Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

Резекція печінки

Резекція печінки – це операція з видалення уражених пухлиною або іншим захворюванням ділянок органу. Зараз її проводять переважно лапароскопічним методом – на черевній стінці роблять кілька проколів для введення хірургічних інструментів. Через відсутність широкого розрізу, як при відкритих операціях, мінімізується пошкодження здорових тканин та крововтрати. У результаті нижчий ризик ускладнень, коротший та легший період реабілітації.

Печінка є єдиним органом, здатним до регенерації. При збереженні навіть 1/7 частини тканини з часом вона може відновлюватися до необхідних розмірів. Головне – своєчасне та правильно проведене лікування.

Лапароскопічна резекція печінки – складна операція. Вона вимагає не тільки наявності у клініці нового дорогого обладнання, а й найвищого професіоналізму хірургів.

В «Оксфорд Медікал» резекцію печінки проводять хірурги вищої категорії з більш ніж 20-ти та 30-річним досвідом. У хірургічному стаціонарі встановлено високоточне діагностичне та ендоскопічне обладнання. Воно дозволяє діагностувати пухлини розміром від 1 мм та виконувати складні малоінвазивні операції. Також створені всі умови для виконання резекції печінки з відкритим доступом, який іноді може бути більш доцільним.

Коли потрібно проводити резекцію печінки?

Показаннями до резекції печінки можуть бути:

 • первинний рак печінки;

 • метастази;

 • об'ємні доброякісні новоутворення;

 • кісти;

 • абсцеси;

 • великі травми печінки;

 • деструкція та запалення печінки внаслідок деяких інфекційних захворювань.

Резекція є одним з основних методів лікування як при первинному раку печінки, так і метастатичному ураженні. Обов'язковими умовами для проведення операції є можливість збереження достатнього обсягу здорових тканин печінки, забезпечення кровотоку збереженої частини органу та нормального відтоку жовчі, а також відсутність вираженої печінкової недостатності та тяжкого цирозу.

Рішення про проведення операції та обсяг резекції приймається спільно хірургами та онкологами після ретельного обстеження пацієнта, вивчення історії його хвороби та оцінки інших індивідуальних особливостей.

Як проводять резекцію печінки?

Резекція печінки в «Оксфорд Медікал» у Києві

Резекцію печінки проводять:

 1. Лапароскопічним методом – він вважається оптимальним завдяки відсутності широкого розрізу та мінімального травмування черевної стінки та м'язів.

 2. Лапаротомний – це операція з відкритим доступом через поздовжній або Т-подібний розріз. Її проводять, якщо виконання лапароскопії з будь-яких причин неможливе.

В «Оксфорд Медікал» більшість операцій проводять лапароскопічно. Це мінімально інвазивний метод, який не вимагає широкого розрізу. Доступ до органу, що оперується, забезпечують через 4-5 проколів, діаметром до 1-2 см. Через один з них черевну порожнину наповнюють вуглекислим газом. Це забезпечує підйом черевної стінки та забезпечення безперешкодного огляду. Далі вводять лапароскоп, оснащений відеокамерою, та ендоскопічні інструменти. Зображення з камери багаторазово збільшується та передається на монітор. Завдяки цьому хірург може уважно оглянути печінку та суміжні тканини, визначити межі пухлини та з максимальною точністю виконати резекцію.

Види резекції печінки

Печінку умовно ділять на дві великі половини – праву і ліву частки. Кожна з них складається з 4 окремих сегментів, які мають ізольоване кровопостачання та окремі шляхи відтоку жовчі. Завдяки такій будові можливе видалення одного або кількох сегментів печінки та збереження нормального функціонування здорових тканин.

Залежно від того, де знаходиться пухлина або інший патологічний процес та які сегменти печінки уражені, проводять один із таких видів резекції:

 • типова – проводиться з урахуванням пайової та сегментарної будови органу, тому ще називається анатомічною;

 • атипова – проводиться видалення периферичних відділів печінки з урахуванням розташування кровоносних судин та жовчних проток.

