національний університет охорони здоров'я України ім. П.Л. Шупика, спеціальність "Ортопедія та травматологія". 

показати повний текст

відгуки
Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up