Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Видалення раку простати

Видалення пухлини – один з основних етапів лікування раку передміхурової залози. На ранній стадії, коли новоутворення не виходить за межі органу, операція є найбільш ефективною. При повному висіченні злоякісних клітин висока ймовірність довготривалої ремісії.

При раку 2 і 3 стадії, крім операції, пацієнту призначають комплексне лікування, яке може включати хіміотерапію та інші методики. При раку 4 стадії застосовують паліативне лікування, у тому числі може бути проведена ТУР простати – ендоскопічна операція, що дозволяє полегшити симптоми, що виникають внаслідок тиску пухлини на органи малого таза.

В «Оксфорд Медікал» встановлено новітнє обладнання для проведення діагностики та виконання операцій будь-якої складності. Онкохірурги та хірурги-урологи мають понад 20 років стажу та проводять усі види операцій при раку простати:

 • лапароскопічне видалення простати;

 • лапаротомне (через відкритий доступ) видалення органу;

 • трансуретральну резекцію (ТУР) простати.

У клініці створено всі умови для надання якісної допомоги від діагностики до реабілітації.

Коли потрібно видаляти пухлину передміхурової залози?

Видалення раку простати

Видалення простати є золотим стандартом лікування раку передміхурової залози на 1-3 стадіях. При цьому метод хірургічного втручання та ефективність лікування безпосередньо залежать від розміру новоутворення.

Найчастіше проводять лапароскопію – малоінвазивну операцію. При поширенні пухлини на суміжні органи оптимальним варіантом може бути операція з відкритим доступом. У кожному випадку хірурги приймають рішення індивідуально з огляду на результати діагностики та індивідуальні особливості пацієнта.

При великих новоутвореннях пацієнту спочатку може бути призначена променева терапія або хіміотерапія з метою деструкції пухлинних тканин і зменшення її розміру.

Як проводять видалення раку простати?

Види операцій при раку простати:

 • Лапароскопічна простатектомія – це малоінвазивна операція, яка проводиться без порожнинних розрізів. Натомість на черевній стінці роблять кілька проколів діаметром близько 1 см, через які вводять лапароскоп, оснащений світлодіодом та мініатюрною відеокамерою, а також троакари, спеціальні хірургічні інструменти. Зображення з відеокамери передається на екран монітора і багаторазово збільшується, що допомагає хірургу за допомогою мікроінструментів виконати необхідні маніпуляції і зробити це з максимальною точністю.

 • Лапаротомна простатектомія – це операція з відкритим доступом. Вона виконується через розрізи довжиною близько 10-15 см. При великих новоутвореннях такий вид операції може бути оптимальним.

 • Трансуретральна резекція (ТУР) простати проводиться з метою симптоматичного лікування, коли виконання радикальної простатектомії неможливе. Операція проводиться без розрізів. Ендоскоп вводять через сечівник. Він оснащений оптичним обладнанням та мікроінструментами. Видалення тканин проводиться пошарово за допомогою лазера або електричного струму.

У більшості випадків операцію з видалення злоякісної пухлини простати проводять лапароскопічно. Малоінвазивна методика дозволяє:

 • знизити крововтрату, ризик інфікування та інших ускладнень;

 • виписати пацієнта зі стаціонару через 1-3 дні;

 • полегшити період реабілітації;

 • уникнути формування великих рубців.

Переваги видалення раку простати у клініці «Оксфорд Медікал»

В «Оксфорд Медікал» операцію з видалення злоякісної пухлини простати проводять онкохірурги та хірурги-урологи з більш ніж 20-річним досвідом. У тому числі у клініці оперує кандидат медичних наук. Професіоналізм хірургів – одна з основних умов успішного проведення операції.

Хірургічний стаціонар оснащений новим обладнанням експертного класу від провідних європейських та американських брендів. Воно дозволяє діагностувати пухлини розміром від 1 мм і з такою самою точністю визначати їхнє розташування, що має велике значення для вибору методу хірургічного втручання.

Завдяки високотехнологічному оснащенню в «Оксфорд Медікал» проводяться всі види операцій при раку простати: операція з відкритим доступом, лапароскопія і ТУР простати. Також створено умови для проведення комплексного лікування раку, у тому числі зі застосуванням хіміотерапії.