Своєю чергою виділяють такі види типової резекції:

 • сегментектомія – видалення одного сегмента;

 • бісегментектомія – видалення двох довколишніх сегментів;

 • мезогепатектомія – видалення сегментів у центральній частині органу;

 • гемігепатектомія – видалення однієї частки, або 4 сегментів печінки;

 • розширена гепатектомія – видалення лівої або правої частки та одного із суміжних сегментів.

Видами атипової резекції є:

 • крайова – видалення частини верхнього або нижнього краю печінки;

 • клиноподібна – видалення клиноподібної ділянки на верхній або передній поверхні органу;

 • площинна – видалення частини діафрагмальної поверхні печінки;

 • поперечна – видалення ділянки бічної поверхні.

Обидва методи – типова та атипова резекція – мають свої плюси та мінуси. У першому випадку менший ризик кровотечі, але навіть за мінімального ураження потрібно видаляти цілий сегмент. Атипова резекція вважається більш щадною, але асоціюється з великим ризиком інтраопераційних та післяопераційних ускладнень.

У кожному випадку хірурги індивідуально вирішують, який вид резекції буде найбільш ефективним та безпечним.

Переваги проведення резекції печінки в «Оксфорд Медікал»

В «Оксфорд Медікал» резекцію печінки проводять у високотехнологічному хірургічному стаціонарі з двома операційними блоками. Вони оснащені новим обладнанням експертного класу, що дозволяє виконувати операції будь-якої складності.

Видалення пухлин печінки проводять хірурги-онкологи з досвідом роботи понад 20 та 30 років. Вони регулярно відвідують національні та зарубіжні конференції, освоюють нові методи діагностики та лікування, щоб надавати ще більш ефективну допомогу своїм пацієнтам.

Основними перевагами резекції печінки в «Оксфорд Медікал» є:

 • застосування переважно лапароскопічної методики, що дозволяє знизити ризик ускладнень та поліпшити період реабілітації;

 • використання обладнання експертного класу від найкращих європейських та американських виробників медичної техніки;

 • наявність у хірургічному стаціонарі палат інтенсивної терапії з апаратурою для цілодобового моніторингу та підтримки життєво важливих функцій організму;

 • можливість комплексного лікування раку печінки із застосуванням хіміотерапії, таргетної та імунотерапії;

 • комфортні одномісні та двомісні палати готельного типу;

 • програма лояльності для постійних пацієнтів.

Переваги проведення резекції печінки в «Оксфорд Медікал» у Києві

Реабілітація після резекції печінки

Після завершення операції пацієнта одразу виводять із наркозу та переводять до палати інтенсивної терапії. Там за допомогою спеціальних датчиків проводять моніторинг дихання, пульсу, тиску та інших життєво важливих функцій організму. Кілька годин пацієнт залишається під наглядом медичного персоналу. Далі, якщо його стан не викликає побоювань, його переводять до комфортної одномісної або двомісної палати стаціонару.

Протягом перших днів пацієнту рекомендують постільний режим, а харчування проводять за допомогою внутрішньовенного введення розчинів із поживними речовинами.

Вперше сідати, вставати з ліжка, пити чи їсти можна лише після дозволу лікаря.

Термін госпіталізації може становити від 3-4 днів до тижня, у складних випадках – довше. У стаціонарі пацієнту проводять медикаментозну терапію, спрямовану на усунення больового синдрому, успішне загоєння рани та відновлення функцій печінки, а також профілактику ускладнень.

Тривалість періоду реабілітації залежить від ступеня резекції, загального стану здоров'я та віку пацієнта. У середньому вона становить близько 2 місяців. У цей час рекомендують дотримуватись лікувальної дієти, уникати підняття тяжкостей (понад 2,5 кг) та важких фізичних навантажень і виконувати інші призначення лікаря. Для контролю функцій печінки пацієнту періодично проводять УЗД та аналізи.

Харчування після операції на печінці

Після операції на печінці дуже важливо дотримуватися рекомендацій лікарів та дієтологів, щоб забезпечити належне відновлення організму. Харчування відіграє ключову роль у цьому процесі. Проте конкретні рекомендації можуть різнитися залежно від характеру операції, стану здоров'я та інших чинників.

Загальні рекомендації:

 1. Відразу після операції не можна нічого їсти чи пити. Перші дні організм забезпечують поживними речовинами через крапельницю. Починати вживати їжу можна тільки після дозволу лікаря.

 2. Перший місяць чи кілька рекомендують дотримуватися дієти №5. Вона передбачає вживання їжі невеликими порціями по 5-6 разів на день, приготування страв методами варіння, тушкування та запікання, вибір легкозасвоюваних продуктів та відмову від жирних.

 3. Після проведення обстежень та отримання дозволу від лікаря раціон можна розширити. При цьому необхідно також дотримуватися принципів здорового харчування, утримуючись від алкогольних напоїв, жирних, смажених, копчених, консервованих продуктів, фастфуду, кетчупів, майонезу та інших соусів, занадто гарячих, холодних, гострих, солоних страв, а також продуктів, що підвищують газоутворення (цілісне молоко, бобові, капуста, чорний хліб).

Потенційні ускладнення після резекції та їх ризики

Ризик ускладнень залежить від рівня резекції печінки, способу проведення операції (лапароскопія або лапаротомія) та загального стану здоров'я пацієнта.

Потенційними ускладненнями є:

 • кровотеча у черевну порожнину;

 • тромбоемболія легеневої артерії;

 • печінкова недостатність (тимчасова чи хронічна);

 • скупчення рідини у черевній порожнині;

 • нагноєння післяопераційної рани;

 • розрив швів;

 • розвиток інфекції тощо.

Щоб мінімізувати ризики ускладнень, лікарі «Оксфорд Медікал» проводять пацієнту ретельне передопераційне обстеження, застосовують переважно лапароскопічний доступ та видаляють лише уражені ділянки органу, а після операції призначають медикаментозну терапію та дають рекомендації щодо харчування та фізичної активності.

Після лапароскопії ускладнення трапляються значно рідше, ніж після відкритих операцій. Тому саме такий метод резекції печінки застосовують у більшості сучасних клінік в Україні та за кордоном.

Причини проблем із печінкою та методи профілактики

Більш ніж у 95% пацієнтів рак печінки є вторинним. Найчастіше він розвивається як метастаз раку молочних залоз, легень, нирок, органів шлунково-кишкового тракту та жіночої сечостатевої системи Це відбувається через поширення злоякісних клітин кровоносною системою та їх осідання у печінці.

Первинний рак печінки зустрічається лише у 3-5% випадків. Причини розвитку ще вивчаються. Сьогодні вважається, що ризик злоякісних новоутворень збільшується на тлі:

 • хронічного вірусного гепатиту;

 • цирозу печінки;

 • гемохроматозу;

 • жовчнокам'яної хвороби;

 • сифілісу;

 • цукрового діабету;

 • глистної інвазії;

 • генетичної схильності.

Для профілактики раку печінки та інших онкологічних захворювань, рекомендують вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися, регулярно займатися фізкультурою, підтримувати вагу в межах норми, відмовитися від куріння та вживання алкоголю, проводити профілактику глистяних захворювань та своєчасно лікувати усі патології.

Резекція печінки: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Ціна резекції печінки залежить від кількох факторів:

 • проведення лапароскопічної операції чи з відкритим доступом;

 • виду резекції (типова чи атипова);

 • складності операції.

Більш точно зорієнтувати пацієнта щодо вартості резекції печінки може лише лікар, оцінивши результати обстежень і вивчивши історію хвороби. Попередньо ознайомитись із вартістю хірургічного лікування в «Оксфорд Медікал» можна тут.

Відповіді на популярні питання щодо резекції печінки

Що таке резекція печінки?

Резекція печінки – це операція, під час якої видаляють уражені пухлиною чи іншим захворюванням сегменти печінки. Зараз її виконують переважно лапароскопічним методом. Він є мінімально інвазивним, дозволяє знизити ризики ускладнень та супроводжується більш легким та коротким періодом реабілітації, ніж операції з відкритим доступом.

