(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Видалення раку печінки

рак печінкиЗлоякісні пухлини печінки поділяють на первинні і метастатичні (вторинні), які виникли утворилися в печінці на тлі раку іншої локалізації. Метастатичне ураження печінки зустрічаються в клінічній практиці значно частіше. Приблизно у третини пацієнтів з онкологічними захворюваннями, незалежно від локалізації первинної пухлини спостерігаються метастази в печінці.

При локалізації пухлини в зонах, що дренуються ворітною веною, печінка дуже часто стає «мішенню» для розвитку метастазів. В першу чергу, печінку вражають метастази при онкологічних захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту.

Симптоми і причини пухлин печінки

Перші ознаки раку печінки:

 • постійна нудота, блювота;
 • біль у правому підребер'ї;
 • значна втрата ваги;
 • загальна слабкість, стомлюваність;
 • періодичні запаморочення, анемія.

У міру прогресування хвороби симптоматика стає все більш явною. Болі в області печінки наростають, клінічна картина може доповнюватися жовтяницею, асцитом, лихоманкою, носовими кровотечами або плямами на шкірі.

Причини утворення злоякісних пухлин однозначно не встановлені, але за статистикою їм часто передують:

 • цироз печінки;
 • хронічний гепатит;
 • алкоголізм, часте вживання деяких медпрепаратів;
 • забруднене довкілля;
 • харчування неякісними продуктами;
 • генетична схильність;
 • отруєння хімікатами і т. д.

Діагностика пухлинних і метастатичних уражень печінки

Для виявлення та підтвердження наявності пухлин печінки лікарі найчастіше призначають такі дослідження:

 1. Ультразвукове дослідження дозволяє виявити пухлину, а іноді і визначити її тип.
 2. Комп'ютерна томографія дозволяє отримати зображення тонких зрізів, що дає можливість лікарям ретельно обстежити структуру печінки і виявити навіть найменші новоутворення, непомітні на УЗД.
 3. Біопсія - самий інформативний метод діагностики раку печінки. Для цього використовують довгу тонку голку, яка вводиться в область пухлини під контролем УЗ-апарату. Якщо під час дослідження витягнутих тканин під мікроскопом виявляють ракові клітини, діагноз раку печінки вважається підтвердженим.
 4. Аналіз крові. Дослідження рівнів альфа-фетопротеїну (АФП) в крові корисно як на етапі діагностики новоутворень печінки, так для контролю результатів за підсумками лікування і виявлення можливого рецидиву.

Хірургічне видалення первинних і метастатичних пухлин печінки

Найчастіше, лікарі призначають резекцію печінки - оперативне втручання, мета якого - видалити частину печінки, в якій розташована пухлина. Ця операція виконується як класичним - шляхом широкого розрізу черевної стінки, так і малоінвазивних - лапароскопічним методом, через проколи черевної стінки.

Реабілітацію після операції пацієнти можуть пройти під наглядом фахівців, в умовах комфортабельного хірургічного стаціонару і, при необхідності, проконсультуватися з хірургом або лікарями інших спеціальностей.

Лазерна абляція раку печінки

Лазерна абляція – це малоінвазивна процедура, яка забезпечує руйнування злоякісних клітин при мінімальному пошкодженні здорових тканин. Вона передбачає надшкірне введення в пухлину світлодіода під постійним контролем УЗД чи КТ. Внаслідок світлового впливу клітини пухлини розігріваються більш ніж до 120 оС, що призводить до миттєвого випаровування та розвитку коагуляційного некрозу.

Показаннями до лазерної абляції є метастатичні ураження печінки та первинні новоутворення невеликого діаметра, а також великі неоперабельні пухлини. У деяких випадках абляцію застосовують як додатковий метод лікування при резекції печінки, або проводять на етапі підготовки пацієнта до операції при полісегментарному ураженні органу.

Перевагами лазерної абляції є:

 • висока ефективність;

 • малоінвазивність методу;

 • точковий вплив на злоякісні клітини;

 • низька крововтрата та мінімальний ризик ускладнень (менше 1-3%);

 • короткий період госпіталізації та реабілітації.

В “Оксфорд Медікал” лазерну абляцію проводять висококваліфіковані лікарі-хірурги з багаторічним досвідом, використовуючи нове обладнання експертного класу.

Операція на печінці: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість операцій на печінці може відрізнятися залежно від їхньої складності та методу проведення – лапароскопічний або через відкритий доступ. Більш точно відповісти на це питання може лише хірург, оцінивши результати обстежень та історію хвороби пацієнта. Записуйтесь на прийом на зручний для вас час.

Ознайомитись із вартістю хірургічного лікування в «Оксфорд Медікал» можна тут.

Для постійних пацієнтів діє гнучка система лояльності.

Відповіді на популярні питання щодо видалення раку печінки

Лапароскопія при метастазах печінки: що це таке?

Лапароскопія – це малоінвазивна методика проведення операцій, що дозволяє обійтися без розрізу черевної стінки. На ній роблять всього 3-4 проколи, діаметром до 1 см, через які вводять мініатюрну відеокамеру та ендоскопічні хірургічні інструменти. Використовуючи їх, хірург із ювелірною точністю видаляє метастази у печінці.

