Записаться через колл-центр
Отделение

Отзывы клиентов о направлении Педиатрия

Мы всегда стремимся повысить уровень сервиса предоставляемых медицинских услуг в сети клиник "Оксфорд Медикал", и признательны вам за оставленный положительный отзыв. Мы принимаем во внимание все комментарии и пожелания, которые относятся к нашей работе. Благодарим за ваш выбор.

Оставить отзыв
Отзывы пациентов
Марина 20.06.2025
Щиро дякую лікарці-педіатру Дєєвій Марині В'ячеславівні за уважність, професіоналізм і щире ставлення до дітей! Дуже важливо, коли спеціаліст має великий досвід та постійно підвищує свою кваліфікацію — це одразу відчувається на прийомі. Марина В’ячеславівна ретельно розпитала про всі скарги, спокійно відповіла на питання, все пояснила зрозуміло й докладно. Завдяки її рекомендаціям стан дитини швидко покращився, а консультація залишила приємні враження. Окрема подяка за теплу атмосферу та вміння знайти підхід навіть до маленьких пацієнтів. Рекомендую цього спеціаліста всім батькам, які шукають компетентного і турботливого педіатра!
Star Star Star Star Star
Марія 27.02.2025
Зазвичай я не залишаю відгуки, але сьогодні дуже хочу) вперше були на прийомі в Литвинчук Алли Анатоліївни, сказати що я приємно здивована це просто нічого не сказати, майже за 9 років сина, ще ні один лікар його так добре, детально та уважно не оглядав! Алла Анатоліївна лікар з великої літери, професіонал свого діла, обов’язково будемо звертатися до неї ще!
Star Star Star Star Star
Кристина 28.11.2024
Були на прийомі перший раз, дуже здивовані що в такий час ще лишились такі чудові лікарі. Дуже вдячні за вашу турботу та досвід!!! Найкращий лікар в якого ми тіки були за 17 років.
Star Star Star Star Star
Ніна 30.10.2024
Наш лікар ще з дитячого садочку, а нам вже 17 і 18 - і це говорить саме за себе. Найкращий лікар, завжди уважна, турботлива, професіонал, якого ще треба пошукати. Незважаючи на те, що доїжджати на прийом зараз не близько, ми завжди вибираємо Аллу Анатоліївну. Велика подяка Вам, Алло Анатоліївно, за Ваше серце та Вашу нелегку працю. Любимо Вас і цінуємо.
Star Star Star Star Star
Світлана 29.09.2024
Вперше потрапили на прийом до педіатра Барбарук Марини Іванівни у березні 2024, з тих пір були на консультаціях вже декілька разів, і хочемо подякувати за відповідальність, уважне ставлення до дитини, змістовні рекомендації та незмінну доброзичливість. Завдяки небайдужості лікаря вчасно "спіймали" небезпечну хворобу, будемо лікуватися і надалі.
Star Star Star Star Star
Світлана 29.06.2024
Сьогодні були на прийомі, дуже дякуємо! Робили вакцінацію. Відкритість, уважніть, добре ставлення до дитини. Будемо звертатись обов'язково)
Star Star Star Star Star
Записаться через колл-центр
в клинике
online
Этот сайт защищен технологией reCAPTCHA, а также применяются Политика конфиденциальности и Условия предоставления услуг
Этот сайт защищен технологией reCAPTCHA, а также применяются Политика конфиденциальности и Условия предоставления услуг
Привет!
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр

Мы используем файлы cookies и другие технологии для того, чтобы запомнить Ваши предпочтения и узнать, как именно Вы пользуетесь сайтом и взаимодействуете с ним.

Используя наш сайт, Вы также соглашаетесь с условиями "Пользовательского соглашения" и "Положение об обработке и защите персональных данных". Нажимая "СОГЛАШАЮСЬ", Вы даете согласие на обработку Ваших данных.