Де можна зробити резекцію печінки у Києві?

У Києві зробити резекцію печінки можна у високотехнологічному відділенні хірургії клініки «Оксфорд Медікал». Операції проводять малоінвазивним лапароскопічним методом на обладнанні експертного класу. Хірурги мають вищу лікарську категорію та більш ніж 20-річний досвід.

Щоб записатися на прийом до хірурга клініки «Оксфорд Медікал», телефонуйте у наш контакт-центр або залишайте заявку на сайті.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 2 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій Зіновійович Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії
Заступник медичного директора з питань хірургічної роботи <br>Доктор медичних наук <br>Лікар хірург вищої категорії: Ліфшиць Юрій Зіновійович
Ліфшиць Юрій ЗіновійовичЗаступник медичного директора з питань хірургічної роботи
Доктор медичних наук
Лікар хірург вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1971-1977 рр. - Кубанський ім. Червоної Армії медичний інститут, лікувальний факультет, м Краснодар, Росія. Спеціальність: лікар-лечебник

1977-1978 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії печінки та підшлункової залози. Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1978-1981 рр. - Клінічна ординатура в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1981-1985 рр. - Молодший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1983 р. - Кандидатська дисертація «Вибір оптимального методу анастомозу з підшлунковою залозою при резекції органу»

1984 р. - Лауреат премії Комсомолу України за кращу наукову публікацію.

1985-1994 рр. - Старший науковий співробітник відділення хірургії печінки та підшлункової залози Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1985 р. - Срібна медаль ВДНГ СРСР

1994-1997 рр. - Директор клініки «Біофармтех» на базі інституту Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії

1994 р. - Докторська дисертація «Панкрeатодуоденальная резекція при хірургічному лікуванні запальних і пухлинних захворювань підшлункової залози». Підтверджено в Німеччині в 2002 р.

1998 р. - лютий-липень Академічний курс німецької мови ASG Bildungsforum in Düsseldorf, Німеччина

1998 р. - Практика в відділенні хірургії черевних органів міської лікарні г.Solingen, Німеччина, chef.Professor.Dr.med.M.Maer

1999-2000 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії черевних органів, загальної хірургії та травматології St.LukasßKlinik, Solingen, Німеччина chef.Professor. Dr.med.H.Wolter

2000-2004 рр. - Лікар-ординатор хірургічної клініки грудної та серцево-судинної хірургії, м Duisburg, Німеччина. Chef.Professor.Dr.med.Arno Krian

2004-2006 рр. - Лікар-ординатор відділення хірургії PAN-Klinik, Köln, Німеччина, chef.Professor.Dr.Med.T.Schmidt

Опубліковано 110 наукових робіт у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Брав участь в понад 70 міжнародних хірургічних конгресах.

показати повний текст
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій Леонтійович Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар хірург вищої категорії <br>Кандидат медичних наук: Валецький Валерій Леонтійович
Валецький Валерій ЛеонтійовичЛікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Освіта
 • 1977-1983 рр. - Київський медичний університет ім. А.А. Богомольця за спеціальністю "Лікувальна справа".
Членство в асоціаціях, товариствах; відвідування конференцій, курсів тематичного удосконалення
 • член Асоціації хірургів України
 • член Національної асоціації онкологів України
 • член Українського союзу онкохірургів
Наукова діяльність
 • Кандидат медичних наук.
 • Науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства і гінекології ім. А.М. Лук'янової НАМН України.
 • Старший, провідний науковий співробітник Національного інституту раку.
 • Автор понад 150 публікацій в наукових та науково-практичних виданнях, 8 патентів, співавтор 5 монографій, підручників, посібників і методичних рекомендацій.
 • Численні виступи на наукових з'їздах, конференціях, семінарах.
Викладацька діяльність і / або лекторська діяльність
 • Має досвід викладацької діяльності на посаді асистента кафедри хірургії №4 Київського медичного університету ім. А.А. Богомольця.
Шляхи професійного розвитку
 • Пройшов клінічну ординатуру з онкохірургії.
 • Працював завідувачем відділенням лапароскопічної і невідкладної хірургії в Центральній міській клінічній лікарні.
 • Пройшов стажування по онкохірургії по Американо-Австрійської програми Salzburg Medical Seminars (the Salzburg-Weill Cornell Seminars) in Surgery & Oncology.
 • У 2019 році отримав спеціалізацію з хірургії в Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика.
 • Отримав також спеціалізації в НМАПО ім. П.Л. Шупика: з онкохірургії, по лапароскопічної хірургії, по проктології. 
показати повний текст
Лікар-онколог вищої категорії : Дехтяр Тетяна Володимирівна
Дехтяр Тетяна Володимирівна Лікар-онколог вищої категорії

