Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Майстер-клас з лапароскопічної хірургії

05 .03. 2012

Проктологи клініки Оксфорд Медікал відвідали майстер-клас з лапароскопічної хірургії

У березні 2012 року ЛІСОД зібрав у своїх гостинних стінах лікарів-проктологів з усіх регіонів України для проведення майстер-класу «Сучасна хірургія колоректального раку». Як одне з найбільш поширених видів злоякісних пухлин травного тракту, дане захворювання входить до числа тих, з якими часто зустрічається у своїй роботі лікар-проктолог. В якості майстер-класу, талановитий хірург лікарні Сергій Байдо провів лапароскопічну лівосторонню геміколектомію і лапароскопічну преперітональную пластику пахової грижі в прямому ефірі. Операція транслювалась на трьох моніторах в конференц-залі лікарні. Більше 70 гостей мали можливість спостерігати за ходом операції, а також коментувати все, що відбувається. По закінченню відео-трансляції відбулась презентація монографії «Рак ободової кишки» П.Царькова, голови відділення колопроктології та хірургії тазового дна в РНЦХ ім. Петровського. Доповідь стосувалась питань поетапного видалення злоякісних утворень, а також лімфодиссекціі.

Практика проведення подібних майстер-класів створює чудову можливість для обміну досвідом між фахівцями та ознайомлення з останніми досягненнями в галузі медицини. Клініка «Оксфорд Медікал» підтримує ініціативу своїх фахівців у прагненні до професійного вдосконалення. Лікарі проктологічного відділення нашої клініки, Кіндратішин Б.Т., Шевчун В.О., Шостак І.М. і Кравченко О.В., відвідали майстер-клас в ЛІСОД, що підтверджено сертифікатами.

Рейтинг сторінки:
9.07 з 10 , на підставі 32 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время