(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Педіатрія - відгуки
Залишити відгук
Валентина Фомичева 08-05-2024 Доброго дня.Зверталася до лікаря Барбарук М.І на Срібнокільській 20. Шановний доктор, дозвольте висловити Вам безмежну вдячність за надану дитині грамотну кваліфіковану допомогу, відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення.Дякую

відділення: Педіатрія

Ірина 13-02-2024 Відвідували з дитиною нову клініку на Олеся, 4а.Отримали гарні враження від комфорту, швидкості обслуговування, посмішок і привітності персоналу. Окрема подяка педіатру Петрович Ірині Миколаївні! Досвідчений лікар, приємна людина! Бажаю клініці Оксфорд Медікал вдячних та здорових клієнтів!

відділення: Педіатрія

Олег 29-01-2024 Компетентний лікар і гарна людина. Встановлює легко контакт з дитиною, турбується, все пояснює. Рекомендую!

відділення: Педіатрія

Інна 02-12-2023 Знаємо Аллу Анатоліївну майже 20 років, і до цих лікуємося лише у неї. Це Лікар від Бога, Професіонал, яких мало нажаль в наш час. Дуже поважаємо її і її роботу, великий вклад і подяка від всіх іиліковаеих діток. Бажаємо міцного здоров'я Аллі Анатоліївні.

відділення: Педіатрія

Щеголь Марія 11-08-2023 Сьогодні була на прийомі з дитиною у лікаря-педіатра Литвинчук Алли Анатоліївни.Хочу залишити позитивний відгук та велику вдячність лікарю. Дуже високий рівень професіоналізму, уважність до кожної деталі, чуйне ставлення до дитини.Щира,привітна,добродушна людина. Лікар з ВЕЛИКОЇ букви! Той випадок, коли професія лікар - це за покликанням! Задоволена і безмежно вдячна!Всім щиро раджу!!!А пані Аллі дай Бог щасливо міцного здоров'я, щастя та многая і благая літ!

відділення: Педіатрія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up