(044) 204 40 40
+38 (099) 204 41 41 +38 (096) 204 41 41 Замовити зворотній дзвінок

КТ органів черевної порожнини

КТ органів черевної порожнини у Києві

Комп'ютерна томографія органів черевної порожнини - швидкий, неінвазивний, безболісний і безпечний спосіб діагностики стану шлунка, підшлункової залози, селезінки і кишечника. За допомогою 32-зрізового томографа Somatom Go.Up, виробництва німецької корпорації Siemens, в клініці «Оксфорд Медікал Київ» можливо швидко і з комфортом діагностувати можливі захворювання органів черевної порожнини.

ПОКАЗИ ДО КТ ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ

Комп'ютерна томографія органів черевної порожнини може бути показана при великій кількості патологій органів черевної порожнини: кістах, судинних патологіях, ураженнях печінки, при підозрі на пухлини або метастази. Окремим показанням є діагностика наслідків травм черевної порожнини.

КТ органів черевної порожнини може бути призначено в наступних випадках:

 • біль в животі;
 • грижі;
 • гепатити та цироз печінки;
 • холецистит (запалення жовчного міхура);
 • панкреатит (запалення підшлункової залози);
 • жовчнокам'яна хвороба тощо.

Які патології органів черевної порожнини покаже КТ?

КТ органів черевної порожнини дозволяє візуалізувати:

 • печінку;
 • підшлункову залозу;
 • шлунок;
 • кишечник;
 • жовчний міхур;
 • селезінку;
 • наднирники;
 • нирки;
 • судини;
 • лімфатичні вузли.

За результатами комп'ютерної томографії діагностика дозволяє виявити:

 • структурні аномалії органів;
 • внутрішні кровотечі;
 • новоутворення та метастази;
 • кісти;
 • грижі;
 • перитоніт;
 • камені у жовчному міхурі, нирках, жовчовивідних та сечовивідних протоках;
 • деякі захворювання печінки та нирок;
 • ураження лімфатичних вузлів;
 • судинні зміни та атеросклероз.

ПІДГОТОВКА ДО КТ ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ БЕЗ КОНТРАСТУ

КТ органів черевної порожнини без введення контрастної речовини не вимагає ніякої попередньої підготовки. Безпосередньо перед проведенням обстеження пацієнту потрібно буде тільки переконатися, що на ньому немає металевих аксесуарів і прикрас: годинників, окулярів, кілець, ланцюжків та ін. В разі використання слухового апарату його також потрібно буде зняти.

Підготовка до КТ черевної порожнини з контрастом

Перед проведенням КТ черевної порожнини з контрастом за кілька годин до сканування слід припинити прийом їжі та рідини.

Окрема підготовка може знадобитися людям із хворобами серця та нирок, цукровим діабетом, алергією на йод та морепродукти. Зокрема, при серцевих захворюваннях перед обстеженням може бути призначене ЕКГ та вимірювання артеріального тиску, при ураженні нирок – проведення аналізів для оцінки їх роботи, при цукровому діабеті – замір рівня цукру в крові.

Алергія, ниркова та серцева недостатність можуть бути протипоказаннями до проведення КТ із контрастним посиленням.

ЯК ПРОХОДИТЬ КТ ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ

Якщо обстеження проводиться без контрасту, пацієнт просто лягає на висувний стіл томографа, який засувається в тунель сканера і починається томографія. Якщо ж обстеження проводиться з контрастом, то попередньо в вену пацієнта вводиться катетер, через який автоматичним інжектором подається контрастна речовина. Такий спосіб введення контрасту дозволяє ввести строго необхідну його кількість - не більше і не менше. У деяких випадках, контрастна рідина не вводиться по вені, а просто випивається перед обстеженням.

Під час проведення комп'ютерної томографії пацієнт не відчуває неприємних відчуттів або дискомфорту. Його завдання в ході проведення КТ - перебувати в нерухомому стані, тому що будь-який рух може привести до погіршення якості знімка. Спілкування з лікарем, що знаходяться в суміжному кабінеті і спостерігає за ходом дослідження, проводиться через переговорний пристрій, який є в томографі.

Після закінчення обстеження пацієнту видається диск з отриманими даними і висновок лікаря-діагноста. 

КТ черевної порожнини з контрастом

У разі проведення КТ живота з контрастом попередньо пацієнту у вену вводять катетер, через який автоматичним інжектором подається контрастна речовина. Такий спосіб введення контрасту дозволяє ввести строго необхідну його кількість – не більше і не менше. У деяких випадках, контрастна рідина не вводиться по вені, а просто випивається перед обстеженням.

Якщо дослідження проводилося із застосуванням контрасту, після обстеження рекомендують вживати більше рідини – це сприяє виведенню контрастної речовини.

Переваги КТ черевної порожнини в «Оксфорд Медікал»

В «Оксфорд Медікал» КТ черевної порожнини проводять на апараті експертного класу – Siemens Somatom Go.UP. Апарат забезпечує 64-х зрізове сканування організму з кроком 0,7 мм при мінімальному променевому навантаженні. Опис знімків проводять висококваліфіковані діагности з багаторічним стажем.

Переваги проведення КТ черевної порожнини в клініці «Оксфорд Медікал»:

 • новий КТ-апарат;
 • проведення 64-х зрізового сканування;
 • мінімальне променеве навантаження;
 • розшифровка знімків досвідченим діагностом;
 • можливість консультації у лікарів різних спеціальностей;
 • система лояльності для постійних пацієнтів.

КТ черевної порожнини у Києві: ціна у клініці «Оксфорд Медікал»

Вартість КТ органів черевної порожнини може відрізнятися залежно від того, чи проводиться дослідження з контрастним посиленням або без нього.

Комп'ютерна томографія черевної порожнини з контрастом коштує дорожче. Вона вимагає використання спеціального препарату і є більш складною процедурою. Однак при ряді захворювань саме такий спосіб дослідження є найбільш інформативним.

Ознайомитися з ціною комп'ютерної томографії живота в «Оксфорд Медікал» можна тут.

Діагностика проводиться на сучасному томографі Siemens Somatom. Він забезпечує 64-зрізове сканування органів за мінімального променевого навантаження. Завдяки високій якості знімків апарат дозволяє діагностувати патологічні зміни розміром від 1 мм.

В "Оксфорд Медікал" ви можете зробити КТ внутрішніх органів, суглобів тощо. У тому числі КТ легень у м. Київ (лівий берег) проводиться щодня за записом. 

Поширені запитання:

КТ черевної порожнини: що це?

КТ черевної порожнини – це високоточне обстеження, яке дозволяє діагностувати патологічні зміни та новоутворення розміром від 1 мм. Під час КТ проводиться покрокове рентгенівське сканування ділянки, що обстежується. Знімки передаються на комп'ютер, де формуються тривимірні чорно-білі зображення, які демонструють тонкі зрізи окремих органів.

Записатися на КТ в клініці «Оксфорд Медікал Київ» ви можете по телефону або за допомогою зворотного зв'язку на сайті.

( Рейтинг: 4.37, голосів: 38 )
послуги Відділення КТ (комп'ютерна томографія)Ціна
КТ органів грудної та черевної порожнини, органів малого тазу 2500.00 грн
КТ органів черевної порожнини, заочеревенного простору та органів малого тазу (з контрастним посиленням) 3900.00 грн
КТ органів черевної порожнини, органів малого тазу та органів грудної клітини (з контрастним посиленням) 4500.00 грн
КТ м'яких тканин шиї, органів грудної порожнини, черевної порожнини, органів малого тазу (з контрастним посиленням) 5800.00 грн
КТ головного мозку, м'яких тканин шиї, органів грудної порожнини, черевної порожнини, органів малого тазу (з контрастним посиленням) 6000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Коломієць Катя 23-02-2024 Дуже задоволена цією клінікою,робила КТ черевної порожнини і гастроскопію дуже вдячна спеціалістам гарне обслуговування . Дякую ще дівчаткам на інформаційній.
Роман 24-10-2022 Дякую за якісне КТ легенів , результати надійшли вже на наступний день. Дуже ввічливий персонал.
Игорь Кириленко 21-02-2021 Был на консультации у Михаила Анатольевича для дополнительного обследования и уточнения лечения в связи с переломом ключицы (лыжная травма).Доктор направил на КТ, после чего предоставил всю необходимую информацию по коррекции лечения (на данный момент рекомендована операция).Ответил на все вопросы, осветил плюсы и минусы, риски. Также, закрыл все вопросы со страховой компанией. Очень корректный, доброжелательный врач. Спасибо!
светлана 27-07-2020 В клинике Оксфорд Медикал делала КТ. Хочу поблагодарить врача -рентгенолога Анну Александровну Баранишину за ее прекрасную работу. Очень внимательная, добросовестная, грамотный врач-рентгенолог. Очень рекомендую. Умничка! У меня были сложности с исследованием по проведению КТ и если бы не Анна Александровна, я просто ушла бы , потеряла бы время, а самое главное пропала бы подготовка ДЛЯ МЕНЯ ОЧЕНЬ СЛОЖНАЯ ! к КТ. Анна Александровна, спасибо большое!. Отослала к Вам 3-х подруг.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up