Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Нейротоксин типу А будуть використовувати при лікуванні раку шлунка

08 09 2014

Команда вчених з Колумбійського Університету і Норвезького Університету Науки і Технології в ході досліджень з'ясували, що ін'єкції нейротоксина типу А, відомі як «уколи краси», можуть допомогти в лікуванні раку шлунка. Косметичний препарат, відомий як кращий засіб від зморшок, як виявилося, здатний загальмувати розвиток пухлини. Нейротоксин блокує нервові сигнали, які стимулюють ріст ракових клітин.

Результати експериментів, проведені на мишах, дали такі багатообіцяючі результати, що вчені негайно приступили до клінічних випробувань за участю норвезьких пацієнтів, яким був діагностований рак шлунка.
Препарат вводиться в пухлину за допомогою гастроскопу. Він не має побічних ефектів, ін'єкції дешевше більшості методів лікування раку і менше шкодять організму. Проте, вчені вважають, що найбільш ефективний препарат буде в поєднанні з хіміотерапією. Миші, яких лікували за такою комбінованою схемою, виживали на 35% частіше, ніж ті, яких лікували тільки за допомогою хіміотерапії.

Крім безпосереднього впливу на пухлину, нейротоксин також робить ракові клітини більш сприйнятливими до хіміотерапії. Він заважає нервовим клітинам випускати ацетилхолін - нейромедіатор, стимулюючий клітинний розподіл, і який сприяє розвиткові раку. У косметології ця особливість нейротоксина типу А дозволяє розгладити зморшки, позбутися надмірної пітливості, а в неврології дозволяє позбутися від головних болів.

Рейтинг сторінки:
9.84 з 10 , на підставі 31 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время