інформація про лікаря

1983-1985 рр. - проходила навчання в Київському медичному училищі №3.

1985-1991 рр. - навчалася в Київському медичному університеті ім. А.А. Богомольця.

1991-1992 рр. - проходила інтернатуру за фахом онкологія на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика в Київському обласному онкодиспансері.

1992-2014 рр. - лікар і завідувачка відділення відновної хірургії та реабілітації, лікар відділення денного стаціонару Київського міського онкологічного центру.

2001-2012 рр. - науковий співробітник Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

показати повний текст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген Олексійович Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст
Лікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст: Антонов Євген Олексійович
Антонов Євген ОлексійовичЛікар онколог-хірург вищої категорії, ендоскопіст

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

1997р. - Українська медична стоматологічна академія (м. Полтава), лікувальний факультет, 

Спеціалізація:

1999 - інтернатура «загальна хірургія» в Одеському державному медичному університеті (м. Одеса)

2001 - спеціалізація “Онкохірургія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

2017 - спеціалізація “Ендоскопія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти  ім. Щупика (м. Київ)

Аспірантура:

2005-2009рр. Інститут експериментальної патології, онкології та радіології ім. Р.Є. Кавецького  НАН України (м. Київ)

Тематичне удосконалення:

2015р. «Основи лапароскопічної хірургії» (м. Київ, МЦ «Оберіг»)

Стаж роботи:

2003 – 2016рр.  лікар-онкохірург відділення абдомінальної онкології, Миколаївський обласний онкологічний диспансер (м.Миколаїв)

2016 - 2019рр. лікар-онкохірург, ендоскопіст  МЦ «Медичний центр ім. академіка Ю.П. Спіженка» (м. Київ)

Категорія:

 • з онкохірургіі - вища (підтверджено у березні 2019р.) 
 • з ендоскопії - спеціаліст

Основні наукові монографії, статті:

2013 р. - «Онкологія» Т5, №3, 

Пухлинні клітини в реґіонарних лімфатичних вузлах хворих на рак шлунку з категорією No та їх клінічне значення

2015 р. - «Онкологія» Т17, №3

Клінічне та прогностичне значення гіпоксія–асоційованих факторів пухлинного мікрооточення раку шлунку

2017 р. - «Евразийский онкологический журнал», том 5, № 3. Гипоксия и прогрессирование рака желудка

2018 р. - «Евразийский онкологический журнал», 2018, том 3-4 № 3. Формирование факторов прогноза рака желудка

Членство в організаціях та спілках:

ESGE (Европейська спільнота з гастроінтестинальної ендоскопії)

ESMO (Европейська спільнота медичних онкологів)

USSO (Українська спільнота хірургічної онкології)

ОСОК (Спільнота спеціалістів з онкологічної колопроктології)

ЗАЕ (Загальноукраїнська асоціація лікарів-ендоскопистів)

