Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Лазерна трансуретральна літотрипсія

Лазерна трансуретральна літотрипсія – це ефективний та найбільш безпечний метод лікування сечокам'яної хвороби. Дроблення каменів проводиться за допомогою гнучкого ендоскопа, який вводять через уретру в сечовий міхур, сечовід або нирку. Лазер, що використовується при цьому, дозволяє роздробити конкременти до мікрочастинок, які надалі безперешкодно виводяться з організму природним чином.

Перевагами лазерної літотрипсії є:

 • Лазерна трансуретральна літотрипсія в Києвіендоскопічний доступ, який не вимагає проведення розрізів;

 • дроблення каменів будь-якої щільності та будь-якого розміру;

 • вплив лише на конкременти, відсутність ушкоджень оточуючих тканин;

 • легкий та короткий період реабілітації.

В «Оксфорд Медікал» лазерну літотрипсію проводять досвідчені хірурги-урологи. Вони працюють на новому обладнанні експертного класу та керуються сучасними протоколами лікування. Надання якісної медичної допомоги зі застосуванням інноваційних методик є головним принципом роботи нашої клініки.

Коли призначають лазерну трансуретральну літотрипсію?

Сьогодні існує кілька різних методів літотрипсії:

 • дистанційна літотрипсія (ударно-хвильова);

 • контактна трансуретральна літотрипсія (лазерна, ультразвукова, механічна);

 • перкутанна літотрипсія (надшкірна).

Кожен із методів має свої показання та протипоказання. Який буде найбільш ефективним для пацієнта, лікар визначає індивідуально. Сьогодні багато фахівців віддають перевагу лазерній трансуретральній літотрипсії. Зокрема, її призначають при:

 • конкрементах у сечоводі, сечовому міхурі або нирці;

 • розмірі конкрементів від 0,5 до 2-3 см в діаметрі;

 • будь-якому ступені щільності конкрементів;

 • "кам'яній доріжці" після дистанційної літотрипсії;

 • неефективності консервативних методів;

 • високому ризику обструкції сечовивідних шляхів.

Однак лазерне дроблення каменів в нирках не рекомендоване пацієнтам зі стенозом уретри, гострими запальними захворюваннями органів сечостатевої системи, нирковою недостатністю, порушеннями згортання крові, тяжкими серцево-судинними патологіями. У таких випадках спочатку проводять лікування гострих захворювань чи обирають інший метод видалення конкрементів.

Як проводять лазерну трансуретральну літотрипсію?

лазерне дроблення каменів в нирках в Києві

Видалення каменів з нирок лазером проводять під місцевою або загальною анестезією, завдяки чому пацієнт не відчуває болю. За часом процедура займає від 30 хвилин до 2 годин. Все залежить від кількості, розміру та щільності конкрементів.

Лазерна трансуретральна літотрипсія проводиться ендоскопічно. Лікар вводить через сечівник уретеропієлоскоп – спеціальний гнучкий зонд, оснащений мініатюрною відеокамерою та лазерним світлодіодом, і під контролем УЗД проводить його до місця розташування конкрементів. Далі за допомогою лазера, що випромінює ударні хвилі, що діють на відстані 3-5 мм від краю світлодіода, проводить дроблення каменів до мікрочастинок розміром з піщинку. Надалі вони безперешкодно виводяться з організму разом із сечею.

Методика лазерної трансуретральної літотрипсії дозволяє дробити конкременти у будь-яких відділах сечовидільної системи. Завдяки відеомоніторингу літотриптор підводиться безпосередньо до каменю, і лазер впливає тільки на нього, не пошкоджуючи тканини органа. Це відрізняє трансуретральну літотрипсію від дистанційної, при проведенні якої відбувається вплив і на стінки органу, і на м'які тканини.

Переваги проведення лазерної трансуретральної літотрипсії в «Оксфорд Медікал»

Надання кожному пацієнту якісної медичної допомоги зі застосуванням ефективних, безпечних та найбільш щадних методик є одним із головних пріоритетів «Оксфорд Медікал». У клініці встановлено нове обладнання експертного класу, яке дозволяє діагностувати камені у сечостатевій системі та інші новоутворення розміром від 1 мм, а також виконувати малоінвазивні операції будь-якої складності.