Скільки коштує лікування раку печінки?

Вартість лікування раку печінки у кожному випадку індивідуальна. Вона формується залежно від складності операції та необхідності проведення хіміотерапії, імунотерапії чи таргетної терапії. В «Оксфорд Медікал» для постійних пацієнтів діє система знижок. Ознайомитись із вартістю лікування можна тут.

Де можна зробити резекцію печінки у Києві?

У Києві зробити резекцію печінки можна у високотехнологічному відділенні хірургії «Оксфорд Медікал». Воно оснащене новим обладнанням експертного класу, що дозволяє проводити операції малоінвазивним лапароскопічним методом. Вони супроводжуються меншим ризиком ускладнень та легшим та коротшим періодом реабілітації. Операції проводять хірурги вищої категорії із 20-річним досвідом.

Щоб записатися на прийом до хірурга-онколога в клініці «Оксфорд Медікал», телефонуйте або заповніть форму на сайті.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 3 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій Зіновійович Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії
Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій ЗіновійовичЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1971-1977 рр. - Кубанський ім. Червоної Армії медичний інститут, лікувальний факультет, м Краснодар, Росія. Спеціальність: лікар-лечебник

1977-1978 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії печінки та підшлункової залози. Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1978-1981 рр. - Клінічна ординатура в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1981-1985 рр. - Молодший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1983 р. - Кандидатська дисертація «Вибір оптимального методу анастомозу з підшлунковою залозою при резекції органу»

1984 р. - Лауреат премії Комсомолу України за кращу наукову публікацію.

1985-1994 рр. - Старший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1985 р. - Срібна медаль ВДНГ СРСР

1994-1997 рр. - Директор клініки «Біофармтех» на базі інституту Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1994 р. - Докторська дисертація «Панкрeатодуоденальная резекція при хірургічному лікуванні запальних і пухлинних захворювань підшлункової залози». Підтверджено в Німеччині в 2002 р.

1998 р. - лютий-липень Академічний курс німецької мови ASG Bildungsforum in Düsseldorf, Німеччина

1998 р. - Практика в відділенні хірургії черевних органів міської лікарні г.Solingen, Німеччина, chef.Professor.Dr.med.M.Maer

1999-2000 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії черевних органів, загальної хірургії та травматології St.LukasßKlinik, Solingen, Німеччина chef.Professor. Dr.med.H.Wolter

2000-2004 рр. - Лікар-ординатор хірургічної клініки грудної та серцево-судинної хірургії, м Duisburg, Німеччина. Chef.Professor.Dr.med.Arno Krian

2004-2006 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії PAN-Klinik, Köln, Німеччина, chef.Professor.Dr.Med.T.Schmidt

Опубліковано 110 наукових робіт у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Брав участь в понад 70 міжнародних хірургічних конгресах.

показати повний текст
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій Леонтійович Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій ЛеонтійовичЛікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Освіта
 • 1977-1983 рр. - Київський медичний університет ім. А.А. Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа".
Членство в асоціаціях, товариствах; відвідування конференцій, курсів тематичного удосконалення
 • член Асоціації хірургів України
 • член Національної асоціації онкологів України
 • член Українського союзу онкохірургів
Наукова діяльність
 • Кандидат медичних наук.
 • Науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства і гінекології ім. А.М. Лук'янової НАМН України.
 • Старший, провідний науковий співробітник Національного інституту раку.
 • Автор понад 150 публікацій в наукових та науково-практичних виданнях, 8 патентів, співавтор 5 монографій, підручників, посібників і методичних рекомендацій.
 • Численні виступи на наукових з'їздах, конференціях, семінарах.
Викладацька діяльність і / або лекторська діяльність
 • Має досвід викладацької діяльності на посаді асистента кафедри хірургії №4 Київського медичного університету ім. А.А. Богомольця.
Шляхи професійного розвитку
 • Пройшов клінічну ординатуру з онкохірургії.
 • Працював завідувачем відділенням лапароскопічної і невідкладної хірургії в Центральній міській клінічній лікарні.
 • Пройшов стажування по онкохірургії по Американо-Австрійської програми Salzburg Medical Seminars (the Salzburg-Weill Cornell Seminars) in Surgery & Oncology.
 • У 2019 році отримав спеціалізацію з хірургії в Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика.
 • Отримав також спеціалізації в НМАПО ім. П.Л. Шупика: з онкохірургії, по лапароскопічної хірургії, по проктології. 
показати повний текст
Лікар-онколог вищої категорії : Дехтяр Тетяна Володимирівна
Дехтяр Тетяна Володимирівна Лікар-онколог вищої категорії

інформація про лікаря

1983-1985 рр. - проходила навчання в Київському медичному училищі №3.

1985-1991 рр. - навчалася в Київському медичному університеті ім. А.А. Богомольця.

1991-1992 рр. - проходила інтернатуру за фахом онкологія на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика в Київському обласному онкодиспансері.

1992-2014 рр. - лікар і завідувачка відділення відновної хірургії та реабілітації, лікар відділення денного стаціонару Київського міського онкологічного центру.

2001-2012 рр. - науковий співробітник Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

показати повний текст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген Олексійович Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген ОлексійовичЛікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

1997р. - Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава), лікувальний факультет, 

Спеціалізація:

1999 - інтернатура «загальна хірургія» в Одеському державному медичному університеті (м. Одеса)

2001 - спеціалізація “Онкохірургія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

2017 - спеціалізація “Ендоскопія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

Аспірантура:

2005-2009рр. Інститут експериментальної патології, онкології та радіології ім. Р.Є. Кавецького  НАН України (м. Київ)

Тематичне удосконалення:

2015р. «Основи лапароскопічної хірургії» (м. Київ, МЦ «Оберіг»)

Стаж роботи:

2003 – 2016рр.  лікар-онкохірург відділення абдомінальної онкології, Миколаївський обласний онкологічний диспансер (м.Миколаїв)

2016 - 2019рр. лікар-онкохірург, ендоскопіст  МЦ «Медичний центр ім. академіка Ю.П. Спіженка» (м. Київ)

Категорія:

 • з онкохірургіі - вища (підтверджено у березні 2019р.) 
 • з ендоскопії - спеціаліст

Основні наукові монографії, статті:

2013 р. - «Онкологія» Т5, №3, 

Пухлинні клітини в реґіонарних лімфатичних вузлах хворих на рак шлунку з категорією No та їх клінічне значення

2015 р. - «Онкологія» Т17, №3

Клінічне та прогностичне значення гіпоксія–асоційованих факторів пухлинного мікрооточення раку шлунку

2017 р. - «Евразийский онкологический журнал», том 5, № 3. Гипоксия и прогрессирование рака желудка

2018 р. - «Евразийский онкологический журнал», 2018, том 3-4 № 3. Формирование факторов прогноза рака желудка

Членство в організаціях та спілках:

ESGE (Европейська спільнота з гастроінтестинальної ендоскопії)

ESMO (Европейська спільнота медичних онкологів)

USSO (Українська спільнота хірургічної онкології)

ОСОК (Спільнота спеціалістів з онкологічної колопроктології)

ЗАЕ (Загальноукраїнська асоціація лікарів-ендоскопистів)

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Пункція печінки під контролем УЗД 12000.00 грн
Резекція печінки 60000.00 грн
Перебування в двохмісній палаті з харчуванням(до 24х годин) 3900.00 грн
Перебування в двохмісній палаті з харчуванням(до 12 годин) 2400.00 грн
Перебування в одномісній палаті без харчуванням (до 12 годин) 2100.00 грн
Перебування в одномісній палаті без харчуванням (до 24х годин) 4000.00 грн
Перебування в двомісній палаті без харчування (до 24х годин) 3000.00 грн
Перебування в двомісній палаті без харчування (до 12 годин) 1500.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Дмитро 27-02-2024 Мамі потрібна була важка онкоопераця. Лікарі хірургічного відділення зробили майже чудо. Сама операція та післяоперацйний період пройшов як найкраще. Лікарі Лівшиць Юрй Зіновійович і Кочет Тарас Михайлович дуже професійні спеціалісти. Якщо треба швидко врятувати життя, то це до них. Дякую!!!
Ірина 31-01-2024 Не можу залишитися байдужою і хочу написати слова вдячності чудовому лікарю. Скажу відверто, що я обирала лікаря за відгуками паціентів. Не помилилася, сподіваюсь, що мій відгук також дасть можливість іншим звернутися саме до Головко Володимира Володимировича. Щиро дякую , лікарю, за професійно проведену операцію, за доброзичливу підтримку до і після операції , уважне відношення. Ваша посмішка надає впевненості і вселяє спокій. Хай усі прикрощі та негоди обходять вас стороною.
Олександра 22-01-2024 Хочу щиро подякувати Володимира Володимировича та загалом персонал лікарні за професіоналізм! За ринопластику я думала давно, але, чесно кажучи, не вірила в те, що зможу перебороти страх… Та Володимир Володимирович був саме тою людиною, що запевнила мене в успішному результаті. Так і сталось! Це була моя перша серйозна операція під загальним наркозом і , на відміну від багатьох знайомих, маю лише позитивні емоції після неї.Ще раз щиро дякую за те, що дали можливість дійсно подобатись собі та відчувати себе впевнено!
Тетяна 16-01-2024 Хочу щиро подякувати лікарю Антонову Євгену Олексійович, анестезіологу Гайдай Тамарі Григорівні, медсестрі Зоряні!!! За їх професійність, фаховість, людяність, душевному ставленні до пацієнта. Євген Олексійович, спеціаліст високого класу , завжди налаштовує на позитив, оптимізм, віру в себе і на бажаний результат. Тамара Григорівна і Зоряна підтримують, всі дії чіткі, високого рівня професійність, з приємними жартами допомагають подолати тривогу перед такими серйозними процедурами, як колоноскопія і гастроскопія. Дуже вам всім дякую!!!! І обов'язково будьте здорові!!!!
Станіслав 09-01-2024 Вилеке Вам дякую,за точне та головне вчасне знаходженя проблеми із здоров'ям
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up