(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Шановні пацієнти! У період локдауну клініки в Києві та Ірпені продовжують прийом пацієнтів. Також доступна онлайн-консультація.

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Судинна хірургія - відгуки
Залишити відгук
bodua bboodd 05-04-2021 Флеболог Подолян Володимир Миколайович чудовий лікар, рекомендую до співпраці
Sergii Sakhnenko 05-04-2021 Благодарю доктора флебологу Подоляна Владимира Николаевича за качественное лечение и процедуры. Помог 80 летней маме, которая боится врачей, к нему ж идёт без боязни. Рекомендую всем! Большое спасибо врачам!
Виктория Лютенко 23-03-2021 Отличная клиника, очень приветливый персонал, всегда поможет и подскажет.Спасибо большое доктору Андрощуку Дмитрию Александровичу,доктор от бога! Спасибо.
Павленко Людмила Григорівна 17-11-2020 Відвідувала Коваля Бориса Михайловича влітку 2020 року. Проконсультував щодо підозрюваного захворювання судин нижніх кінцівок та направив на лікування спини. Дякую за професійні поради та людське відношення.
АННА 16-10-2020 Супер доктор!!!Очень благодарна ему.Операцию провели в 2017 году в октябре,уже 3 года у меня красивые ножки и без каких либо проблем!!!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом