(044) 204 40 40
Заказать обратный звонок

Новое отделение на ул. Крамского, 9 (метро Житомирская) уже открыто

Отзывы

Мы всегда стремимся повысить уровень сервиса предоставляемых медицинских услуг в сети клиник "Оксфорд Медикал", и признательны вам за оставленный положительный отзыв. Мы принимаем во внимание все комментарии и пожелания, которые относятся к нашей работе. Благодарим за ваш выбор.

Сосудистая хирургия - отзывы
Оставить отзыв
Татьяна 18-09-2020 Уже второй раз отправляю благодарность доктору, но к сожалению, ее так и не публикуют! Хотелось бы поблагодарить доктора, что вылечил ноги моей мамы Резник Марианны. Доктор очень терпеливо подошел к лечению, всегда был на связи и оказывал не только супер проф. помощь, но и моральную поддержку, показывая своиф самые лучшие проф. и человеческие качества. Спасибо вам огромное!
Руслан 09-09-2020 Раніше, на початку 2005 року мною було перенесено першу операцію в медичному закладі (з етичних міркувань) не буду називати його назву, по лікуванню варикозної хвороби. Cпочатку начебто все йшло нормально але згодом стан погіршився. Вагу тіла Я не набирав вів активний спосіб життя. Через неповних два роки прооперована кінцівка знову почала про себе нагадувати. На стільки, що без компресійної білизни неможливо було ступити і кроку. Знову почались консультації обстеження і т.д. і т.п. Рішення (рецидив) – хірургічне втручання неминуче. Операцію вирішено робити в іншому лікувальному закладі через знайомих. Після операції стан був задовільний. Але і навантаження (порада лікаря) як такого на початку не було. Але згодом, коли почались навантаження на кінцівку у мене виникло відчуття, що ці всі операції по лікуванню варикозної хвороби хірургічним методом, марна трата часу. І мимоволі, подумки на майбутнє прощався зі своєю кінцівкою. Біль був нестерпний, набряк такий сильний, що здавалось ще трішки і шкіра не витримає. І дякуючи долі, Я на консультації у Коваля Бориса Михайловича! Обстеження було виконане таким чином, що мені було зрозуміле майже все, що стосується моєї хвороби. Показав саме ті критичні ділянки, які викликають проблему. І які повинні були видалити в першу чергу. Від цих слів у мене з’явилась надія на покращення мого життя. Операцію було призначено одразу після отримання всіх необхідних аналізів. Після операції Я виконував всі його рекомендації, настанови, поради. І на сьогодні, завдячуючи Борису Михайловичу, подарунком для мене є повноцінне життя без будь-яких обмежень. На сьогодні Я веду так само як і раніше активний спосіб життя. Займаюсь спортом, багато ходжу, бігаю і не думаю про компресійну білизну, джгути і т.п. Рекомендую всім, кому потрібна кваліфікаційна допомога!
Татьяна 03-09-2020 Хотела бы поблагодарить доктора за лечение моей мамы. У нас был диагностирован лимфостаз. Борис Михайлович не только назначил личение, которое очень быстро помогло, а еще и очень по человечески отнесся к нашим обстоятельствам. Спасибо доктор! Побольше бы таких врачей, тогда жить не так страшно.
Сергей 28-07-2020 Добрий день! Я проходжу службу в системі ДСНС , звернувся до військового шпиталю за звичайною консультацією, і потрапив на прийом до Артема Андрійовича. Після його огляду було терміново прийнято рішення на оперативне втручання, з слів лікаря - тромб необхідно було негайно видалити, операція пройшла успішно. Пізніше, я пройшов повне обстеження і провів ще одну планову операцію. Дякую Артему!!! що в нашій медичній системі є такі люди як Ви, уважні і професійні спеціалісти.
Олександр 25-06-2020 Велика подяка Борису Михайловичу за консультації та якісно проведену операцію на венах ноги. Дуже чуйний лікар з високим рівнем професійної підготовки.
Оставить отзыв
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте
Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваши персональные данные не будут опубликованы на сайте

Записаться на прием

Если вы не нашли нужную информацию — свяжитесь с нами удобным для вас способом