Лазерна трансуретральна літотрипсія проводиться за допомогою обладнання останнього покоління. Тонкий та гнучкий ендоскоп легко проводиться по всіх відділах сечовидільної системи і дозволяє підвести зонд літотриптора впритул до конкрементів. Наявність відеокамери із вбудованим світлодіодом забезпечує якісне зображення, що допомагає лікареві проводити процедуру з максимальною точністю.

Виконують лазерну літотрипсію та інші урологічні операції в «Оксфорд Медікал» хірурги з досвідом понад 20 років. Завдяки цьому кожен пацієнт може бути впевнений в ефективності та безпеці лазерного видалення каменів з нирок, сечового міхура або сечівника.

Переваги проведення лазерної літотрипсії в «Оксфорд Медікал»:

 • використання уретеропієлоскопа та літотриптора експертного класу;

 • високий професіоналізм хірургів-урологів із досвідом понад 20 років;

 • видалення конкрементів за одну процедуру;

 • швидке відновлення;

 • комфортні умови в стаціонарі та лояльні ціни.

Підготовка до процедури та реабілітація

Видалення каменів з нирок лазером в Києві

Перед лазерною літотрипсією пацієнту проводять комплексне обстеження. За його результатами визначають, чи дана процедура буде оптимальним варіантом лікування, а також виключають протипоказання. Зазвичай пацієнту призначають УЗД органів сечостатевої системи, аналізи сечі та крові, у деяких випадках також – рентгенографію та комп'ютерну томографію. Жінкам рекомендують пройти огляд гінеколога.

Безпосередньо перед процедурою також роблять ЕКГ та передопераційні аналізи (загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на інфекції, аналіз крові на групу та резус-фактор, коагулограму тощо).

При проведенні літотрипсії під загальним наркозом пацієнту може бути рекомендоване очищення кишківника та дотримання легкої дієти протягом 2-3 днів до госпіталізації.

За два тижні до операції рекомендують припинити прийом препаратів, що впливають на згортання крові.

Реабілітація після лазерної літотрипсії у більшості пацієнтів проходить швидко та легко. Зазвичай вже за кілька днів усі повертаються до активного способу життя. Однак протягом кількох тижнів фахівці рекомендують уникати великих фізичних навантажень та пити достатню кількість води.

Потенційні ускладнення після літотрипсії

Лазерна літотрипсія дуже рідко супроводжується ускладненнями. Щоб знизити ризики, пацієнтам проводять попереднє обстеження та виключають протипоказання.

Потенційними ускладненнями є звуження сечоводу, загострення хронічного інфекційного захворювання сечостатевої системи, рецидив ниркової кольки. Під час процедури існує ризик пошкодження тканин уретри, сечоводу або нирки. В «Оксфорд Медікал» літотрипсію проводять хірурги-урологи з досвідом понад 20 років. Завдяки цьому та використанню найновішого обладнання ви можете бути впевнені у проведенні процедури з максимальною точністю та ефективністю.

Причини сечокам'яної хвороби

Сечокам'яна хвороба може розвиватися внаслідок комплексу різних порушень в організмі. Основними причинами вважаються:

 • генетична схильність;

 • аномалії розвитку сечовидільної системи;

 • нефроптоз (опущення нирки);

 • хронічні та інфекційні захворювання сечостатевої системи;

 • порушення обміну речовин;

 • ендокринні захворювання;

 • патології шлунково-кишкового тракту;

 • тривалий прийом деяких препаратів;

 • незбалансоване харчування;

 • вживання недостатньої кількості рідини;

 • малорухливий спосіб життя тощо.

Навіть після лікування сечокам'яна хвороба може розвиватися повторно, тому пацієнтам рекомендують провести корекцію способу життя, щоб знизити вплив факторів ризику, а також регулярно проходити обстеження в уролога.

Видалення каменів із нирок лазером: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість лазерного дроблення каменів у нирках, сечоводі або сечовому міхурі може відрізнятися залежно від їх кількості, розміру та щільності, а також виду анестезії. Ознайомитися із цінами лазерної літотрипсії в «Оксфорд Медікал» можна тут. Більш детально щодо особливостей лікування та вартості вас зорієнтує лікар-уролог на попередній консультації. Записуйтесь на прийом на зручний для вас час.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло Валерійович Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук
Лікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург<br>Кандидат медичних наук: Аксьонов Павло Валерійович
Аксьонов Павло ВалерійовичЛікар уролог, андролог вищої категорії, генітальний хірург
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1996-2002 рр. - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця

2002-2004 рр. - інтернатура за спеціальністю «Урологія» на базі кафедри урології НМУ ім. О.О.Богомольця, Центральна міська клінічна лікарня, Міський урологічний центр, м.Київ

2011-2013 рр. - клінічна ординатура ДУ «Інститут урології НАМН України»

З 2011 р і по теперішній час старший науковий співробітник відділу сексопатології та андрології Інституту урології НАМН України. Основний напрямок - пластична хірургія чоловічих статевих органів.