Переваги видалення пухлини передміхурової залози в «Оксфорд Медікал»:

 • виконання операції хірургами з 20-річним досвідом та кандидатом медичних наук;

 • проведення всіх видів операцій: малоінвазивна лапароскопія, відкрита операція або ТУР простати;

 • робота за протоколом прискореної підготовки та полегшеної реабілітації Fast Track Surgery;

 • використання обладнання експертного класу;

 • наявність палат інтенсивної терапії (реанімації);

 • комплексне лікування раку простати (проведення хіміотерапії, таргетної терапії та ін.);

 • комфортні умови в стаціонарі;

 • програма лояльності для постійних пацієнтів.

Підготовка до операції

У разі виявлення пухлини простати операцію призначають після додаткового комплексного обстеження. В першу чергу необхідно з’ясувати ступінь раку та скласти оптимальну програму лікування. Діагностика може включати УЗД, комп'ютерну томографію, аналіз крові на простатичний специфічний антиген (PSA), біопсію простати з подальшим гістологічним аналізом біоптату та інші дослідження за показаннями.

За день до видалення пухлини пацієнту призначають передопераційні аналізи крові та сечі, а також електрокардіографію (ЕКГ). За 8 годин до операції слід припинити прийом їжі та за 2-4 години води та інших напоїв.

Точні рекомендації пацієнту дає хірург, враховуючи вид операції та анестезії.

Реабілітація після видалення простати

Видалення пухлини простати

Через кілька годин після операції, якщо всі життєві показники в нормі, пацієнта переводять до палати. У стаціонарі «Оксфорд Медікал» обладнано одномісні та двомісні палати готельного типу, в яких є все для успішного відновлення та комфортного перебування.

Тривалість госпіталізації залежить від виду та складності операції, а також самопочуття пацієнта. Зазвичай, виписка проводиться на 2-3 день.

У період реабілітації пацієнтам рекомендують:

 • приймати призначені лікарем препарати;

 • стежити за гігієною рани та регулярно робити перев'язки;

 • не підіймати тяжкості та уникати великих фізичних навантажень;

 • не сидіти на твердій поверхні та не залишатися довгий час у сидячому положенні;

 • не їздити на велосипеді;

 • носити вільну білизну та штани, що не здавлюють область паху;

 • дотримуватися дієти, не вживати гірку і гостру їжу, відмовитися від алкогольних напоїв і кофеїну.

Більшість обмежень поступово знімають. Щоб переконатися, що процес реабілітації проходить успішно, слід регулярно відвідувати уролога для проведення огляду.

Рак простати потребує комплексного лікування, тому після операції пацієнту може бути призначена хіміотерапія, променева терапія чи інше лікування за показаннями.

Потенційні ускладнення після видалення раку простати

Найчастіше при раку простати операція проходить без ускладнень. Зокрема, на відміну від операції з відкритим доступом лапароскопічна простатектомія супроводжується мінімальною крововтратою, меншим травмуванням здорових тканин та меншим ризиком інфекції. Більшість пацієнтів успішно її переносять.

Однак саме видалення передміхурової залози може призвести до таких ускладнень:

 • порушення ерекції;

 • нетримання сечі;

 • звуження сечівника;

 • пахова грижа.

Для зниження ризику ускладнень слід дотримуватись усіх рекомендацій лікаря щодо лікування та реабілітації.

Причини виникнення раку простати

На сьогодні виділено низку факторів, що підвищують ризик розвитку раку простати. До них відносять:

 • вік старше 55-65 років;

 • спадковість;

 • генетичну схильність;

 • гіперплазію (аденому) простати;

 • ожиріння;

 • вплив канцерогенів;

 • куріння.

Видалення раку простати: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість видалення пухлини простати при раку може відрізнятися залежно від виду та складності операції. Ознайомитись із цінами можна тут. Точніше вас зорієнтує хірург під час попередньої консультації. Записуйтесь на прийом в «Оксфорд Медікал Київ» на зручний для вас час.

Відповіді на популярні питання про видалення раку простати:

Яка причина раку простати?