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Пункція печінки під контролем УЗД 12000.00 грн
Абляція mts печінки 30000.00 грн
Резекція печінки 60000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Оксана 22-05-2024 Хочу поділитися своїм враженням лікуванням у клініці "Оксфорд Медікал" стаціонар Ми нещодавно переїхали з Дніпра, тільки обживаємося в Києві в усіх сенсах, отже інформацію щодо «перевірених клінік та лікарів» на той час не мала. Знаючи свою проблему (хворію сечокамяною хворобою з 2008 року), під час материнства з урахуванням грудного годування контролювала перебіг хвороби виключно лише УЗД. Після тривалої перерви знов почалися достатньо сильні приступи ниркової коліки! Стала обдзвонювати лікарні та клініки , які б могли мене прийняти терміново, але з урахуванням того, що маю маленьку дитину, привʼязану грудним годуванням! Зателефонувавши до клініки "Оксфорд Медікал" вільних місць для найближчого планового прийому не було, але адміністратор, враховуючи мій схвильований, хворобливий стан, зорієнтувалася та направила одразу мій дзвінок до стаціонару лікарю-урологу Лебедь Д.В. Вже в телефонному режимі мені було надано перші невідкладні рекомендації щодо припинення приступу з урахуванням материнства та призначено дату обстеження! Перше враження під час візиту до клініки було неймовірне! Весь персонал дуже привітний, компетентний, кваліфікований! Сама атмосфера в клініці дуже комфортна, сучасна! Протягом 2,5 годин було проведено повне обстеження від здачі аналізів, детального УЗД, КТ та консультації Лебедь Д.В. з детальним розкладом декількох варіантів лікування! Рішення про проведення оперативного втручання було прийнято достатньо швидко та спокійно. Операція пройшла успішно, це був мій найкращий наркоз!!! Лебедь Д.В. високопрофесійний лікар та дуже гарна людина, піклувалася про мій стан до та після операції, багато пояснювала, розмовляла! Наразі почуваю себе добре! Щиро вдячна на всіх етапах лікування всій команді клініки за професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів !!!
Анастасия 20-05-2024 Добрий день! 19.05.2024 року видаляла епуліс у доктора-хірурга Стехно Р.М. ,операцією дуже задоволена, швидкістно та якісно все зроблено. Рекомендую цього професіонала.
Олександра 15-05-2024 Хотіла би подякувати лікарю Сомовій А.І. за професійність, компетенцію та емпатію. Провела операцію з турботою та комфортом на скільки це можливо. Проконсультувала максимально детально для найскорішого одужання. Окрема подяка за людянність та дбайливе ставлення!
Ярослав 16-04-2024 Хочу виразити велику подяку лікарям Волошину Тарасу Васильовичу та Пилипчуку Віктору Петровичу за проведення операції ендоскопічної інтерламінарної дискектомії L5-S1. За професіоналізм, чудове відношення та увагу!Також, дякую великій команді Oxford Medical на Березняківській 30б за турботу та комфорт перебування у вашій клініці !
Людмила 12-04-2024 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарям: хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу за проведену мені операцію 11.04.2024 року. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Хвилювалася так, що серце в пʼятки заходило, але довірилася їм, і маю результат: операція пройшла успішно, самопочуття-задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні на Крамського, 9 минув швидко, і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер і медбратів до чергуючих лікарів- чуйні, людяні, доброзичливі, організовані. Дякую медбрату Павлу за легкі уколи і крапельниці, за людське ставлення. Дякую хірургу-проктологу Сомовій Аліні Ігорівні ,за легкий прийом, доступне розʼяснення, за легкі руки під час операції, ендоскопісту Луньо Антону Вікторовичу, за безболісну колоноскопію та видаленню поліпоподібного утвору та турботу, лікарю анестезіологу Саленко Максиму Олеговичу, за високий професіоналізм під час проведення операції,- зробив загальну анестезію так, що по відчуттям наркозу, ніби полетіла в Космос і побачила всі Зірки, ніби у відпустці побувала, назад «вернулася», також вчасно і легко. На таких лікарях тримається наша медицина! Дякую за Ваші золоті руки та турботу. Бажаю Вам бути на висоті. Успіхів та творчих взлетів! У цьому відділенні,проктологічному і хірургічному працюють чудові люди, які люблять свою професію. Від душі бажаю Вам здоровʼя та довгих років життя. Нехай керівництво цінує таких спеціалістів і виписує щомісячні премії.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up