2016 г. - захист кандидатської дисертації


УЧАСТЬ В АСОЦІАЦІЯХ, КОНФЕРЕНЦІЯХ

Член Європейського Товариства Сексуальної Медицини (ESSM), Асоціації андрологів і сексопатологів України, Європейської Асоціації урологів.


НАУКОВІ РОБОТИ, ПАТЕНТИ

Автор і співавтор понад 50 друкованих наукових робіт, 20 публікацій в зарубіжних виданнях і доповідей на міжнародних і регіональних науково-практичних конференціях. Має патенти на винаходи нових методів лікування.


СТАЖУВАННЯ

2013 р., 2018 р. - стажування з сучасних методів лікування еректильної дисфункції. Ізраїль. м Тель-Авів.

2013 р., 2014 р., 2016 р., 2021 р. - стажування з урогенітальної пластичної реконструктивної хірургії на базі Центру сечостатевої та реконструктивної хірургії. Керівник - доктор Радош Джіновіч (MD Rados Djinovich). Сербія. м.Белград. 


Проводить лікування:

Чоловіча сексопатологія

Еректильна дисфункція, імпотенція

Передчасна еякуляція

Пріапізм – патологічна довготривала ерекція

Чоловіче безпліддя

Хвороба Пейроні

Викривлення статевого члена

Фімоз

Коротка вуздечка крайньої статевого члена

Варикоцеле

Гідроцеле, водянка яєчка

Кіста придатка яєчка

Атероми, папіломи калитки, статевого члена

Перелом статевого члена

Травми статевого члена та калитки

 

Проводить процедури:

Хірургія зовнішніх статевих органів

Біопсія яєчок TESE, microTESE при безплідді

Ендофалопротезування, протез статевого члена

Протезування яєчка

Рециркумцизіо – повторне обрізання

Циркумцизіо, лазерне обрізання крайньої плоті статевого члена

Френулопластика, френулотомія

Операція Мармара

Орхектомія – видалення яєчка, обох яєчок

Денервація голівки статевого члена

Збільшення статевого члена та голівки

Лігаментотомія

Вазектомія – чоловіча стерилізація

Відновлення прохідності сім’явиносних протоків після вазектомії

Олеогранулема – видалення утворень статевого члена після введення гелів, вазеліну

показати повний текст
Провідний спеціаліст урологічного стаціонару<br> Онкохірург <br>Лікар уролог вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Когут Віктор Вікторович
Когут Віктор Вікторович Провідний спеціаліст урологічного стаціонару
Онкохірург
Лікар уролог вищої категорії
Кандидат медичних наук
Провідний спеціаліст урологічного стаціонару<br> Онкохірург <br>Лікар уролог вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Когут Віктор Вікторович
Когут Віктор ВікторовичПровідний спеціаліст урологічного стаціонару
Онкохірург
Лікар уролог вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Освіта:


1993 – 1998 рр. - Луганський державний медичний університет. Спеціальність – лікувальна справа

1998 – 2000 рр. - Інтернатура по урологї на базі Київської міської клінічної лікарні №6.

1998 – 2000 рр. - інтернатура за спеціальністю «урологія», на каф. урології НМАПО ім. П.Л.Шупика

2000 - 2003 рр. - Київська міська клінічна лікарня №6, лікар – уролог

2003 – 2006 рр. - очний аспірант кафедри урології НМАПО ім. П.Л.Шупика

2006 – 2011 рр. - асистент кафедри урології НМАПО ім. П.Л.Шупика

2007 рр. -  Диплом кандидата медичних наук. Cпеціальність «урологія». Дисертація на тему «Корекція гіпоцитратурії та гіперурикозурії в комплексній профілактиці повторного каменеутворення у хворих на щавлевокислий нефролітіаз».

З 2011 р. – доцент кафедри урології НМАПО ім. П.Л.Шупика

2015 р. - Вища кваліфікаційна категорія лікаря за фахом урологія. ТУ «Ендоскопічні методи лікування в урології», «Лапароскопічна урологія».

2023 р. – НМАПО ім. П. Л. Шупика, спеціалізація "Онкохірургія".

23 наукових праці, з них 1 навчально-методичний посібник. Брав участь у роботі 12 міжнародних та всеукраїнських конференцій, з’їздів, конгресів.


Лікар проводить: 


- Хірургічне лікування хворих на аденому/доброякісну гіперплазію передміхурової залози;

- Хірургічне та ендоскопічне лікування сечокам’яної хвороби;

- Хірургічне лікування з приводу гнійних форм пієлонефритів та паранефритів;

- Хірургічне лікування з приводу раку сечового міхура;

- Хірургічне лікування з приводу раку передміхурової залози;

- Хірургічне лікування з приводу доброякісних утворень (кіст) та раку нирки;

- Хірургічне лікування з приводу пухлин наднирника;

- Хірургічне лікування з приводу варикоцелє;

- Хірургічне лікування з приводу водянки яєчка;

- Хірургічне лікування з приводу фімозу;

- Хірургічне лікування з приводу хвороби Пероні. 

- Ургентна урологія;

- Травма органів сечостатевої системи;

- Зовнішнє та внутрішнє дренування нирки та сечових шляхів;

- Лікування хворих із стриктурами уретри;

- Хірургічне лікування хворих із вадами розвитку органів сечової системи.


показати повний текст
Лікар-уролог: Костенко Едуард Миколайович
Лікар-уролог: Костенко Едуард Миколайович
Костенко Едуард МиколайовичЛікар-уролог

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Освіта


2015 р. - Запорізький державний медичний університет, за фахом «Лікувальна справа»;

2016 р. - інтернатура в МКЛЕ та ШМД, м. Запоріжжя;

2017 р. - магістратура за фахом «Урологія».


Курси підвищення кваліфікації


2021 р. - науково-практична конференція з онкоурології «Мовембер - 2021»;

2021 р. - Всеукраїнська науково-практична конференція за участю міжнародних спеціалістів з урології «Уродніпро 2021»;

2021 р. - майстер-клас «Лапароскопічні особливості лікування доброякісних та злоякісних захворювань сечових шляхів»..

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Консультація хірурга 890.00 грн
Перкутання нефролітотрипсія при вадах розвидку нирок 65000.00 грн
Уретеролітотомія (відкрите оперативне втручання) 30300.00 грн
Лазерна контактна уретеролітотрипсія сечоводу I категорії складності 15000.00 грн
Лазерна контактна уретеролітотрипсія сечоводу II категорії складності 16250.00 грн
Лазерна контактна уретеролітотрипсія сечоводу III категорії складності 18000.00 грн
Лазерна трансуретральна літотрипсія конкременту миски I категорії складності 20700.00 грн
Лазерна трансуретральна літотрипсія конкременту миски II категорії складності 22500.00 грн
Лазерна трансуретральна літотрипсія конкременту миски III категорії складності 25100.00 грн
Перкутантна нефролітотрипсія конкременту нирки, другий етап 25000.00 грн
Перкутантна нефролітотрипсія конкременту нирки I категорії складності 25000.00 грн
Перкутантна нефролітотрипсія конкременту нирки II категорії складності 30000.00 грн
Перкутантна нефролітотрипсія конкременту нирки III категорії складності 35000.00 грн
Механічна контактна літотрипсія 15700.00 грн
Фіброскопічна трансуретральна контактна лазерна нефролітотрипсія (1 категорії складності) 30000.00 грн
Фіброскопічна трансуретральна контактна лазерна нефролітотрипсія (2 категорії складності) 33000.00 грн
Фіброскопічна трансуретральна контактна лазерна нефролітотрипсія (3 категорії складності) 35000.00 грн
Лазерна контактна літотрипсія конкременту сечового міхура (до 3 см) 15300.00 грн
Лазерна контактна літотрипсія конкременту сечового міхура (до 4 см) 20900.00 грн
Лазерна контактна літотрипсія конкременту сечового міхура (до 5 см) 25200.00 грн
Лазерна контактна літотрипсія конкременту сечового міхура (більше 5 см) 30600.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up