Точні причини раку простати невідомі. Факторами ризику є вік старше 55-65 років, спадковість, генетична схильність, гіперплазія (аденома) простати, ожиріння, вплив канцерогенів, куріння.

Як виявити рак простати?

На ранніх стадіях хвороба не проявляється. Діагностувати пухлину може уролог під час проведення огляду. Для підтвердження діагнозу призначають аналіз крові на ПСА, УЗД простати, біопсію із гістологічним аналізом.

Як довго розвивається рак простати?

Рак передміхурової залози, як правило, розвивається повільно та безсимптомно. Пацієнт кілька років може не помічати захворювання, якщо не проводить самоогляд і не відвідує уролога. Симптоми з'являються, коли пухлина значно збільшується у розмірі, вражає лімфовузли та інші органи.

Де лікують рак простати?

У Києві пройти діагностику та лікування раку простати можна у медичному центрі «Оксфорд Медікал». У клініці проводять малоінвазивні та відкриті операції, хіміотерапію, таргетну терапію тощо. Онкологи, онкохірурги та хірурги-урологи мають понад 20 років досвіду. Видалення злоякісних пухлин проводить кандидат медичних наук.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій Зіновійович Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії
Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій ЗіновійовичЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1971-1977 рр. - Кубанський ім. Червоної Армії медичний інститут, лікувальний факультет, м Краснодар, Росія. Спеціальність: лікар-лечебник

1977-1978 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії печінки та підшлункової залози. Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1978-1981 рр. - Клінічна ординатура в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1981-1985 рр. - Молодший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1983 р. - Кандидатська дисертація «Вибір оптимального методу анастомозу з підшлунковою залозою при резекції органу»

1984 р. - Лауреат премії Комсомолу України за кращу наукову публікацію.

1985-1994 рр. - Старший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1985 р. - Срібна медаль ВДНГ СРСР

1994-1997 рр. - Директор клініки «Біофармтех» на базі інституту Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1994 р. - Докторська дисертація «Панкрeатодуоденальная резекція при хірургічному лікуванні запальних і пухлинних захворювань підшлункової залози». Підтверджено в Німеччині в 2002 р.

1998 р. - лютий-липень Академічний курс німецької мови ASG Bildungsforum in Düsseldorf, Німеччина

1998 р. - Практика в відділенні хірургії черевних органів міської лікарні г.Solingen, Німеччина, chef.Professor.Dr.med.M.Maer

1999-2000 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії черевних органів, загальної хірургії та травматології St.LukasßKlinik, Solingen, Німеччина chef.Professor. Dr.med.H.Wolter

2000-2004 рр. - Лікар-ординатор хірургічної клініки грудної та серцево-судинної хірургії, м Duisburg, Німеччина. Chef.Professor.Dr.med.Arno Krian

2004-2006 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії PAN-Klinik, Köln, Німеччина, chef.Professor.Dr.Med.T.Schmidt

Опубліковано 110 наукових робіт у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Брав участь в понад 70 міжнародних хірургічних конгресах.

показати повний текст
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій Леонтійович Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій ЛеонтійовичЛікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Освіта
 • 1977-1983 рр. - Київський медичний університет ім. А.А. Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа".
Членство в асоціаціях, товариствах; відвідування конференцій, курсів тематичного удосконалення
 • член Асоціації хірургів України
 • член Національної асоціації онкологів України
 • член Українського союзу онкохірургів
Наукова діяльність
 • Кандидат медичних наук.
 • Науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства і гінекології ім. А.М. Лук'янової НАМН України.
 • Старший, провідний науковий співробітник Національного інституту раку.
 • Автор понад 150 публікацій в наукових та науково-практичних виданнях, 8 патентів, співавтор 5 монографій, підручників, посібників і методичних рекомендацій.
 • Численні виступи на наукових з'їздах, конференціях, семінарах.
Викладацька діяльність і / або лекторська діяльність
 • Має досвід викладацької діяльності на посаді асистента кафедри хірургії №4 Київського медичного університету ім. А.А. Богомольця.
Шляхи професійного розвитку
 • Пройшов клінічну ординатуру з онкохірургії.
 • Працював завідувачем відділенням лапароскопічної і невідкладної хірургії в Центральній міській клінічній лікарні.
 • Пройшов стажування по онкохірургії по Американо-Австрійської програми Salzburg Medical Seminars (the Salzburg-Weill Cornell Seminars) in Surgery & Oncology.
 • У 2019 році отримав спеціалізацію з хірургії в Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика.
 • Отримав також спеціалізації в НМАПО ім. П.Л. Шупика: з онкохірургії, по лапароскопічної хірургії, по проктології. 
показати повний текст
Лікар-онколог вищої категорії : Дехтяр Тетяна Володимирівна
Дехтяр Тетяна Володимирівна Лікар-онколог вищої категорії

інформація про лікаря

1983-1985 рр. - проходила навчання в Київському медичному училищі №3.

1985-1991 рр. - навчалася в Київському медичному університеті ім. А.А. Богомольця.

1991-1992 рр. - проходила інтернатуру за фахом онкологія на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика в Київському обласному онкодиспансері.

1992-2014 рр. - лікар і завідувачка відділення відновної хірургії та реабілітації, лікар відділення денного стаціонару Київського міського онкологічного центру.

2001-2012 рр. - науковий співробітник Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

показати повний текст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген Олексійович Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген ОлексійовичЛікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

1997р. - Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава), лікувальний факультет, 

Спеціалізація:

1999 - інтернатура «загальна хірургія» в Одеському державному медичному університеті (м. Одеса)

2001 - спеціалізація “Онкохірургія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

2017 - спеціалізація “Ендоскопія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

Аспірантура:

2005-2009рр. Інститут експериментальної патології, онкології та радіології ім. Р.Є. Кавецького  НАН України (м. Київ)

Тематичне удосконалення:

2015р. «Основи лапароскопічної хірургії» (м. Київ, МЦ «Оберіг»)

Стаж роботи:

2003 – 2016рр.  лікар-онкохірург відділення абдомінальної онкології, Миколаївський обласний онкологічний диспансер (м.Миколаїв)

2016 - 2019рр. лікар-онкохірург, ендоскопіст  МЦ «Медичний центр ім. академіка Ю.П. Спіженка» (м. Київ)

Категорія:

 • з онкохірургіі - вища (підтверджено у березні 2019р.) 
 • з ендоскопії - спеціаліст

Основні наукові монографії, статті:

2013 р. - «Онкологія» Т5, №3, 

Пухлинні клітини в реґіонарних лімфатичних вузлах хворих на рак шлунку з категорією No та їх клінічне значення

2015 р. - «Онкологія» Т17, №3

Клінічне та прогностичне значення гіпоксія–асоційованих факторів пухлинного мікрооточення раку шлунку

2017 р. - «Евразийский онкологический журнал», том 5, № 3. Гипоксия и прогрессирование рака желудка

2018 р. - «Евразийский онкологический журнал», 2018, том 3-4 № 3. Формирование факторов прогноза рака желудка

Членство в організаціях та спілках:

ESGE (Европейська спільнота з гастроінтестинальної ендоскопії)

ESMO (Европейська спільнота медичних онкологів)

USSO (Українська спільнота хірургічної онкології)

ОСОК (Спільнота спеціалістів з онкологічної колопроктології)

ЗАЕ (Загальноукраїнська асоціація лікарів-ендоскопистів)

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Оперативні втручання на передміхуровій залозі
Пункція кісти передміхурової залози під УЗ-контролем 10000.00 грн
ТУР простати монополярний 25500.00 грн
Аденомектомія відкрита 30600.00 грн
ТУР простати біполярний I категорії складності 25500.00 грн
ТУР простати біполярний II категорії складності 30100.00 грн
ТУР простати біполярний III категорії складності 35300.00 грн
Лапароскопічна радикальна простатектомія І категорія складності 51500.00 грн
Радикальна лапароскопічна/позадулонна простатектомія при раку передміхурової залози без нервозбереження ІІ категорія складності 75300.00 грн
Радикальна лапароскопічна/позадулонна простатектомія при раку передміхурової залози без нервозбереження І категорія складності 70500.00 грн
Радикальна лапароскопічна/позадулонна простатектомія при раку передміхурової залози з нервозбереженням ІІ категорія складності 90450.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up