Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Ендокринна хірургія

Операції на щитовидній залозі

В «Оксфорд Медікал» працює високотехнологічний хірургічний стаціонар з 2 операційними блоками та палатами інтенсивної терапії. Завдяки наявності обладнання експертного класу та залученню провідних хірургів-ендокринологів в клініці виконують хірургічне лікування більшості ендокринних захворювань.

В «Оксфорд Медікал» проводять операції на:

 • щитовидній залозі;

 • лімфатичних вузлах шиї;

 • паращитовидних залозах;

 • надниркових залозах;

 • підшлунковій залозі;

 • грудних залозах;

 • статевих залозах.

Хірургічні втручання виконують, як класичним методом (лапаратомія), так і малоінвазивними (ендоскопія, лапароскопія).

Операції на щитовидній залозі

Операції на щитовидній залозі є найбільш радикальним методом лікування. Найчастіше їх призначають при неефективності медикаментозної терапії, серйозній загрозі для здоров'я або життя пацієнта, а також вираженому естетичному дискомфорті (випинання щитовидної залози).

Показаннями можуть бути наступні захворювання:

 • вузловий та багатовузловий токсичний зоб;

 • дифузний токсичний зоб;

 • гіпертиреоз;

 • тиреотоксикоз;

 • кіста щитовидної залози;

 • доброякісні новоутворення;

 • рак щитовидної залози.

Обсяг хірургічного втручання залежить від діагнозу та стадії захворювання. Для їх уточнення застосовують ультразвукові дослідження (УЗД), комп'ютерну томографію (КТ), магнітно-резонансну томографію (МРТ), лабораторні аналізи та інші обстеження.

Види операцій на щитовидній залозі:

 • резекція (видалення) частини щитовидної залози;

 • резекція двох частин щитовидної залози;

 • гемітіреоідектомія – видалення однієї частини та перешийка;

 • субтотальна резекція – видалення більшої частини органу;

 • тіреоідектомія – видалення щитовидної залози;

 • тіреоідектомія з лімфодіссекцією – видалення щитовидки з ближніми лімфовузлами та м'якими тканинами шиї.

Операції на паращитовидних залозах

В організмі людини є 4 паращитовидні залози, які розташовані на задній поверхні щитовидної залози. Основна їх функція – секреція паратиреоїдного гормону (ПТГ), котрий контролює рівень кальцію та фосфору в організмі. При розвитку доброякісних або злоякісних новоутворень його вироблення підвищується, що призводить до відповідних порушень.

Хірургічне лікування призначають при гіперпаратиреозі – порушення роботи однієї або декількох паращитовидних залоз.

Показаннями є:

 • надлишкова секреція ПТГ;

 • високий рівень кальцію в крові (свідчить про вимивання з кісткових тканин);

 • збільшення розміру залоз, розвиток пухлин.

За результатами діагностики фахівці визначають ступінь змін та необхідний обсяг хірургічного втручання.

Види операцій на паращитовидних залозах:

 • селективна паратиреоїдектомія – видалення одного новоутворення;

 • ревізія (огляд) шиї та двох паращитовидних залоз з видаленням змінених тканин;

 • ревізія шиї з двох сторін та огляд чотирьох паращитовидних залоз з видаленням змінених тканин;

 • субтотальна паратиреоїдектомія – видалення більшої частини паращитовидних залоз зі збереженням невеликої частини найменш змінених тканин.

 • тотальна паратиреоїдектомії – повне видалення паращитовидних залоз.

Операції на надниркових залозах

Операції на надниркових залозах проводять при доброякісних та злоякісних новоутвореннях.

Показаннями до хірургічного лікування є:

 • виражений гормональний дисбаланс;

 • швидке збільшення розміру пухлини;

 • злоякісний характер пухлини.

Залежно від форми та стадії захворювання проводять резекцію або видалення органу.

Види операцій на надниркових залозах:

 • резекція надниркової залози – видалення змінених тканин;

 • адреналектомія – видалення всього наднирника;

 • адреналектомія з видаленням ближніх лімфовузлів.

В «Оксфорд Медікал» операцію проводять класичним та малоінвазивним методом (лапароскопія). У першому випадку роблять поздовжній розріз в проекції органу, а в другому кілька невеликих проколів, через які вводять лапароскопічні інструменти. Дана методика більш краща, тому що дозволяє мінімізувати пошкодження здорових тканин та полегшити реабілітаційний період.

Переваги відділення ендокринної хірургії «Оксфорд Медікал»

В «Оксфорд Медікал» працює сучасний цілодобовий хірургічний стаціонар. У ньому обладнані два операційних блоки з новим високоточним обладнанням експертного класу, яке дозволяє проводити операції різної складності, в тому числі відкриті та малоінвазивні.

Також в стаціонарі є палата інтенсивної терапії з ламінарним потоком вентиляції, оснащена всією необхідною апаратурою для контролю та підтримки життєво важливих функцій організму. Завдяки цьому ми приймаємо пацієнтів з гострими станами та можемо надати допомогу при розвитку операційних ускладнень, повністю виключити які не можна навіть при максимально ретельній підготовці.

Хірургія – це одна з найбільш складних та відповідальних сфер медицини, тому ми підібрали команду найбільш кваліфікованих лікарів-хірургів з багаторічним стажем роботи, багато з яких по праву вважаються кращими у своїй сфері.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 2 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург-ендокринолог: Ліщенко Олексій Петрович
Ліщенко Олексій Петрович Лікар хірург-ендокринолог
Лікар хірург-ендокринолог: Ліщенко Олексій Петрович
Ліщенко Олексій ПетровичЛікар хірург-ендокринолог

вул. Березняківська, 30Б;

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Хірургічна ендокринологія
Гемітиреоїдектомія 15000.00 грн
Тиреоїдектомія 20000.00 грн
Розширена резекція щитоподібної залози 15000.00 грн
Розширена резекція однієї долі щитоподібної залози 15000.00 грн
Субтотальна резекція однієї долі щитоподібної залози 20000.00 грн
Видалення паращитоподібної залози 12000.00 грн
Лапароскопічне одностороннє видалення наднирників 30000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up