(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Зверніть увагу! Ми проводимо планові операції в стаціонарі

Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Хірургічне лікування кіст і пухлин селезінки

Хірургічне лікування кіст і пухлин селезінки в Оксфорд Медікал Київ

Кіста - доброякісне порожнисте новоутворення, заповнене рідиною, яка відокремлена капсулою від навколишніх тканин. У багатьох випадках, новоутворення селезінки є наслідком хвороб інших органів і систем: захворювань крові, імунних розладів, пухлин, системних захворювань або травм селезінки.

ОЗНАКИ новоутворень селезінки

Прояви хвороби варіюються в залежності від локалізації утворення, його типу і розмірів. Маленькі кісти до 2-х см, можуть ніяк себе не проявляти. Зазвичай перші симптоми відзначають, коли новоутворення запалюється або здавлює прилеглі кровоносні судини.

Серед можливих симптомів:

  • постійний або нападоподібний біль в животі або лівому боці;
  • безпричинна втрата ваги;
  • постійна тяжкість або відчуття розпирання в животі;
  • лихоманка;
  • безпричинна втома.

У міру того, як кіста збільшується в розмірі, біль стає інтенсивніше, може доповнюватися нудотою і блювотою без очевидних причин. При приєднанні запального процесу виникає озноб, лихоманка.

Ускладнення ПУХЛИН СЕЛЕЗІНКИ

Розрив кісти селезінки з витіканням вмісту кісти в черевну порожнину викликає найгостріші напади болю, важку інтоксикацію і перитоніт.

У разі приєднання інфекції, може розвиватися нагноєння кісти і загальна інтоксикація організму. На тлі інфекційних процесів або інших захворювань селезінки, новоутворення можуть перероджуватися в злоякісні пухлини.

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ новоутворень селезінки

У більшості випадків кісти селезінки виявляють на УЗД або комп'ютерній томографії, при планових обстеженнях або під час діагностики захворювань травної системи. Новоутворення селезінки можуть з'являтися на тлі інвазій гельмінтів, тому часто лікарі призначають бактеріологічні дослідження, щоб переконатися в їх відсутності.

За статистикою, з доброякісних пухлин селезінки найчастіше діагностують гемангіоми, лімфангіоми, лімфоми, фіброми.

Злоякісні новоутворення селезінки поділяють на первинні та вторинні (метастатичні). Первинні - це саркоми, злоякісні лімфоми і інші утворення, первинний осередок яких знаходиться саме в селезінці. До вторинних пухлин відносять метастази в селезінці, викликані онкологічними захворюваннями інших органів. Для виключення онкології проводять комп'ютерну томографію органів черевної порожнини з контрастом.

Якщо інші методи лікування не дають результатів, призначається спленектомія - часткова резекція тканин селезінки або видалення органу повністю.

Хірургічне лікування кіст або пухлин селезінки проводиться лапароскопічним методом - він малоінвазивний, практично не залишає слідів, дозволяє паралельно виконати діагностичні або лікувальні маніпуляції на інших органах черевної порожнини, а реабілітація після операції - швидка і легка.

Щоб записатися на прийом до хірурга в клініці «Оксфорд Медікал», телефонуйте або заповніть форму на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу! Госпіталізація і проведення оперативного втручання в хірургії клініки «Оксфорд Медікал» вимагають обов'язкового проходження ПЛР-тесту на коронавірус.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург II категорії: Чумаков Володимир Миколайович
Чумаков Володимир Миколайович Лікар хірург II категорії
Лікар хірург II категорії: Чумаков Володимир Миколайович
Чумаков Володимир МиколайовичЛікар хірург II категорії

Оболонська набережна 1, корпус 2;

інформація про лікаря

09.2004 – 06.2010 Медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа»
08.2010 – 06.2013 Магістратура за спеціальністю «Хірургія»
11.2013 – 10.2016 Аспірантура за спеціальністю «Хірургія»
08.2013 – 10.2013 Хірург. Центральна районна лікарня, Миколаївська область, м. Первомайськ 
11.2016 – теперишній час. Асистент кафедри хірургії, травматохірургії, ортопедії та фтизіатрії Сумського державного університету.
показати повний текст

відгуки
Богдан 04-12-2021 Доброго дня! Хочу щиро подякувати лікарю Головко Володимиру Володимировичу за успішно проведену операцію (ендоскопічну поліпотомію), за його професіоналізм та людяність . Як і в кожного із пацієнтів в мене були дуже сильні переживання стосовно операції, про те після огляду та спілкування з Володимиром Володимировичем - я заспокоївся та був впевнений, що все буде гаразд. Так і є, операція пройшла успішно та безболісно. Вдячний дуже за уважне ставлення та турботу і після операції - Ви однозначно найкращий! Всім рекомендую цього лікаря. Також хочеться подякувати лікарю-анестезіологу та медичному персоналу клініки. З повагою Лакуста Богдан.
Алёна 27-10-2021 Хочу виразити свою "подяку" лікарю Головко В. В., який здійснив мою мрію (повернув моєму носику естетичний вигляд і дихання). Дякую Вам за таку ювелірну роботу, за Ваш професіоналізм, за те що були вірним другом для мене. Ви найкращий! Ну і звісно, дякую лікарю - анестезіологу і всьому колективу, який знаходився поряд. Побільше б таких людей, як ви! Безмежно дякую!
Андрій 06-10-2021 Огромное спасибо за качественный подход к пациенту! Всё на высшем уровне, эндоскопия у меня прошла идеально благодаря спокойствию и заряду уверенности от Наталии Сергеевны.
Даня Архипчук 04-10-2021 Был у хирурга Чумакова В.М.Всё понравилось. Всё сделал быстро и самое главное качественно. Очень доволен
Владислав Калыш 03-10-2021 Хочу выразить огромную благодарность доктору Головко Владимиру Владимировичу за успешно-проведённую операцию,которую он мне делал в сентябре. Большое ему спасибо за его профессионализм,оперативность,вежливость,внима-тельность,как во время операции,так и после. Я очень рад,что именно этот доктор делал мне операцию. И я с большим удовольствием могу только рекомендовать его.А также хочу поблагодарить персонал клиники за их доброе и вежливое отношение,приемлемые цены.Всё на европейском уровне. Эта клиника заслуживает самую высокую оценку. Ещё раз огромная благодарность отоларингологу Головко Владимиру Владимировичу,здоровья,благополучия и всего самого доброго ему хочу пожелать от чистого сердца. А также процветания вашей клинике.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом